46641
  • bon
    #44990
    Sehogy, ha kikapcsolod és nem talál helyben drivert akkor nem fog műkődni a pendrive. Amúgy csak első alkalommal csinálja utánna már nem szabadna.
  • RelakS][
    #44989
    Ha bedugok akár csak egy pendrive-ot egy új usb portba, akkor a windows nekiáll drivert telepíteni. Ez még nem lenne gond, viszont vagy fél percig majomkodik a windows update-tel. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?
  • attiGT
    #44988
    le szoktam állítani indítás után, vajon szükséges vagy ne aggódjak miatta? egyáltalán mit csinál?
  • howarju
    #44987
    Szia AttiGT!

    Leellenőriztem! Nálam is megtalálható!
    Ismertetése: Sink to receive asynchronous callbacks for WMI client application.
    Méret: 38 912 bájt
    Fájlverzió: 6.1.7600.16385
    Eredeti fájlnév: unsecapp.dll
    Nyelv: angol
  • bon
    #44986
    64bit-es rendszeren nem fognak műkődni a 16bit-es program kódok. Váltani kell újabb verzióra, vagy marad a virtuális gép, pl. Virtual pc. Céleszerű a programok legfrisebb változatát felrakni.
  • chopin42
    #44985
    Sziasztok! Olyan problémával állok szemben, amit bár próbáltam , sehogy sem tudok megoldani. W7 64 bit, pár hónapja frissítettem sp1-re, meg egyéb frissítésekkel, és azóta gondok vannak, nem is kicsik...Ha bármilyen programot akarok futtatni, nem történik semmi, csak kikapcsoláskor megkapom ezt: " a 16 bites programok túl sok fájlt használnak, növelje a config.sysben megadott értéket bla bla..."
    Az UAC nem nagyon működik, azzal van összefüggésben, de ilyen h msconfig, registry, rendszer visszaállítás amihez a jogosultságok kellene káput, ohne, nem mennek.
    A kikapcsolás is vagy 15 perc...
    ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném!
  • attiGT
    #44984
    Szasztok!

    Egy ideje elindul a windows-szal együtt egy unsecapp.exe nevű program is, ami addig nem. Utánanéztem és lehet vírus is. Valaki tud erről valamit pontosabban? system32/wbem mappában található.
  • bon
    #44983
    Csak a fejlesztő tudja. De most már sok az off. Következőt törlöm.
  • ACE
    #44982
    Mikor lép életbe?
  • [HUN]FaTaL
    #44981
    Most is lehet szerkesztni, de csak VIP tagsággal
  • bon
    #44980
    Majd kiderül. Egy két új funkció is várható. pl. hozzászólás szerkesztése
  • ACE
    #44979
    Csak design lesz új? Mert engem pl. idegesít hogy minden IP váltásnál be kell lépni, vagy ha egyszer más böngészőből belépek, akkor megint kiléptet...
  • bon
    #44978
    Tudom, de a kijavításukat meg kell előbb-utóbb csinálni.
  • [HUN]FaTaL
    #44977
    Még ne siess annyira, mert csak azok kapták meg az új designt akik házigazdák legalább egy topicban :)
  • bon
    #44976
    Igen, az a topic lesz a megoldás, csak amikor a hozzászolást írtam akkor még nem láttam. Utánna vettem észre.
  • VinylToy #44975
    Itt esetleg?
  • bon
    #44974
    OFF

    Segítene valaki az új sg forumba átülteni a topic fejlécét? Nem ismerem a HTML programozást. Semmi extra nem kell kép középre alá némi sor kihagyással piros nagyobb betűvel a FAQ szövege.
  • howarju
    #44973
    Hi!

    Telepítővel indíts újra, és válaszd a parancssort!
    Ott beírni:
    bootrec /fixmbr
    bootrec /fixboot
    bootrec / rebuild bcd

    Ha ezután is makacskodik, particionáld újra és formattáld le!
  • bon
    #44972
    Ha tuningolva van a gép állítsd vissza alapra.
  • adamq01
    #44971
    Nincs floppy meghajtóm.
  • bon
    #44970
    A notebook gyártó oldalán lévő drivert próbáltad?
  • k0trapali #44969
    Sziasztok!

