46641
  • bon
    #44910
    Próbáld ki.
  • mekxa
    #44909
    Az előbb rosszul írtam. Invidia Mx 4000 128-mb
    Ezt most találtam.
    Ez lehet, hogy működne?4
    NVIDIA GeForce4 MX 4000
    ________________________________________
    • Description: NVIDIA GeForce4 MX 4000 Driver Installer
    • File Version: 8.3
    • File Size: 2.28M
    • Supported OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

  • mekxa
    #44908
    Hello.
    Következő problémában szeretnék kérni segítséget.
    Lenne egy. Compact d evo 510 (álló)
    2.6-Ghz Intel Proci 2 giga ram.
    Invidia mx 400 128-mb.
    Probléma a következő. Kényelmi szempontból szeretném feltenni erre a gépre a Win 7-et.
    De a video kártya végett igazából meghiúsul a dolog. Mivel nem kompatibilis a win 7-tel a drivere.
    Lenne erre valamilyen megoldás. (az XP- visszarakása nélkül…… )
    Vagy a Win 7- rc esetleg elfutna? Vagy más alternatívát tudtok ajánlani?
    A gép teljes egészében otthoni használatra van. Internet + néhány játék. Pl: zumma + angry birds…. mahjong… stb… + Facebook + skype + plusz online videók. Igazából csak erre van használva.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • momoxp
    #44907
    Sziasztok!

    Hogy tudom Windows 7 x64 alaltt "Batch; CMD" (magyar) ezeket a fájlokat a a Felhasználó Dokumentum mappájába másolni? Úgy hogy a "Tools" mappa nem létezik?
    network_drive.bat
    network_drive.vbs

    Illetve ez pedig a start menüben a indítópult mappába:
    network_drive.vbs.lnk

    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • V43 1105
    #44906
    Sziasztok

    Olyan problémám lenne, hogy Windows 7 rendszeremre a frissítéseket letölti a rendszer, majd elindítom, hogy feltelepítse azokat, azonban minden egyes frissítés során a telepítés megszakad és nem fejezi be azt.. Hogyan lehetne ezt kiküszöbölni? Köszi előre is!
  • piamania
    #44905
    És még legyek vallásos....
  • piamania
    #44904
    Bocs, megoldódott, valamelyik agyalágyult kipipálta a nyomtatás felfüggesztését, és ezért nem nyomtatott.....
  • piamania
    #44903
    Hello!

    Egy hatalmas problémám lenne.Legalábbis számomra az.Valamiért a nyomtatóm nem akar nyomtatni.Se wordot, se paintot, se semmit.Persze az ellenőrző lapokat kinyomtatja.Valaki találkozott már ilyennel?Újra telepítettem már a szoftvert is, de nem segített rajta.Köszi
  • móni76
    #44902
    Azért kérdeztem mert féltem nehogy módosítson vagy átformáljon valamit mert nem nagyon értek hozzá!Megmondom őszintén még moindig nagyon bizonytalan vagyok hogy mit tegyek!?
  • bon
    #44901
    Én inkább igen-t nyomtam volna a kérdésre, mert teljes jogú endszergazda kell hozzá.
  • móni76
    #44900
    Segítsetek!Minden indításkor azt írja hogy frissíteni kell a Tages Protectiont mert nem kompatibilis és le lesz tiltva,letöltöttem egy újabb kompatibilis verziót,de telepítésnél ezt írja:"A meghajtókat installálni kell(adminisztrátori szinten)akar most tovább lépni?" Megnyomtam hogy "nem"akkor ez jött fel:"A meghajtók korábbi változatát fedeztük fel-akarja ezeket de-installálni?"Na itt már nem mertem tovább lépni! Mit tegyek?Köszönöm!
  • bon
    #44899
    Ha a 400gb-os lenne a sorrendben az msáodik a rendszer után akkor azt javasolnám, hogy maradjon külön. a későbbi telepítéséknél hasznos lehet, hogy nem kell mindent lementeni a gépről a törlés előtt.
    Ha zavar a külön partíció más programmal van mód összevonni a kettőt, pl. Paragon Particion Manager-rel.
  • jackieee
    #44898
    köszi!
    letöröltem az előzőt, felraktam a 64-et, egy 52gb-os partícióra, de most maradt egy másik ami 413gb. ezt a kettőt viszont nem tudom egybeolvasztani.
    a 400gigás van előbb, és a másiknál meg nincs olyan opció, hogy extend volume. (vagyis van,csak szürke)
    mit tudok most csinálni?
  • bon
    #44897
    Nem lehet frissíteni, tiszta telepítést kell csinálni.
  • jackieee
    #44896
    lehet hogy elég hülye kérdés, de miután telepítettem a 32bites vindózt, rájöttem hogy a 64 bites kéne, de már nagyon sok program le van töltve meg miegymás.
    ha most felrakom a 64 bitest, akkor ezek a programok ott nem fognak futni?
    vagy nem lehet csak úgy "upgradelni"?
  • bon
    #44895
    Itt ne várj illegális kulcsot, úgyis törlöm. több oldalon megvásárolható akár kedvezményes áron is a Windows. De amúgy se kell kulcs a nem legális Windows aktiváláshoz.
  • Frobi
    #44894
    Köszi azt gondoltam
  • wantonly
    #44893
    A boltban.
  • Frobi
    #44892
    Hali nekem olyan gondom van hogy nem tudom aktíválni a windiws 7.
    Kéri a termék kulcsot.
    Régen nem kérte mert automatikusan aktíválta magát de most meg kéri.
    Hol találok hozzá termék kulcsot előre is köszönöm a segítséget .
    Windows 7 Home basic.
  • bon
    #44891
    Esetleg nem kell mindent az ssd-re telepíteni. Nekem 60gb-os ssd-n még közel 20gb hely van. pl. A felhasználói mappámim külön winyón vannak, de ez már Vista óta így van.
  • KaBuTo666
    #44890
    Bazzeg, nem rég csináltam helyet az SSD-n, erre jön ez... :D
    Megint szinte teli lesz. :D Ideje nagyobb kapacitással rendelkező SSD-t vennem, nincs menekvés. :D
  • bon
    #44889
    Elérhető az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #44888
    Windows 7 telepítő számítógép javítása funkció menüjén belül van parancssor is,
  • Bucsek
    #44887
    Kicsit bena kerdes de hogy inditsam parancs sorral?:) f8 at nyomkodjam bootnal?
  • bon
    #44886
    Szintén a telepítővel parancssort indítva add ki a következő parancsokat:
    bootrec /fixmbr
    bootrec /fixboot
    bootrec /rebuildbcd
  • TBTPumpa
    #44885
    És igen. Tényleg rendbe hozta! Köszönöm!
  • Bucsek
    #44884
    Nem javit semmit :( sajna mar probaltam.
  • bon
    #44883
    Telepítő lemez berak, be boot-olsz, majd a telepítő indítása helyett a számítógép javítása opciót választod, ott lesz mód indítás javítására.
  • Bucsek
    #44882
    Sziasztok, nagy segitseg kellene. Uj alaplap proci ram kerult a gepbe es azota nem indul a win7 :/ kekhalallal ujraindul allandoan. Mit lehet csinalni? Nem szeretnem elvesziteni az adatokat :(
    Van masik vinyom viszont hiaba probalom ujrarakni a win7et egyszeruen nem engedi... Azt irja hogy engedelyezzem a lemezvezerlot a biosban. De azt hol es mit? Beallitottam valami AHCI -t enablera de igy se mukodik... Nem tudok semmit se csinalni, kerlek segitsetek :(
  • TBTPumpa
    #44881
    2 merevlemez van a gépemben. Egy 750GB-os és egy 2 TB-os. A 750GB-os két részre van osztva (100GB - Windows rendszer számára, Maradék - fontosabb adatok számára).
    A 2TB-os merevlemezem nem volt több részre osztva, mert már évek óta bajos volt, így igazán semmit sem mertem rajta tárolni (WD Black szutyok), de csak most került ténylegesen olyan állapotba, hogy cseréljék.
    Érelemszerűen ezt kivettem a gépből és elküldtem cserére. Csak a 750-es maradt benne. Ezzel viszont nem akar elindulni a Windows, mert csak azt írja, hogy BootMGR hiányzik.

