46641
  • DarkSector
    #30414
    azok eléggé tudnak szarakodni a visual c++-al....
    én a helyedben újratenném a rendszert, és rátennék minden aztomata frissitést.
  • mikusmate
    #30413
    Hello!
    Friss win7 használóként egy kis problémába ütköztem. AVG-t és Office 2007-et akartam felrakni, de mindkettő telepítése leállt. Van valami ötlet, hogy mi lehet az oka?
  • tommygear
    #30412
    jó de azt írtad talán az :D
    mást nem akarok ki lőni ami esetleg fontos
    konkrétan melyik az?
  • [HUN]FaTaL
    #30411
    Ott van a taskok között pedig.
  • tommygear
    #30410
    hát így énse találom
  • [HUN]FaTaL
    #30409
    Start -> Control Panel -> Administrative Tools -> Task Scheduler -> Task Scheduler Library -> Microsoft -> Windows és itt keresd ki valamelyikben benne van talán WinSAT néven de most nem találom :D
  • tommygear
    #30408
    tegnap azt vettem észre, hogy a háttérben magától elindult az élményindex felmérése, ezt hogy lehetne kikapcsolni, hogy ne induljon el?
  • phoenix1
    #30407
    Gondoltam, hátha valakinek esetleg még szüksége van rá. Lényegében igazad van, másrészt nálunk pocsék a net, ha elindul a böngésző és látom, hogy még csak fel sem villan akkor tudom, hogy Megint nincsen internet. :S
  • exodus2
    #30406
    Sok értelmét nem látom. Elég sokat megy a torrent, ha gép előtt vagyok meg a böngésző, esetleg netes játék. Szóval oly mindegy, hogy épp frissítést keres a windows, vagy böngészés közben frissíti az oldalt.
  • Zsolt01
    #30405
    Köszi, ezt nem ismertem. Egy angol oldalt találtam múltkor, az se volt az igazi.

    Engem az XP-be lévő érdekelne!
    Valahogy csak meglehetne csinálni, hogy onnan ki és külön progiként használni! Talán már meg is oldotta valaki, csak rá kéne találnom!
  • phoenix1
    #30404
    Network Activity Indicator for Windows 7, ha valaki szeretné tudni mikor fogad vagy küld adatot a gép.
  • bon
    #30403
    Mit ír az esemény napló?
  • bmark12
    #30402
    hali!
    tegnap föltelepítettem a win7 64-bites változatát.eleinte nem volt semmi gond csak másnap reggel be akarrtam kapcsolni és azt írta ki hogy: "Az interaktív bejelentkezési folyamat inicializálása sikertelen.További információt az eseménynaplóban talál."
    pls valaki segítsen
  • aate
    #30401
    Esetleg ezt a linket elmented?Fekete macska - online
  • Zsolt01
    #30400
    Sziasztok.
    Lenne egy érdekes kérdésem!

    Win7-be valahogy nem lehet megoldani, hogy az Xp-be alapba lévő Internetes Fekete macska legyen?

    Pl.:
    - Xp-ből kivenni és valahogy át win7 !?
    - Xp-ből kivenni és külön futtatható progi készítés belőle !?
  • Miguel125
    #30399
    Örök hála! :)
  • exodus2
    #30398
    Jobb egérgomb az asztalon - nézet - Asztali elemek megjelenítése
  • Miguel125
    #30397
    Hmm... ha letöltök valamit és az asztalt adom meg mentési helynek. az sem jelenik ott meg. Tényleg mindent csak az intéző/asztal-ról érek el...
  • [HUN]FaTaL
    #30396
    Nem lehet, használd a keresőt. :)
  • Miguel125
    #30395
    Üdv!

    Egy CloneDVD telepítés után a rendszer restartot kért, amit meg is tettem. Azóta az asztalról eltűntek az ikonok. Vagyis csak nem jelennek meg, mert az intéző/asztal-on belül megvan minden, de ugye onnan nem tudom visszahelyezni őket, mert azt mondja, hogy a cél ugyanaz mint a forrás. Renszervisszaállítás nem segített, mit tegyek?
  • TomBond
    #30394
    Köszi, de Bon-nak igaza van. Nem a tálcára gondoltam, hanem a start menüre.
    Erre valami?
  • GyaxyBoy
    #30393
    Igen kompatibilis, mert régen a kábel TV simán bejött rajta!
    De a DIGI TV jelet nem találja meg! :(
  • RETROB0Y
    #30392

    A Windows live csak nekem nem jön be?

