46641
  • piamania
    #28356
    Huhu, ez egyenlőre magas.Kezdjük ott, hogy ugye bedugom a kábelt a gépbe.Mit csináljak a képernyőfelbontás részben?A tv-n az egeret sem látom, bár az előbb már bejött egy ablak,de fogalmam sincs, hogy hogy vittem oda.
  • bon
    #28355
    Ja amúgy asztalkiterjesztés van bekapcsolva nálad és ha megfogod a használt ablakot és áthúzod a másik képernyőre akkor egyből ott lesz használható.
  • bon
    #28354
    Jobb gomb/képernyőfelbontás és a több képernyő nevű legördíthető lista ami neked kell.
  • piamania
    #28353
    Hi!

    A PC-t összekötöttem hdmi kábellel a tv-vel és csak a hátteret látom a tv-n.Mit csináljak, hogya tv-n bejöjjön,ami a gépen megy?Köszi szépen.
  • Anonymusx
    #28352
    Amúgy kösz mindenkinek aki segített!
  • exodus2
    #28351
    Az aux kábeled a line outba van dugva? Amúgy win7nél azt kell tudni, hogy amelyik kimenetet akarod használni annak kell alapértelmezettnek lennie.
  • Anonymusx
    #28350
    VVAAAN HANG!!!4 5-6 óra kínlódásnak meglett az eredménye! Tegnap este 5-6 óra fele kezdtem el formatálni, és egy új merevlemezt berakni és eddig tartott!
  • Anonymusx
    #28349
    van egy realtek audio managerem, ott van egy csomó beállítás.

    Nekem aux kábellel van rákötve a hifimre, line out -on legyen?
  • Anonymusx
    #28348
    Félig már sikerült, gondoltam hogy eltávolítom az alaplap driver, és leszedek egyet. Le is töltöttem, és egy audio driver volt benne ami jó is volt, fel is ismerte, most már az van kiirva hogy realtek az eszközkezelőnél.

    Viszont hang az továbra sincs.
  • bon
    #28347
    Egy pontos alaplap típust írjál már.
  • Anonymusx
    #28346
    Próbáltam. Ez azt írja ki:
    Nem található a jelen eszközmeghajtó programcsomag által támogatott eszközmeghajtó.

    Az eszközmeghajtóban sem volt sárga jel.
  • bon
    #28345
    Miért 17gb-os partícióra telepítetted? Az már Vista-hoz is kevés volt, 40gb az ajánlott, a winsxs csak hízni fog az idővel.
  • bon
    #28344
    Vezérlőpult/rendszer/eszközkezelőben rendben vannak a hardverek? Nincs felkiáltójeles?
  • bon
    #28343
    Realtek oldalán lévő drivert próbáltad már? link
  • bon
    #28342
    Ha rendszert szeretnél telepíteni akkor igen, amúgy nem.
  • lck
    #28341
    NEM.
  • RYO21
    #28340
    winsxs mappát törölhetem a windows folderjából???? Mert 8 gigát elfoglal és kellene a hely mert csak 17 gigás a partíció.
  • Anonymusx
    #28339
    A hangerőszabályzóra jobb-klikkeltem -lejátszóeszközök, és csak fejhallgató van ott, miközben rá van kötve a hifimre, egy aux-kábellel. Ez normális?
  • Anonymusx
    #28338
    helló!

    Windows 7-em van és nincs hang a gépemben, eddig xp volt, de az a driver most nem működik. Kb 3 órája kínlódok vele. Rengeteg drivert letöltöttem , de nem használ.
    Vagy azt írja hogy a windows nem ismeri a gyártót, és hiába megyek a folytatásra, megáll a telepítés, vagy azt írja hogy olyan driver nincs.

    Windows 7 ultimate verzióm van.
    A hangkártyám:
    Realtek ALC882/D/M @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI

    A számgépnél az eszközkezelő azt írja a hangkártyáról hogy High audio definition.

    A hangerő ikon kinn van az asztalon, be is lehet állítani hangerőt.

  • Danryu82
    #28337
    Ok köszi a segítséget!:)
  • exodus2
    #28336
    Asztalon jobb egérgomb - Személyre szabás - Képernyőkímélő - Bejelentkezési képernyő elől vedd ki a pipát. Ha nincs ott pipa, akkor nem kell azzal foglalkozni.

