46641
  • MerlinW
    #29691
    HP LJ 1020 működik kifogástalanul, annak is illene. HP oldalán találsz driver-eket.
  • JoeFromHun
    #29690
    Sziasztok! Szerintetek mennyi esélye van annak,hogy működésre bírjam Win7(64Bit) alatt a HP LsaerJet 1000-et?
    Vagy kuka? Mert a HP oldalán nem sok minden van hozzá!Esetleg valakinek sikerült már?
    A segítséget előre is köszönöm!

    Üdv:JoE!
  • Örm
    #29689
    Hello!
    A gépemen csak egy felhasználó van jelszó nincs beállítva, de bekapcsolás után nem jelentkezik be automatikusan a rendszer. Midig a bejelentkező képernyőn kell rányomnom a felhaználó névre, hogy betudjak jelentkeznni. Ezt hogy lehet kikapcsolni? Köszönöm a segítséget!
  • Bucser
    #29688
    Na azért ne hülyéskedjünk már. 2 méterre a routertől a max átviteli sebességem 400 kbyte/sec?

    Miközben ha az XP-s notimmal másolok wi-fin keresztül normális tempóra képes? (4-5 mbyte/sec).

    Egyébként a belső hálón újraletöltésnél is ugyanazt az utat teszem meg. Ugyanis a WI-fi routerre van kötve kábellel az egyik gép, a másik meg Wirelessel kapcsolódik.

    A Probléma az, hogy a WI-fi roterre kapcsolódó noti gyorsabban tölt le a netről mint ahogy másol a WIn7-es gépről a hálózaton. Ennek SZVSZ baromira semmi köze a routerhez.
  • xxxpaulxxx
    #29687
    Sziasztok! Tudtok már valamit arra az általános problémára, amikor Windows 7 alatt a Utorrent miatt megszakad a netkapcsolat és csak a DSL modem be-ki kapcsolásával jön vissza?:D
  • tenkenorman
    #29686
    Hali. Van valami jó win7es hangbeállítás amitől nem búg a hangfal a zenéknél. csomó zenét nemtudok halgatni ez miatt.
  • bon
    #29685
    Csak Tisztaszoftverbenn otthonra nem Ultimate és Enterpirse változatokat adnak.
  • zeli
    #29684
    Az Ultimate és az Enterprise tudtommal támogat más nyelveket is. Frissíteni is tudod magyarra.
  • Zoli007
    #29683
    Biztos működik. Én is az egyik torrentoldalról töltöttem le a magyar verzsönt. Mondjuk azzal az volt a bibi, hogy nem kérdezte meg melyik változatot rakja fel, és rögtön az Ultimatet rakta fel, amihez nem volt jó a kód, úgyhogy utána meg kellett buherálni az ISO-t és reinstall.
  • [HUN]FaTaL
    #29682
    Mert WiFi. Gondolom G-s, aminek kb 2 megabyte a tempója kábel-wifi között. Netről töltésnél csak a routerig mész wifin, hálózaton a másik géphez is wifivel megy, amitől mégjobban esik a sebesség. Tedd közelebb a routert.
  • [HUN]FaTaL
    #29681
    Működik. 64bitest is telepíthetsz 32bites kóddal stb. A lényeg, hogy professional legyen. Ezen belül a verziók között a kódok teljesen átjárhatóak. :) Ha szimpatikus, akkor telepítheted az olasz kóddal is. :D
  • bon
    #29680
    Mükődni fog, ez biztos
  • Bucser
    #29679
    Tud-e valaki segíteni?

    MIért nem tudok WI-FI-n, hálón belül, egyik gépről a másikra (mindkettő win7) gyorsabban másolni mint 400 kbyte/sec?

