46641
  • bon
    #30374
    Már nem alapkövetelmény a processzorok harvderes gyorsítás támogatása, így futna gond nélkül a te procidon is.
  • palinho96
    #30373
    Sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lene, hogy egy Intel(R) Pentium(R) Dual E2200-as (2.21 GHz, dual) CPU-n futna-e a Windows Virtzual PC?
    Azért kérdem, mert olyat olvastam, hogy ez Processzor függgő!Kérlek segítsetek!!!
  • Dante73
    #30372
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség.
    Mikor képeket töltök, rendszeresen azt a hibaüzenetet kapom, hogy a folyamat nem fér hozzá a fájlhoz, mert egy másik felhasználó használja. Gondolom, windows "olvasgat." Hol, hogyan tudom ezt kikapcsolni? Nagyon idegesítő!
  • sunlight
    #30371
    Az MP4 típusához való driver-re gondolt a kolléga ami jó a Windows7 rendszerhez
  • polarka
    #30370
    ok
  • tomi890125
    #30369
    hmm még nem, pontosan milyen drivert keressek hozzá? mp4hez keressek? :)
  • exodus2
    #30368
    Drivert próbáltál hozzá letölteni?
  • tomi890125
    #30367
    Üdv!
    Szeretnék, egy mp4 lejátszóra zenéket rakni, de hiába kötöm össze usbvel a gépet, win7 alatt nem reagál semmire, nem ismeri fel a lejátszót! Cd meg ilyen szarságok nincsenek hozzá, xpn csak bedugtam másoltam és kész volt.
    Valaki tudja mi lehet a probléma win 7 alatt?
    A választ köszönöm!
  • Beyond silence
    #30366
    De volt pendriveról való telepítés, az már nem gond, az baj hogy nincs mire tenni, egyszerűen a samsung hddmet nem szereti, az újabb hddm meg már gpt particionált... lassan feladom.
  • Evin
    #30365
    Most legutoljára az volt.
  • polarka
    #30364
    +USB pendriveról való telepítés
  • Evin
    #30363
    2 megoldás még úgy látom nem merült fel:
    - usb-s külső optikai meghajtó
    - optikai olvasó ideiglenes cseréje (nem tudom milyen gép, de csak ha szerelhető)
  • bon
    #30362
    Nem egy jó megoldás, sok szemét maradhat utánna, na meg esetleg még egyéb furcsaságokat is okozhat a hardver különbség, minden féle tiszta telepítés ajánlott.
  • [HUN]FaTaL
    #30361
    Hogyne indulna el, ez nem win98...
  • Armagedown
    #30360
    nem mert így alaplap csere is van , el sem indulna
  • Beyond silence
    #30359
    Nem tudom, valószínű hogy ez egy nagyon hülye kérdés de úgy rossz lenne ha egy másik gépen telepíteném a hdd-mre a win7-et? ha visszatenném nem működne?
  • exodus2
    #30358
    Ha minden a VLC-hez lesz társítva akkor felesleges a WMP. De attól az még indítható, ha azt akarod használni.
  • RETROB0Y
    #30357
    Hali!

    Most kijött az uj VLC ha ezt felrakom egy frissen installált Win7re akkor semmi codec mg semmi sem kell mellé ezzel megy majd minden nem?

    A WMP akkor nem is fog menni?
  • exodus2
    #30356
    Nálam 6 éves abit alaplapos p4 prescottos procinál is 20 perc egy telepítés, vagy még annyi sem. Az hogy régi nem jelenti, hogy lassú. Arra kell figyelni, hogy miután felrakod mely drivereket nem telepíti fel. Alaplapi cd-t, videókártya cd-t el lehet dobni, nincs szükség már win7 alatt rá. Mindent gyártó oldaláról kell letölteni, max hangkártyával, vagy videókártyával lehet gond.
  • bon
    #30355
    Cseréld ki a problémás harvderek, vagy ne használd a Windows 7-et, más lehetőség nincs.
  • sunlight
    #30354
    Ez egy régi konfiguráció? Vagy miért nem fut rajta?
  • Carp Hunter
    #30353
    Ha az alaplap és a videókártya meg a többi egyéb cucc drivere nem fut a windows 7 alatt, mit tegyek?
  • sunlight
    #30352
    Egyébként a program rajta van az alaplapi CD-n. De ez már nem Windows7 téma
  • sunlight
    #30351
    A Bios frissítést Gigabyte alaplapnál ezzel a programmal csináld nagyon egyszerű
  • bon
    #30350
    Szerintem jobban játsz, ha egy hozzáértővel csináltatod meg a telepítést.
  • Beyond silence
    #30349
    A floppy (drive a,b) none-on volt.

