46641
  • sunlight
    #28156
    Ez nem torrent meg hacker oldal, ha valami telepítési vagy rendszer gondod akad abban nagyon szívesen segítenek az itt hozzáértő emberek. Amit te szeretnél azzal tele van az internet a (google) segít.
    Ui:Ez csak a személyes véleményem volt.
  • sunlight
    #28155
    Helyesírásból már biztos megbuktál.
  • FGB
    #28154
    megoldodott a probléma.
  • FGB
    #28153
    egy kis segítségre lenne szükségem.
    adott egy W7U amihez van egy HP nyomtató ezt szeretném megosztani egy XP-vel, de az XP nem csatlakozik, midig felhasználó és jelszót kér, ha hálozaton kivállasztom a w7-et. Valaki tudna segíteni, hogy XP-ről is tudjak nyomtatni?
  • bon
    #28152
    Gond nélkül megy a nero, még álíltani se kell semmit.
  • piamania
    #28151
    Valakinek sikerült feltennie úgy a NERO-t,hogy az el is induljon?Olvastam FAQ-ot is, átállítottam VIsta SP2 kompatibilitásra,de semmi.Error-t ír ki,amikor elindítanám.Még ezelőtt leszedtem az IMBburn-t, el isa indult az írás, de kiírt vmilyen hibát és abba is maradt.
    A nero azt írja ki,hogy :

    Run time error

    Program C:/P...

    This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
    Please contact the application's support team for more information.

    Mi lehet a gond?
  • szabolcs94
    #28150
    Hello tudna valaki egy cracket amivel lehet frissitgetni meg ellenérizni hogy eredetie es nem buk meg a viszgálaton ha már a frissiteni tudok és nem irja hogy windows ellenorzése az ngayon jo lenne mert igy meg bukok
  • bon
    #28149
    pl. ez: link
  • Vackor1024
    #28148
    Ez
  • Yurij
    #28147
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem olyan DVD író programot ajánlani ami ír adatot is és ingyenes.
    Az a lényeg működjön Windows 7 Ulltimate 32/64 biten is.Mert az egyik gépemen 32 a másokon 64 bit-es rendszer van.
    Ja és egy jó ingyenes tűzfal is kellene.
    Köszönöm előre is
  • SiposJ
    #28146
    Köszönöm
  • bon
    #28145
    Elég a 32bit-es változat, abból is a Home Premium.
  • piamania
    #28144
    A leállítás mellett van, hogy keresés programokban.Oda beírod, hogy "msconfig" rámész, megkeresed az automatikus indítás fület és kipipálod azokat,amiket nem akarsz.
  • bon
    #28143
    start menübe beírod, hogy msconfig és enter-t nyomsz.
  • Cat 02 #28142
    Ha elkezdem mozgatni az ablakot, csak megjelenik egy keret, hogy hol lenne, az ablak nem megy vele. Ez mitől lehet ?
  • DJ RX7
    #28141
    sziasztok!
    laptopomon újra szeretném installálni a rendszert, mert már ezt összegányoltam nagyon és tiszta lappal indítanék.
    a következő a kérdésem: t4200 (2ghz), 3gb ram, hd4500 vga-as vasra érdemes- e 64bit-es rendszert telepíteni? melyikkel lenne gyorsabb a gép?

