46641
  • Hellsing47
    #29128
    mp classic bevált, köszönöm
  • [HUN]FaTaL
    #29127
    Ahogy előttem is írták: MPC-HC.
  • Terence007
    #29126
    Media Player Classic Home Cinema
  • bon
    #29125
    Videó leképezés módját állítsd át, proginak meg a KMPlayer-t ajánlom.
  • Hellsing47
    #29124
    Sziasztok
    olyan problémám lenne, hogy tegnap raktam fel 64bites win7-et, de a filmekkel valami nagyon nem stimmel
    teljes képernyőnél kockás az egész ( a feliratokkal együtt), egyedül a bsplayer élesíti a képet de az meg bugos, mert mikor felugrik a felirat akkor elsötétül a képernyő
    így talán jobban érthető miről beszélek, 10.4-es catalyst van fent

    szóval valaki megtudná mondani ez miért van, vagy hogy esetleg milyen más lejátszót próbáljak még ki?
  • Systema
    #29123
    Norton Internet security 2010 most van 60 napos trial az antivirus 2010-böl meg van 90 napos trial lehetőség win7-hez
  • HAARRR
    #29122
    Köszi sikerült megoldani a problémát remekül müxik minden! :)
  • exodus2
    #29121
    Egy megoldás van. Patchelni kell a windowst hogy lehetőséged legyen, nem beépített témákat is használni. Ezzel vagy ezzel. Mentsd le előtte ezeket: uxtheme.dll, themeui.dll, themeservice.dll Ha bármi gond lenne, dvdről bebootolsz, javítás, és parancssorba kiadod a következő parancsot: copy forras\*.* cel

    a forras ahova a három fájlt mentetted, a cel pedig a C:\windows\system32
  • xblades
    #29120
    Köszönöm a segítséget.
  • fekete0012
    #29119
    szed le a témát a windows7-ről majd ted fel ujra ha nem megy a téma rendesen akkor a téma van rosszul megcsinálva
  • HAARRR
    #29118
    UI2:Bármilyen megoldás érdekel ha valaki tud segíteni azt meg köszönném!
  • HAARRR
    #29117
    UI: Még új vagyok nem tudok linket beszúrni.
  • HAARRR
    #29116
    Sziasztok!
    Van némi gondom a Windows 7 Téma kezelőjével,az alábbi linken látható skint szeretném betölteni,betölti de a start menű és a tálca ill az ablak kalszikus szürke Windows-ra áll át,nem pedig a képen látható vörös aero stilusra.
    (Alternative theme készitő: oliver182
    Kép: http://th00.deviantart.net/fs47/300W/i/2009/244/a/7/Alternative_for_Windows_7_RC_by_oliver182.jpg
  • fery02
    #29115
    Köszi mindkettőtöknek, akkor neki állok telepítgetni.
  • bon
    #29114
    1. megjelenés napján ferakom az összes frissítés, 1x volt még problémám belölle pár éve, elcsesztek az office-ba valamit és floppy-ról megnyított fájokat nem lehetett elmenteni ha jól emlékszem. Ja volt még egy eset, de az nem okozott problémát, csak annyi volt, hogy egy frissítés annak ellenére települt a munakhelyi gépekre, hogy nem volt engedélyezve neki, de javították gyorsan.

    2. nem hiszem, hogy lrsz, ha lenne akkor azt adnák a Tisztaszoftverben. Változatok összehasonlítása: link
  • exodus2
    #29113
    1. Egyből felrak, persze saját magam engedélyezem nem automatikus.
    2. Kizárt, hogy szükséged legyen rá. (ugyan nem vagyok se főiskolás, se pedagógus)
  • fery02
    #29112
    Sziasztok!

    1. Lassan felhalmozódik már néhány telepíthető frissítés.
    Nem szoktam egyből telepíteni őket, mert még régebbről hallottam, hogy érdemes az új frissítések után várni kb 1-2 hetet, mert elképzelhető, hogy valamit elszúrtak a frissítésben és galibát okozhat.
    Szóval, ki hogy csinálja? :)

