46641
  • bon
    #45030
    Nem szabad törölni, nem tudhatod, hogy mi igénylk.
  • kl24h
    #45029
    Ezeket általában a játékok vagy valamilyen szoftver használhatja. Én azt ajánlom, hogy hagyd ott, mert azért nem lett lassúbb a géped és a helyet sem foglalják, mert ha letörlöd, akkor lehet valamilyen szoftver fogja kérni megint, mert nem tudhatod, hogy melyikre lesz majd szükség, a 32 bites vagy a 64 bites verzióra.
  • SzocsA
    #45028
    A telepített programoknál van amiből kettő ugyanolyan van. Net framewörk 4.0.xxxxx verzió ami az egyik 64bites a másik x84es.
    meg a microsoft visual cc++ 2005 ből egyik sima, másik 64 bites
    és ugyanebből fent van a 2008as is.
    Jatékok telepítésénél rakta fel.
    Uninstalálhatom az net framewörk x84est meg a visual cc++ 2005öst ami 32bites? vagy ezt is használják a játékok, vagy más programok?
  • bon
    #45027
    Csinálj memtést a rendszerről és probléma esetén csak vissza kell állítanod.
  • Jakuza1
    #45026
    7db virusirtoval neztem meg 4 malware programmal es meg kulon rootkit ellenorzest is csinaltam.
    Semmi eredmennyel. Viszont mar mindegy, mert feltettem uj windowst es meg is szunt a reset. Igazabol unom a telepitessel jaro procedurat mert a szoftvereimnek annyi beallitasarol kell backupot csinalnom, hogy probaltam huzni az idot. Valamilyen szoftverhiba lehetett a hatterben.
  • kl24h
    #45025
    Tehát ha a géppel minden rendben van (jól működik a tápegység, alaplap, ... BIOS, elem, stb), akkor vírus lesz, vagy olyan játlkprogram, mint régebben volt a reset.exe, ami nem vírus volt, de a Joke Programs kategoriába volt sorolva. Ha egy ilyen program van, akkor meg kellene jelenjen a ...//Windows//Task mappába, de az is lehet, hogy az svchost.exe futtatja (vagy egy másik rendszerfájl). Az is lehet, hogy be van fertőzve a boot sector és akkor már a kezdetben futtatja a vírust.

    Tehát végeredményben azt akarom mondani, hogyha nincs hardver hiba, a géped kompatibilis a Windows 7-el és jó Windows-t telepítettél fel, akkor csakis ilyen vírusos dolog lesz az egészben. Ajánlok egy komoly vírusellenőrzést (Malwarebytes Anti-Malware (free verziót csak), Kaspersky-től, amit a legjobban ajánlok, az a Rescue Disc, de a többi is jó).
  • barmi
    #45024
    Erre nincs valami tipped esetleg ? #45012
  • Jakuza1
    #45023
    En pedig biztos vagyok benne hogy nem hardveres gond lesz ez.
  • bon
    #45022
    Nincs jobb ötletem mint a rendszer visszaállítás vagy újratelepítés, ha utánna is csinálja akkor harvder gond lesz, én alaplapra tippelnék.
  • Jakuza1
    #45021
    Az volt az elso amit kiprobaltam. Esemenynaplban semmi a reboottal kapcsolatban.
    Sot a furcsa az, hogy ha a statrnal F8-at nyomok es akarom naplozni a fagyast ntbtlog.txt-be, akkor tovabb megy a gep es bebootol. Nincs az, hogy elso inditasnal resetel.
    Nem ertem mi ez. Legalabb latnam melyik fajl betoltesenel reseteli le magat, az meg furcsa, hogy reset utan meg tovabb megy.
    Elsore talan valami rootkit vagy virusra gyanakodtam volna, de semmi olyat se talaltam.
  • bon
    #45020
    Rendszergazda parancssorba írd be ezt: sfc /scannow Ha tudja javytja a sérült fájlokat.
  • kl24h
    #45019
    Az Eseménynaplóba nem találtál semmi bejegyzést?
  • Jakuza1
    #45018
    Semmi hardverhibat nem latok memoriak rendben. Semmilyen mas anomaliaval nem talalkozok, mert a gep nem fagy egyszer sem ezen kivul, semmilyen BSOD vagy egyeb rendellenesseg. Szerintem ujratelepiteni kellene a rendszert, mert van egy olyan erzesem, hogy ez valami windows fajl hiba inkabb.
  • V43 1105
    #45017
    Memóriákat nézted?
  • bon
    #45016
    Hardver hibát sem zárnék ki.
  • Jakuza1
    #45015
    Az is megvolt mar reg es nem segit.
    Es ez mint irtam nem random elojovo hiba, hanem allando. Minden masodik inditasra megy csak tovabb a logo kepernyo utan es minden elso inditasra reseteli magat ott a gep.
  • barmi
    #45014
    Hülyeséget írtam ! Nem a feladatkezelőben jelzi kritikus hibának ezt a kernel-power 41 hibát hanem az eseménynaplóban.
  • howarju
    #45013
    Hi!
    A telepítővel válassz egy indítás javítást!
  • barmi
    #45012
    ja, és még valami ! Van egy hiba ami havernál jelentkezik néha, a feladatkezelőben kritikus hibának jelzi : Kernel-Power 41 63 . Van ötletetek hogy lehetne meggyógyítani ezt ? Nem minden nap csinálja csak két-három naponta amikor eszébe jut . Olvasgattam a témában a minap de annyi lehetőséget írtak, hogy el ment a kedvem az egésztől :D
  • barmi
    #45011
    Hello ! Mit tegyek ha az IE-t beállítom alapértelmezett böngészönek erre a legközelebbi indításnál megint megkérdezi, hogy szeretném-e beállítani alapértelmezett böngészőnk ?? ahányszor indítom annyiszor kérdezi meg :\
  • PLaci #45010
    "0km-es win 7" Fel kell telepíteni a driver -eket is (nem csak a videó kártyáét).
