46641
  • bon
    #28316
    De itt van egy bővebb leírás a művelett mikéntjéről: link
  • bon
    #28315
    Ezt találtam a hibakódra:
    "1. Click on START button, the click on RUN
    2. Enter REGEDIT and press enter
    3. When REGEDIT starts, open up the following folders
    HKEY_LOCAL_MACHINE
    SYSTEM
    CurrentControlSet
    Control
    Class
    {4D36E965-E325 -11CE-BFC1-08002BE10318}
    4. After clicking on {4D36E965-E325 -11CE-BFC1-08002BE10318} you should see two settings on the right-hand side:
    "Upperfilters"
    "Lowerfilters"
    Click on each of them, press DELETE and click YES.

    Then close REGEDIT, shutdown & restart your PC"
  • BIZ0906
    #28314
    Start/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Lemeztöredezettség-mentesítő
  • LoDMaSt
    #28313
    startmenübe elkezded írni, hogy 'töred..' vagy 'defrag,,'. Am meg jobb klikk a winyóra, és a tulajdonságainál.
  • bon
    #28312
    Start menübe beírod, hogy töre és kifogja dobni a találatok között.
  • Danryu82
    #28311
    Sziasztok
    Azt szeretném megkérdezni, hogy hól találom a töredezettségmentesítő programot? Ma van először Win 7-em, szóval off vagyok egy kicsit még a kezelésében.
  • TomBond
    #28310
    Eredeti Win7 Professional 64 bit. Eddig ment simán a meghajtó már hónapok óta!
  • exodus2
    #28309
    Milyen verziójú a windowsod? Eredeti, vagy valamilyen integrált?
  • TomBond
    #28308
    Újratelepíteni nem tudom mert nincs meghajtóm. A hardver törlését megtettem, de ugyanez fogad. Felismerni felismeri az eszközkezelő csak azt írja ki rá amit az előbb írtam! Honnan lehetne letölteni a drivert hozzá?
  • bon
    #28307
    Újratelepíteni a drivert, vagy letörlőd a hardvert és újra felismeri a Windows (elvieg)
  • TomBond
    #28306
    Ma reggelre eltűnt a DVD íróm a rendszerből. A BIOS látja a Win pedig azt írja rá hogy "A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)". Mit lehet ezzel tenni?
  • piamania
    #28305
    Miért van az,hogy a neroval kiírt filmet a lejátszó nem játszik le?Azt írja ki, hogy prohibited.A szg pedig szépen lejátssza.
  • fery02
    #28304
    Köszi, legjobb lesz 40 gigát megadni neki, nem osk dolgot kell róla végülis lementegetnem.
  • [HUN]FaTaL
    #28303
    vLite ha jól tudom működik win7tel is, de nem 100%.
  • Bmx01
    #28302
    win 7-hez létezik már hasonló program mint,
    xp-nél volt az nLite ???
  • tutituti
    #28301
    Köszi.Ezzel javult a helyzet.De valszeg valami ütközés van a két gép között.
  • HoReSz1975
    #28300
  • HoReSz1975
    #28299
    közben meglett:

    JOBBIK persona
  • Marci0115
    #28298
    innen:D


    és wear this persone-ra katt és olyanlesz :D
  • Marci0115
    #28297
    köszi sikerült, bár ugy oldottam meg hogy elhuztam a tálcát bal szélére majd vissza:D lehet valami windows 7 bug:D
  • HoReSz1975
    #28296
    honnan töltötted le a jobbik theme -t a firefox -hoz
  • bon
    #28295
    vezérlőpult/tálca és start menünél kikapcsolod a tálca zárolást és kisebbre átméretezed, majd vissza zárolód.
  • Marci0115
    #28294
    valakinek tipp hogy hogy állithatom vissza a tálcát?

  • 590227
    #28293
    Help!Erős versengés folyik az asztali ablakkezelő erőforrásaiért.Az ablakkezelő válassebessége csökkent.A videómemória teljesítménycsökkenés.Egy hete lassul a gép,nehezen jönnek be a programok.4GB ram van,W7 32bit Dual Core Proci,3200-as, integrált videókártya.
  •  Evil
    #28292
    Csak egy tipp, nekem segitett alamilyen mértékben :)
  • bon
    #28291
    Igen is-t akartam írni. 30gb elég lehet a 32bit-es változatnak, ha sok midnent nem telepítesz a c:-re. De én mindkét változathoz 40-et szoktam javasolni. A hivatalos ajánlás ennél jóval kevesebb "16 GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)" de ez tuti csak az alap rendszerre érvényes.
  • tutituti
    #28290
    nem sajna.

    © exodus2: majd akkor ráfeszülök a router configra.
  • bon
    #28289
    A kézzel történi ip cím beállítás nem segített?
  • bon
    #28288
    Írj, nyugottan
  • fery02
    #28287
    Ezt úgy értsem, hogy 64bit-esnek is elég a 40 giga (arra gondolok, hogy esetleg az "és" helyett "is"-t akartál írni)?

    Mert ha úgy gondoltad, akkor gondolom 32 bites még kevesebbel is beéri.

    A másik gépen 30 gigásra van partícionálva a C: és ha elég lenne neki, akkor megspórolna egy kis plusz munkától, mivel akkor nem kellene az egész vinyót lementeni előtte csak a C:-t kellene újra létrehozni.

    Igaz, ez már egy elég öregecske gép (2,8 GHz AMD 64bit, 1 GB RAM, 6600 GT), ennek lehet még inkább szükség lenne a nagyobb rendszerpartícióra.

    Szóval még akár 30 GB is elég lenne neki vagy azon már lehet kényelmetlenül érezné magát?
  • exodus2
    #28286
    Próbáljátok már ki kábelel a laptopot, hogy akkor is szakad e. Egyes routereknél volt olyan probléma hogy egyszerre nem ment a wifi és a kábel, vagy csak routerben kellene jól beállítani. Ipconfig szerint minden rendben, ip-t megkapják a gépek, szóval ez szerintem már a router hibája lesz.
  • TaRka0107
    #28285
    Bon írnék valami pm-be ha nem baj. Megint problémám van....XD
  • tutituti
    #28284
    itt a laptopon a ipconfig prntscrn

    Jó lenne ha valaki tudni mit lehet ezzel kezdeni mert így lehetetlen a netet használni.
  • tutituti
    #28283
    Ismét én vagyok.Rájöttem arra hogy a hiba akkor jön elő,mikor a laptop rácsatlakozik a netre.Akkor kezd ledobálni.
  • Rettenthető
    #28282
    Hát igen. Köszi meg minden, csak ezt ismerem, és itt már minimumon van, ezért kérdeztem a másik megoldást... Nah mindegy, lehet úgy is hardware-s a probléma és kizárólag cserével javítható (csak ha esetleg nem, akkor majd hol tudom állítani, ezért érdekelt volna).
  • sona
    #28281
    Beraktam,jo is volna,de, hogy kell beállítani,hogy kis méretre letegye tálcára automatikusan?
  • bon
    #28280
    berakod az inditópultba
  • sona
    #28279
    Nem lehet a windows-al indítani és letenni tálcára automatikusan?
  • sona
    #28278
    Windows Live Mail-t,nem tudom beállítani,hogy új üzenet érkezésröl kapjak értesítést(buborék,vagy valami).Ha megnyitom és leteszem tálcára,akkor egy kis boriték megjelenik a rögzitett tálcaikonon.Ennyi?
  • ba32107
    #28277
    Köszi!