46641
  • exodus2
    #30334
    Free-Dos-os laptopoknál szokott előjönni ha jól tudom.
  • Evin
    #30333
    Egyébként ilyet sosem hallottam, hogy optikai meghajtóhoz driver kell a telepítéskor. SATA vagy mi?
  • Beyond silence
    #30332
    Okés, kipróbálom a BIOS frissítést. A floppy letiltás az hogy néz ki? Az USB letiltást írták máshol azt már próbáltam, de hiába. Köszi
  • Nasim
    #30331
    Próbáld meg működő rendszer alól feltenni, csak ahhoz két partíció kell meg egy XP t.l. :)
  • exodus2
    #30330
    Vistát ne rakj fel, semmikép. A win7 ezerszer jobb, kevesebb erőforrást is igényel. Bios-ban a floppyt letiltottad? Esetleg egy bios frissítés nem árt, bár a lapod elég régi, de ha nem csináltál még bios frissítést rajta, akkor érdemes megpróbálkozni vele.
  • V43 1105
    #30329
    Hagyd ott több ideig, elsőre nekem pik pak felment, másik gépen már várni kellett.. de hagyd , dolgozik ! :-)
  • Beyond silence
    #30328
    Nincs semmi ötlet akkor? :( Hát nem igazán szeretném a Vistát feltenni.
  • exodus2
    #30327
    Nah, megtaláltam az eredetit is: banner
  • exodus2
    #30326
    Esetleg ha tetszik: kép
  • Beyond silence
    #30325
    nincs.
  • bon
    #30324
    Tuningolva van a gép?
  • Beyond silence
    #30323
    hát ez hihetetlen ezt egyszerűen nem lehet felrakni... :S vegyek új hdd-t vagy mi az Isten?
  • bon
    #30322
    teljes telepítés kb 20 perc
  • Beyond silence
    #30321
    Őő a "telepítés befejezése"-nek meddig kéne tartania...? ÉN vártam több mint félórát és nem haladt semmit. :( Még többet várjak vagy mi? hihetetlen. köszönöm
  • bon
    #30320
    Nincs meg valakinek a Topic banner-ra? Mert úgy néz ki nem akar megjavulni a jelenlegi tárhely.
  • bon
    #30319
    Még múlt héten, be is linkeltem.
  • MerlinW
    #30318
    Csoda történt, Creative X-Fi driver-eket adott ki W7-re (is).
  • Beyond silence
    #30317
    Hát ha törlöm a windowst akkor úgy néz ki hogy nem tudom feltenni mert bootból nem adja. Na mindegy megpróbálok bűvészkedni kicsit, legfeljebb előbb felteszem a D-re (a C-re amúgy sem engedi mert nincs elég hely) majd törlöm C-t és felteszem.
  • bon
    #30316
    Winyó tartalmát mented egy másik winyóra, majd törölsz mindnet és újra létrehozod a winyón a partíciókat, lehetőőleg csak elsődlegeseket.
  • Beyond silence
    #30315
    Nem is a kiválasztásnál a probléma, az megy, hanem utána a frissítésnél nem történt semmi... Mindennek jónak kéne lennie mert windwoson belül indítva sikerült. Nem tudom hogy lehetne így megoldani hogy egy formázott C-re rakjam a win7-et, hogy ne legyen teli régi szeméttel...
  • Vackor1024
    #30314
    MSN ikon jobb klick,tulajdonságok, kompatibilitás vista sp2, és kész is.
  • bon
    #30313
    Jobban jársz ha megszokod az új helyét. Amúgy ha kompatibilis módba rakod a Messenger-t akkor átkerül a tálca jobb szélére, de mivel kompatibilis módban fut, így lehetnek működési furcsaságok.
  • Balázs 17
    #30312
    hi
    azt nem lehet megoldani, hogy pl. az msn az kis ikonként, mint az XPnél a jobb alsó sarokban legyen?:S mert így akár három helyet is el tud foglalni a tálcán:S
  • Radian
    #30311
    Most eddig úgy néz ki, hogy lehet lesz egy Formula Force Ex helyette, ha nem licitálnak túl XD Az biztos Win 7 kompatibilis. Ha nem sikerül megvennem akkor majd visszatérek, hogy megkérdezzem milyen driverrel megy neked a Force Gp. Egyéként a Win 7-ed 64 bites?
