46641
  • Ironman2
    #29448
    Oké,majd meglátjuk
  • sunlight
    #29447
    Ha nagyon zavar a billentyű hiba akkor vegyél egy USB-ről való átalakítót bill.re, pár száz forint.
  • Ironman2
    #29446
    köszönöm
  • HAARRR
    #29445
    Töröld ki az összes ezzel kapcsolatos eszköz illesztő szoftvert,(az eltávolításánál törölje az illesztő programot opciót jelöld be!)
    Majd indítsd újra és hagyd h keresse meg újra az eszköz illesztőt,majd ha újra elő jön a probléma akkor érdemes lejegyezni a Harware ID-t és az alapján keresni egy illesztő programot,majd manuálisan telepíteni az adott eszközt.
    Nálam a hálózati kártya és a hangkártya művelt ilyeneket
  • sunlight
    #29444
    Ha nincs gond a másik hanggal tehát rendesen szól akkor szerintem nem baj.
  • Ironman2
    #29443
    Igen.A többinél nem ir ki hibát.Még azt szerettem volna megkérdezni,hogy nem baj-e ha 2 hangillesztő program van telepitve a rendszerre,mert van egy Usb fejhallgatóm,és van az alaplapi hangchip.Mind a kettőnek külön illesztőprogramja van az eszközkezelőben,de ha a fejhallgatót használom,akkor a másikat leállitom.Helyes ez igy?
  • sunlight
    #29442
    A többi USB-s eszköz rendesen működik?
  • Ironman2
    #29441
    Kétszer van kiirva a HID billentyüzet eszköz,és utána a Ps/2 szabványos eszköz a billentyüzetnél
  • Ironman2
    #29440
    Sajnos nem oldotta meg a problémát.Kiválasztottam az eltávolitást,majd rendszerujrainditás után,megint felrakta felkiáltójellel.A billentyü jól müködik,nem értem miért irja ki ezt
  • Ironman2
    #29439
    köszi
  • bon
    #29438
    Töröld le, majd újratelepíti a rendszer és hátha jó lesz
  • Ironman2
    #29437
    Azt irja hogy naprakész az illesztőprogramja,de mégis marad ott a felkiáltójel
    Szabványos ps/2 billentyüzetként irja,és 6.1.7600.16385 a verziószáma az illesztőprogramnak,és 2006-os
  • bon
    #29436
    Néhányszor találkoztam már ilyennel és igen dobhatod ki, kivétel ha garis az egér.
  • exodus2
    #29435
    Lehet hogy nem megfelelőnek ismerte fel. Próbáld illesztőprogram frissítésre nyomni, és ott váltogatni a billentyűzet drivereket... hátha.
  • felegyi
    #29434
    Az anyám fiskusát! Honnan tudtad? Szóval, most dobhatom ki a picsába? Kösz a segítséget, ezelőtt nem volt ilyen gond...
  • Ironman2
    #29433
    Sziasztok!

    Miért van az hogy az eszközkezelőt megnyitom,és a rejtett eszközöknél a billentyüzetnél sárga felkiáltójel van? A billentyüzet tipusa:GIGABYTE GK-K6800 USB 2.0 bill.Win7 rendszer van telepitve
  • exodus2
    #29432
    Keress usb és firewire eszközöket, és azoknál állítsd az energiagazdálkodásban hogy ne ébresszék fel a gépet.
  • phoenix1
    #29431
    Ehhez egy kis útmutató: Share Files with XP, Vista, and 7 on Your Windows Home Network bár nem ezt kerestem, hanem egy másikat amit most sajnos nem találok. Valami olyasmiről volt szó, hogy ez egy új feature talán már a Vistában is és ez amit mondok még rövidebb is volt és aztán a fájlmegosztás simán működött akár Win 98-ban is.
    Ha jelszót kérne amikor csatlakozol a másik géphez akkor kapcsold ki a Vendég (Guest) fiókot, remélem sikerül odáig eljutni. Addig még keresgélek.
  • JimKirk
    #29430
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problemam, hogy keptelen vagyok alvo allapotba helyezni a gepet, mert miutan elakarom altaltni, akkor csak egy pillanatra kapcsol ki a gep es azonnal "felebred"! Az energiagazdalkodasnal kellene valamit allitanom csak mar nem emlexem ra pontosan, hogy mit. Tudnatok ebben segiteni?
  • bon
    #29429
    Egér
  • bon
    #29428
    Csupa olyan ami másnál megy, tuti nála lesz a hiba.
  • felegyi
    #29427
    Hy Megzavarodott a gép! A Kurzor mindig balra-zár... a Windowsban mintha beakadt volna a balra nyíl , mindig mozog ,ha kihúzom a billt akkor is szar , még a biosban is le, fel mozog az egész. Mi lehet a probléma?
  • sunlight
    #29426
    Pontosan mi nem akar menni?
  • bon
    #29425
    Kicsit fogd vissza magad! Lehet, hogy hardver hiba.
  • JasonXXX
    #29424
    EGYSZERÜEN NEM ÉRTEM HOGY MIÉRT NEM MŰKÖDIK EGY JÁTÉK SE WINDOWS 7 ALATT!!!!!!

