46641
  • sunlight
    #28476
    Nem, az buherált Windows7.
  • DarkSector
    #28475
    hy van windows 8 topic?
    mert láttam hogy van egy kiadás belőle valami extreme edition.
    létezik ez?
  • stevenson1988
    #28474
    dánke, végül kiderült, hogy nem is volt rá szükség, de azért köszönöm
  • exodus2
    #28473
    Típus: REG_EXPAND_SZ

    Érték: %SystemRoot%\system32\rundll32.exe %SystemRoot%\system32\shell32.dll,Control_RunDLL %SystemRoot%\system32\desk.cpl desk,@Themes /Action:OpenTheme /file:"%1"
  • stevenson1988
    #28472
    Ha valakit megkérhetnék dobja már ide be, hogy mi található neki a HKEY_CLASSES_ROOT/themefile/shell/open/command résznél, mert az egyik program telepítésnél módosította, uninstallnál meg nem állította vissza, így windows theme-eket nem tudok használni
  • Evin
    #28471
    Ez biztatóan néz ki, de elég komplex.
    (a linkeden az utolsó előtti téma, csak ez frissebb)
  • MR ME
    #28470
    kompatibilitási probléma, át kell állítani vista sp2re
  • redmonk
    #28469
    tuti h nem, keddi a rendszer de vmit csináltam mert már jó :D
  • Jim Morrison
    #28468
    Koszi !
  • exodus2
    #28467
    Inkább itt érdeklődj, nézelődj: Hogy néz ki az asztalod?
  • Jim Morrison
    #28466
    Hali !
    Tudtok valami jo Macintoshos temat win 7hez?
    ezeket talaltam, de csak az utolso ketto jo link... szerintetek ezek nagy mertekben lassitjak a gepet? Esetleg ha tudtok olyan temat, ami csak a talcat meg az asztalt valtoztatja meg, es utana ha nem tetszik egyszeruen le tudom uninstalallni, megkoszonnem :)
  • bon
    #28465
    Nem lehet, hogy vírus?
  • exodus2
    #28464
    Nincs valami vírusírtód, ami ellenőrizné megnyitásnál a fájlokat, és azért tart sokáig... ill. nem válaszol?
  • flatszeru
    #28463
    sziasztok
    lenne egy kérdésem.Elképzelhető,hogy volt már rá válasz valahol a fórumban de én nem találtam.Ha így van akkor bocsánat érte.
    Szóval,az a gondom,hogy tök mindegy milyen programmal de ha mentés másként ra nyomok (vagy bármire ami a file böngészős ablakot adja be) akkor esetek többségében a program kiakad és nem válaszol.
    Bezárni lehet csak.Külföldi fórumokon láttam több helyen is a problémát de megoldást sehol sem láttam.Valaki tudja mit lehet csinálni?windows 7 újratelepítés után pár nappal megint bekrepált és ugyan ezt csinálja. :-( nagyon bosszantó.
    választ előre is köszi!
  • redmonk
    #28462
    Sziasztok

    Remélem jó helyre írom kérdésem.
    Az a gondom, ha tegyük fel megvan nyitva egy wlm beszélgető ablak amit leteszek tálcára meg megvan nyitva pl egy sajátgép és ha utóbbit bezárom egyből felugrik a beszélgető ablak pedig nem is írtak épp. Ezt hogy lehet kikapcsolni?
  • adam46
    #28461
    Köszönöm a segítségeket.
  • sunlight
    #28460
    Ha megsérül a Media Player mint ebben az esetben akkor tudod javítani, persze ha eredeti a windows.Végignyomtam és simán ment minden Ultimate van fenn a gépemen.
  • bon
    #28459
    Na ez egész biztató és egy próbát megér adam46-nak
  • exodus2
    #28458
    Az eredeti, és a KN és N verziók között mi az összefüggés? Mert az egy dolog hogy nem eredeti, de mivel működött neki a mediaplayer így se kn se n verzió nem lehet.
  • sunlight
    #28457
    Azért nem tudod telepíteni mert nem eredeti a Windows bővebben :itt
  • janika1972
    #28456
    Ez nem jó hozzá?:

