46641
  • Evin
    #29248
    Spybot Search & Destroy cucca. Kapsz értesítést minden regisztrációs adatbázis módosításkor?! Mert akkor ez az.
  • genric
    #29247
    Sziasztok
    A gépemen fut valami teatime.exe dolog.Meg tudnátok mondani,hogy mi lehet ez,mert nagyon lassú lett a gépem tőle?
  • Evin
    #29246
    A mai napig, ha jól emlékszem, csak 1 játék nem ment nálam W7-en rendesen: Gothic 1. Sőt, ez is azt hiszem az Nvidia driver miatt.
    x64-en már több játék nem indul el, pl Beyond Good and Evil, de azt hiszem annak is csak a védelme nincs kibékülve az x64-el.
  • MR ME
    #29245
    én elég sok játékkal játszom, és eddig mindegyiket sikerűlt elindítani...
    Fallout 3, Splintercell Conviction meg nálam mennek simán, szal ezzel meg is válaszoltuk neked h nem a win a baj :)
  • [HUN]FaTaL
    #29244
    Crysis, Rainbow Six simán mennek.
  • Danryu82
    #29243
    Ok köszönöm a segítséget!!!
  • bon
    #29242
    SDK=Software development kit, fejlesztőknek szánt változat, service pack még nincs.
  • bon
    #29241
    Fallout 3-at, és Splinter Cell Conviction-t végigjátszottam, gond nélkül mentek Windows 7 alatt.
    Ha jól emlékszem korábban javaslotam a driver frissítést, de directx frissítést is megpróbálnám, ha van fent codec pack akkor eltávolítanám.
  • Danryu82
    #29240
    Köszönöm a segítséget, de még azt szeretném megtudni, hogy mit jelent a directx SDK kifejezés? Mi az az SDK? És melyik a legújabb service pack amit le lehet tőlteni a netről?
  • JasonXXX
    #29239
    Fallout 3, Crysis, Rainbow Six Vegas 1-2,
    Splintercell Conviction (vagy hogy írják)
  • ibrik
    #29238
    Azért óvatosan ezzel...
    Találkoztam már olyan játék telepítővel, amiben ha ki szeretnéd hagyni a directx telepítését, akkor leáll a telepítés és a telepítő azt mondja: viszlát!
    A lényeg, hogy nyugodtan bejelölheted a directx telepítését, mert egy rövid verzió-ellenőrzés után úgyis továbblép a telepítő.
  • bon
    #29237
    Nem csak 11-es directx van benne, hanem a korábbi még használatba lévő változatok is. A játékokhoz adott directx verziót meg nem kötelező felrakni, pláne ha a Microsoft oldalán fent lévő legújabb directx változat már fel van telepítve.
  • Danryu82
    #29236
    Sziasztok
    Lenne egy off kérdésem! Ha a win 7-nek alapból directx 11-e van, akkor muszály a játékok directx-ét felinstallálni? Mert nem mind directx 11 es játék és tom, hogy a directx 11 a király.
  • bon
    #29235
    Milyen játékokat próbáltál?
  • bon
    #29234
    Nálad más gond lesz, elég sokat játszok és még egy játék se volt nálam ami nem üzemelt volna.
  • JasonXXX
    #29233
    Nálam nem vált be a XP üzemmódban futtatás. Úgy látszik nem lehet megkerülni a Winfos 7-et:D
  • Kandurex
    #29232
    de nincs :) majd megmutatom holnap, a meló helyen van bent a gép
  • bon
    #29231
    Nem értem teljesen, hogy mire gondolsz, de ha az alkalmazások kompatibilis módban futtatására gondoltál akkor igen, van xp is a listában
  • Freddycom
    #29230
    Kell lenni, bár ez a kompatibilitásos-átállításos dolog sosem segített nálam. Esetleg nyomathatsz XP Mode-t, az már komolyabb.
  • Kandurex
    #29229
    Hali, kis help kellene, a Win7 ultimate (64x) -hez van XP kompatibilitás futtatása? Mert nekem alapból csak a Vistát és a 2008. hozza :(
  • aate
    #29228
    Mi van ha éppen ez a csali ,akinek félni valója van az nem rakja fel úgysem...azt majd nem enged frissíteni mert nincs rajta.Szerintem ha nem okozott gondot akkor rakd vissza ha kilőtt volna akkor úgyis most kellene megoldást találnod ,ha meg nem akkor meg rá ér a megoldás később ha baj van.
  • Máté94
    #29227
    Újraindítottam, de semmi.
    Ennyit az MS-ről.
    Biztonság kedvéért letöröltem:D
  • aate
    #29226
    Amit kilő azt igy figyelmezteti:
  • aate
    #29225
    Biztos ez egy trójai vírus,...majd később aktiválja magát..... :)
  • bon
    #29224
    Próbáld ki a dat fájlok törlését amit találtál a c:-n, de előtte azért mentsd el őket.
  • Máté94
    #29223
    Hmm, érdemes lefuttatni?:D
    Hátha nem jelez? Persze net nélkül:D

