46641
  • Máté94
    #28808
    Van:
    Partitioning
    Migration and Rescue
    Mac Related Operations
    Boot management
    Switch to full Scale launcher
    tools
    SUupport.
  • Máté94
    #28807
    Na megy a paragon majd nézem mim van rendben?:)
  • PeeTeR
    #28806
    semmi basszus :(
    annyi hogy most vegre felismerte 'USB Beviteli eszkoz' -nek de igy sem hajlando mozogni...
  • bon
    #28805
    Esemény napló az egér vagy usb port hibájával kapcsolatosan nem ír semmit?
  • Máté94
    #28804
    Köszi:)
  • bon
    #28803
    Próbáld ki a Vezérlőpult\Hibaelhárítás hátha segít.
  • bon
    #28802
    Segítek ha tudok.
  • bon
    #28801
    Bocs kérdés
  • PeeTeR
    #28800
    es most kerdes vagy kijelentes? :)
    mindegy, mert nem segit sajnos. eddig mondjuk nem is volt fenn driver mert nem lattam semmi ertelmet, most viszont gyorsan felraktam hatha megoldja a gondot de ugy sem.
  • bon
    #28799
    Ha törlöd az egeret az nem segít.
  • Máté94
    #28798
    Akkor van még időm. Már csak az a kérdés, hogy van e kedved segíteni és kibírni egy magamfajta tudatlant?
  • bon
    #28797
    kb. 22-23 óráig.
  • PeeTeR
    #28796
    kellene egy kis segitseg.
    elkezdett nem mukodni az eger egyik pillanatrol a masikra. semelyik usb porton nem hajlando megmozdulni. viszont mas gepen jo illetve az usb is felismeri a pendrive -ot is illetve a telefonomat is.

    siman 'unknown device' -nak jelole alapbol atdugas eseten is ismeretlen eszkozre hivatkozik amit nem lehet telepiteni. felraktam a driver -t, nem hasznalt semmit.

    torolve illetve telepitve semmi nem lett. csak siman fogta magat beallt alaphelyzetbe es ugy maradt. azota se kep se hang neki...
  • Máté94
    #28795
    Majd leírom mit látok. Egyelőre te vagy az egyetlen aki tud segíteni, legalábbis most. Még egy jó 3/4 óra mire lejön a boot cd verzió. Meddig tudsz még maradni?:)
  • bon
    #28794
    Műkődik oprendszer nélkül is, a kalauzolás meg már problémásabb lehet, ha látom akkor tudom mit kell csinálni, de mivel szerencsére elég ritkán kell használom így fejből nem tudom a menüpontok, de más előfordulhat, hogy igen.
  • Jim Morrison
    #28793
    számiitógép -> kijelol majd tulajdonsagok -> nincs readyboost ful, de megint rarakta azt a szart :/
  • Máté94
    #28792
    Remek, de eleve most nincs Op-rendszer, úgy is működik?
    Más,hogy utána el kellene kalauzolni, hogy és miként bővítsem azt a meghajtót?
  • bon
    #28791
    Létezik lemezről boot-olható változat is.
  • Máté94
    #28790
    Fasza, akkor rakjam fel a Win-t a paragon idejéig, átméretezem és utána megint formázom. Ezaz!:/
  • bon
    #28789
    pl. a Paragon Particion Manager progi kell, máskép nem fogod tutni átméretezni a partíciót csak adatvesztés árán, ha törlöd az össszeset és újra létrehozod mint ahogy írtam is.
  • Freddycom
    #28788
    Jóva', nyugi, csak a cím maradt ki... :P

