46641
  • DarkSector
    #29408
    Erre vajon mi lenne a megoldás?
  • bon
    #29407
    A felhasználódnak beállítod a teljes hozzáférést (már ha nicns beállítva) és ez után már a beállításoakt meg kell hogy jegyezze, tehát azt is ha avi-t választasz ki. Mondjuk a választékban szereplő tömörítetlen avi zabálni fogja a szabad helyedet. Ha jól emlékszem 9 percnyi anyag 1gb méretű fájlt produkál, amit utánna Divx Pro-val célszerű áttömőríteni kisebb méretűre.
  • krysztasz
    #29406
    Ezen tudok változtatni? Mármint, hogy beállítsam?
    A másik kérdésem, hogy ha wma-ban veszi fel, akkor azon tudok változtani, hogy avi.ban vegye fel?
  • bon
    #29405
    Szerintem nincs teljes hozzáférésed a program könyvtárához (biztonság füll a mappán) és ezért nem jegyzi meg a beállításod
  • krysztasz
    #29404
    Látom, szétdobta a sorokat. Szóval, írtam, hogy egy csomó mindent be lehet állítani, és van itt egy felsorolás, ezt úgy értelmezzétek, hogy nagyrészt a sorok egyformák, ami egyforma, azt kihagytam.
    MPEG-1 Normál minőség
    MPEG-1 Jó minőség, stb. stb.
  • HAARRR
    #29403
    Érdekes nekem nincs semmi gondom a Májkrószoftal :D
  • krysztasz
    #29402
    SZiasztok!
    Meg tudjátok mondani, hogy a winfast wizard programban hol tudom beállítani, hogy ne wmaban vegyen fel, hanem avi-ban? Vagy ez így marad?
    Ez a progim van:
    http://www.lhsite.hu/viewpage.php?page_id=4
    A beállítási menüben van egy ilyen, hogy "analóg felvételi profil", ebben egy csomó mindent be lehet állítnai, (nem tudom a képet beszúrni):
    MPEG-1 Normál minőség

    jobb
    2 Normál

    jobb
    vcd
    super vcd
    dvd
    windows media player
    tömörítetlen avi
    masola: dvd
    Masolat: masolat: Dvd
    Masolat: Másolat: Másolat: DVD

    Gondoltam, hogy hátha itt, de továbbra is wma-ban veszi, illetve ha rákattintok, hogy "dvd", akkor meg átvált felvétel végére a másolat: másolat: dvd.

    Lehet egyáltalán átírni vhol, hogy aviban vegyen fel? Mint pl. azt át tudtam írni, hogy ne a progi által beállított mappába tegye a felvett akármiket, hanem abba, amlyikbe szeretném.

    Köszi előre is a választ, hátha tudjátok.
    Krisz

  • bon
    #29401
    Írtam a Tisztaszoftver ügyfélszolgálatnak, de még nem válaszoltak, célszerű eltávolítani a frissítést és utánan nincs gond.
  • Zoli007
    #29400
    Nem tudtok valamit erről a Tisztaszoftver+WATU dologről bővebben? Egypár haveromnak akiknek MSDNAA-ról van Win7 szintén cseszekszik.
  • SigS
    #29399
    Thx. Elvileg megvan, de az "Ütemezett mentés" -nél találtam meg...jól el van dugva
  • Csak77
    #29398
    Nem baj, én kinyomtam. :)
  • bon
    #29397
    Előtöltés szolgáltatás szerintem egy eggyik leghasznosabb dolgod, gyorsabba indulnak a leggyakrabban használt programok ha be van kapcsolva.
  • bon
    #29396
    Biztonsági mentés be sincs kapcsolva alapból. De itt található: Vezérlőpult\Biztonsági mentés és visszaállítás
  • Csak77
    #29395
    Kikapcsoltam az "előtöltés" szolgáltatást, máris nem szarozik olyan sokat indításkor, viszont nincs is Readyboost...
  • SigS
    #29394
    Sziasztok!
    Légyszi árulja el valaki hol lehet a W7 -en kikapcsolni a biztonsági mentést?
    Sehol nem találom. Csináltam registry bejegyzést, de az se hatott semmit
  • DAFFANGER
    #29393
    Hát ezt majd megnézem akkor melyik változat mert nem tudom az az igazság hogy még az internetet se ismeri fel majd ha az jó lesz akkor akarok vele foglalkozni mert átdugtuk a net kábelt de nem jó más ip vagy dns száma van a laptopnak ezt majd a szolgáltatóval megbeszélem de azért köszi hogy írtál.:)
  • bon
    #29392
    Melyik változata van fent a Windows 7-nek? Ha Enterpirse vagy Ultimate akkor állítható a nyelv, a többinél hivatalosan nem, házi barkácsolással igen, de az nem ajánlott, mert okozhat problémákat. De ha beszerzel egy magyar nyelvűt és feltelepíted a notebbok-hoz adott német Windows 7 sorozat számmal az is jó megoldás.
  • bon
    #29391
    Várj türelemmel, vagy tiltsd le a floppy-t.
  • DAFFANGER
    #29390
    Sziasztok!Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy kaptam egy nagyon jó kis laptop-ot németországban vették csak ugye az a baj hogy a Win7 német verzió tehát minden németül van.Na most a kérdésem az lenne hogy lehet-e átállítani Magyar nyelvűre valahogy a Win7-et?Tehát van valami megoldás vagy vegyek hozzá egy Magyar win7-et és azt telepitsem rá?Mert egyébként nekem ez nagyon új mert 6 éve kb win xp-ét használok és semmit nem vágok a Win7-ből főleg hogy az egész német nyelvű.:SHa van valami ötletetek azt megköszönném.
  • tyukol
    #29389
    Üdv mindenkinek!
    Nekem egy olyan problémám lenne a Win 7-el, hogy amikor elindulna a telepítés, és vagy egy fekete képernyő jön be, vagy pedig csak simán a háttér, és nem lehet folytatni. Mit lehet ezzel kezdeni? Régebben pedig fel tudtam tenni, de most nem megy!
  • HAARRR
    #29388
    Na legyalultam az avast.
    Felraktam az avg-t kíváncsi h mire juttok a védelemmel vele.
    Viszont nem degradálja le a sávszélességet.
    Ez már pozitívum.
  • bon
    #29387
    Telepítés elején a meghajtó kijelölésénél törlöd a régi rendszert tartalmazó partíciót, majd újra létrehozod.
  • gamehunter
    #29386
    Tehát csak szereznem kell egy jogtiszta szoftvert és telepíteni, akkor meg kiadja, hogy frissíteni vagy új rendszert akarok-e telepíteni?
  • bon
    #29385
    Júniusl illegális programként fog viselkedni az RC, info: link Ha nem akarod megvásárolni a végleges változatott ami elégszomorú akkor a netről beszerezheted egyéb forrásból is, aktiválásról meg írtak nem is olyan régi itt a topicban.
    Ja és újratelepítésre lesz szükség.
  • gamehunter
    #29384
    Nekem az a problémám lenne, hogy ugye az RC májustól 2 óránként leáll, és júniustól meg a háttér sem látszódik, elromlik vagy valami hasonló... szeretném úgy frissíteni, eltüntetni a problémákat, hogy lehetőleg ne fájjon a pénztárcámnak, tehát ingyen. Erre van megoldás? Akár most is, vagy talán későbbiekben? Jó lenne június végén is végül is, de minél előbb, annál jobb. És az is érdekelne, hogy júniustól miként változik meg az OP rendszer.
  • Hegi90
    #29383
    Avira, AVG, Kaspersky
  • Bandesz30
    #29382
    Sziasztok!