    http://www.brothersoft.com/windows-media-player-59463.html
  • adam46
    #28455
    Így is próbáltam, de nem sikerült. Úgy látszik már csak a win 7 újratelepítése oldhatná meg. Köszönöm a segítségeket.
  • bon
    #28454
    Tudtommal külön nem tölthető le a Windows 7-hez a 12-es media player, bár a google dob ki letöltési linkeket, gondolom házi gyártány.
    De próbáld ki a Vezérlőpult\Programok és szolgáltatások\Windows szolgáltaások be és kikapcsolásánál, hogy eltávolítod a media player-t, majd újraindítás után újra felrakatod a szolgáltatással.
  • adam46
    #28453
    Nem, nem eredeti a windows. Igen már újraindítással is próbálkoztam.
  • exodus2
    #28452
    Milyen windowsod van? Tehát honnan szedted, eredeti?

    Ezek alapján fel akartad telepíteni, ami nem fejeződött be. Újraindítás volt már?
  • adam46
    #28451
    ---------------------------
    Windows Media Player
    ---------------------------
    A Windows Media Player nincs helyesen telepítve, ezért újra kell telepíteni.



    Telepíti most a lejátszót a Microsoft webhelyéről?


    ---------------------------
    Igen Nem
    ---------------------------

    Ezt írja. Rendszer visszaállítást nem itt már automatikusan csinál visszaállítási pontot?
  • exodus2
    #28450
    Mutasd azt az üzenetet..
  • janika1972
    #28449
    Rendszer visszaállítást próbáltad már?
  • adam46
    #28448
    Sziasztok olyan gondom lenne, hogy sikerült valahogyan megsérteni a media player-t. Ezért most ha el akarok indítani egy videót, akkor kidob egy hibaüzenetet, hogy sérült tegyem újra, de az üzenetbe csak a media player 6.4 es verzióját akarja letölteni ami ugye nem kompatibilis a 7 el. A 12-es verziót meg sehonnan nem tudom letölteni, hogy újra telepítsem ilyenkor mit lehet tenni?
  • Evin
    #28447
    Néha szokott ilyet csinálni, hogy bár az ablakot bezártad, a háttérben még dolgozik utána egy ideig. Gondolom takarít maga után, vagy nem tudom. De pár percen belül ez is el szokott tűnni.
  • janika1972
    #28446
    Kiléptem a Firefoxból,de a háttérben még futott,és nagyon sok memóriát zabált,mitől van ez? Ha ujra elinditom,akkor meg azt irja ki hogy zárjam be az előzőt,és csak a feladatkezelőben tudom bezárni.




  • bon
    #28445
    Eseménynapló?
  • janika1972
    #28444
    Mitől van az hogy a Firefox állandóan összeomlik.Naponta 3-szor 4-szer csinálja ezt az összeomlást.Meg lehet valahol nézni az okát?
  • Deer
    #28443
    Szia! Köszi a segítséget. Végül is a virus/spyware/malware programok lefutottak, ebből a Spywere doc talált 2 trójait két általam rég nem használt programban. Ezután újraindult a rendszer, majd automatikusan elindult a chkdsk, nem talált hibát. A rendszer bebootolt, okésan, ahogy lenni szokott eleinte minden rendben működött, majd kezdődött előről.
    Fogtam, és a C meghajtón rendszer visszaállítást eszközöltem 2 nappal ezelőtti állapotra. Azóta kopp-kopp - működik. De hogy mi akadhatott össze, nem tudom. Bár van egy sejtésem, de nem fogom kipróbálni. (Valahol a Spyware doc - Alcohol 120% körül lehet a gebasz, kettőt együtt nem szabad használni, véletlenül sikerült.)
  • lck
    #28442
    Elég szerény képességű cucc. Igazából egy-két speciális problémára nyújt csak megoldást.
    Mondjuk az tetszett benne, hogy ha nem szól a hangszóró, húzd feljebb a hangerő csuszkát. :) Jó lenne ha mindig ilyen egyszerűen megoldódna minden.
  • Laceee
    #28441
    Microsoft Fix it, az egészséges Windows-ért
  • bon
    #28440
    Nem, mert az UAC kezeli. De ha az alulról a második szintre állítod az még nem gond, de ha a legalsóra az már az UAC kikapcsolását jelenti.
  • Bal0924
    #28439
    Nem lehet az levétele nélkül?
  • exodus2
    #28438
    Uac-ot lentebb veszed.
  • Bal0924
    #28437
    Valaki tudna erre tippet adni vagy semmi megoldás nincsen rá?