46641
  • bon
    #30093
    Kizártnak tartom.
  • cash888
    #30092
    szerintem marad az ncore-ról letöltött win7, Daz-zal aktiválva.
    Mit gondoltok? Kibírja, vagy 2 évig?
  • bon
    #30091
    Minden a Microsoft-on múlik, hogy meddig lesz érvényes. MAK kulscot még nem tiltotta a Microsoft?
  • cash888
    #30090
    Daz loaderrel, ha aktiválom, úgy meddig lesz érvényes hozzá a kulcs?
    Egyébként a MAK kódot használhatom a Torko-féle Win7-eken kívül más Win7-hez is?
  • sunlight
    #30089
    Igaz.De ha torko oldaláról szedi akkor nem lehet vele probléma
  • bon
    #30088
    Azért az azonosító számok ellenőrzése nélkül én nem merném kijelenteni, simán lehet egy Vista ilyen néven, vagy egy film ilyen névre átnevezve, vagy egy házi buherált változat.
  • sunlight
    #30087
    Persze ez az MSDN-ről származó eredeti iso, nem lehet vele gondod.
  • bon
    #30086
    Ez így nem jelent semmi, bárki adhat egy fájlnak bármilyen nevet.
  • cash888
    #30085
    Ez a verzió szerintetek megéri, hogy feltegyem?
    hu_windows_7_ultimate_x86_dvd_x15-65935.iso
  • genric
    #30084
    nem tudom mitől van,de azóta csinálja.
    már rejtve vannak.
    Köszönöm a segítséget!
  • [HUN]FaTaL
    #30083
    Control Panel -> Folder Options

    De a total commandernek ehhez semmi köze az biztos.
  • genric
    #30082
    Sziasztok!
    Eltávolítottam a gépemből a Total Commandert és azóta láthatóak az amúgy rejtett fájlok,mappák.Szeretném megkérdezni,hogy miként tudnám elrejteni őket?
  • bon
    #30081
    Driver frissítés, esetleg bios frissítés.
  • bon
    #30080
    A gyári érintetlen telepítők híve vagyok.
  • alcotb
    #30079
    Erre valami tipp?
  • DAFFANGER
    #30078
    Köszikeee:)
  • KranaZoli #30077
    Firefox tálca előnézeti kép engedélyezése

  • cash888
    #30076
    Mit gondoltok a Torko-féle Windows 7 verziókról?
  • DAFFANGER
    #30075
    Mozzilát használok IE-ert nem szeretem de amugy az is ugyanugy van a tálcán:SMutatnák képet róla csak nemtom Laptopon hogyan lehet windows képet csinálni.Mert nem találom melyik a printscreen gomb:D
  • Evin
    #30074
    Szerintem a Tálca tulajdonságaiban a "Hasonló gombok csoportosítása", opciót kellene üresen hagyni. De most nem tudom kipróbálni, meg nekem jó ahogy most van, így sosem néztem.
  • [HUN]FaTaL
    #30073
    Milyen böngészővel? Egyelőre ha jól tudom a fülek nézetét a tálcán csak az Opera és az IE támogatja (Operában alapból ki van kapcsolva mert sokakat idegesített, engem is).
  • DAFFANGER
    #30072
    Arra mi a megoldás vagy beállítás,hogy mikor megnyitok több Internet oldalt és lennt a tálcán csak egy inernet ablak van és ha arra rámegyek akkor jön be a többi?Ugy értem rámegyek lennt tálcán is mondjuk ha 3-4 net oldal van megnyitva akkor odamegyek le ráhuzom az egeret és bejön 3-4 kis ablak melyik oldalt akarom megnézni.:STehát az a baj a tálcán nem egymás utána vannak a net oldalak hanem egybe rakja az egészet.Erre megoldás?
  • cash888
    #30071
    Köszi a segítséget!
  • Evin
    #30070
    Meg, sőt Ubuntu-t, ha csak ki akarod próbálni, particionálni sem kell, csak fel kell telepíteni, mint bármilyen más programot. De ha 2.főrendszerként akarod használni, akkor rendesen érdemes felrakni.
  • [HUN]FaTaL
    #30069
    Igen, de a wint telepítsd előbb.
  • cash888
    #30068
    jól megfér egymás mellett a Windows 7 és az Ubuntu Linux 10.04?
  • aate
    #30067
    Ha előzőekben elindítottad már 1x a loadert vagy Megaupload-ot akkor ez nem meglepő!
    #30033 hsz-ben erről írtam.
  • Danryu82
    #30066
    Na aktiváltam a win 7-emet végre. Úgy csináltam véletlenszerűen, hogy jobb klikk a sajátgépre és alul a windows online aktiválás vagy mi!lol
    És végigforgott az oldalon egy zöld nagy karika pár másodpercig, utána kiírta, hogy az ön windowsa mostmár jogtiszta. Vannak még meglepetések!!:D
  • aate
    #30065
    Csak egy bosszantó érdekesség: Pc-n Win 7 32 bit alatt a Corel video studio x2 nem ment.
    A 64 bites laptopon meg simán működik. HD DivX stb.
    A corel vs x3, meg megy mind a kettőn ,de a segfejek kiszedték belőle a DivX módot!Sikerült visszafelé fejleszteni :(
  • aate
    #30064
    ez winpad / win 7 :) Link
  • aate
    #30063
    wallpaper
    iphone icons

    ikonok a stardockban cserélve :)
  • tenkenorman
    #30062
    ja és a widgetek is nagyon érdekelnének.
  • tenkenorman
    #30061
    wp-t plz:D. vagy ez nem ipad?
  • aate
    #30060
    Nem értem, mert rögzítés a startmenüben után én oda rakom ahova akarom.
  • Zoli007
    #30059
    Na, jelentem probléma megoldva. Elég volt kikapcsolni a leggyakrabban használt programok kilistázása opciót és újra bekapcsolni. A másik probléma viszont még mindig fennáll. Próbáltam régebbi Catalystot, az sem segített, viszont ha kikapcsoltam a C&Q-et, akkor simább lett, de még mindig látható. Ami érdekes, mert ezeket az effekteket a GPU-nak kellene számolnia tudtommal.

  • bon
    #30058
    Ilyen esetben
    1. rendszer visszaállítás
    2. csöükkentent mód és frissítés eltávolítása

    Nálam (több mint 100 gépen) évek óta nem okozott problémát.

    A hardverek driver-ek frissítéseit meg körültekintően kell kezelni. De ez valamennyi frissítésre igaz, én kézzel szoktam engedélyezni.
  • Zoli007
    #30057
    Mondjuk 20x-30? Megtörtént. Tudom, tehetnék ikont akárhova, de engem az érdekel, hogy miért nem teszi a startba. Mindegy, nem fogok vele sz@rozni, csak reméltem találkozott valaki már ilyennel.
  • Magiszter
    #30056
    Hát nekem okozott már kékhalált és javíthatatlan driver problémákat a Windows frissítés (Konkrétan úgy elszállt az Aero felület, hogy öröm volt nézni. Telepíthettem újra az egész rendszert.). Szóval szkeptikus vagyok. Ezért csak a kritikus és sürgős, nem valami eszközhöz kötődő, frissítéseket telepítem.
  • exodus2
    #30055
    Berakja, csak lehet nem 1-2x kell indítani hozzá. Amúgy ikon az asztalra? Vagy indítópultba?:D
  • Zoli007
    #30054
    De az fölösleges helyet foglal a tálcán. Engem az érdekelne, hogy miért nem rakja bele abba a fránya start menübe. 30048-ra ötlet valaki?