46641
  • Der Wahnsinn
    #28396
    Köszi bon! Felnyitottad a szemem! :)
  • exodus2
    #28395
    Használtál valamilyen regisztry pucoló programot?
  • fery02
    #28394
    Sziasztok!

    Olyasmi miért lehet, hogy pl Eszközkezelő indítása helyett kidob egy "Az osztály nincs regisztrálva" hibaüzenetet? Google nem nagyon segített. Nem buherált Win 7-et használok.

    Érdekes probléma. :/
  • aate
    #28393
    c:\User\contacts :P
  • aate
    #28392
    Nálam (Office 2007) a névjegykártyák megvannak a :c:/User/x../contacts rejtett mappában.
  • aate
    #28391
    Outlok express vagy win.mailt már nem tartalmazza a win 7! Rakd fel az outlookok az office telepítőről és oda próbáld másolni. De ha importálod az xp-s gépen az e-maileket és címjegyzéket akkor valószínű tudod majd exportálni is bármelyik levelezőbe.
  • gegusz30
    #28390
    Nem nem ír csak amikor újarindítom a gépet. Felhozza azt hogy milyen módban induljon a gép.
  • bon
    #28389
    Ír valami hibát a Windows 7 a rendszer felélesztésekor alvó vagy hibernált állapotból?
  • bon
    #28388
    Biztos felismerne néhány hardver-t de olyan mértékben másabb a corei7-es proci, hogy jobb megoldás az újratelepítés.
  • gegusz30
    #28387
    Semmi extra nincs benne megnéztem.
  • HoReSz1975
    #28386
    Gondoltam, mert mindig újraszoktam, csak kiváncsi voltam, hátha a WIN7 felismerne mindent egyből
  • bon
    #28385
    Eseménynaplót nézd meg, hátha ír valami használhatót.
  • Encore
    #28384
    Sziasztok!
    Most tettem fel a windows 7-et és van egy kis gondom. A munkahelyi gépemen outlook 2003-at használok ezért itthonra is azt tettem fel. A névjegyzéket akarom importálni. XP alatt ez egyszerű volt megkerestem az address bookot és felülírtam és kész. De itt minden más, pedig ugyanúgy az outlook 2003 van fent, viszont nincs ugye Document & Settings, helyette User van, de nincs sehol address book, amit felülírhatnék. Hol van az Address Book, hova teszi a win7? Próbálkoztam azzal hogy outlookban importálni a névjegyzéket, de nem látja a .wab fájlokat hanem csak .pab fájlból tudná importálni...
    Esetleg tud valaki valami megoldást?
  • sunlight
    #28383
    Game Booster arra találták ki
  • gegusz30
    #28382
    Szevasztok! A héten vettem egy ASUS notit melyre Win7 Ul.-t telepítettem.
    Azonban pár napja a hibernálás illetve az alvó állapot után nem tudja betölteni a rendszert. Elötte ez működött. Mi lehet a probélma???
  • bon
    #28381
    Írás előtt biztos felajánlja a törlés lehetőségét, de még nem hasznáktam csak telepítettem az ingyenes nero-t, de a fizetős változat az felajánlja a törlést az írás előtt.
  • janika1972
    #28380
    Nem tudsz win7-re ingyenes lemezkezelő programot?
  • janika1972
    #28379
    Hát,éppenséggel az ingyenes Nero-val nem tudtam lemezt törölni.
  • bon
    #28378
    Író programja válogatja, a beépített író progit meg hanyagolnám.
  • bon
    #28377
    Erősen ajánlott újrarakni, mert elég jelentős váltásra készülsz. De én mindne komolyabb hardver cserénél ezt javaslom, mert jobb tiszta lapról indítani az új rendszert.
  • V43 1105
    #28376
    Nem kell kikapcsolnod tweakkel, ugyanis ha játékra váltasz automatikusan kikapcsol arra az időintervallumra az Aero amég játszol :-)
  • zserrbo
    #28375
    Ismer vki olyan megoldást (reg file vagy tweaker), amivel 1-2 kattintással ki tudom kapcsolni a vizuálsi effekteket win alatt. Azaz alap téma, aero mentesen. Tudom manuálisan hol vannak ezek a beállítások, de jobb lenne valami gyors megoldás :) Játék előtt gondoltam ezt megcsinálni hátha dob 1-2 fps-st :D
  • sunlight
    #28374
    Proci cserénél nem kell újra rakni, alaplap cserénél újra kell rakni
  • janika1972
    #28373
    Újrairható lemezt hogyan kell törölni a win7-ben?
  • HoReSz1975
    #28372
    WIN 7 -nél is újra kell húzni a rendszert, ha 775 -ös -ről átállok i7 -es cuccokra, lap, ram, proci cserénél

