46641
  • baaka
    #29893
    de akkor az 1.1-et miért kezeli?Bios frissítéssel nem lehet megoldani a dolgot?vagy esetleg a biosba nem lehet valami átállítva?
  • Armagedown
    #29892
    hülyeség ezt beállítani , 800x600as felbontás kérnyékén talán még van értelme
  • HAARRR
    #29891
    Thx BON!

    Ez nem hinném hogy segítene....
    De kösz a fáradozást.:)
  • bon
    #29890
    Ennyit találtam: ink
  • HAARRR
    #29889
    Látható jelenség vagy egyéb más rendellenességet nem tapasztalok csak néha van egy ilyen bejegyzésem az esemény naplóban...
    S nem tudom hova tenni, vágom h vga de h mi..miért...hogy?.... na ez az amit sötét folt...
  • 404
    #29888
    tudja-e valaki, miért nem jegyez meg egy-két beállítást a win7?
    pl már ezerszer beállítottam, hogy ne legyen animáció az ablakok kicsire-nagyra állításánál, de 1-2 óra múlva újra csinálja
  • bon
    #29887
    Mit művel a hiba?
  • HAARRR
    #29886
    Sziasztok!

    Erre tud nekem valaki valami megoldást mert kicsit zavaró.
  • sunlight
    #29885
    Régi a lapod nincs hozzá már megfelelő driver.Vagy csere vagy marad így.
  • baaka
    #29884
    sajnos semmi.:(
  • sunlight
    #29883
    Töltsd leinnen az USB driver-t és próbáld futtatni XP kompatibilis módban. Tudod jobb gomb stb... lehet nem fog vele menni de egy próbának jó.
  • baaka
    #29882
    előre is nagyon szépen köszönöm!
  • sunlight
    #29881
    Ez egy elég régi lap lehet már nincs hozzá megfelelő drivers. De keresem
  • baaka
    #29880
    hol?
  • baaka
    #29879
    alaplap: ASROCK P4I45D
    Windows:Ultimate
  • exodus2
    #29878
    Akkor ott a megoldás az usb-s problémára. A netnél nem biztos hogy a hálókártya a gond, esetleg a hálókártya energiagazdálkodásnál szétnézni, vagy a router menüjében hogy nem e a szolgáltató okozza a szakadozást.
  • sunlight
    #29877
    Kellene egy alaplap típus meg, hogy milyen win7 van fenn
  • baaka
    #29876
    USB vezérlőkön belül a VIA USB bővített állomásvezérlőnél
    és az
    Egyéb eszközökön belül az ismeretlen eszköznél.

    Itt vannak ilyen sárga felkiáltójelek.

    De a hálókártyánál semmi.
  • exodus2
    #29875
    Eszközkezelőben nincs sárga háromszög az alaplapi dolgok előtt?
  • baaka
    #29874
    Sziasztok!
    Nekem már egy jó ideje fent van a WIN7 a minap akartam pendrive-ra felmásolni pár dolgot és azt vettem észre, hogy nem jók az USB 2.0-ás csatlakozók a gépen.Hiába dugom be a pendrive-ot nem csinál semmit.Az 1.1-es csatlakozók jók viszont rohadt lassúak.

    Ja és a net is szokott szakadozni mióta fent van a win 7.Realtek rtl8139/810x háló kártyám van.Próbáltam már frissíteni a driverét de nem tűnnt el a jelenség. Amikor elmegy a net kihúzom a router és a modem adapterét majd vissza bebootolnak és ismét lesz net.

    Remélem tudtok segíteni a hibák megoldásban.előre is nagyon szépen köszönöm.