    http://7win.honlapepito.hu/
  • Máté94
    #28787
    Hol?
  • Freddycom
    #28786
    Csekkold ezt a weblapot, bal oldalt a 'Telepítés' menü alatt a 'Win 7 telepítése' hasznos lesz számodra.
  • Máté94
    #28785
    Na de hogyan? Formázni nem lenne jó egyáltalán:S
  • Máté94
    #28784
    Asztali persze, de most nagyon bosszant, hogy nem tudom törölni a C-t, mármint teljesen eltüntetni, hogy csak a D meghajtót lássa és csinálni egy másik C meghajtót.:S
  • bon
    #28783
    Másik partíció méretét (pl. d meghjató )csökkenteni kell annyival amennyivel a c:-t növelni szeretnéd.
  • Freddycom
    #28782
    Gondolom asztali pc-ről van szó, de ha netán notebook lenne, ott F2 a boot menü.
  • Máté94
    #28781
    Hát nem megy. Formáztam a C-t de nem engedi törölni vagy növelni mert azt írja,hogy 20002 MB a max. Ezzel most mit kezdjek szerintetek?
  • Máté94
    #28780
    OK. Majd szólok ha nem megy. Köszönöm!
  • bon
    #28779
    40gb ajánlott. bios-ban a boot sorrendet célszerű beállítani, optikai meghajtó az első utána meg a winyó. De a legtöbb gép már rendelkezik boot menüvel is ami rendszer indításnál hozható be pl. az F12 gombbal. Így nem kell állítani a boot sorrenden.
  • Máté94
    #28778
    Rendben, BIOS-ba, hogy kell majd beállítani,hogy DVD.eől boot-oljon.
  • bon
    #28777
    Nem kell előtte törölni, simán a telepítésnél törlöd a partíciót (ergo törlöd a Windows-t) majd újra létrehozod a partíciót és mehet a tényleges telepítési művelet.
    Ha a paragonnal nem boldogultál az szívás, hasonló képen működik a többi program is. Nagy vonalakban a partíciónálás: ha van két partíciód C meg a D a D méretét kisebbre veszed annyival amennyivel növelni szeretnéd a C méretét, resize funkcióval. Ha megvan akkor a felszabadult résszel megnöveled a C: partíció végének a méretét. Ha van fontos adatod akkor a biztonság kedvéért csinálj biztonsági másolatot róluk, mert ha valami nem sikerül akkor ugrik az összes adatod-
    De ha végkép nem boldogulsz a partíciók mértezésével akkor a Windows telepítővel is meglehet csinálni teljes adatvesztés mellett. Törlöd a partíciókat és újra létrehozod a megfelelő méretben.
  • Máté94
    #28776
    Aha, úgy gondoltam én is.
    Még az lenne a kérdésem, hogy körülbelül mekkora legyen a C?
    És, hogy mit kell majd állítani a BIOS-ba?
  • Laceee
    #28775
    Be van kapcsolva a wifi ?
    A notebookon kéne lenni egy gombnak.
  • exodus2
    #28774
    Törlöd a C partíciót, majd újra létrehozod a telepítő lemez segítségével..
  • Máté94
    #28773
    Előtte jó lenne tudni, hogyan kell letörölni magát a Win-t. Mert ha megvan utána telepítésnél törölném a C-t és létrehoznék egy újat. A paragonba nem értettem,hogyan kell átméretezni.
  • bon
    #28772
    pl. a Paragon Particion Manager programmal átméretezed a neked megfelelő méretre. Ha kész az átméretezés, telepítő lemez be, törlöd a c: partíciót majd újra létrehozod és már indulhat is a tényleges telepítés.
  • Máté94
    #28771
    Kérdés:
    Hogyan lehet újra rakni az egész Win-t?
    Mert teljesen szét ment, de szeretném a C meghajtót is formázni, hogy nagyobb legyen mert mindig csak 1-2 GB hely marad rajta.
  • [HUN]FaTaL
    #28770
    Nézd meg Everesttel hogy milyen wifi van a notebookodban és szedj drivert a chip gyártójától.
  • Yurij
    #28769
    Vettem egy eredeti win7 32bit-es home premium rendszert.
    Felraktam tökéletesen működik kivéve a wifi,ami nekem elengedhetetlen a munkához.Leszedtem minden wifi drivert a toshiba honlapjáról de semmi,van valakinek valami ötlete?Előre is köszi mindenkinek.
    A Gép paraméterei:
    Toshiba Satellite L500-1XR notebook
    Specifikáció:
    - 15,6” WXGA HD TruBrite TFT kijelző (felbontás: 1366x768, 16:9) LED háttérvilágítással
    - Intel Corei3 Mobile 330M (2.13GHz, 3MB cache, 2,5GT/s) processzor >> Tovább
    Specifikáció:
    - 15,6” WXGA HD TruBrite TFT kijelző (felbontás: 1366x768, 16:9) LED háttérvilágítással
    - Intel Corei3 Mobile 330M (2.13GHz, 3MB cache, 2,5GT/s) processzor
    - 1+2GB DDR3 RAM (1066MHz, max. 8GB)
    - 320GB SATA HDD 5400 rpm
    - DVD író Dual Layer Super-Multi
    - ATI Mobility Radeon HD5145 VGA (512MB DDR3 VRAM, max. 1530MB HyperMemory)
    - WLAN: 802.11b/g/n WiFi (vezetéknélküli hálózat)
    - 10/100 LAN (RJ45 csatlakozó)
    - 0.3 Mpix webkamera
    - 4-in-1 memória-kártyaolvasó
    - 3 db USB 2.0 csatlakozó (ebből 1 e-SATA combo)
    - 1 db HDMI out csatlakozó
    - 1 db fejhallgató-/hangszóró-/vonalkimenet-csatlakozó
    - 1 db mikrofon-/vonalbemenet-csatlakozó
    - operációs rendszer: nincs (támogatás: XP, Vista, Windows 7)
    - 6 cellás Li-ION akkumulátor (4400 mAh)
    - Súly: 2.72 kg