    Windows xp-t nem tudom összehangolni a win7-el. Hiába osztom meg a mappákat az xp-s gépen hiába van mind a két gép MSHOME csoportban mégsem látja a win7 a mappákat.Ha esetleg mégis látja valami oknál fogva akkor meg a win7 elveszti a kapcsoatot az xp-vel. A routerem TP-Link wr841nd. A win7-es gép wifin kapcsolódik a TP-Linkhez.

    Ötlet esetleg hogy mi lehet a hiba?
  • xxxpaulxxx
    #29381
    Meg tudja valaki mondani, hogy az miért van, hogy:
    Van a gyorsindítón 2 mappám: Játékok és programok... értelemszerűen az egyikben a játékok, a másikban a programok parancsikonjai gyűlnek...
    nah és az lenne a "problémám", hogy egy ideje... akárhányszor beállítom nekik az ikonméretet... a következő újraindításnál visszaállnak "részletes"-re...
    Ezt hogy lehetne megoldani, hogy maradjanak úgy, ahogy beállítom őket?
  • BIZ0906
    #29380
    Hali. AVG Anti-Virus Free Edition 9.0.819 (magyar nyelv is benne van) nekem is 30/3as netem van és 31/3.1-et is 3 mérésből 1szer simán hozza de átlagban 30/3 és egy kicsivel felette van. Évek óta AVG-t használok és már szinte unalmas, hogy nem kapok vírust :)
  • zeli
    #29379
    tárgytalan.
  • HAARRR
    #29378
    Ui:Az avastnak nincs olyan opciója amit lentebb írtál....
  • HAARRR
    #29377
    Szia s milyet ajánlanál te személy szerint?
  • sunlight
    #29376
    Akkor berakom a harmadik RAM-ot
  • bon
    #29375
    Beállításokat nézd át, neten valami web shield kikapcsolást emlegettek néhol. Vagy egy másik jobb progi használata marad.
  • sunlight
    #29374
    Az Avast-nál sokkal jobb és nincs vele semmi gond.
  • sunlight
    #29373
    Kaspersky Internet Security 9.0.0.736
  • HAARRR
    #29372
    Sziasztok!
    Tudom h nem ide tartozik de kellene egy kis segítség ok feltárásában.
    Avastal nekem is megjelent a sávszélesség degradáció,majd hogy nem 70% lefogja a sávszélességnek.
    Tud valaki erre valamilyen megoldást?
    Net: 30/3 UPC
    Avast 5.0.545
    OS: Windows 7 NT 6.1 Build:7600
    Mérésem a speedtest.net-n:
    Avastal: 5/1.5
    Avast nélkül: 25/3
  • bon
    #29371
    Sebességet nézve 2gb dualban, mennyiséget nézve a 3gb, és mivel a programok szeretik a sok memóriát így 3gb vagy némi spórolás után inkább 4gb.
  • zeli
    #29370
    Elég hülye kérdésem lenne, de egyszerűen nem találom rá a megoldást:
    Azt hogy lehetne beállítani, hogy minden mappa nézete mozaik legyen?
    Mert ha átállítom, akkor úgy marad, de én azt szeretném alapnak. Ötlet ?
  • sunlight
    #29369
    Lenne egy kérdésem. 2Gb ram dual-ban vagy 3Gb simán, melyik összeállítás a jobb, vagyis hatékonyabb.