46641
  • exodus2
    #29853
    Azért próbáld meg, rosszabb nem lesz, és ha nem jó, akkor fogod kitörlöd ugyanúgy a .lnk-t a regeditből.
  • ACEosztó
    #29852
    Ilyen az én szerencsém. Persze hogy 64 bites a windows-om :(
  • exodus2
    #29851
    Esetleg még azt meg lehetne próbálni, hogy egy másik win7ről a .lnk regedites bejegyzést lemented, és beimportálod. Ha 32bites win7ed van, akkor próbáld meg ezt: lnk

    Rosszabb már úgysem lehet..
  • Livius
    #29850
    Egy ismerősömnek volt ilyen gondja, neki úgy tudom csak a rendszer visszaállítás működött.
  • ACEosztó
    #29849
    Köszönöm szépen!
  • exodus2
    #29848
    Sajna nem hiszem hogy előrébb leszel ezzel.
  • ACEosztó
    #29847
    Esetleg még ha valaki megnézné a Start menü - vezérlőpult - Alapértelmezett programok - Fájltípus vagy protokoll társítása menüben mi van az lnk mellet?
  • Cat 02 #29846
    Hát másikat. Nem olyat, amivel eddig volt :D
  • ACEosztó
    #29845
    Igen, az lnk-hoz társítottam. (sajnos) A rendszer visszaállítással várnék még, a regedites verzió sajna nem hozza a várt eredményt. Azért köszönöm, hogy segíteni próbáltatok.
  • exodus2
    #29844
    Start menü - vezérlőpult - Alapértelmezett programok - Fájltípus vagy protokoll társítása programmal

    Mihez társítottad? tehát milyen kiterjesztéshez? Akkor azt kikeresed a fenti elérésből és módosítod. Ha magát az .lnk kiterjesztéshez társítottad, akkor esetleg regeditben megkeresed a HKEY_CLASSES_ROOT/.lnk -t és exportáld (mentsd le biztos helyre) majd töröld a regeditből a .lnk-t. Nem biztos hogy működő megoldás, de az írásodból sok minden nem derült ki. Esetleg csinálj rendszer visszaállítást egy korábbi (legutolsó) időpontra.
  • lck
    #29843
    A konkrét módszert nem tudom, de a Tuneup Utilities programban van rá megoldás. ( TuneUp Repair Wizard )
  • ACEosztó
    #29842
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, mivel valamilyen módon átállítottam a parancsikonokat az asztalon.
    Egy dokumentumot szerettem volna megnyitni, és a megnyitás előtt kérte a gép, hogy válasszam ki a progit, amivel megszeretném nyitni. Kiválasztottam az acrobat raidert. Erre az összes asztalon, és start menüben levő parancsikinom az a. raidert akarja megnyitni. A totalcommanderből minden indul rendesen.
    Ha valaki tud megoldást, kérem segítsen mert nem vagyok egy nagy "mágus". Próbáltam keresni a neten hasonló problémát, de úgy látszik csak én vagyok ekkora balfék.
    (win 7 ultimate 64 bit)
  • SötétBarom
    #29841
    Konkrétabban? :)
  • Cat 02 #29840
    Nekem is volt ilyen. (mármint hazaértem és fater közölte, hogy a windows közölte vele, hogy nem eredeti :D)
    Leszedtem másik activatort, rányomtam és megy azóta is.
  • exodus2
    #29839
    Attól függ melyik verziót használod.. mert más más árak vannak.
  • TiMoN
    #29838
    28 ezer
  • SötétBarom
    #29837
    Megtaláltam közben, sajnos azonban minden hiába. Azt amúgy komolyan gondolják, hogy 50 ezer ez a szar? :D
  • bon
    #29836
    Ott ahol a programokat is elszoktad távolítani, tehát vezérlőpult/programok és szolgáltatások, majd a megjelenő ablakban bal oldalt Telepített frissítesek megjelenítése
  • SötétBarom
    #29834
    És tényleg. Hogy szedem le? :D

    Amúgy "The desktop wallpaper will be switched to a plain desktop (all of the customer’s desktop icons, gadgets, or pinned applications stay in place). Periodic reminders and a persistent desktop watermark act as further alerts to the customer"

    Szerk.: utánanéztem, és eddig úgy tűnik, hogy baszhatom. -.-
  • MeoH #29833
    Katt ra, es oldalt a leirasban, szepen leirja hogy mi is az. Amugy a KB71033 a "ludas"
  • SötétBarom
    #29832
    Nem siklottam el felette, nincs odaírva.. -.-