    Szerk: lefutott. Semmit nem csinált.
  • Hegi90
    #29222
    már ezt is próbáltam....
  • bon
    #29221
    Talán így már sikerül törölni: link
  • aate
    #29220
    Az az érdekes már 1 hónapja letöltöttem egy másik gépe és akkor utána végig futott egy eredtíség érvényesítés.Most letöltés után nem csinál semmit...
  • Hegi90
    #29219
    jaja, azzal kezdtem.
    a Users-ben már nincs mappája sincs...
  • bon
    #29218
    Ha vezérlőpult/felügyeleti eszközök/számítógép kezelés/Helyi felhasználó és csoportoknál törlöd akkor is újra megjelenik?
  • DarkSector
    #29217
    ezt énse szedtem
    először úgy emlékeztem mintha leszedtem volna de nem, asszem ez volt az a frissités, amire azt irja mindig ha le akarom szedni hogy nem tudja letölteni, és ERROR...:D
  • Hegi90
    #29216
    sziasztok!

    Egy felhasználói fiókot nem tudok törölni, mivel újraindítás után megint mutatja választható fiókként. A C:-n találtam róla .dat fájlokat, ha azokat esetleg törlöm, úgy jó lesz?
  • ToCsEk
    #29215
    értem, ez is csak végszükség sajnos, mert ts3 szerver amin szoktunk lenni az csak vasárnap lesz újra elérhető :) nah mind1 akkor marad a várás.

    kösz az infót.
  • bon
    #29214
    Nem használod addig amíg nem készül Windows 7 komaptibils változat.
  • Skill
    #29213
    leszedtem azt a frissítést de még mindig lejárt a w7. próbáltam újra aktiválni de szerintem itt csak az új w7 fog segíteni. azért várok éjfélig hátha valakinek eszébe jut egy megoldás.
  • HAARRR
    #29212
    A 100MB partició létre hozás után (ami automatikusan (kell?)jön létre, ) nem szabad formázni,mert leállhat a gép postnál, azaz az ön ellenőrzésnél.
    Ez a jelenség olyan mintha megdöglött volna a vinyó, pedig nem.
    S nem biztos hogy minden gépnél fenn áll ez a jelenség.
    Ha particiókat törölsz és volt már rajta Win 7 akkor ezzel kell kezdeni majd a "C" követi.
    Csak a "C" szabad formatálni,de teljesen felesleges mert úgyis gyors formatálás.
  • ToCsEk
    #29211
    hali, ventri bugot hogyan lehet megoldani?
  • HAARRR
    #29210
    Ez a frissítés (KB971033) már meg van kerülve,tehát ha újabb a technológia amivel és eredeti a Win akkor már ez sem él.
  • bon
    #29209
    Alapból fent van a directx 11-es verzióig, max frissítetted a fentlévőt. A hardverek driver-eit frissítsed, más teendő nincs, minden játéknak mennie kellene.