  • exodus2
    #30310
    Biztos hogy a pendrive került kiválasztásra, és nem a nem létező floppydat beregtetted 40percen keresztül? Elvileg PATA?
  • Beyond silence
    #30309
    hmm windowsból indítva ment, csak hát így tényleg nem lehet formázni, particionálni stb... :(
  • Beyond silence
    #30308
    Hát fasa... ok a pendriveon megtalálta a drivert (xp-s a legújabb). (az is eltartott egy ideig...) "Tovább"... a partíciók nem jelenek meg, de gondolom frissíteni kell... frissítést nyomok és vártam vagy 40 percet (kétszer) a töltőkarikára de nem történt semmi... :( nos? köszönöm lehet az ITE8211F IDE driver kell? a régi vinyóm elvileg PATA.
  • Armagedown
    #30307
    szerintem ha nem kompatibilis a Windows 7el akkor ne vedd meg
  • V43 1105
    #30306
    Nekem ugyanaz a kormány van mint neked és megy perfektül .. :D direkt kipróbáltam, egyébként G25öt hajtok,de a régi is megy 8|
  • Beyond silence
    #30305
    Ja, csak délután még a gyártó honlapján a link nem igazán működött... :S Ok, köszi!
  • bon
    #30304
    Virtual Pc és XP mode is felejtős játékra, vegyél inkább Windows 7 komaptibilis hardvert.
  • Radian
    #30303
    Nem biztos, hogy jó helyre írok de remélem ti is meg tudjátok válaszolni a kérdésem. Eddig is volt egy olyan problémám, hogy egy régebbi típusú Tv-tuner kártyámhoz nem volt Win7-re driver. Ezt még csak-csak kibírtam úgy, hogy fenthagytam az Xp-t a gépemen és ha tv-t akartam nézni akkor átmentem oda addig. Azonban most felmerült annak a lehetősége, hogy veszek egy szintén régebbi hardvert(Logitech Formula Force GP-t), amihez szintén nincs jó driver Win7-re. A kérdésem a következő: Virtual Pc-vel vagy Windows Xp móddal lehetséges-e, hogy ezeket a hardvereket használni tudjam Win7 alól. Főleg a kormány miatt érdekel. Az a fő gondom, hogy nem akarom újraindítgatni a gépet folyton és átváltani xp-re ha játszani akarok. Nagyon macerás lenne. Szóval lehetséges valahogy ezeknek a régebbi hardvereknek az életre keltése ilyen virtualizációs technikával? Vagy esetleg valami más ötlet?
  • bon
    #30302
    Elvileg ez kell, és floppy-ra vagy pendrive-ra kell felmásolni. Abit IB9-es alaplapod van? Driverek itt is fent vannak:link

    De én telepítés előtt lefuttatnék egy kompatibilitás ellenőrzést a FAQ 30-as pontján található programmal, nehogy belefussál valami nem támogatott hardverbe.
  • Beyond silence
    #30301
    találtam egy ilyet: ITE SATA Driver Disk. ez az? http://www.nodevice.com/driver/IB9/get40726.html de csak így a fájlokat nem találta, ki kéne írni cd/dvdre?
  • bon
    #30300
    Jobb egészségesebb megoldás a boot-olva telepítés. A sata vezérlőt (driver-ét) ott lehet betölteni ahol particíónálni lehet a winyót.
  • Beyond silence
    #30299
    az mit jelent hogy betölteni? windowsba telepítve nem jó?
  • bon
    #30298
    Windows alól indítva rosszabb telepíteni. Feltételezem azért nem látttad a régi hdd-t, mert sata vezérlőt kellett volna betölteni, ami az alaplap gyártó oldalán lehet megtalálni. Amúgy elsődleges, aktív partícióra kell telepíteni a rendszer, logikai nem lesz jó, rendszer indítás minden féle képpen elsődleges, rendszer partícióra fog kerüli.
  • Beyond silence
    #30297
    A régi hdd partíciókat nem láttam a többi között ha bootoltam... miért?? ha windowsból indítanám el a telepítést az rosszabb? KÖSZÖNÖM

  • Met
    #30296
    na majd ha aktuális lesz kerítek egyet...
  • bon
    #30295
    Home Premium