46641
  • bon
    #30013
    Ja, ok
  • aate
    #30012
    Tudom ,ez egy másik megoldandó probléma....szerintem ebbe is belebuknak majd mint az xp-nél.
  • sunlight
    #30011
    Nekem most 7 darab jött.
  • bon
    #30010
    Nálam nem volt nyelv változtatás.
  • aate
    #30009
    KB971033 frissítés másnak is okozott problémát:
    Az eredeti Windows 7-et használók egy része is azt vehette észre az utóbbi időben, hogy amennyiben valamilyen letöltés kapcsán eredetiség-ellenőrzésre volt szüksége az MS oldalán, akkor azt az üzenetet kapta, hogy a Windows ezen példánya nem eredeti. A Windows 7 Starter, Home Basic, Home Premium és a Professional verziót használóknál jelenthet ez problémát akkor, ha az eredetitől eltérő nyelvet telepítettek rá (mondjuk a Vistalizator segítségével). Az újfajta erdetiség-ellenőrzője a Microsoftnak nem minősíti eredetinek a Hetes ezen verzióit, mivel módosította a nyelvi csomagot azokban a verziókban, amelyekben ez a Microsoft által nem támogatott. Tehát aki mondjuk vásárolt (vagy ajándékba kapott) egy legális Windows 7-et, és azon megváltoztatta a telepítés nyelvét, annak gyakorlatilag ugyanolyan kalóz Hetese lesz, mint annak, aki letöltötte a torrentet a netről. Annyi a különbség, hogy elvileg a telepített nyelv eltávolítása után újra elfogadja eredetinek.
  • bon
    #30008
    Megjöttek az e havi frissíétsek, nagy számban, munkahelyemen a wsus szerveren (szerintem rekord számú) 190db engem érintő frisssítés között válogathattam. :)
  • bon
    #30007
    Ja még annyit, hogy emelt szintű rendszergazda parancssort indítsál a bcdedit-hez és téged a "Egy rendszer eltávolítása a listából" rész érint csak.
  • bon
    #30006
    Tessék: link
    Amúgy nem formázni kell telepítéskor, hanem törölni a partíciót, pláne a rendszerindított mert előfordulhat az ami nálad is, hogy formáztad a Windows-t tartalmazó partíciót, de a rendszerindítás külön partíción található és azt meg békén hagytad. Optimális esetben a kettő egy helyen szokott lenni.
  • bon
    #30005
    Ma ismét írtam a Tisztaszoftvernek a KB971033 frissítés problémám miatt, ugyanis a tanácsuknak megfelelően később, konkrétan tegnap éjszaka újra megpróbálkoztam az új eredetiség ellenőrző telepítésével, hátha átmegy az ellenőrzésen a Tisztaszoftverem Windows 7-em. De ma délelőtt ismét közölte, hogy illegális a Windows-om. Kíváncsi leszek, hogy mit lépnek rá.
  • Lennon1975
    #30004
    Megnéztem a rendszertulajdonságokat, ott is csak egy op. rendszer szerepel. A windows7. Akkor miért kérdezi meg minden egyes indításkor?
  • Lennon1975
    #30003
    Sziasztok
    Hogyan lehet eltüntetni, hogy induláskor mindig megkérdezi a gép, hogy
    - melyik verziót választom induláskor Windows 7 vagy korábbi windows verzió-
    A poén az benne, hogy nincs is feltelepítve másik op. rendszer.
    A windows 7 előtt formázva volt a partició, ezért nem értem az egészet.
    Ha valakinek van valamilyen ötlete, kérem segítsen.
  • DarkSector
    #30002
    illeteve AM3+
  • DarkSector
    #30001
    jah énse, de ha egy rendszert nem egyben váltasz le, hanem csak kis pénzmagbol fejlesztgetsz, mint haver.
    annak ez nagyon nagy ugrás, ahhoz képest, hogy most egy via-s alappal él együtt amire még egy 17ezres 6500-as procit se tud rátenni...lassan gyülik a pénze...ennyire futja, sőtt most mondtam vegye alapot és utána ha megint összegyülik akkor procit, nincs akkora igény a srácnak, de ezelőtti vga-ja, amit már lecserélt, meg most proc+alap siralomvögy még ehhez képest is...:D

    amugy tökéletessen igazad van...már 1066-osba kell fektetni ha valaki bevásárlást tervez.
  • DarkSector
    #30000
    thx a infokat.
  • KranaZoli #29999
    Megvagyok vele elégedve. Problémám nem volt vele, de több fórumon jobb véleménnyel vannak az EP35-ről, vagy EP45-ről ebből a szériából.