    2. Lehet szeptembertől Főiskolára megyek, mérnök informatikus
    szakra. Lehet, hogy szükségem lenne az Ultimate féle verzió extráira? Ez a kérdés ugye inkább olyasvalakihez szólna, aki esetleg jártas ilyen körökben, esetleg pont pedagógus ilyen szakon. :)
  • pipusz
    #29111
    Köszi a választ..
  • Apocalipto
    #29110
    Akkor 64 bit.
  • pipusz
    #29109
    4gb memóriám van..
  • timexxx
    #29108
    home premium alatt is valszeg olyan lesz a gép teljesitménye. gyanitom
  • bon
    #29107
    Nálad minden féle képpen felesleges az Ultimate, Home Premium--ot raknék fel a helyedben, de az alá már nem mennék
  • bon
    #29106
    Mennyi memóriád van, ha 4gb vagy több akkor 64bit.
  • pipusz
    #29105
    Egyébként az AQUA electromax-nál mondták az infót.. Ott vettem a procit :)
  • timexxx
    #29104
    azért kérdeztem csak mert nekem 2gb ramom van. windows 7 ultimate volt fennt..szeretek játszani, néha szoktam is. de windows 7 alatt kevesebb fps-em van mint xp alatt. és ha mondjuk a win 7 home basic-nek még kevesebb a gépigénye mint mondjuk az ultimate-nek akkor felteszem azt. mert tetszik a win7 jobb is mint xp. de szerintem akinek nincs erőműve annak jobb az xp mer kisebb gép kell neki
  • pipusz
    #29103
    Köszönöm a választ! Gondoltam a Windows 7-re csak 32, vagy 64 bites rendszert válasszak?
  • Apocalipto
    #29102
    Amit leírtál az hülyeség :) Nincs ilyen hogy az XP ezt a procit támogatja azt meg nem. Nem muszáj lecserélned, de ha megteheted, akkor nyugodtan rakd fel a Windows 7-et. Nem fogsz benne csalódni :) Ideje a kukába rakni azt az XP-t.
  • pipusz
    #29101
    Sziasztok! Lenne egy kis problémám! Vásároltam egy Intel Core2 Quad Q9505 procit.Az lenne a kérdésem, hogy mostanáig Win Xp-t használtam és támogatja-e ezt a fajta procit, vagy Oprendszert kéne cserélnem.Mi a javaslatotok vagy véleményetek a dologról?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • DarkSector
    #29100
    jah csak aszittem a pendrive funkcio télleg pendrive ként viselkedik majd...vagyis total commanderben meg explorerben dobálhatom rá a cuccokat
    :D
  • exodus2
    #29099
    Más típus, nem meglepő hogy nem megy dualba.
  • aate
    #29098
    Sziasztok! Kicsit off a téma de talán tudtok segíteni: hibás memória modult cseréltem
    eddig 2db 1 GB(667) Kingston volt. Most egy Kingmax és egy Kingtson modul van(667).
    idáig ment dual chanelben, most csak single chanel 64Bit-ben indul-e.
    A memória modul 1.-es és a 2. foglalatban van mint idáig, a memória időt nem állítottam el. Valószínű automatán van.
    (nem is találom a biosban- ,,Award"-phoenix bios)
    valami ötlet?vagy csak egyszerüen nem kedveli egymást a 2 modul?
  • bon
    #29097
    Csak az adott cd/dvd lemezre vontakozik, de én nem használnám írásra a beépített író programot, inkább nero vagy valami hasonló ami biztos jobb választás.
    Nem lehet extra funció, gyakorlatilag azt kérdezi, hogy leakador e zárni a lemezt vagy nem, ha lezárod akkor nem lehet többet írni rá, viszont az asztali lejátszók is támogatják, lezáratlan lemezt nem tudnak lejátszani.
  • bon
    #29096
    Azért az a 512 elégé minimum érték még Vista-nál is, élvezhetőséghez úgy is kell az 1gb. Windows 7-nél meg a Microsoft oldalán 1gb-ot írnak, nem láttam megkülönböztetést verziónként.
  • bon
    #29095
    Sőt szerintem Home Premium is elég.
  • DarkSector
    #29094
    Nah nekem ez most jött be először, ez mi?
    ha leokézok egy választ, ezt hol tudom később módosítani?
    ez valami eytra funkció egy frissités végett, mert eddig nem emlékeztem ienre.....:D

  • timexxx
    #29093
    ha megnézed a vista gépigényeit látod hogy ram-ból csak 512 kell a home basicnek mint a többinél 1GB :)


    ezér kérdeztem hogy a win7 nél is igy van?
  • Barbarabus
    #29092
    Nekem olyan problámám van, hogy laptopra most tettük fel a win7et és akármilyen játékot akartunk rátenni, mikor végeztünk és eindítani akarom, mindig kijön egy ablak, "Win 7 leállítja a ....-ot" Ilyenkor mi a teendő, vmit be kell állítani?AVG vírusírtóm van és a tűzfal szokott üznetet adni lenn! Ez befolyásolhatja?
  • exodus2
    #29091
    Elég egy professional is. Ha nem kell a bitlocker.
  • JethroHUN
    #29090
    na jó, le kell formáznom a gépet, csak nem tudom h mit tegyek fel rá win7 ultimate (ez van most is) vagy elég egy professional?
  • Marvi
    #29089
    Helló!
    Az a helyzet, hogy a gépemen szokott futni a teamspeak 3 server, amit beállítottam, hogy rendszerindításnál induljon el. Az lenne a kérdésem, hogy meg lehetne azt oldani valahogy, hogy a háttérben induljon, és működjön a program? hstart-ot már próbáltam, az valamiért nem akarja engedni.
    valakinek valami ötlet esetleg?