  • SötétBarom
    #29831
    Cégnél már van 6db windwos, nem kívánok itthonra is venni még egyet XD
    Frissítést hogy lehet eltávolítani??
  • bon
    #29830
    1. megávásárolod a Windows-t
    2. új aktivátort keresel és eltávolítod a frissítést ami a problémát okozza, egyenlőre még nem kötelező telepíteni.
  • bon
    #29829
    Régen megvolt különböztetve, most már nincs. A legújabb Geforce kártyákhoz van még külön driver, de szerintem már nem sokáig.
  • SötétBarom
    #29828
    Az a durva, hogy elolvasom mindig.. Még pipálgatok is, hogy mi kell, mi nem.. De ezen vagy átsiklottam, vagy valami olyan fasz módon nevezték el, hogy nem vettem észre, hogy ez az..

    Mit tudok csinálni vele? :D
  • bon
    #29827
    Felraktál egy olyan frissítést ami nem ajánlott nem eredeti Windows esetén telepíteni (Ezét kell elolvasni, hogy mit telepítesz fel)
  • SötétBarom
    #29826
    Ez a genyó hogy jött rá, hogy nem eredeti? Egyik napról a másikra? Fent van már egy fél éve.. Erre most közli, hogy sajnos blabla.. :o
  • simonl #29825
    Szuper, köszi mester a gyors választ:)

    És nVidiá -nál nincs megkülönböztetve az hogy mobility, tehát notebook VGA? vagí ez a forceware esetleg azt jelöli?

  • bon
    #29824
    Gond nélkül mennie kell a 197.16-os driver-al is. De: www.nvidia.com és link címeken vannak fent a legújabbak.
  • simonl #29823
    Sziasztok,

    Előre is elnézést az OFF -ért de itt elég hamar használható információt szoktam kapni.
    Tehát ma egy jóbarátomnak telepítünk Windows 7 et egy ACER Aspire 6935G -re. Ebben egy geForce 9600M GT VGA végzi szorgosan mindennapi munkáját. Megtaláltam a honlapján minden drivert, de a VGA -ból a legfrisebb 197.75 kellene ehhez a kártyához, Windows 7(x86) -hoz.

    Ha valaki kisegítene egy link -el, nagyon megköszönném.....
  • gyikk
    #29822
  • exodus2
    #29820
    MMCS-st kivetettétek a regisztryből? Nálam 120-150es pingből az operáció után csinált 20ast.
  • DarkSector
    #29819
    oks lehet tezsünk vele egy probát..
  • gyikk
    #29818
    nekem ez a program segit!!
    cFosSpeed
  • DarkSector
    #29817
    jah de te nem játszol cod4-et, meg nemis én gépem nekem a ping 19-vagy-21 szokott mérésnél leni...:D
    ez haver gépe meg sávja, öt dobja ki a szerver folyamat távsegitséggel megnéztem és valóban percekig tölti a játékot belépéskor, mig a szerver már 20-30másodperc után disconnecteli "connect timeout"-al, vagyis lassan csatizik és kilép az időlimitből.
  • bon
    #29816
    99-es Ping neked sok? Akkor én mit szóljak a munkahelyem netelérésénél nem ritka a 2000ms-os ping se.
  • Cat 02 #29815
    Ha több szálat használtam (ff-ben 5 ablak egyszerre, torrent) nekem is meghalt a torrent. Felhívtam Invitel tech helpet (1445). Mondtam, hogy ez és ez van, volt már máskor is. Másnap jött a szerelő, megnézte a vonalat, az rendben volt, kicserélte a modemet és azóta nem szakadt meg :)
  • DarkSector
    #29814
    én viszont erre lennék nagyon kíváncsi, hogy ienkor mi a helyzet:

    pl a haver ezzel akar felmenni cod4-ben multiban, és kibaszott sok töltés után kidobja a szerver.
  • DarkSector
    #29813
    kompatibillis, de kb 3x vagy 4x annyiba kerül.
    én azt mondom hogy csinálj vele valamit, nem feltünően de rontsd el, és cserébe már egy ujjat kapsz tudtommal ingyé, vagy felmondod a szolgáltatást, és 1 honap után ujbol kötsz.

    sőtt ha ujrakötsz, én is ezt tettem, mikor olcsobb lett az a csomag ami nekem van akkor kevesebbért kapod.
    ha nem jársz utána legtöbb helyen akkor maguktol nem léptetnek le havidijban....ez volt nálam is.
  • xxxpaulxxx
    #29812
    értem. köszi:)