    előre is köszönöm a választ!
  • SiposJ
    #28140
    :) Megpróbálom. Csak azt hol keressem, mert azt én sose használtam :)
  • bon
    #28139
    a beépített msconfig nem jó?
  • SiposJ
    #28138
    Hali. Abban kellene nekem segítség, hogy egy olyan progit keresek amivel be tudom állítani, hogy a rendszer indulásakor milyen progik induljanak el és a fölöslegesek meg ne. Xp-nél volt a regcleaner de itt már az nem müxik, vagy csak akkor nem jól állítottam be? Előre is köszönöm
  • exodus2
    #28137
    Persze csak én nem tudom hogy a samsung rom-od az labelflash, vagy lightscribe. Jó persze utóbbi elterjedtem, de akkor is:) Figyeljünk a részletekre.
  • bon
    #28136
    Innét leszeded a legújabbat és felrakod: link majd felrakod ezt a progit: link De nem érdemes vele foglalkozni nem nagy szám, a Labelflash technólógia szerintem sokkal jobb.
  • piamania
    #28135
    De szeretném tudni,de azóta nem csinált ilyet, pedig egy ideje már megy a gép és semmi.
  • berczely
    #28134
    Beteszed az XP lemezét és újraindítod a gépet ha nem boot-ol be magától akkor még gép induláskor gyorsan F8 és ott kiválasztod a lemezmeghajtód és elvileg bejön a telepítő!
  • rayman12
    #28133
    THX vicces
  • Arcor
    #28132
    Beteszed a dvd-t és újraindítod a gépet.
  • berczely
    #28131
    Lerakod az XP lemezt a földre és ráteszed a gépet, a gépházadat a lemezre.Persze ez előtt Windows 7 lemezre kell raknod a gépet!

  • rayman12
    #28130
    Hello!
    Valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan tudom átrakni a gépem Windows7-ről windows XP-re?Letöltöttem a windowsXP-t és DVD-re kiirtam de nem tudom hogy hogyan tudnám átrakni a gépet windows XP-re. Valaki segítsen! Előre is Köszönöm!
  • DarkSector
    #28129
    SH-S203N BN2
    de lényegtelen azért se írtam, mert ua mindegyikhez.
    mert nem firmwire kell, a hardware-hez, hanem csak egy szoftver.

    de én fogalmaztam rosszul, a samsung íromhoz kijelentéssel nem arra gondoltam hogy samsung szoftvert kéne szerezni, hanem bármien lehet...az írómat ugyanugy felismeri majd, mint ahhogy vannak adatírásra szoftverek, mint a nero, az is minden hardware-re jó. :)
  • kirol
    #28128
    Mi a k**** anyjáért csinálja azt az Outlook, hogy elindítanám erre bevillan az ablak, majd be is zárja és kiírja ezt:

    "A Microsoft Office Outlook nem indítható el. Az Outlook ablak nem nyitható meg."

    Eltávolítottam (Office-ból csak az Outlookot), meg újra felraktam, de ugyan ezt csinálja.
  • berczely
    #28127
    Olyan problémára van esetleg megoldás, hogy nem akar autómatikusan csatlakozni a netre?
    Folyamatos netkapcsolat van, indul a gép már réges rég van net, de egyszerűen nem tatlakozik magától!Beállítottam hogy autómatikus csatlakozés, de semmi.
  • dark night
    #28126
    Hali!
    Van egy Creative SB live 5.1-es kártyám és azt tudom-e használni windows 7 alatt? Ha igen mit kéne letölteni, mert sehogysem akar megszólalni?
    Köszi!
  • rayman12
    #28125
    windows 7 röl átszeretném tenni windows xp re a gépem. Hogyan tudnám ezt legyorsabban kivitelezni.
  • exodus2
    #28124
    Íród típusa esetleg? A lényeget mindig kihagyják:(
  • DarkSector
    #28123
    hy kellene sűrgössen a samsung irómhoz egy program amivel tudok gravírozni.
    de amiket eddig leszedtem csak szöveget enged berakni képeket nem tudok...
  • Arcor
    #28122
    Kösz a tippet, amint szabad lesz a többi gép csekkolom.
  • gotchaaa
    #28121
    Total Commander.
  • exodus2
    #28120
    Ha nem akarod tudni, hogy mi volt a gond, és esetleg legközelebb egy fontos adatvesztéstől kímélhetnéd meg magad, akkor tényleg csak jó neked.
  • piamania
    #28119
    Hát ez baromi érdekes...Nem jelenít meg semmit, mintha nem is történt volna meg.De ez csak jó nekem!:)
  • csabesz90
    #28118
    helló!
    Olyan gondom lenne hogy ha akarok törölni nagy mennyiségű adatot
    pl.4 gigát akkor nagyon lassan törli le mint az xp-hez képest.
    Ha valaki tudna segíteni hogy lehet ezen gyorsítani a törlésen akkor megköszönném.
  • bon
    #28117
    Nem kell semmi egyébet használni.