    Újratelepítettem a notebook-om. Felkerült rá egy Win7 Home Premium 64bit. Minden drivert szépen fel tudtam tenni, de a videókártyát valamiért nem akarja észlelni. Tudom, hogy HD5470 van benne és eddig sosem volt baj vele, de most nem akar a Catalyst-al települni a driver. Mi lehet a gond? Megpróbáltam 3x is, de semmi.
  • Toto652
    #44968
    Sziasztok!

    Már írtam a Hardware fórumba, de aztán rájöttem, hogy ez inkább Win7 probléma...
    Rendeltünk két db USB-s SNES kontrollert és Emulátorral Nintendóznánk.
    A baj ott kezdődik, hogy amint benyomom a két kontrollert az elsőt feltelepíti, de a másodikat nem. A másodikat nem akarja felismerni egyik USB porton se, csak azon amelyiken az előbbit már feltelepítette...
    Egyszóval nem tudok egyszerre két USB kontrollert használni Win7 alatt.

    Találkoztatok már ilyennel?
    Mi lehet rá a megoldás?
    Köszönöm!
  • móni76
    #44967
    Köszönöm!
  • bon
    #44966
    Ha nincs fent a játék akkor nem kell a tages protection és akár eltávolítható (elvileg) a programok és szolgáltatások menüben
  • móni76
    #44965
    Köszönöm a válaszodat! Végül is akkor nagyon nagy szükség nincs rá?
  • bon
    #44964
    Valami játék rakhatta fel a régi verziót és neki kell.
  • móni76
    #44963
    Igen én vagyok a rendzergazda!Egyébként nagyon szükséges ez a program a gépre?
  • bon
    #44962
    Nem lesz gond, nyomja az engedélyezés vagy igen vagy ok gombra. Persze ha te vagy a rendszergazda a gépen.
  • móni76
    #44961
    Köszönöm a választ csak az a problémám hogy azt írja "a meghajtókat installálni kell adminisztrátori szinten akar most tovább lépni"?Itt mit csináljak? Nem lesz baj?
  • bon
    #44960
    Nyugodtan felül lehet írni, az új verzióval a régi Tages protection programot.
  • móni76
    #44959
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni! Már egyszer igaz leírtam itt a problémámat,de nem igazán győzött meg senki!Minden nap kiírja a rendszer hogy a Tages Protection nevű illesztő program le van tiltva mert nem kompatibilis verzió van feltelepítve súlyos problémákat okozhat a rendzseren!Letöltöttem a programot elkezdtem feltelepíteni de ott megakadtam hogy felül akarta írni a meghajtókat! Itt nem mertem tovább menni!Légyszi segítsetek!
  • bon
    #44958
    Megjöttek az e havi frissítések, jó telepítést!
  • bon
    #44957
    Ha van floppy meghajtó tiltsd le.
  • adamq01
    #44956
    Hali!

    Egy nap arra mentem haza, hogy kékhalalt kapott a bekapcsolva haguott gépem. újra indítottam, de nem töltötte be a rendszert, és a javítást sem tudta megcsinalni.
    Most USB rol raknam újra, de amikor el kezd tölteni "A telepítő indul..." nem történik semmi sem, már egy feloraja.

    Mit lehet ilyenkor tenni?
  • Met
    #44955
    Igen
  • bon
    #44954
    Hálózat felderítés, fájl és nyomtató megosztás engedélyzve van a problémás gépen?
  • Met
    #44953
    Kikapcsoltam az otthoni csoportot, mindegyik gép látja mindegyiket, viszont.
    Nem tudom, ismered a Kulcsszoft-ot? Azt a számlázót használjuk és az egyik gép nem látja a szerver gépet (nem igazi szerver csak azon van az adatbázis) illetve a gépen futó SQL szervert. Magát a gépet látja, a fileokat is. Másik gép gond nélkül számláz.
    Próbáltam kikapcsolt vírusírtókkal és tűzfalakkal de semmi.
  • bon
    #44952
    Indítottam egy Windows 9-es topicot: link Idővel úgyis egyre több infó derül ki az új oprendszerről.
  • Met
    #44951
    Holnap megpróbálom otthoni csoport nélkül. Eseménynaplót nem néztem még.