  • janika1972
    #28371
    kösz
  • bon
    #28370
    Rendszer része, kikapcsolni nem szabad.
  • janika1972
    #28369
    Nálam a feladatkezelőben fut egy olyan hogy dwm.exe,és az van odairva hogy ablakkezelő.Ez is a rendszer része,vagy valamelyik program hozta magával.Ki lehet kapcsolni?
  • bon
    #28368
    Alaplapi vezérlők, az alaplap chipkészletét kell felrakni, de szóba jöhet acpi vagy atk driver is
  • ssx22
    #28367
  • ssx22
    #28366
    Ezek mik lehetnek? Sehol se talál hozzájuk drivert
  • bon
    #28365
    Nem hiszem, hogy a google nem dobta ki a találatok között a legcélszerűbb megoldást a megvásárlást. Crackelési lehetőséget nem fogok közé tenni a faq-ban, Szintén nem hiszem el, hogy nem dobot ki semmi találatot a google crack-re.
  • Der Wahnsinn
    #28364
    Üdv srácok, egy jó órányi googlejáték után se jövök rá mit tudok tenni reinstall helyett ha lejár az aktiváció. Már úgyértem a 120 nap totál. Van még 2. :) Itt a FAQ-ban se találtam. Vhol olvastam egy registris buheráció, de sajna az se jött be. Tudnátok vmi tippet adni? ELőre is köszi! ;)
  • exodus2
    #28363
    Windows 7 topik... amúgy meg ott a google keressél, tölts, írd ki, és meg van oldva.
  • ajem kisa
    #28362
    Sziasztok!
    Segitségre lenne szükségem, van nálam egy laptop amin elvileg vista business oem van, a hátoldalán rávan ragasztva a serial...csakhogy a gép nemreagál semmire (még csökkentettben sem)...mindegy, nemez a lényeg, hanem ezzel a vistával kellene valamit kezdenem, és nincs hozzá lemez amiről ujrarakhatnám a rendszert...szal mindenképpen uj rendszer kellene és ha van rá mód akkor vista b.-t kellene visszatolni rá a gazdájának...
    A MS oldalánnézegettem, de letölteni nemtudom, csak megvenni, de mivel ezen van serial, nemkéne kifizetni egy rendszert ujból (a gazdája ragaszkodik az eredetihez)...
    Valaki tudna adni tanácsot ezzel kapcsolatban?
    Köszi!
  • exodus2
    #28361
    Nálam is volt hasonló, és telepítés után, mikor betöltött egy flash lejátszót engedélyezni kellett annak mindenkori használatát (azt hiszem az információs sávon). Utána már rendben volt.
  • bon
    #28360
    Én azért megejtenék egy fasl test-et itt: link úgyanis semmi se blokolja a flash-t, alapból.
  • serkov
    #28359
    Hello! Most raktam fel win 7-et szeretem minden oks vele CSAK! Bizonyos oldalakon van flash player animáció, lejátszó stb... na ezek nem működnek! Mi blokkolhatja? Természetesen telepitettem a legújabb flashplayert, java-t stb.. valaki vmi segítséget esetleg?
  • DarkSector
    #28358
    igen mert csak azt látsz rajta, amit a MONITOR képernyő asszem jobb szélén legalább az adott ablak felét áttolod, és ekkor megy ki a tv-re asszem mindjárt full nagyba...
  • piamania
    #28357
    azt hiszem megértettem.Bejött.köszi szépen.