    A WLM Essentialt se tom leszedni

    Másnál is van ilyen gond?
  • aate
    #30391
    Analógnál ez beszokott jönni diginél nem tudom :P
  • aate
    #30390
    Próbálj meg egy másik országot beállítani pl: Olasz, vagy Német
  • bon
    #30389
    Feladatkezelőt figyelve nem látszik az a folyamat ami lassítja a gépet
  • bon
    #30388
    Media center kompatibilis a tuner?
  • GyaxyBoy
    #30387
    Nekem viszont olyan gondom van, hogy feltettem a sevent és a TV tuner programokat!
    A gyári programon bejött a TV csatorna (DIGI), de a Media Centerben egyszerűen nem tudtam beállítani! Azt írja, nincs jel!
    Mit lehet ilyenkor tenni?

    Gigabyte P600 asom van és Presto PVR program, amivel megy!
    Win sevenes driverek vannak fent!
    Win seven 32
  • GyaxyBoy
    #30386
    Nem vagyok nagy win sevenes, de az a bizonyos drivert én tenném helyre!
    Vagyis töröld ki azt a hardwert, amivel baj volt az eszközkezelőben és Te telepítsd fel!
    Ha kér újraindítást a törlés után, én nemet nyomnék! De próbáld ki!
    Remélem tudtam segíteni!
  • mohito
    #30385
    Sziasztok!
    Egy elég idegesítő problémám van.
    Eddig szépen futott, semmi hiba, még a minap hirtelen lelassult minden a gépen. Úgy értve, hogy minden telepítés elindítása után legalább 10 percet kell várni, hogy egyáltalán visszakérdezzen a win7 (biztosan telepiti?stbstb). Emellett bármilyen programot elindítok, ugyancsak több perces várakozás után indul el. Semmi hibaüzenet nem volt, csupán egy "probléma", egy driver probléma, de ezt elvileg orvosolta a win7.
    Vírust nem találtam a gépen, így most tanácstalan vagyok... mit tehetek, hogy megint normálisan működjön minden?
  • exodus2
    #30384
    Biosban szokás.
  • mardal
    #30383
    Nem használok már floppy meghajtót,de amúgy asus alaplapokon hol lehet letiltani a floppy meghajtót?
  • bon
    #30382
    Várj türelemmel, vagy tiltsd le a floppy meghajtót a bios-ban.
  • bon
    #30381
    Monitor driver fent van?
  • mardal
    #30380
    sziasztok
    Nekem olyan problémám volna hogy eddig volt egy 160-as samsung vinyóm amin xp-t használtam,vettem egy samsung 500Gb-os vinyót azt akarom most fővinyónak használni és win 7-et rárakni,a telepítésnél bejön az a kezdő kék ablak de ott csak az egérmutató nyila van és nem hoz be semmit a telepítéshez.
  • lck
    #30379
    Inkább videokártya és videokártya-driver kérdése lehet. Ha a legutolsó driver van fenn, szerintem sokmindent nem tudsz tenni.
  • blackparty
    #30378
    Sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy 16:10 es Wide monitort használok aminek ugye a max felbontása 1680x1050. Ez idáig oké is. De az ez alatti a felbontás az 1440x900 as lenne de nekem nincs ilyen beállítás csak 1600x1200 meg további 16:9 es felbontások. Az lenne a kérdésem hogy hogy lehetne előcsalogatni az 1440x900 as felbontást mert játékoknál nem lenne rossz ha épp nem futna jól vagy ilyesmi. Ja és monitort driverral már próbálkoztam de nem jött be :( Ha valaki tud segíteni annak előre is köszönöm :)
  • bon
    #30377
    Ő szerintem nem a tálcára gondol, hanem a start menüre, vagy csak rosszul fogalmaz.
  • Caby
    #30376
    tálcára jobbklikk, feloldod a tálca zárolását és a klasszikus átméretezéssel, hogy a tálca szélére húzod a kurzot míg az átméretező nyíl meg nem jelenik akár több sorosra is bővítheted.
  • TomBond
    #30375
    Megoldható az valahogy hogy dupla soros legyen a start menü? Olyan sok rögzített programom van hogy a legutóbb futtatott programok közül már egy sem látszik.