46641
  • Met
    #30294
    Melyik verziót érdemes felrakni otthonra? 64-bitesből...
    2 gép van itthon routerrel, néha szoktam oda vissza másolgatni meg nyomtatni mindkét gépről (az asztalin van megosztva a nyomtató)
    Láttam az összehasonlító táblázatot de nem találtam olyan szolgáltatást ami hiányzik a home prémiumból.
    Igaz a prof-tól van 2 Fizikai CPU támogatás de csak egy proci van a gépben :D
  • Beyond silence
    #30293
    hogy világos legyen ahová telepíteném a régi hddnek nem a rendszer partíciója, hanem a másik ami logikai meghajtó (az mit jelent?)
  • Beyond silence
    #30292
    Sikerült a pendriveról elindítani az installt, köszönöm szépen!! Az USB-Zip a jó+be kellett állítani még egy "Hard disk boot priority"t is...

    De persze egyből újabb gondom akadt... Szóval a kívánt partíció GPT particionálási stílusos... ami nem jó. Át lehet alakítani anélkül hogy a hdd másik partícióját bántsuk vagy van valami megoldás?
    Talán egyszerűbb lenne akkor a régi hdd partíciójára rakni, menne is egy kis másolgatással, viszont valamiért úgy láttam hogy az nem jelent meg a többi között... miért?? KÖSZÖNÖM
  • GyaxyBoy
    #30291
    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #30290
    Nem a program mappájába kellett volna rakni az init..

    Jobb klikk->Futtatás rendszergazdaként
  • GyaxyBoy
    #30289
    Sziasztok!
    Feltettem ma egy Win 7 32bitet!
    És a Total Commanderben át akartam állítani, hogy láthassam a rejtet fájlokat, de nem engedi elmenteni a változást, mert írásvédett a wincmd.ini! És mikor le akarom szedni róla, kiírja, hogy rendszergazda jogosultság kell hozzá!
    Segítsen vki pls!
  • Beyond silence
    #30288
    pontosan így néz ki a progi http://www.intowindows.com/how-to-create-bootable-windows-7-usb-to-install-windows-7-from-usb-flash-drive-using-windows-7-dvdusb-tool/
  • Beyond silence
    #30287
    Ezzel csináltam amit linkeltek, itt én nem láttam semmilyen beállítást... http://download.chip.eu/hu/USB_DVD-Downloadtool-fuer-Windows-7_6145168.html
  • exodus2
    #30286
    A progiban amivel a pendriveot csináltad be lett állítva a boot fájlok átvitele?
  • Beyond silence
    #30285
    Hát végig mentem a 3 usb-n de mindegyik után betöltötte a régi windowst. Azután még kipróbáltam kettőnél hogy kiveszem a 3. bootból a hard driveot de akkor meg failure, szóval nem hiszem hogy ezen múlott. Az alaplapom egyébknét Abit IB9.

    Nem tudom, ha windowsból indítanám el a telepítést az rosszabb? Itt meg azt írja hogy hogy a kijelölt lemez GPT particionálási stílus szerinti és hogy legyen a lemezvezérlő engedélyezve a biosban... az hogy néz ki?

