46641
  • IVU
    #28236
    az mért van win7-em van és ha törlök le vmit akkor állandóan kirja h rendszergazda kell hozzá..., pedig más felhasználó fiók nincs is
  • bon
    #28235
    Biztos fent lesz Update-n és majd az esetleg érintett programok feltelpítik maguknak.

    A mire jó kérdésre válasz: link

  • RETROB0Y
    #28234
    NET Framework Version 4.0 ezt érdemes felrakni?


    Mire jó 1általán?


    Vagy majd fenn lest Windows Updaten?
  • sunlight
    #28233
    Ha az nem jó próbáld ezt:Unlocker
  • enikoe
    #28232
    Köszi, megnézem :)
    Bár szerintem ezt már letöltöttem egyszer :S
  • fery02
    #28231
    Nem lehet rajta játszani - > "ez így semmi"
  • atyca
    #28230
    unlocker 1.8.9
  • bon
    #28229
    Azért erős túlzás, hogy "így egy semmi" a Virtual pc, első sorban céges használatra találták ki (ahol nem kell direct3d), pl. nálunk a gazdasági irodán nagyon jól használható régi dos-os programok futtatására, vagy számomra programok tesztelésére.
  • DecenS
    #28228
    ppm segített, köszi a tippet!
  • DecenS
    #28227
    xp alatt sem lehetett korrektül futtatni a win95/98-ra optimalizált programok java részét... minden átállásnak vannak ilyen nehézségei.
  • enikoe
    #28226
    Sziasztok! Tudna nekem valaki ajánlani egy olyan Unlocker-t, ami elfut Win7 alatt is? A Win7 újrarakásáig minden rendben volt, viszont most (talán a frissítések miatt) bár felmegy Win7-re, de használhatatlan... Pedig hasznos program! Eddig mindig bevált! Előre is köszönöm!
  • Shep
    #28225
    Kösz, de akkor marad a normál xp. Nem értem miért nem lehet a régi programokat win7 alatt futtatni :(
  • Shep
    #28224
    Miért, megkérdeztem tök normálisan ,hogy ugyanaz-e, mint a VPC, megkaptam a választ amit megköszöntem és leírtam ,hogy ez így egy semmi, ami nem mellesleg igaz is. Erre jött a beszólogatás.
  • Evin
    #28223
    Ha Virtuális XP-n 3D kell, akkor ott a Vmware.
    Kipróbáltam rajta egy játékot; nem volt túl jó, de egész korrektül vitte.

    Nem játszani akartam, csak kíváncsi voltam mit bír!
  • [HUN]FaTaL
    #28222
    Nem is kell, de fikázás előtt azért nem árt tájékozódni...
  • Shep
    #28221
    Ja csak én nem ebben a topicban élek és nem win7 hírekkel és infokkal kelek és fekszek.
  • exodus2
    #28220
    Pedig nem először volt róla szó...
  • Shep
    #28219
    Most hallottam először szóval ...
  • [HUN]FaTaL
    #28218
    paragon partition manager vagy linuxcd stb.
  • DecenS
    #28217
    win 7 alatt szeretnék ketté osztani egy vinyót... amikor frissen tettem fel rá a win-t hülye fejjel elfelejtettem particionálni a hdd-t, utólag van-e erre valami mód?
    (term.: úgy, hogy a rendszert ne kelljen újra telepíteni, csak a szabad helyből tudjak egy d: meghajtót leválasztani)
    kösz előre is.
  • exodus2
    #28216
    Nem azért csinálták az xp modot hogy tudjál rajta játszani, de ezt már mióta kijött azóta mondják, csak te nem fogod fel.
  • ipse
    #28215
    Cobra 11 mért nem futt a windows 7 en ?
  • ipse
    #28214
    Hi!
  • [HUN]FaTaL
    #28213
    Nem játékra való...
  • Shep
    #28212
    Kösz, tehát akkor adtak a szarnak egy pofont.
  • exodus2
    #28211
    Az xp mode is virtual pc...
  • Shep
    #28210
    Ha leszedem az xp mode-ot akkor az tudja használni a 3D kártyát, hangkártyást stb, vagy ugyanolyan béna emulációkat használ, mint a sima virtual PC?
  • bon
    #28209
    Frissítettem a FAQ-t. belekerült a Windows 7 Advisor program elérhetősége.
  • atyca
    #28208