    Jó lenne bele egy 4 magos proci. :D

    1ébként ha ki tudja köhögni a több pénzt, akkor szerintem manapság egy Corei5-ös alaplap jobban megéri. Persze ha játékra (is) kell Neki a gép. Ha most vásárolnék Corei5 + 4GB DDR3 + ATI 5870 + jobb fajta alaplap. Szerintem tökéletes gamer konfig. De ez már sok OFF lesz itt...
  • bon
    #29998
    Én manapság biztos nem vennék lga 775-ös tokozású alaplapot, min LGA1156
    vagy LGA1366.
  • KranaZoli #29997
    Konkrétabban, ha lehet kérni.
  • DarkSector
    #29996
    jah látom alaplapodat, megvagy elégedve vele, mert haverom iet akar venni, vagyis ezt ajánlottam neki, meg az ES2G-t. ez kb olcsoból ugy néztem egy korrekt darabok.
  • KranaZoli #29995
    Jah-jah.
  • DarkSector
    #29994
    THX ezeket mindig szeretem frissen tartani...
  • KranaZoli #29993
    DirectX 9.0c 2010.06 teljes (100MB)
  • Nasim
    #29992
    2. bevált kössz.
  • n laca
    #29991
    "Számitógép-re" jobb klikk!
  • Nasim
    #29990
    Köszi, de nekem nincs olyan menüpont a számítógépen belül hogy kezelés.
  • bon
    #29989
    Frissítettem a FAQ-t beleraktam a meghajtó betűjel megadásának leírását.
  • Promi #29988
    Ez bevált köszi.
  • bon
    #29987
    Enged neki a vizsgálatott és javítást, utánna már nem fogja feldobni az ablakot.
  • bon
    #29986
    Ez csak hasonlít, a funkciók hiányozank, na meg szoftveresen dolgozik a Windows 7-nél meg hardvereses.
  • Promi #29985
    Hogyan lehet láthatóvá tenni a partíciókat:

    Számítógép-jobb egérgomb klikk/Kezelés/Tárolás/Lemezkezelés/jobb egér klikk a láthatatlan meghajtóra/Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása, onnan pedig már egyértelmű.
  • Nasim
    #29984
    Van egy újratelepített rendszerem és eltűnt az egyik partíció, de nem lett törölve, hogyan jeleníthetném meg?
  • Promi #29983
    Nekem olyan gondom van, hogy mikor csatlakoztatom a telefonom USB kábelen keresztül, akkor az alábbi ablakot dobja be állandóan.
    Ki lehet ezt valahol kapcsolni?
  • Lyukasbogrács
    #29982
    találtam
  • bon
    #29981
    Itt írnak a problémáról: link
  • bon
    #29980
    Nincs 6ghz-es procid, a magok teljesítménye nem összeadandó.
  • bon
    #29979
    Nincs, azért ennyire nem egyszerű a dolog, elég sok mindenben különbőzik a Windows 7 ami nem elérhető xp-n.
  • Zaicev
    #29978
    Üdv Mindenkinek!
    Olyan kérdésem volna, hogy hogyan lehet kiiktatni a WMI Provider Host nevű alkalmazást, mert a feladatkezelőben észrevettem, hogy zabálja a proci kapacitását. 6 gigás procim van, és a vin 7 alatt fut a proci 60 % körül, akkor is ha csak az asztal megy. Amikor leállítom a feladatkezelőben akkor újraindul magától.
    Előre is köszi a választ.
  • Lyukasbogrács
    #29977
    off
    XP-re van olyan program, vagy patch, ami lecseréli a tálcát Win 7-re? (nem kinézetre, inkább működésre, drag&drop, meg előnézet, stb.)
    /off
  • bon
    #29976
    Jobb gomb a mappán, tulajdonságok biztonság fül speciális tulajdonos fül, szerkesztés kijelölöd a felhasználod kipipálod a tulajdonos cseréje az altárolókon és objektumokon is opciót majd ok.
  • edyna
    #29975
    Sziasztok!

    Remi tudtok nekem segíteni :D éppen letiltottam saját magam egy mappáról, sehol semmilyen formában nem tudok hozzáférni, tud vki olyan visszaállítási módról ami nem túl bonyolult?
  • alcotb
    #29974
    Hello!

    Lenne egy olyan problémám hogy a laptopom nem "kapcsol ki" amikor nalvó üzemmódba teszem...képernyő elsötétül...de a ventillátor meg a "blútúszjelzőfény" stb világít, majd ezekután nem reagáll semmire.csak resetelni lehet.Az érdekesség még az hogy ezt csak 5-ből 2x-3x csinálja.
    Valami tipp hogy mitől lehet?