    Majd a Vezérlőpult - Energiagazdálkodási lehetőségek - Amelyik ki van jelölve, a mellett a Séma beállításának módosítására kattintasz - Speciális energiaellátási beállítások módosítása - Jelszókérés ébresztéskorhoz Nem-et raksz.
  • Danryu82
    #28335
    Sziasztok
    Van egy kis gondom a win 7-el, mert ha itthagyom 10 percre a gépet akkor zárolja magát és egy kis kép jelenik meg! Hogy lehet megoldani, hogy automatikusan ne zárolja magát a win? Help!!!
  • Firerock
    #28334
    nekem nemmegy:(
  • bon
    #28333
    Letöltöd kézzel a legújabb változatott. Ami a 2.1.1.1, most szedtem a nokia oldaláról és gond nélkül feltudtam telepíteni a régebbi változatra, Rendszergazdaként futtatva.
  • Firerock
    #28332
    már indiítottam rendszergazdaként,Xp kompatibilátásabn,letöröltem visszaraktam és ugyanaz
  • Firerock
    #28331
  • Firerock
    #28330
    elvileg a legújabb van fennt 2.1.1.1 de frissíteni akar,
    valahoyg nem lehetne kikerülni hogy fel leheessen rakni a szofvterfrissítést anélkül hogy frissíteni az Ovi Suite-ot?
  • bon
    #28329
    A legújabb Nokia Ovi proginak jónak kellene lennie, nekem is fent van és másnak is telepítettem, de eddig még nem volt gond vele.
  • exodus2
    #28328
    Mert gondolom magának a programnak van külön drivere, amit a win7 nem komál. A progi a legújabb? Valahol nem írnak win7 kompatibilitásról?
  • Firerock
    #28327
    nem találtam drivert sehol hozzá
    de most jó,csak ha felrakom azt a progit akkor leszs szar
    érdekes...
    a múltkor a webkamomat se akarta felrakni,azóta sem működik,hasonló indokkal
  • exodus2
    #28326
    Akkor újra megkérdezem, drivert raktál hozzá? Vagy hagytad hogy a windows pakoljon fel valamit? Esetleg nem win7es driverrel erőszakoltad meg a rendszert?
  • Firerock
    #28325
    lehet kicsit off:
    Hsz1:
    nem volt valakinek olyan hogy a windows nem ismerte fel rendesen a telefont?
    Win7,és valami nem digitálisan aláírt illesztőprogramra panaszkodik,már a tököm teli van vele,segítsen már valaki légyszi
    az előbb még ment mostmeg már szar:S


    Hsz2:
    most csináltam egy system restore-t mert az ovin nem tudom frissíteni a szoft.ot mert frissítés kéne a progihoz de ha rámegyek akkor hülyeségeket csinál,aztírja hoyg már 65megát letöltött a 17ből és úgymarad,aztán újrakezdi és így tovább
    5let?

    Hsz3:
    rájöttem miért nem ismeri fel
    csináltam rendszervisszaállítást,jóvolt
    de ahogy felrakom rá a Nokia softwer updatert és újra kell indítani rögtön elbaszódik
    5let?a legjobb lenne ha tudnám frissíteni az Ovi Suite-ot
  • exodus2
    #28324
    Drivert felraktad hozzá?
  • TomBond
    #28323
    Köszi BON! Működött a leírás!

  • Firerock
    #28322
    segítsetek légyszi
  • Danryu82
    #28321
    Köszi, több kérdésem nincs már.:)
  • bon
    #28320
    Vezérlőpult\Képernyő
  • Firerock
    #28319
    heló
    nem volt valakinek olyan hogy a windows nem ismerte fel rendesen a telefont?
    Win7,és valami nem digitálisan aláírt illesztőprogramra panaszkodik,már a tököm teli van vele,segítsen már valaki légyszi
    az előbb még ment mostmeg már szar:S
  • Danryu82
    #28318
    És még a dpi-t nem tudom hol lehet beállítani! Xp-n tudtam volt 96 dpi, stb. Help!!!
  • Danryu82
    #28317
    Ok köszi!!