46641
  • Hegi90
    #29288
    a parancssor alatt gondolom a rearm-ra gondoltál.
  • szabod
    #29287
    Igen volt, meg nem mondom, hogy melyik, mert töröltem azonnal, mikor megkaptam azt a képernyőt. Kicsit felhúzott, hogy újra kell rakni a Windowst, de szerencsére mégsem:)
  • Hegi90
    #29286
    o_o
    érdekesen hangzik
    De korábban volt fent egy aktiváló progi, ugye?
  • szabod
    #29285
    Hali!
    Nekem is ugyanez a problémám volt. Kimentem kajálni, mire visszajöttem fekete háttér és anyáz, hogy nem eredeti. Úgy sikerült megoldanom, hogy futtattam a FAQ 2-es pontjában leírt parancssort, így lett +30 napom. Ezután a Windows 7 Loader eXtreme Edition v3.502 nevű aktivátorral avtiváltam, gép újraindult, ki kellett választani, hogy win7 vagy win7 loader induljon, ott a win7 loaderre kattinottam. Behozott egy képernyőt, leokéztam újraindult, és megint eredeti Windowsom van. Remélem neked is beválik.
  • Hegi90
    #29284
    hát ez nem jött be :S
    azért köszi.
  • lck
    #29283
    Felteszed.
    Uninstal > Install > Uninstall > Install : aztán lehet jó lesz. Így 2-szer.
    ( Légy türelmes mikor a gombokat nyomogatod - soká válaszol )
  • Hegi90
    #29282
    :o
    Gondolom utólag már fölösleges vele szarakodni :S
  • lck
    #29281
    A frissítés megjelenésének a napján ( 1-2 hónapja ? ) ghostolás után azonnal feltettem próbából. Azóta DAZ 1.7.7 él és virul. :))
  • berczely
    #29280
    Hát nekem 2 napja lett feltéve az a frissítés, azóta semmi!

    Néztem is hogy ti mit nyavalyogtok...
  • Hegi90
    #29279
    Hát barátom akkor pár nap és a tied is megy a levesbe :D
    Nekem is még 18-án rakta fel, és ma arra keltem hogy amíg aludtam addig sunyiba átvette a gépem fölött az irányítást
  • berczely
    #29278
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Windows 7 Loader Version 1.7.9
  • Hegi90
    #29277
    az pontosan melyik? (csak ha újraraknám az enyémet)
  • Benny04
    #29276
    frissítettem ezzel, de még mindig nem eredeti :S
  • berczely
    #29275
    He-he én véletlenül feltettem, de nem tudta kiütni az aktivátorom!
  • Hegi90
    #29274
    nekem is valahogy sikerült feltennie magát.
    Vicces, mert otthagytam kb 3 órára bekapcsolva, és mire visszajöttem, már ez fogadott Pedig ki van kapcsolva az auto-update.
    Aki rájön hogy kell, írja be ide légyszi :)
  • bon
    #29273
    Tudtommal nem, csak az a négy lehetőség van amit felajánl, de az alulról a másodikon már nagyon kevesett kérdez.
  • lck
    #29272
    Először a beállításokban húzd le utolsó előttire.
    Utána:
    Nyissuk meg a szerkesztőt a "regedit.exe" paranccsal, majd navigáljunk az alábbi kulcshoz:

    "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System"

    Kattintsunk kettőt a "ConsentPromptBehaviorAdmin" bejegyzésre, majd értékét változtassuk meg "0"-ra.

    Így fut, de nem szól soha.
  • tenthrodil
    #29271
    Hello!
    Be lehet állítani, hogy az UAC ne riasszon bizonyos programok indításakor?
    Azt tudom, hogy alapértelmezetten mindent vagy semmit elven működik a riasztás, van valamilyen mód arra, hogy ezt programonként változtatni lehessen?
    Előre is köszönöm!
  • Evin
    #29270
    Én is azért kérdeztem rá, mert fura, és nem kellene összefüggnie.
  • ITM
    #29269
    ULoader 8.0.0.0 [by Orbit30] [Windows 7, Windows Vista, Server 2008] - ajánlom.
  • Skill
    #29268
    sajnos én még nem találtam. =(((
  • Benny04
    #29267
    nekem is véletlenül "feltevődött" ez a frissítés, és mindig dumál, hogy nem eredeti :/
    mit kell leszedni, hogy újra eredeti legyen? :D
  • ITM
    #29266
    Én minden gond nélkül frissítek akármit. Nem tudom mit pörögsz ezen Exodus... pedig nem ma "Loader-eltem".
  • aate
    #29265
    Ha nem töltöd le majd elrejted és kijelölöd AZ Update oldalán,hogy nem kérsz erről a frissítésről értesítést akkor nem jelezz A NOD SEM.
  • Freddycom
    #29264
    Meg nem teljesen értem, min kaptad fel a vizet.
  • Freddycom
    #29263
    Állandóan baszogat a Nod, meg jobb szeretem, ha minden fel van rakva, és nincs semmi a Windows Update-ben, de ez biztos ilyen autista-dolog.
  • exodus2
    #29262
    Mi a francért akarod felrakni? Kell neked, valami miatt szükséged van rá? NEM. Akkor minek? Csak heccből? Akkor majd telepítsd újra a windowst, csak úgy heccből.
  • Freddycom
    #29261
    Mert mi ez, vmi külön erre az update-re specializálódott aktivátor? Én asszem Daz félét használtam.
  • HAARRR
    #29260
    Ui: De jobban jársz ha előbb futtatod úgy tutti nem szól be az Update.
  • HAARRR
    #29259
    Felteheted az említett updatet mert kb halottnak a csók,de ha még is van gebax akkor Windows 7 Loader eXtreme Edition v3.502 megoldja.
    Szóval ennyi.
    Rendszergazdai módban indítandó.
  • Freddycom
    #29258
    Most mi a helyzet ezzel az 1,2 megás Win7 eredetiség frissítéssel, Ezt hanyagolni kell, ha virágbolti verzióm van?
  • ITM
    #29257
    Sziasztok.