  • kl24h
    #45009
    Lehet fut valami folyamat háttérben, pl. Windows frissítések telepítése, vírus, stb.
  • Jakuza1
    #45008
    Azt nem hiszem, mert akkor nem indulna el a windows boot sem, raadasul azokat mar reg megcsinaltam es nem segitett.
  • howarju
    #45007
    Hi!
    Talán valami hiba lehet a master boot recordban.
    Indítsd telepítővel, és parancssorba : bootrec /fixmbr bootrec /fixboot bootrec /rebuildbcd
  • howarju
    #45006
    Hi!
    Talán a videokártyád drájvere nem a legjobb!
  • TokraFan
    #45005
    Sziasztok,

    0km-es win 7 Enterprise tettem fel, minden ok, de a firefox akadozik. Szintén akad minden online video. Legújabb flash van telepítve, egyszerűen nincs ötletem. Win XP alatt minden fénysebességgel ment. 60/6-os netem van, Intel i5 konfig, kizárt, hogy hardver probléma van... Csak a win 7-re tudok gondolni, de hogy ott mi baja van, azt elképzelni nem tudom...Valakinek ötlet esetleg?
  • Jakuza1
    #45004
    Vajon az mitol lehet, hogy ujraindul a gepem a logo betoltesenel es a reset utan pedig masodjara tovabbmegy onnan ?
    Aztan megint ugyanaz ttortenik, ha ujrainditom a gepet, csak masodik nekifutasra bootol fel a windows.
  • bon
    #45003
    Jobb gomb a mappán tulajdonságok, biztonság füll., speciállis gomb.
  • LV 426
    #45002
    1. csak a szóismétlés elkerülése miatt egy szinonima
    2. az mit takar, hogy tulajdonba venni?
    Valóban nem töröltem, de most megtenném...
    Nem voltam biztos, hogy sikerül a telepítés, mert lemezről boot közben nem volt egerem meg billentyűm egy darabig, de az USB-PS2 átalakító megoldotta a problémát. Szóval addig nem akartam legyalulni az op rendszert, amíg nem vagyok biztos az új telepítés sikerében.
    Most meg már kettő is van:)
  • bon
    #45001
    1. nem winfos (valószínűleg nem törölted a telepítés elején)
    2. saját tulajdonba kell venni
  • LV 426
    #45000
    Üdv Szakik!
    Próbálok tömör lenni, de azért érthető:
    Új SSD beüzemelése után feltelepítettem rá a Win7-et, működik is ahogy kell, de a HDD-n ott maradt a régi Win7. Az SSD átneveződött "C" meghajtónak,a HDD-n lévő partícióból lett egy "D", amin ott csücsül a régi winfos és sehogyan sem bírom letakarítani. Olvasgattam a témában, de kimondottan erre az esetre nem találtam infót.
    Ha valakinek van ötlete, kérem ossza meg velem.
  • bon
    #44999
    Igen, meg töröld a 100mb-os partíciót is ha van.
  • chopin42
    #44998
    tehát ha elindítom a telepítést és a haladót választom, ha megkérdezi hogy melyik meghajtó akkor válasszam azt amin a windows van, töröljem, és akkor megmarad minden ami a d-n van ugye?
  • bon
    #44997
    Elég a c-t törölni a telepítővel és újra létrehozni. A d: meghajtó esetében szükség lehet jogosultdág beállítása telepytés után, esetleg meghsjtó betűjelet beállítani.
  • chopin42
    #44996
    igen, nem működött egyik se. m1 újratelepítést választottam, ráfér am is. a kérdés (még nem kezdtem neki) hogy jelenleg 2 meghajtó van , a C: mint rendszer és a D: mint adat. namost ha nekiállok felrakni (nem akarom frissíteni, tiszta telepítést szeretnék) akkor látni fogja a fájlokat a D: -n? elég a c-t formázni és a d rendben lesz?
  • howarju
    #44995
    Nálam nem fut! Lehet, hogy Nálad fertőzött a fájl!Érdemes lenne egy Malware irtót futtatni! Egyéb info:
    http://www.windowserrorfixer.com/hu-hu/dll-hibakat-kijavitani-ingyenes-letoltese/unsecapp.exe.html
  • bon
    #44994
    Az ott leírtakat próbáldat?
  • chopin42
    #44993
    nem a 16 bites programok futtatásával van gond, a leírt probléma MINDEN program futtatásánál jelentkezi,k, rákkattintok, tölt kegyetlenül, semmi nem válaszol majd kiírja a hibaüzenetet. a probléma konkrétan ez: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_programs/too-many-other-files-are-currently-in-use-by-16/9bb24a09-bf41-e011-9767-d8d385dcbb12
  • RelakS][
    #44992
    Mármint úgy értem, ha azonos eszközt azonos usb-be dugok vissza, akkor nem csinálja, de ha azonos típusú, de másik eszközt dugok be, akkor máris csinálja. Ha azonos eszközt máshova dugok, megint telepítget.
  • RelakS][
    #44991
    hát ez minden alkalommal csinálja, úgy kell folyton bökdösnöm a "hagyd abba a keresést" linket