46641
  • Freddycom
    #29088
    Vagy még van olyan kombó h Fn+jobbra nyíl/balra nyíl.
  • JethroHUN
    #29087
    a-a ne a drivernél, notebookon, még egyszerűbb Fn+F5 v F6.
    Vagy menj rá a kis elem ikonra a tálcán.
  • ReGerstogh
    #29086
    Megtaláltam de nem az igazi ha a videokártya driverével próbálom állítani a fényerőt, ráadásul nem vagyok abban biztos hogy milyen mértékben kell állítani hozzá a gamma illetve kontraszt értékét.
  • bon
    #29085
    Na akkor az intel driver-ét nézd meg, de notebook-nál az FN+ napocska gombnak is műkődnie kell.
  • ReGerstogh
    #29084
    Alaplapi videokártyám van, méghozzá inteles. Ja és notebookon fut a windows.
  • sunlight
    #29083
    Az NVidiánál lehet gondolom ATI-nál is
  • sunlight
    #29082
    A videokártya driverrel lehet fényerőt állítani
  • ReGerstogh
    #29081
    Sziasztok!

    Tud valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet a Win7-ben fényerőt állítani, akkor ha sem a gép funkció gombjával sem pedig az OP rendszeren belül (energiagazdálkodási beállítások) nem sikerül változtatni, azaz egyáltalán nem található a beállításhoz szükséges csúszka. Az eszközkezelő pedig nem visít hogy van olyan eszköz ami nem ismerhető fel.
    köszi.
  • aate
    #29080
    vagy futtasd a: gpedit.msc -t és ott néz körül a beállításoknál(Home prémiumban nem futtatható!)
  • aate
    #29079
    próbáld ki ezt: A Vezérlőpult Mappabeállítások eszközével módosítható a Speciális fájl- és mappabeállítások, módosítása> állítsd alapértelmezetre
    egyébként asztalt mappát létre lehet hozzni új könyvtár hozzáadásával.
  • xxxpaulxxx
    #29078
    Erre valaki?
  • bon
    #29077
    Máshol se sokkal olcsóbb a dobozos kiadás sajnos.
  • Nasim
    #29076
    Basszus a Média Markt-ba 100.000-ért árulják a Professionalt, Ultimate-et 97 ezerért..
  • aate
    #29075
    igazából ott elvesztettem a fonalat,hogy az xp felment-e vagy elindul a telepitésés útána....?ha az xp bootól akkor a win 7 miért nem...stb
  • aate
    #29074
    indító lemezröl talán...
  • Lyukasbogrács
    #29073
    tudod-e, hogy zárolt kötetet nem lehet formázni?
  • aate
    #29072
    talán ez is segít:fdisk és format segédprogramok
  • aate
    #29071
    Indíts egy a parancssort majd : format c:/s és útána telepítsd a windowst
  • JethroHUN
    #29070
    Csumi, vki használja ezt az MS security essentialt? gondoltam mégis csak felrakom, ingyenes és csak véd vmit. win7 ultimate van fent, windows defender soha nem jelzett vírust, nem torrentezek, laptopom van. erre amikor felraktam ezt a vackot (?) sorra jelzi a vírusokat és törli is.
    De azt h hol volt azt nem írná ki. De most egy virus nem tűnik el mindig kitörli de újra megtalálja. "TrojanDownloader: win32/unruy.h :S
    Csak azért kérdezem mert, semmi jele nincs annak h vírusos lenen a gép, nem fut semmi aminek nem kéne, nincs belassulva. Már egy olyat is elkapott ami, vírusok készítésére szolgál... Akkor jön újra amikor frissíteni akar. vagyis akarom mert kinyomtam az windows updatet. nem sikerül a frissítés és már is jön a virus.
  • WinStar
    #29069
    megnéztem,CD nélkül elindul de viszont bootolás után sötétség fogad....XP telepítés után...msot mit tegyek? :S
  • exodus2
    #29068
    Ha nem vagy zseni, miért telepítesz oprendszert? Némi hozzáértést igényel.. Amúgy win7 dvdvel bejön az install? Na ott mikor mutatja a vinyót, töröld azt a particiót amire a win7et telepítenéd (mert ugye azon nincs semmi fontos adat) és még azt a 100mb-ost is amit létrehozott (már ha van) majd lemez kivesz, xp lemez berak, gép reset. Xpről bebootolsz, és telepíted.. így sem?
  • WinStar
    #29067
    már nemtudom előhozni mert XP-t próbátlam tenni rá de most meg semmi sincs rajta.
    #29065: Köszi,tudod vannak akik nem számitógépzsenik....amúgy ha nem rakok be lemezt akokr írja ki azt a boot disc nemtudom micsodát és nem lép tovább....
    #29066 igen látja....és amúgy Western Digital 120 GB-s.
  • [HUN]FaTaL
    #29066
    BIOS látja a HDD-t? Mert így elsőre úgytűnik, hogy az halt be.
  • exodus2
    #29065
    Ha még a problémád sem tudod leírni normálisan, akkor szerintem dobd ki a vinyót, és vegyél másikat. Ha nem raksz be lemezt akkor mi történik?
  • bon
    #29064
    Nem ártana tudni a kék képernyő tartalmát.
  • WinStar
    #29063
    de nem értem miért írja ki hogy Boot disk..vagy mit ír ki,nem áll fel a rendszer...és azt mondja nyomjak enter-t és boot CD jön be,de még az XP-t se inditja onnan...csak ha újrainditom a gépet akkor hozza be a telepítőt és az XP-t is újrateszem de nem jön be a tlepítő csak a formatig jutok el,állandóan az a kék install jön be...aztán csókolom :S
  • bon
    #29062
    Akkor írási vagy meghajtó hiba lesz.
  • WinStar
    #29061
    nem olvassa be a lemezt,ami elég vicces :S
  • bon
    #29060
    Rakd be a telepítő lemezt és a javítás funkcióját használva hátha megjavítható a Windows 7.
  • WinStar
    #29059
    Sziasztok.Összeomlott a Win7...és mikor elnidul a gép akokr valami Disk Boot-ot ír ki és hogy bootoljak a CD-ről....megpróbáltam visszarakni az XP-t de azt meg nem teszi fel,állandóan behozza a telepítőt...mi lehet a baj?Amúgy a win7 kékhalálos lett......
  • Viktor9202
    #29058
    írnak egy ilyet ... A telepítés kb. 35 perc alatt készvan de a TELEPÍTÉS BEFEJEZÉSE rész 1-1,5 órát is igénybevehet. Ez alatt ne indítsd újra, csak várj türelemmel. Legjobb ha lecsukod a számítógép tetejétt , így amikor kész átmegy alvó állapotba. Ezt balról az első (sárga) LED egyelnetes (lassú) villogásaajelzi. A gépet felnyitva nyomd meg a ki/bekapcsoló gombot.