    Nagy köszönet!!!!, már nagyon jó lenne helyre tenni a gépet több nap szenvedés után... :SS
  • exodus2
    #30284
    Igen, ugyanúgy, tehát kéri hogy nyomj meg egy billentyűt. Lehet hogy a bios-on kívül neked még kell egy boot-menüre is nyomni. Alaplap leírásában megtalálod mivel lehet előhozni.
  • Beyond silence
    #30283
    A BIOSban találok vagy 3 USB-t, de egyik se igazán működik. Melyik az (USB-cdrom...?), hogy kéne kinéznie? Ugyanúgy kell hogy bejöjjön mint dvdnél? Köszi!
  • exodus2
    #30282
    Ha már netre kapcsolódsz az is elég hogy bekapj valami ártalmasat főleg nyitott portoknál, tűzfal/router nélkül. Az ésszerű böngészés inkább csak vírusoknál lényeges.
  • tenkenorman
    #30281
    én inkább az ésszerű böngészést, nem használok semmilyen tűzfalat és vírusirtót. egy évig simán kihúzza a gép és akkor is már csak az állandó programok telepítése és törlése által hagyott szemét miatt lassul be.
  • bon
    #30280
    A beépítetett.
  • BIZ0906
    #30279
    Mondjuk ami alapból benne van.
  • lac0215
    #30278
    Melyik ingyenes, magyar nyelvű tűzfalat ajánljátok Windows 7-hez???
  • bon
    #30277
    Vezérlőpult/rendszer/eszközkezelőben nézd meg, hogy van e felkiáltójeles hardver. De a driver újratelepítésélle is megpróbálkozhatsz, sőt az eseménynaplót is átnézheted hátha írja mi a baja.
  • exodus2
    #30276
    Senki nem nézett hülyének. Csak nagy híve vagyok az egyéni problémamegoldásnak. Momentán ilyet amit keresel "találtam", de hogy netről szed e képeket, nem tudom, mivel nem próbáltam. Rainmeter skinből van ilyen, de ugye az meg már 3. fél által készített program, amit nem biztos hogy szeretik az emberek, és annak pedig lehet nem egyszerű egy adott oldalhoz való konfigurálása.
  • Dead
    #30275
    Ez mekkora igazság!
  • tamasir
    #30274
    Nagy szükségem lenne a segítségetekre.
    Az új laptoppomon Win7 Home van fent (eredeti). Használtam egy Maxell 4 GB PenDrive-t. Eddig a TC-vel tudtam rá feltölteni és letölteni.Most valami miatt nem jelenik meg a TC-ben, de a Sajátgép-nél sem.Hol állítottam el valamit. Az asztali gépemen (XP SP3)rendesen működik.
    Sajnos minden napos adatátvitelt kellene megoldanom a két gép között.
    Köszönöm a segítséget.
  • Zoli007
    #30273
    Azért hülyének nem kell nézni. Vagyok olyan rutinos, hogy fórumra csak utoljára jöjjek, mert itt a legkisebb az esély hogy segítsenek.
  • sunlight
    #30272
    Helyes a meglátás ez valószínű, hogy nem a Windows 7 hibája.
  • bon
    #30271
    De nem természetes, hogy a neted gyakran megszakd, ezért kellene jelezni a szolgáltatónak a hibát.
  • exodus2
    #30270
    Google-ben próbáltad már? Mondjuk Slideshow gadget-et keresni?
  • Zoli007
    #30269
    Sziasztok! Nem tudtok olyan gadgetet, amely szabályos időközönként letöltene egy képet valamiylen megadott linkről, és azt kicsinyítve megjelenítené?
  • tomeck01
    #30268
    Ez xp-nél ment simán. Újratárcsázott és volt net. itt a win 7ben nem megy ez.
  • bon
    #30267
    Szerintem a szolgáltatónak kellene jelezned a net problémát, de ajánlanék egy router-t is beszerzésre, az majd gondoskodik a folyamatos újratárcsázásról.
  • tomeck01
    #30266
    hello.
    A windows 7el lenne problémám. T-online-os 5mbit-es netem van és mivel messze vagyok a központól elég gyakran bont a kapcsolat. Be van állítva újratárcsázásra, de a 3. 4. újratárcsázáskor csak kiírja, hogy csatlakozva, de a tálcán a szélessávú kapcsolat ikonnál meg ott a bazi nagy felkiáltójel és nincs net. Újra kell indítani a gépet és csak így tudok megint csatlakozni. Ez elég idegesítő mikor töltenék valamit itt hagyom a gépet és 5 perc múlva a kapcsolat megszakad és megy 10 órát feleslegesen.
  • xxxpaulxxx
    #30264
    értem
    köszi:)
  • bon
    #30263
    Hivatalosan nem támogatott a quick launch használata, így hibák előfordulhatnak.
  • xxxpaulxxx
    #30262
    Az miért van, hogy néha-néha eltűnik a quicklaunchom... újra be kell kapcsolnom (a paranccsal, ami a faqban van) és újra is kell rendeznem őket...
    Szóval miért van az ,hogy ez így el szokott tűnni, ha kedve van?:D
  • BF109
    #30261
    úgy tűnik megoldotta a gondomat a linkelt loader.
    hálás köszönet érte!
  • BF109
    #30260
    visszaolvastam látom más is ezzel küzd. kipróbálom amit arra adtatok 5letet!
  • BF109
    #30259
    sziasztok!

    a windows kiírta hogy nem eredeti a példány és eltünt a háttér. mit tudok csinálni hogy meggyógyuljon. ha tiltott a warez privibn is jöhet segítség!

    előre is köszönöm!
  • r4pt0r
    #30258
    Mondjuk pont a standard nem ad sokat az ingyeneshez képes. Nah nem baj majd legközelebb. :D
  • KranaZoli #30257
    link...

  • RETROB0Y
    #30256
    ITT A LINK
  • RETROB0Y
    #30255
  • Windows Vista
    #30254
    kicsit szokatlan nem sokban hasonlit a vistához de azért jó a korral haladni.[windows 7 első nap]