46641
  • Viktor9202
    #29008
    Auto-n van minden, azt is megnéztem
  • bon
    #29007
    Ha tuningolva van a gép állítsd vissza alap órajelre a telepítés idejére.
  • Viktor9202
    #29006
    1 Óra 10 perc után meguntam, gondolom megérted. Máskor ez a folyamat max 5 perc volt.
  • exodus2
    #29005
    Mennyit vártál a telepítés után?
  • Viktor9202
    #29004
    De az az érdekes, hogy XP-t enged felrakni, Windows 7-et meg nem :S Pedig nekem már vagy 5 hónapja Win 7 volt a gépen. Nem értem én ezt
  • Viktor9202
    #29003
    Csak ha ujraindítom a gépet, akkor írja ki h a nem tudja befejezni a telepítést, majd ha újra indítom a telepítést, akkor is ugyan ezt csinálja. Tehát még 1 szer... Amikor elérek ahhoz a ponthoz a telepítésnél hogy Telepítés befejezése, és még megy mögötte a ... ... ... itt hal meg. Nem tudom mi lehet a baja, régebben jó volt
  • Berv
    #29002
    Hello, köszönöm, megírom havernak, h. próbálja ki.
    (Már javasoltam ugyanezt neki én is, de nem tudom, h. megcsinálta-e?!)
  • exodus2
    #29001
    Más a memóriakezelés, lehet a win7 érzékenyebb mint az xp. Teszteld le a memóriamodulokat, ill. nézd meg hogy bekapcsoláskor a gép látja e azt a két 512es memóriát, tehát a memóriaellenőrzésnél mennyit ír ki.
  • Berv
    #29000
    hi,
    Erre - #28948 - valaki tud okosat mondani?
    Köszöntem, Berv
  • Danryu82
    #28999
    Köszi az infót!
  • bon
    #28998
    Hibaüzenet van? Mi történik a képernyőn, mit látni vagy nem látni?
  • bon
    #28997
    Alapból 11-es a többi meg a kártyádon múlik, hogy mit támogat.
  • Viktor9202
    #28996
    # 28993-ra ha valaki tudna nekem segítséget adni, nagyon hálás lennék
  • xxxpaulxxx
    #28995
    futtatás->dxdiag
  • Danryu82
    #28994
    Sziasztok
    Hól lehet megnézni, hogy hanyas directx-em van?
  • Viktor9202
    #28993
    Helló.

    Nekem olyan problémám lenne, hogy amikor telepítem, és elérek odáig, hogy telepítés befejezése, egyszerűen nem megy tovább. Mit csináljak vele?
  • xxxpaulxxx
    #28992
    Olyanra gondolok, ami olyan beállításokat, amiket csak registryben lehetne megoldani, azt egy kattintásra elvégzi...
  • exodus2
    #28991
    Felesleges ilyen programokat használni. Csak bajod lesz belőle.
  • lck
    #28990
    TuneUp Utilities
  • xxxpaulxxx
    #28989
    Sziasztok!
    Milyen tweakereket, optimizáló programokat ajánlotok Windows 7-hez?
  • bon
    #28988
    Amúgy meg miért nem raksz fel magyar nyelvűt és Home Premium-ot.
  • bon
    #28987
    Ezt találtam rá: link
  • BPA102
    #28986
    Sziasztok lenne egy olyan gondom hogy most egy win 7 et raktam fel és mikor az updateben frissiteném a nyelvet nem akkarja telepiteni a magyart 8007065B hibát kapok
    tudja valaki mi lehet ez?
  • solo
    #28985
    Helo.
    Mi a nevük azoknak a progiknak, amik teljesen 3d-s "dobozt" csinálnak az asztalból, és lehet midnent rendezgetni erre-arra?
  • janihunk
    #28984
    Hát lehet igazad van.
  • Freddycom
    #28983
    A letöltött is lehet hivatalos (MSDN-es képfájl), tudom, nem állítottad az ellenkezőjét, csak mondom. :D
    Egy skin miatt semmiféleképpen ne tegyél fel ilyen buherált verziót, biztonsági rések lehetnek rajta, ami nem éppen jó. :D
    Skineket ezerszámra találhatsz neten.
  • janihunk
    #28982
    Hát az lehet most is az van fent (dowload verzió) de ki szeretném ezt próbálni tetszik a skin rajta :D
  • bon
    #28981
    Jobb megoldás a hivatalos forrásból származó telepítőt használni.
  • bon
    #28980
    Na meg teljesen felesleges teljes jogú admin-nak lenni.
  • sunlight
    #28979
    Magát aktiválja benne van a magyar nyelv is és elég stabil, így tömören.
  • exodus2
    #28978
    Csinálsz egy rendszergazda felhasználót, minden partíciódra nyomsz Teljes hozzáférésű jogosultságot, és UAC-t lehúzod. Kész is az admin. Aztán azzal lépsz be mikor kell.
  • eZo
    #28977
    home prémiumban nincs benne ez a funkció :(

  • janihunk
    #28976
    Sziasztok valaki próbálta már: Windows 7 ATI Edition 2010 x86 and x64.
    Milyen tapasztalatok? Lehet magyarosítani aktiválni?
  • bon
    #28975
    Alaplap csere ajánlott, vele együtt, proci, ram, táp, vga, esetleg merevlemez sata-ra cserélve.
  • exodus2
    #28974
    Az alaplapcserével cserélhetnéd a procit, videókártyád, memóriát is. Hogy ki tud használni rendesen.
  • Nasim
    #28973
    Ez is igaz. :)
  • sunlight
    #28972
    Bocs, hogy beleszólok de a processzor is nagyon sokat számít a win7-nek már kell a két mag, hogy elég gördülékeny legyen.
  • Nasim
    #28971
    Pontos adatokat nem tudok az alaplapról csak azt, hogy MSI, 2 DDR1 foglalattal, integrált VGA.Ez egy 2007es év elején vásárolt Albacomp PCbe van beépítve.Kérdés nem éri meg e jobban egy új gépet venni ami alapból támogatja a DDR3-as RAM-ot,mint cserélni egy alaplapot?És persze a Geforce 6200-as videókártya is cserére szorul.
  • bon
    #28970
    Régi gépnél kétlem a 8gb támogatást, pláne ddr1-ből, szerintem modul sincs olyan nagy méretben, hogy betudd tenni a gépbe a 8gb-ot. De ha leírod az alaplapod típusát akkor utánannézek.
  • BBencze
    #28969
    Alaplap cserénél Win reinstall KELL.