    Eléggé iritáló, hogy egy 4 gigás iso újraletöltése gyorsabb mint a hálón való átmozgatása...
  • Csakezmaradt
    #29678
    A Windows tűzfal helyett telepíteném, nem mellé.
  • Desiderata #29677
    gondolod működne? kipróbálom, thx a tippet
  • Suzaka
    #29676
    Nehezen, de megtaláltam :)
  • Suzaka
    #29675
    Üdv

    Azt szeretném kérdezni hogy a csatlakozás menüpontot a tálcára hogyan lehet vissza varázsolni mert minden egyes indításnál nagyon idegesítő a vezérlőpultba motoszkálni.

    Előre is köszönöm!
  • bon
    #29674
    Letöltöd és felrakod az angol kóddal.
  • Desiderata #29673
    egyetem biztosítja számomra a Windows 7-et, de sajnos a magyar verzió még nem érhető el
    valakinek van esetleg infója hogy mikorra várható a magyar verzió?
  • [HUN]FaTaL
    #29672
    Semmi gond az MSSE-vel, legalább ne ugass le valamit, amit még életedben nem használtál.
  • exodus2
    #29671
    Nem értem ennek mi köze a windows7hez. Amúgy a speedtest néha elég rosszul mér, meg attól is függ mennyire terhelt, úgyhogy ezt felesleges tárgyalgatni.
  • Caby
    #29670
    Win7 tűzfal és Avast 4.8 nekem is... Digi 80/25
  • Ironman2
    #29669
  • Ironman2
    #29668
    Sima win7 tüzfal,és Avast 4.8 free
  • Ironman2
    #29667
  • BIZ0906
    #29666
    Nincs mit.
  • HAARRR
    #29665
    Thx BIZ! :)
  • BIZ0906
    #29664
    Itt is azért válaszolok. Ping Test szerint 17ms körül szokott lenni néha ott is 10ms vagy 13ms max 20ms bár nagyon ritkán éri el bár már rég nem volt annyi.
  • HAARRR
    #29663
    mert nekem átlag 14ms szokott lenni
  • HAARRR
    #29662
    Hogy csináltad h a pinged 0?
  • HAARRR
    #29661
    Nem szabad futattni 2 Tűzfalat másik Aktív Tűzfal mellet mert össze akadhatnak......
    Vagy ez vagy az......
    De Win 7 alatt felesleges 3 féltől származót használni.
  • HAARRR
    #29660
    Én személy szerint nem teszek fel semmilyen codec okosságot mert általában csak bele kutyul abba is amibe nem kell,VLC és annyi,semmi codec pack.....
    S még olyan filmmel nem találkoztam amit nem jáccot volna le ez a játékos.
  • RETROB0Y
    #29659
    Hali ha felrakom a 7et akkor ha felrakom a VLC-t akkor semmi codec nem kell?

    Az jó? A WMP-t mg haggyam a fuckba?
  • Csakezmaradt
    #29658
    Kikapcsoltam a ZA-t is, meg az AVG-t is. Inkább a ZA-ra gyanakszom. A Windows tűzfal mellé inkább felteszek valamit, de nem sok ingyenes alternatíva maradt.
  • BIZ0906
    #29657
    Sima Win7 tűzfal és AVG Free 9.0 vírusírtó. És 30/3-as UPC net.
  • HAARRR
    #29656
    Személy szerint nekem ez a konfiguráció jött be a legjobban.
    :)
    És örül és örül nagyon örül.....
  • HAARRR
    #29655
    Akkor tedd próbára az avirát és használj MS Tűzfalát.
    Vagy használhatod akkor a BON által javasoltat is.
  • Csakezmaradt
    #29654
    Win7: AVG és ZoneAlarm, megint olyan a net, mint volt. Vagyis szinte nincs.
  • Zoli007
    #29653
    Ezt az AVG is csinálja, ha ez megnyugtat.
  • lck
    #29652
    EMESÉvel egyetlen baj van. Az összes exe fájlt leellenőrzi amikor megnyitsz egy azokat tartalmazó mappát. Tehát akkor is amikor el sem indítod. Ettől a mappaböngészés kissé idegesítően lassúvá tud válni.