46641
  • bon
    #30053
    Nem, kivétel ha azt szeretnéd, hogy nem legyenek kijavítva a hibák.
  • Danryu82
    #30052
    Érdemes kikapcsolni egyáltalán?
  • Danryu82
    #30051
    Hali
    Hol lehet kikapcsolni a windows frissítéseket?
  • [HUN]FaTaL
    #30050
    Parancsikon az asztalra :D
  • aate
    #30049
    Rögzítés tálcán ?
  • Zoli007
    #30048
    Ja, és még egy apróság. Nem talákozott valaki olyannal, hogyha maximalizálok egy kinyitott mappaablakot, akkor olyan mintha 2 lépésben csinálná? Az egész úgy 1/15 másodpercig tart, de nagyon idegesítő.

    Ez a köztes állapot. Bocs a rossz képminőségért, de csak ilyet tud a fényképezőgépem. Neten nem találtam rá semmit.
  • Zoli007
    #30047
    Erre valaki?
  • Magiszter
    #30046
    No igen. Ha 1:1-ben átnyomja a képet a hálón, akkor ott azért lehet némi feedback. Szerintem 3D szerkesztésre még jó lesz, de az tuti hogy egy CS:S-t már nem játszunk ezen keresztül. :D
    Mundjuk azért egy Gigabites Lan-on... kitudja.
  • DAFFANGER
    #30045
    :)
  • Nasim
    #30044
    Automata frissítés ami önmagától letölt és feltelepít, én egy szóval se mondtam, hogy nem kell frisíteni. Ettől függetlenül nekenm a letöltés is ki van kapcsolva, de könnyen beszél az akinek eredeti :)
  • DAFFANGER
    #30043
    Igaza van!Mondjuk nekem eredeti a Win7 de mikor kikapcsoltam a frissitéseket nem igazán müködött rendesen.Nekem is Bon ajánlotta kapcsoljam vissza és azóta tökéletesen müködik nem variál a win7.:)
  • bon
    #30042
    Frissítéseket nem célszerű kikapcsolni, inkább kézi telepítésre állítani.
  • Nasim
    #30041
    Szerintem tölts le egy telepítőt, mondjuk a 7600-as RTM-et, kiírod DVD-re egy nap alatt megvan. Pedig ennek az ativálónak jónak kellene lennie :S mindenesetre a házi újratelepítés a legegyszerűbb, a automata frissítéseket meg célszerű kikapcsolni.
  • Promi #30040
    Értem köszönöm mindenkinek.Majd csak javítja egyszer az Sg.
  • BIZ0906
    #30039
    Ameddig ugyan az az IP címem addig be van jelentkezve nálam amint másikat oszt akkor megint be kell jelentkeznem. UPC netem van így elég ritkán kapok új IP-t.
  • bon
    #30038
    Nem oprendszer függő, simán nem mükődik ez a szolgáltatása az Sg-nek már jó hosszú ideje.
  • bon
    #30037
    Ami nfo-t találtam az alapján kíváncsi leszek a technológiára, hasonló módszerrel üzemel a Symantec PcAnywhere alkalmazás is, de remélem azért annál jelentősen gyorsabb lesz a kép továbbítás. Én az átviteli sebességtől tartok azért egy kicsit.
  • Evin
    #30036
    Én már nem pipálgatok, mert eddig sosem működött nálam. Xp, Win7, Firefox 2-3, nem számított.
  • Promi #30035
    Még egy gondom volna.
    Amióta win7 -et használok, ide az Sg -re mindég be kell jelentkeznem hiába van be pipálva, hogy jegyezze meg.Ha nem zárom be a Firefox -ot, akkor meg jegyzi de amint bezárom, és vissza jövök ide újból be kell lépnem.
    Egy észrevétel: mikor ujra raktam a win7 -et 1-2 napig nem kellett külön belépnem.
    Van ennek valami módja, hogy meg jegyezze a belépésem?
  • bon
    #30034
    Köszi, javítottam
  • aate
    #30033
    talán ez is segit,idézet egy másik fórumról:
    telepítettem az 1.8 loadert, majd restart. Windows indításkor megint rinyált, hogy nem eredeti, már kezdtem idegeskedni,
    aztán felmentem a www.microsoft.com/genuine/ -ra (explorerrel), ott leszedte a bővítményt (bal oldalon rá kell menni, hogy Windows érvényesítése), és már jó is! loader használat-fórum
  • Promi #30032
    bon!
    Csak egy észrevétel. A tegnapi FAQ frissítésedbe a 31. pontba a töröltem szót elírtad töröttem -re.Majd át írod.:)
  • Evin
    #30031
    Én úgy tudom a WGA frissítés után csak úgy válik be a Loader, ha BIOS szintű törést használsz.