    Sziasztok!V.mi gond van a minialkalmazásokkal:

    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: sidebar.exe
    Alkalmazásverzió: 6.1.7600.16385
    Alkalmazás időbélyegzője: 4a5bc613
    Hiba – modul neve: StackHash_3253
    Hiba – modul verziója: 6.1.7600.16385
    Hiba – modul időbélyegzője: 4a5bdadb
    Kivételkód: c0000374
    Kivétel – eltolás: 000c283b
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 3253
    További információk 2: 32531fe71596fa8b6e7a3ff3a748e502
    További információk 3: 8050
    További információk 4: 8050c1c472c3fd066f63238ac2a9288f
    Naponta 1x-2x csinálja.Tudnátok v,mi megoldást?Köszi előre is minden segítséget!
  • bon
    #28207
    FAQ-ba berakom, de már csak holnap.
  • fery02
    #28206
    Picit lehetett volna barátságosabban is, lassan 1 éve folyamatosan követem a topikot, igaz nem napi rendszerességgel, de be szoktam pótolni a lemaradást.
    Ilyenkor nagyon könnyen megesik, hogy a számomra lényegtelen hsz-ok fölött hajlamos vagyok átugrani (főleg fáradtan). Egészen máig ezek az "Windows 7 upgrade advisor"-os hsz-ok is lényegtelennek hatottak nekem, mellesleg nem is nagyon van azért emlegetve a program (bár igaz, hogy tegnap pl bon is megemlítette egyik hsz-ásában, afölött is sikerült akkor lehet átsiklanom).
    Ha napi rendszeres téma lenne a program, lehet nem kérdeztem volna. :)

    Azért köszönöm szépen, ezt kipróbálom majd mindenkép.
    Az odaáig ugyan szépen hangzik, hogy Win 7 telepítés után magától felkínál drivereket, de ha integrált hálókártyához legelőször nem talál kompatiblis drivert, akkor ugye nem fog nekem semmit sem felkínálni, csak villog, hogy nincs net.
    Ha pedig az XP-s driver nem működik, akkor igencsak pisloghatok a Win7 mellett.


    Ezt a programot amúgy akár ki is lehetne rakni banner-be is vagy legalább FAQ-ba berakni. :)
  • exodus2
    #28205
    Ha néha olvasnál is, nem csak beírogatnád a kérdéseket, akkor tudnád hogy nem fontos driver, mivel a win7 elég sok hardvereszközt ismer, ill. az MStől letölti a drivert. Amit pedig nem ismer, annál van gond. De ugyancsak van egy olyan aranyos kis program, amit Windows 7 upgrade advisor-nak neveznek ami megmutatja mely eszközeid kompatibilisek a win7el, és melyikkel lehet esetleg gondod.
  • bon
    #28204
    link
  • fery02
    #28203
    Sziasztok!

    Elhatároztam, hogy a másik, régebbi gépemre is telepítek Win7-et, hátha megoldódik egy lassan fél éves problémám (azon az XP-s gépen szinte mindig szarakodni kell, hogy működjön rendesen az internet), viszont szomorúan vettem észre, hogy az alaplapjához a hivatalos oldalon nem találok Win 7 drivert. :/

    Egy MSI K8N Neo Platinum lapról lenne szó és ezen link alapján nem találok semmi Win 7-re utalót.
    Azt látom, hogy tulajdonságoknál egyből virít a logo, hogy "Designed for Win XP".

    Most csak én lennék ennyire vak vagy ti sem találtok semmit?
  • TDantes
    #28202
    Persze, a vírusírtó frissíti önmagát. De azt azért csak nem kapcsolom ki.
  • norbi4567
    #28201
    De gondolom azóta a vírusirtó lett frissítve.
    Ha semmi sem segít azért nem árt azt is kipróbálni.
  • TDantes
    #28200
    Fekete halál? Az meg mi? Gondolom nem a pestist jelenti.
  • bon
    #28199
    Viszont elképzelhető, hogy egy Windows hiba okozza, én a fekete halál hibára tippelnék.
  • TDantes
    #28198
    Frissítsem? Egy frissítést se tettem fel eddig. Többek között azért is, mert van valami frissítés ami a nem eredeti Win-eket tönkre vágja.

    Nem akartam kockáztatni, hogy annyi legyen neki.
  • bon
    #28197
    Én frissíteném a rendszert.