    Ez oldal szerint jól csinálnám a bios frissítést?: http://szjanos.atw.hu/bios.html Kösz
  • sunlight
    #30348
    Akkor nem marad más telepítsd a Windows alól csinálni fog egy "Windows.old" mappát abban lesz a régi rendszer azt törlöd és kész. Telepítettem már így is nem volt vele semmi gond. Nem tiszta telepítés de ha már minden kötél szakad ez is jó.
  • Beyond silence
    #30347
    dvdről nem tudok bootolni, drivert kér. usbről megy csak. azután viszont már a samsung hddt nem látja. ha betöltöm az ata drivert ami az abitnál volt akkor ha refreshet nyomok tölt, vártam itt 40 percnél is többet, elég hihetetlenül hangzik hogy még dolgozik itt.
    Windowsból indítva elfogadja a drivert, látja a hddt is. A telepítés a befejezésnél nem megy tovább, a floppys dolgot még kipróbálhatom.
  • Carp Hunter
    #30346
    -Bootolj be a windows telepítő lemezről
    -Válaszd a Hibajavítás (Repair your computer) lehetőséget
    -Válaszd a Parancssort (Command prompt)
    -Írd be: bootsect.exe /nt60 SYS /force
    -Indítsd újra a gépet
    Ezzel próbálkoztam, de nem jó.
  • sunlight
    #30345
    Szerintem te már nagyon bele kavarodtál. Tiltsd le a biosban a Floppy meghajtót állíts be a boot-ot cd-ről és kezd el a telepítést, lehet sokat kell várni nekem volt már 1 óra is a telepítés (régebbi konfignál)türelem. De ha ezek után sem megy akkor írj ide újra.
  • bon
    #30344
    Semmi köze a Samsung Winyódnak a SCSI csatoláshoz, sima Ata133-as, nem kell külön driver hozzá.
  • Beyond silence
    #30343
    Nem tudom ezek milyenek? :http://www.opendrivers.com/category/1409/scsi-and-raid-free-driver-download.html
  • Beyond silence
    #30342
    Az eszközkezelőben úgy láttam hogy igen, a HDD meg a dvd meghajtók is. Ugyan itt a HDD az Samsung SP2014N. AZ SCSI vezérlőt azt hol találom? A samsung oldalán nem találtam se drivert, de ezt a a hdd típust se. KÖSZÖNÖM
  • aate
    #30341
    Rakd be a telepítő lemezt majd válaszd a windows javítását ott az indítás javítása.Vagy rendszer vissza állítás és próbálj egy másik aktiválási módot.
  • bon
    #30340
    SCSI eszközeid lennék? Milyen SCSI vezérlőd van? Töltsd le a driver-ét és a meghajtó partíciónálásnál töltsd be.
  • Beyond silence
    #30339
    Utána nézek... :)

    Még olvastam ilyet is....
    SCSI driver that is built in your BIOS is not compatible with Windows 7 beta. If you could obtain the latest BIOS, put it into a external drive and then load this driver during installing.

    However, if it is not indicate that the latest BIOS is compatible with Windows 7 beta, we should not be assure that it will work. In this case, you may change the drives to IDE mode in BIOS and then install Windows 7 beta.

    EZ a "change the drives to IDE mode" ez hogy? Úgy láttam hogy a hdd amivel probléma van SCSI-n van, az IDE channelek között meg csak az újabb HDD-m.

    Evin: itt pl. olvasható többtől is hogy előjött...
  • Carp Hunter
    #30338
    Sziasztok!
    A windows 7 loader-rel akartam aktiválni, elindítottam a telepítést, de újraindításnál megáll a gép és nem kapcsol be. Mit tegyek?
  • sunlight
    #30337
    A bios frissítés menni fog?
  • exodus2
    #30336
    Nah, Drive A, és Drive B-t is:)
  • exodus2
    #30335
    Kb. így néz ki: link Ahol látod a Floppy szót azokat kellene letiltani.