  • Magiszter
    #30030
    Sziasztok!

    Nekem erről a RemoteFX-ről lenne kérdésem.
    Lényegében arról van szó hogy pl fogok egy netbook-ot, amin Win7-van, és rá tudok kapcsolódni mondjuk egy másik Win7-es gépre úgy hogy annak teljesítményét teljes egészében "átérzem"? Azaz pl a távoli gépen elkezdek 3D grafikus programmal szerkeszteni, akkor az a Netbook-omon is 100%-ban úgy és akkor látom mintha ott lennék annál a gépnél?
    Ha igen, akkor mi a helyzet a játékokkal? Tudnám pl realtime-ban játszani az egyik játékot ezen keresztül?
    Mert azért ez nem lenne utolsó. Levinném a játékos gépemet a pinyóba és ezen keresztül játszanék, szerkesztenék. Nem zúgna itt a lábam mellett :D
  • bon
    #30029
    Nem fog, korlátozásokkal, de használható marad. Vagy újratelepíted és úgy próbálsz meg egy loader-t.
  • aate
    #30028
    loader használata elött a KB971033 frissítést is távolisd el!majd (daz loader 1.8.2)loader exen jobb klikk futtatás rendszergazdaként.Majd loaderben uninstall> gép restart majd ugyan ez a müvelet csak most az install-t használod>megint restart.Ha már használtál mást aktivátort akkot távolisd el azt is elötte.
  • Danryu82
    #30027
    Megcsináltam ahogy leírtad, de semmi változás. Le fog járni a winem?
  • bon
    #30026
    Jobb gomb futtatás Rendszergazdaként próbáld indítani. De nem biztos, hogy nálad is műkődni fog.
  • Danryu82
    #30025
    De a loadert, hogyan kell beállítanom, hogy aktíválja a win 7-et? Már 2x próbáltam és nem történt semmi, hiába installáltam és indítottam újra a rendszert!
  • Danryu82
    #30024
    Nekem a boltba telepítettek föl egy win 7-et, nem vettem meg. Szóval nem eredeti.
  • aate
    #30023
    Az sem nem mindegy,hogy csak összeraktak neked egy gépet win 7-el de nem vetted meg a wint.Vagy megvetted azt is a géppel együtt. Mert ha nem akkor hiába hívod az MS-t. Akkor megoldás a Loader.
  • bon
    #30022
    Tessék: link
  • Danryu82
    #30021
    Mi az ms ügyfélszolgálat száma, ha megtudhatom?
  • Danryu82
    #30020
    Nem aktiválta a megaupload! Nem állítottam be neki semmit csak felinstall. újra kellett indítani a számítógépet és ugyan úgy bejön a win 7 bejelentkezésekor, hogy rákérdezés később vagy online vásárlás és szoftverhamisítás áldozata lettem, hátterem sincs mindíg kiveszi, fekete a háttér.
  • exodus2
    #30019
    " nem eredeti amit feltelepítettek nekem a boltba." Max az ms aktiválója kicsit össze van zavarodva, nem te vagy az első akinek ilyen gondja van. Ha tényleg fizettél érte, (tehát boltban vetted, és kaptál a gépre COA matricát) akkor ms ügyfélszolit hívd fel, hogy aktiválják neked a kulcsot. És nem kell "újra" megvenni.
  • Nasim
    #30018
    A Remove WAT nem ajánlott, mert nekem tönkrevágta az egész rendszert. Miután felraktam, nem indult el egy alkalmazás se. Az újratelepített rendszert sikerült aktiválni ezzel: Megaupload
  • aate
    #30017
    nem garantált megoldások:
    1.Remove WAT v 2.2.5
    2.Daz loader 1.8.2itt olvass utána !
  • Danryu82
    #30016
    Sziasztok
    Van egy nagy problémám, mégpedig a Win 7-em ma derűlt ki, hogy nem eredeti amit feltelepítettek nekem a boltba. Kiírja, hogy szerezzek be eredeti példányt, de én nem akarok. Valami linkel ami tartalmaz aktivációs kódot nem tudnátok megdobni véletlenűl? Nagyon hálás lennék érte, mert parázok, hogy lejár hamarosan a win7-em és újra kell telepítenem. Ráadásúl a hátteremet is mindíg kiveszi, mióta kalóz windowst talált a gépem.Help!!!
  • aate
    #30015
    office frissítéssel együtt nekem is 15.
  • bon
    #30014
    Nekem 15db jött itthon.