    Egy elég régóta zavaró dologról szeretnék kérdezni. A Win7 telepítése után 1-2 hónappal kezdődött. Aránylag gyors gépem van, de majdnem lassabban azonosítja az internetet, mintsem betöltsön a gép. Szóval van az a monitor ikon bal oldalon "vasvillával" (:D) a start menü eszköztárján és átlag 1-1.5 percen keresztül forog benne egy karika. Mikor észhez tér, felvillan egy sárga háromszög kb 10-15 másodpercig és mindez után használható csak az internet. Ez hiba, vagy beállítási probléma, lehet orvosolni? Pontosan nem tudom milyen adatok szükségesek, hogy tudjatok segíteni, ezért még nem írok semmit.
    Előre is köszönöm!

    Drk.
  • HAARRR
    #29256
    Sziasztok!

    Köszi a linket remélem ezután már nem fog meglepetés érni! :D
  • Kaszi46
    #29255
    Délben felraktam az office 2007-et, és 15.20kor meg feldobta a windows az ablakot hogy a genuine észlelte a kalózkodásomat.

    Update manualy-ra van állítva a rendszer telepítése óta, és el is rejtettem a genuine update-et amikor még friss volt a rendszerem.

    Nem biztos hogy a a kalóz office volt a hibás, de mivel más változtatás nem történt a gépemen, update-et sem telepítettem, úgy gondoltam csak az lehet a ludas.
    Amugy az office-t amit felraktam, több mint 3000-en töltötték le, és senki sem panaszkodott ilyen hibára. Szóval eléggé xakta....


    Amúgy megtaláltam közben a megoldást.
    RemoveWAT v2.2.4 progi. admin modban kell inditani, egy klikkelés+ egy újraindítás, és meg is szűnt aprobléma. A különbésg annyi, hogy a rendszerinformációknál teljes egészében eltűnt acd kulcsos, aktivációs rész.
    Update-et ugyanúgy engedi, kipróbáltam.
  • bon
    #29254
    Talán ez segít: link
  • bon
    #29253
    Kezdetnek ennyi
  • HAARRR
    #29252
    Sziasztok!
    Egy olyan gondom van,hogy az esemény napló nem indítható el.
    Hiba:4201 WMI-adatszolgáltató nem ismerte fel érvényesnek az átadott példány nevet.
    S nem tudom az okát hogy mi okozhatja.
    Ez úgy bukott ki h el szeretem volna indítani az esemény naplót,de az azt felelte h az eseménynapló szolgáltatás nem fut.
    Ezek után ellenőriztem a szolgáltatásokat de ott minden beállítás jó, kivéve h az Windows esemény napló nem fut,hát akkor ott próbálnám indítani, de a fenti hibát adja vissza.
  • Evin
    #29251
    Tehát felraktad az Office 2007-et, és erre kidobta a Win, hogy a Win nem eredeti?!
  • Skill
    #29250
    engem is érdekelne. viszont elvileg annyi változik csak, hogy fekete a háttér és néha feldob egy ablakot. szóval nem vészes. :)
  • Kaszi46
    #29249
    Sziasztok!

    Ma telepítettem egy office 2007-et, és anélkül hogy bármilyen frissítést raktam volna windowsra, benyelte a win genuine eredetiségvizsgáló szoftvert.

    Próbáltam a legújabb loaderrel átverni, de sikertelenül. A kérdésem az lenne, hogy van e valami megoldás újra aktiválni a windowsomat? Természetesen az újratelepítést szeretném elkerülni.

    Egy megoldást találtam, de ahhoz recovery modban kellene indítanom a rendszert, amit nem lehet, szerintem pont az eredetiségvizsgáló miatt.