    Gondolom a Windows által készített 100MB-os dolog a 2TB-os merevlemezhez kapcsolódott, így annak eltüntetésével ez is eltűnt.

    Meg lehet valahogy oldani a BootMGR javítását újratelepítés/adatvesztés nélkül?
    A tervem az volt, hogy megvárom, amíg megérkezik az "új" merevlemez. Azt 2 részre osztom, a kisebb részre telepítem majd a Windows-t, a maradékra pedig majd mennek a Steam és Origin, Battlenet-es cuccok. Illetve a kicsi merevlemezen lévő adatokat arra másolom, törlöm annak a partíciói és ezt fogom egyben hagyni. A kicsi csak Sata 2-es, míg az új már Sata 3-as modell lesz, szóval rendszermeghajtóként a Sata 3-as picit gyorsabb lenne.

    Arra viszont nem gondoltam, hogy "használhatatlan" lesz a gépem addig.

    Szóval van valami megoldás a BootMGR javítására esetleges teljes Windows újratelepítés/meghajtóformázás/újraparticionálás nélkül?
  • [HUN]FaTaL
    #44880
    "Az nem attól függ mennyit van bekapcsolva, hanem mennyi írás van rajta"

    Én is tudom, nem az ssd bekapcsolásáról volt szó... 2 tera körüli írás van rajta.
  • Met
    #44879
    Nekem most nyáron lesz 2 éves az SSD-m, teljesítmény és kondíció 100%, 1,71 TB írt adamennyiség.
  • bon
    #44878
    1,2,3 pl. HD Sentinel programmal. 4. a gyártó oldalán megtalálod.
  • Mayorpapa
    #44877
    Köszönöm!
  • Zoli007
    #44876
    1., 2., 3.
    4. letöltöd a Samsung oldaláról
  • Mayorpapa
    #44875
    Sziasztok! Olvasgatva a hozzászólásokat, felkeltettétek az érdeklődésemet. Nekem egy 120 GB-os Samsung SSD-m van, másfél éves. A kérdéseim: 1.) hol lehet megnézni, hogy be van-e kapcsolva a Trim? 2.) Hol tudom megnézni, mennyi adatmennyiség lett ráírva? 3.) Hol tudom megnézni, hány %-os a kondíciója? 4.) Hogyan kell firmware-t frissíteni? Köszönöm előre is!
  • ACE
    #44874
    Akkor lehet nem is valós az a 30%, az enyémen 3.3 Tera írás van, és 98%, de az enyém első bekapcsolás után már 99%-ról indult, de ez normális.
  • bon
    #44873
    Be van kapcsolva a Trim. 8.51TB adatmennyíség írása történt meg eddig. Életének első évében rohamosan csökkent a kondíciója, majd néhány firmware frissítés után belassult a csökkenés. Idén 1%-ot csökkent.
  • ACE
    #44872
    Az nem attól függ mennyit van bekapcsolva, hanem mennyi írás van rajta, valószínű az övé a TRIM-et sem tudja, és hamarabb elhasználódott. Az enyém is 2 éves, nem megy mindig és 98%-os.
  • [HUN]FaTaL
    #44871
    Nekem sincs kikapcsolva, 2 éves ssd, 100% kondíció.