    MÉG A DIRECT X SE OLDOTTA MEG A PROBLÉMÁT. MINDIG KILÉP A JÁTÉK MENÜJÉBŐL
    A KOMPATIBITÁS ÁTÁLLÍTÁSA SE OLDOTTA MEG APROBLÉMÁT. MEKKORA SZAR FOS EZ A WINFOS 7 ULTIMATE
  • JoeFromHun
    #29423
    Megoldottam!
    MagicISO -> Tools->Save Boot Image ...
  • bon
    #29422
    Más hivatalos megoldás nincs, a Microsoft is max a notebook gyártóhoz tud irányítani lemez ügyben.
  • mukievil
    #29421
    Köszi, és bocsi, nemfigyeltem :), bár én hivatalosan gondoltam, de ha más nem lesz , akkor igy is jo lesz!

    A gyártóra én is gondoltam de nincs kedvem várni 1 honapot mire lesz egy windowsom!
  • krysztasz
    #29420
    Köszi, megtaláltam a helyet, szét is nézek ott.
  • bon
    #29419
    FAQ 23-as pontja. Amúgy meg telepítő beszerezhető a notebook gyártójától.
  • mukievil
    #29418
    Üdv!
    Ha van eredeti windows7homepreimum kodom, akkor honnan tudok telepítő dvd-t szerezni/letölteni inkább? A laptop vinyo volt a hibás az előzőleg tapasztalt lassulások miatt, igy a rejtett wintelepitő particiom is elveszett!
    Vagy az ultimateből lehet homepremiumot is telepiteni ?
  • JoeFromHun
    #29417
    MultiBootDVD-t szeretnék csinálni magamnak ...
    Csak nem nagyon sikerül :(
  • exodus2
    #29416
    Miért kell az neked? Mert lehet van egyszerűbb módja is..
  • JoeFromHun
    #29415
    Sziasztok!

    Valaki meg tudná nekem mondani,hogy a WIn7DVD-ből a boot file-t mivele lehet kinyerni?
    A segítséget előre is köszönöm!

    Üdv:JoE!
  • [HUN]FaTaL
    #29414
    x64
  • bon
    #29413
    64bit
  • Zzozzo
    #29412
    Most talaltam meg a valaszt a kerdesemre de azert thx.
  • Zzozzo
    #29411
    Sziasztok!

    Az lenne a kerdesem hogy ehhez a konfighoz a windows7nek a 32bites vagy a 64bites valtozatat tegyem fel?

    Processor: Intel Core 2 Quad Q8200 2.33ghz 1333Mhz 4mb Cache SKT775
    Memory: Major Brand 4gb DDR2 800 PC6400 CL6.0 Memory Module
    Hard Drive: Branded 1tb Sata 7200rpm 16mb Cache HDD
    Graphics Card: Nvidia 9800GT 1024mb DDR3 Graphics Card VGA DVI HDMI
    Motherboard: Asrock G31M-GS 1333fsb Intel G31 Chipset S/V/L M-ATX SKT775

    elore is koszonom
  • DarkSector
    #29410
    közbe sikerült.
    egy pendrive hoz valo program ez ami kiadta a hibát, leformatáztam 1x a pendrájt, és jo lett....amugy thx a infot.
  • exodus2
    #29409
    Újra indítod a gépet. Jogot adsz. Rendszergazdaként próbálod futtatni.