    Itt most jelen pillanatban kék halált kaptam-.-
  • fekete0012
    #29057
    ja mert nem nagyon reklámozzák hogy változot
  • fekete0012
    #29056
    ez csak egy részlet volt
  • fekete0012
    #29055
    az egyik barátom egy számítogépes üzletet vezet és ő megmutatott egy levelet amiben le van írva hogy mivel lehet eladni egy oem verzioju win 7-et a hivatalos megfogalmazás igy volt ira ha jol emlékszem,a számitogép egy fő alkatrészével egyűtt hozhato forgalomba pl vinyo,alaplap processzor, videokari
  • Viktor9202
    #29054
    Barátnőmnél most tettem fel a Win 7-et, ott tökéletesen működik, itt nállam meg nem. Egyre jobban gyanakszok, hogy az alaplappal lesz valami, vagy is a frissítéssel, bár nem tudom h van e köze hozzá
  • msstz
    #29053
    köszi! közben amúgy vhogy rendbejött, nyomtam neki az ipconfig /release-t meg /renew-t, meg /flushdns-t és egyszer csak hopp.
  • bon
    #29052
    Én továbbra is mindenütt azt találom, hogy alaplaphoz kötött az OEM licensz, pl itt is azt írják ha jól értelmezem a szöveget: link
  • bon
    #29051
    Mikor? Kerestem az oem licensz részletes leírást a Microsoft-nál, de nem találtam sehol se magyar nyelven, csak kivonatott.
  • fekete0012
    #29050
    na ez az ami nem igaz mert változott ez a szabáj, hogy csak alalplaphoz kötődik a szoftver
  • exodus2
    #29049
    Ez nem win7 probléma, de próbáld meg kihúzni a tápkábelt, várni pár percet, és vissza. Lehet hogy a dns szerver megváltozott, érdemes lenne utánanézni, ügyfélszolit megkérdezni.

    Nálam volt olyan, hogy mondták hogy de hát semmi baj, mondta csináljak kapcsolat ikont hogy biztos valamit elrontottam, mondom nem először csinálok ilyet, már próbáltam. Aztán mondja a srác hogy nah most próbáljam, akkor persze már ment, szóval lehet nálad is segít majd a technikai szaki:)