46641
  • Evin
    #29489
    Egy szép sárga hátterű felkiáltójelet látok a nem is olyan távoli jövődben.
  • bon
    #29487
    Off

    Sajnos a vga-m ma reggel bedöglött memória hibával, így vehetek újat . Várhatott volna jövő év elejéig, mert akkora volt betervezve a vga csere.
  • bon
    #29486
    Nincs külön directx 9, 10, 11-es változat, a letölthető telepítő valamennyit tartalmazza egyben.
  • Ironman2
    #29485
    Windows7 már directx11-et tartalmaz alapban
  • simonl #29484
    Sziasztok,

    Talán nem pont idevaló a kérdés, mégis házigazdánk már sokat segített:

    Egy öregecske ASUS laptopra telepítek Windows 7 -et, amelyben egy HD 2600 (512) VGA van. Ez már tudja a dx10 et.
    Kérdésem: elég feltelepíteni a legfrissebb dx9 -et vagy létezik "letöltenivaló" dx10 is?
    HA már fent van a dx9, megfér e a kettő egymás mellett?

    Köszönöm a hozzáértő válaszokat
  • Ironman2
    #29483
    Ez a legujabb verzio:

    http://download.chip.eu/hu/Realtek-High-Definition-Audio-Codecs-for-Windows-Vista-and-7_4471300.html
  • Ironman2
    #29482
    Fel kell telepiteni a HIgh definition audio drivert!
  • Csuky
    #29481
    Sziasztok!
    Felraktam a win7et, és lett egy olyan problémám, hogy az 5.1-ből csak kettőt hajt meg, vagy a mély, és a center, vagy két magasat, vagy a maradékot.
    Gépem:
    Operációs rendszer Microsoft Windows 7 Ultimate
    CPU típusa DualCore Intel Pentium E2200, 2200 MHz (11 x 200)
    Alaplap neve Gigabyte GA-EP31-DS3L v2 (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
    Hangkártya Realtek ALC888 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

    Remélem tudtok valamit segíteni, vagy ha rossz helyen kérdem légyszíves mondjátok meg hogy hol tudnék érdeklődni előre is köszönöm a válaszotokat.
  • janihunk
    #29480
    Akkor valamit még is csak jól értettem:D
  • exodus2
    #29479
    Programokat fogja kezelni, de csak 64bites procis gépre fog felmenni.
  • janihunk
    #29478
    Am olvastam olyat hogy elvileg a 64bites változat kezelni fogja a 32 bitest is. De lehet tévedek.
  • bon
    #29477
    Írd be a start menübe, hogy winver és kiírja, hogy milyen rendszer. De tételezzük fel, hogy kiszivárgot Windows 8 (ami nem igaz) akkor is egy nagyon alap kezdetleges rendszer lehet tele hibákkal amit vétek használni. Na meg a Microsoft igérete szerint a Windows 8 már nem lesz elérhető 32bit-es változatban (végre valahára)
  • bon
    #29476
    Házi barkács Windows 7, semmi köze a Windows 8-hoz.
  • Freddycom
    #29475
    Kár erre elkúrnod az idődet.
  • janihunk
    #29474
    Ebbe amit belinkeltem benne van az felugró ikon is vagy mi a szösz.
    És tényleg illendő már akkor egy minimum egy x64 es gép csak nekem netezésre kell másra ott a 360.
  • aate
    #29473
    Talán ilyen lesz: windows 8
  • aate
    #29472
    2012-körül szerintem már illik 64 vagy 128 bit-es gépet használni!
  • janihunk
    #29471
    Ez a baj vehet új gépet..
  • janihunk
    #29470
    Egy misét megér majd ha fen lesz jelentkezem ha valakit érdekel menyire kompatibilis a dolgokkal.
  • aate
    #29469
    Nem is lesz X86(32 bit verzió)!
  • aate
    #29468
    Felejtsd el! Ez csak valami skin tákolmány! Win 8 strat menü és tálca is egész más lesz mint a win 7 vagy a vista, ez még csak nem is hasonlit!
  • janihunk
    #29467
    Nem álítólag valami kiszivárgott infók alapján van megcsinálva természetesen wi7 alapokon van a rendszer csak új funkciók új téma de egész pofás.
    Képek:



  • [HUN]FaTaL
    #29466
    Feletjsétek már el ezeket a házibarkács, szar tákolmányokat.
  • Ravkin
    #29465
    Ez valami vicc ?
  • janihunk
    #29464
    Sziasztok valaki próbálta már? : Windows 8 Ultimate Xtreme Edition x86 vélemények?
  • bon
    #29463
    Válaszolt a Tisztaszofver ügyfélszolgálata az Eredetiség ellenőrzési problémámra:
    "Tisztelt Ügyfelünk,

    Előfordulhat, hogy nem sikerül. Kérjük próbálja meg később (3-5 nap) múlva.


    Üdvözlettel:
    Tisztaszoftver Helpdesk"
  • ViniSoundz
    #29462
    Köszönöm az infót!!
  • Ironman2
    #29461
    Nem mintha zavarna,de ha hibát ir ki akkor biztos gubanc van valahol,de a billentyüzet normálisan müködik
  • Ironman2
    #29460
    Ha nem inditom ujra a rendszert akkor nem irja ki a felkiáltojelet.Eltávolitottam az eszközkezelőben,majd bedugtam ujra,és most nem irta ki a Ps/2 billentyüzetet,csak a HID szabványnak megfelelő billentyüzetet.Rendszerinditáskor tölti be ezt az illesztőprogramot szerintem,amire nincs is szükség.Nem lehet ezt valahogy megmondani a rendszernek hogy ne töltse be az illesztőprogramot?
  • Ironman2
    #29459
    Átdugtam másik usb-be,ahogy irtad,nem mellé hanem a felső usb-be.Ujratelepitettem,mindent rendbe talált a rendszer,faszán fel is rakta,erre megint ott van a sárga háromszög,ugy is hogy töröltem elötte.Ki érti ezt? És csak a rejtett módban látszik,alapban nem
  • bon
    #29458
    De a jelenségről itt is írnak: link
  • bon
    #29457
    Asus oldalán ott van a driver, csak éppen Vista-nál kell nézni a Utilities kategóriát.
  • ViniSoundz
    #29456
    Még nem. Nem nagyon bízom az öszemókerált driverekben. Másoknak is elhalt tőle a vindóz.

    Fura hogy hivatalos oldalon semmi nincs. És az is fura, hogy kb 5 éves ez a lap és 2 hónapja bukkant fel ez az eszköz.
  • bon
    #29455
    A mellékelt képet ne akard ennyire kinagyítani, mert az már túl sok. z eredeti méret 1200%-os nagyításához már nagyobb felbontás kellene.
  • Ironman2
    #29454
    Még nem! Megprobálom
  • Anonymusx
    #29453
    Képeket valamiért nem tudok kinagyítani, mert nagyon bepixellesednek. Win 7-em van. Itt van egy kép hogy milyen ha kinagyítom:
    http://kephost.hu/share-A153_4BFACF1E.html

    Ez megás jó minőségű kép, nem kéne így kinéznie. Itt van az eredeti kép:
    http://files.meetup.com/651998/FRposterLarge_72.jpg

    Vajon mitől lehet ilyen? Az nvidia controll panelban visszaállítottam mindent kezdeti beállításokra, játékoknál nincs baj csak képeknél.
  • bon
    #29452
    Próbáltad már, hogy áttugod más usb portba (lehetőleg nem a mellette lévőbe)
  • sunlight
    #29451
    ezt nézted?
  • ViniSoundz
    #29450
    Sziasztok!

    Már írtam tuning topikba, de aztán lehet nem a tuning miatt van a hiba nálam.

    Észrevettem, hogy van egy nem felismert eszközöm ASUS P5B lapnál.
    Leírásnál ez van:
    ACPI\ATK0110
    *ATK0110

    Ismeretlen eszközként van.

    Asus oldalán nem találok hozzá drivert. És az a gondom, hogy leállításkor nem áll le a gép. Áram alatt marad, mennek a ventik, monitort viszont kikapcsolja.

    Újraindításkor is az esetek 80%-ban befagy mikor pont indulna megint.

    Mit lehet ezzel csinálni? Már kb 2 hónapja keresem a megoldást és sehol semmi.
  • sunlight
    #29449
    ez lenne az