46641
  • mikiking
    #28567
    Szevasztok,angol Win7-en hol talaálom meg a patriciókezelőt ? Mert újrain stalálás után eltünt az egyik patricióm,gondolom meg kell buherálni ott kicsit
  • exodus2
    #28566
    Asztalon jobb egérgomb - Nézet- Asztali elemek megjelenítése bepipál.
  • dawid182
    #28565
    lenne egy egetverő problémám, és remélem itt tud valaki segíteni...szval eltűntek az ikonok az asztalról...szimplán bekapcsoltam a gépet és nem hozza ki őket...csak a háttér van, mi lehet a probléma?
  • bon
    #28564
    Úgy érzem kezdünk nagyon eltérni az eredeti témától. Válasz megvolt Lennon1975 kérdésére. Szerintem most már térjünk vissza a Windows 7-hez.
  • sunlight
    #28563
    Az alaplaphoz nincs valami külső program amivel tudod szabályozni a venti sebességét. Kár ezért piszkálni a rendszert.Nekem Gigabyte van ahhoz például van ilyen program (EasyTune)
  • aate
    #28562
    A biosban /boot könyvtárban kell hozzá módosítani ,de én nem turkálnék benne.ACPI/DSDT módosítás
  • Lennon1975
    #28561
    Köszönöm a jótanácsot, de én megfogom csinálni. Esetleg valaki van aki tudja?
  • bon
    #28560
    Laptop-nál pláne nem cseszegetném a venit fordulatszámot, mert véletlenül még megfőzi magát a gép és akkor kuka az egész. Inkább takarítsd ki, vagy jó szellőző felületen használd.
  • Lennon1975
    #28559
    A speedfan laptopot nem állít, a A Biosban pedig szintén nem lehet. Van egy leírásom kimondottan Hp laptopok számára, csak épp az nincsen leírva hogyan kell előhozni a DSDT-t.
  • Lennon1975
    #28558
    Ezeket mind próbáltam nem sikerült, a DSDT-t szeretném. Ha tudod hogyan kell előhozni légyszi írd le. megköszönöm.
  • exodus2
    #28557
    Programnak Speedfan, vagy bios-ban is állíthatsz. DSDT-t inkább ne piszkáld.
  • Lennon1975
    #28556
    Átszeretném írni a ventilátor értékeit. De egyszerűen nem tudom előhozni. A gépem meg pörög mint egy bolond.
  • exodus2
    #28555
    Csak meg akarod nézni, vagy felülírni, átírni?

    Nekem ezt mutatja az Everest ultimate: Kep
  • ViniSoundz
    #28554
    Igen, én is gondoltam erre, csak kicsit logikátlannak meg hülyeségnek gondoltam.

    De lehet, hogy akkor majd újrarakom a rendszert. Kössz az infót
  • fery02
    #28553
    Sokak szerint nVidiáról ATI-ra (vagy fordítva) átálláskor legérdemesebb újrahúzni az egész rendszert.
    Állítólag egyes esetekben ATI kártyák cserélgetésénél is javallott.
  • Lennon1975
    #28552
    Szia
    Én néztem az everestet, de ott nem találom. Esetleg tudod, hogyan lehet előhozni? (Dsdt)
  • Tomi2345
    #28551
    Azért érdekelt ez az egész, mert a telepítő nem mindig írja ki, hogy másik win kell. Tehát pl ha a friss telepítés után raknám fel, akkor szónékül felteszi, de ha később akkor már írkálja a gondjait. Okozhat ilyet valamilyen másik progi amivel esetleg össze ütközhet?
  • exodus2
    #28550
    Windowsban nincs, miért is lenne. De gyártónál lehet hogy van. Esetleg letiltható az eszközkezelőben?
  • krisz940122
    #28549
    de most azt vettem észre h ha az fn+f7-es módszert használom és ha újraindítom a gépet újra lehet használni a tapipadot is. olyan megoldás nincs h és kapcsolom ki de én kapcsolom vissza is és akkor amikor akarom?
  • exodus2
    #28548
    Szerintem az Everest is megmutatja.
  • Lennon1975
    #28547
    Sziasztok. Tudja valaki hogyan kell lekérni az operációs rendszerből a DSDT-t?
    Nagy szükségem lenne rá. Légyszi segítsetek.
  • bon
    #28546
    Hivatalosan nem, de gond nélkül mennek szerencsére.
  • exodus2
    #28545
    Nekem még a cs2 is kompatibilis..
  • bon
    #28544
    Ha jól láttam az adobe oldalán hivatlaosan nem Windows 7 kompatibilisek, a cs5 már az.
  • Tomi2345
    #28543
    Feltelepíteni sikerült, csak arra vagyok kiváncsí, hogy miért írja ki ezt.
  • bon
    #28542
    Próbáld meg kompatibilis módban telepíteni.
  • Tomi2345
    #28541
    Sziasztok.

    Miért van az, hogy amikor telepíteném a photoshop-ot a CS3-t vagy a CS4-t akkor azt írja ki, hogy winXP, winVISTA vagy annál újabb oprendszer kell neki? Pedig ugyebár win7-et tettem fel, de ha akkor telepítem fel, miután rögtön újra telepítettem a gépet akkor nincs baja.
  • ViniSoundz
    #28540
    nincs. a cuccom kicsit húzva van, de a a 8600gt-vel nem voltak ilyen gondok.

    feszültség mindenhol le van fixálva, pciexpress slot-ra is.
  • sunlight
    #28539
    Van alaplapi videokártyád?
  • ViniSoundz
    #28538
    sziasztok!

    nem találkozott valaki olyan problémával, hogy win leállításkor majdnem teljesen leáll minden, monitort is kikapcsolja agép, vinyók leállnak, de marad áram a gépben. Pörögnek a ventillátorok és ég a led is rajta.

    Ezt azóta produkálja, hogy kicseréltem a videokártyámat egy 5670es ati-ra. Ilyet még egy gépnél sem láttam. De kb olyan 10 leállításból 2szer nem áll le rendesen.

    Ha tud valaki valamit erről, akkor írjon plz!

    Köszi előre is!
  • krisz940122
    #28537
    köszi az fn+f7 segített :) amúgy nekem is acer van.
  • bon
    #28536
    A nero-val kapcsolatos hozzászolásokat töröltem!
  • aate
    #28535
    :)
  • aate
    #28534
    Nincs esetleg Flash SSD a géphez kapcsolva?
  • gurubefree
    #28533
    Nagyon szepen koszonom a segitseget !!!!

    A problema megoldodott ......
  • aate
    #28532
    De szerintem nem az a hibás driver csak az a drivered lehet régebbi. Az IDE/ATAPI controll ha jóltudom a az IDE eszközök átviteli beállítását gyosítja vezérli....De egy próbát megér vissza lehet vonni a müveletet ha hibát okozna.
  • aate
    #28531
    Gondolom a legfrissebb a legfelső....
  • aate
    #28530
    Sony waio-nál win 7 alatt előfordult már hogy az ujjlenyomat olvasó nem működött...De azt külön kell bekapcsolni…
  • gurubefree
    #28529
    ime >>>> IDE ATA/ATAPI controllers

    A driver max szerint. Na most kihoz ra legalabb 20 drivert .... melyik a jo ??
  • aate
    #28528
    A sony oldalán nincs újabb chipset driver?(DriverMax megoldás lehet)