  • xxxpaulxxx
    #29873
    De akkor nem lehet beállítani valahol, hogy popup buborék jelenjen meg, hogy egyáltalán tudjam melyik program ugat?:D
  • Evin
    #29872
    Már az XP-ben is ezt csinálta, és nem hiszem, hogy javítva lett, hiszen ez lényegében nem hiba. Elvégre feljön a tálca, ha valami jelezni akarna. (Nekem Firefox-os letöltésnél jön így fel, mert ugye a letöltési listába új elem került)
  • rexHUNter
    #29871
    köszi erre gondoltam
  • xxxpaulxxx
    #29870
    Enyém sincs jobb állapotban... szóval akkor megejtek én is egy ilyen telefont! köszi:D

    Következő a kérdésem:
    Windows 7... a tálca automatikus elrejtésre van bekapcsolva... de ez néha megjelenik, és csak akkor tűnik el, ha pl a realtek hd szoftverére kattintok az óra mellett, vagy ha megjelenik az automatikus frissítés az óra mellett... vagy bármi olyan, ami megjelenítene egy buborékot... de nem jelenít meg... sőtt... akár hogy kattintok... ezek a programok nem nyílnak meg... szimplán, ha rájuk kattintok eltűnik a tálca.
    Nem tudom érthető e...
    Ha igen, akkor valakinek lenne rá módszere?:)
  • bon
    #29869
    Tessék: link
  • rexHUNter
    #29868
    hi!
    régebben volt itt szó arról a lehetőségről,hogy létre lehet hozni egy olyan vendég fiókot amiből ha kijelentkezek töröl minden addigi módosítást
    ilyet használnak pl.könyvtárakban st.erről mondanátok valamit mert én nem találom ezt a lehetőséget
  • PeToth
    #29867
    Akkor épp nem ment amikor dolgozott a winyó. De úgy néz ki, hogy rájöttem. A háttérben mégis mehetett a defrag, mert be volt állítva ütemezve. Most kikapcsoltam, és majd kiderül.
  • Cat 02 #29866
    Persze. Mondjuk kb 7 éves volt a modem (meg az előfizetés is :D) és már tiszta sárga volt a teteje.
  • aate
    #29865
    feladatkezelőt próbáltad?Ott elvileg látszik.
  • DarkSector
    #29864
    akkor ez gáz...miért nem megy amugy nem rendszergazda vagy a gépen?
  • PeToth
    #29863
    Vírus kereső nem megy, töredezettség mentesítés nem megy. Nincs rá lehetőség, hogy megnézzem hogy mi fut?
  • bon
    #29862
    pl. töredezetség mentesítés, indexelés, virus ellenőrzés. De az már régen baj ha a winyó hangját kihallod a gépből. nálam 4db háttértár van a gépben és eggyik hangját se halladni. Vegyél SSD meghajtót annak nincs hangja.
  • DarkSector
    #29861
    pl a öredezett vinyo...vagy csak alapban hangossan mukodik.
  • PeToth
    #29860
    Üdv!
    Valaki el tudná mondani, hogy hogyan tudom kideríteni, hogy milyen folyamat az ami a háttérben egyfolytában dolgoztatja a merevlemezt? Rohadt idegesítő filmnézés közben, mert elég hangos.Szeretném kikapcsolni, de ehhez tudnom kéne, hogy mi az.
  • DarkSector
    #29859
    igen mára már 100%-ra ki lehet jelenteni hogy a win7 tulnőtt az xp-n ....
    legalábbis eddig csak ezt hallom, mert stabil és többet tud mint xp.
    régi comptaibillitási hibák is megoldodtak már, bár én ezekről csak hallottam nekem személyszerint még soha nem volt ien gondom 1x se, pedig már az ingyenes 64 bites verzio ota használom...
  • xxxpaulxxx
    #29858
    és ingyen tették mindezt?:D
  • berczely
    #29857
    Egy kis érdekesség!

    Barátnőmnek feltettem a gépére a Home Premium változatot.
    Intel Pentium 4 @2,5GHz
    1,5GB RAM
    120GB HDD
    ATi Radeon 9200 256MB

    Meglepő módon találtam mindenhez meghajtóprogramok (hang,vga stb.) és sokkal, de sokkal gyorsabban és stabilabban fut neki a 7 mint a korosodó XP!
  • ACEosztó
    #29856
    Igen, persze, újraindítottam de sajna nem jó. Asszem nem marad más, csak a visszaállítás
  • exodus2
    #29855
    De neki az .lnk kiterjesztésre hivatkozó beállítás rossz. Exe elindul.

    ACEosztó: Félve kérdezem meg, de ugye miután törölted a .lnk-t a regisztryből újraindítottad a gépet?
  • lck
    #29854

    Próbáld ezzel - legfeljebb nem lesz jó.