46641
  • exodus2
    #30495
    Előtte uninstalláltad a drivert? és csak utána raktad bele az új kártyát, az nvidia driverrel?
  • exodus2
    #30494
    Mivel nincs a win7ben quick launch, csak egy hasonlóan kinéző eszköztár, ami a funkciót ugyan betölti, viszont nem olyan mint az xp-s quicklaunch, így a válasz nem. Próbáld meg a stardock fences nevű programocskát.
  • IXEMGabeo
    #30493
    azok megvannak, NVIDIA kártyám van, ugye az nem lehetséges, hogy összemosódik a régi ATI driverrel? merthogy kb 1 hete van új kártyám és nem telepítettem újra a WIN7-et remélem nem ez a befolyásoló tényező ami miatt nem megy pl az Alpha Control, mert pl a Singularity az megy rajta...
  • exodus2
    #30492
    Videókártya driver, directx frissítést próbáld, ha nem megy, akkor valamely feltelepített program okozhatja a problémát, és nem a win7 a hibás.
  • Met
    #30491
    A quick launch eszköztárat nem lehet kirakni a képernyő szélére? Függetlenül a tálcától.

    Most 2 soros a tálcám és zavar:)
  • IXEMGabeo
    #30490
    vadonatúj game, másnál megy az Alpha Control Windows 7-en miért pont nálam nem? mindjárt megnézem, hogy megy e másik crack-el, ha nem akkor még írok:(
  • IXEMGabeo
    #30489
    igen én is crack hibára gondoltam...rendszergazda dolgot próbáltam, azért köszi:)
  • aate
    #30488
    lehet nem win 7 kompatibilis....vagy nem jó a crack. Esetleg rendszergazdaként próbáld futtatni!
  • aate
    #30487
    Nem értem a kérdést, de a képfájlokat a kezeli a daemon tools meg némelyik író program is! Társítsd azzal amivel kezelni akarod!
  • IXEMGabeo
    #30486
    sziasztok újra, nem indul valamiért az Alpha Protocol nevű game...feltettem, crackeltem, rákattintok a könyvtárban, aztán az asztalon lévő ikonra is és nem indul el. mi lehet a megoldás?
  • bat777
    #30485
    hali..

    képfile... daemon tools... mi köze az írónak hozzá :D
  • exodus2
    #30484
    Honnan tudtok ennyi marhaságot összeszedni.
  • FSpofon
    #30483
    vista sp2t pedig win7nek hívják barátocskám ^^
  • MeoH #30482
    Maflasag. Miert hivnak Win8nak? Win7 Sp2 lesz annak a neve, mint ahogy volt az Xpnel es a Vistanal is...
  • DarkSector
    #30481
    közben hallottam egy sráctól, hogy állítólag a win7 2 service pack-ját mondják win8-nak...
    de szerintem hülyeség...nemrég láttam egy videót, és full semmi köze nem lesz a hivatalos win8-nak a vista és win7-hez...se kinézetbe se müködésben.
  • sunlight
    #30480
    "Már van róla videó" Ez jó a Csillagok Háborújáról meg már film is van..
  • bon
    #30479
    Videó már kb a Windows 7 megjelenése óta terjeng, nem hivatalos. De ha még elérhető is lenne teszt verzióban, akkor is még erősen felejtős, mert annyira teszt változat.
  • Martinez01
    #30478
    holnap megpróbálom egy XP vel felrakni ésha úgyse megy akkor hálókártya lessz a ludas
  • [HUN]FaTaL
    #30477
    Egy kétes eredetű prezentáció van róla semmi több.
  • Ironman2
    #30476
    Már van róla videó
  • bon
    #30475
    Windows 8? Jó vicc, még nem létezik, csak valami házi barkács Windows 7 lehetett, azok meg felejtősek.
  • bon
    #30474
    Én valami vírusra tippelnék, mármint annak az egyik fájllára amire hivatkozik.
  • desigo
    #30473
    üdv
    nem indult a win7 ezért szükség volt javításra amit pikk-pakk el is végzett
    most már hibátlanul működik csak induláskor ír egy ilyet:

    file: \XELZD.1st
    status: 0xc000000f

    enter után tovább megy
    mi hiányzik neki?

  • sunlight
    #30472
    "gamer editiont" win 7 = 4 magos proci jó hűtéssel, 4-8Gb Ram egy brutál videokártya vagy kettő és egy Windows 7 Home Premium 64 Bit. Nagyjából ennyi
  • Zoli007
    #30471
    Win 8
  • sunlight
    #30470
    Akkor a win 8 fórumban kell érdeklődni ott biztos tudják a választ. Egyébként FaTaL kolégának igaza van.
  • Martinez01
    #30469
    előtte valamien win 8 volt de ott unokatesómnak működött a net itt meg nemakart ugyanígy a win7 is
  • [HUN]FaTaL
    #30468
    Rakjál fel egy normális win7et nem ilyen házi tákolmány trágyadombot :D
  • Martinez01
    #30467
    Hali emberek!
    Lenne egy olyan problémám hogy felraktam a win 7-et (gamer editiont) és bedugom a netet megy minden Firefoxot tudom használni rendesen tudok netezni de pl: a Games For Windows- Live! nál valamiért azt írja hogy nincs net... Valami ötlet?
    Am hálókártyám : Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E Ethernet Controller
  • sunlight
    #30466
    Egyébként szerintem az íródnál lehet a hiba.Ez lehet kábel, firmware, stb...
  • sunlight
    #30465
    Olvasd el ezt hátha segít.
  • bat777
    #30464
    hali megint én... csak az egyik játékot tudom feltelepíteni, az egyiknél a problemát megoldotta a daemon tools a másiknál, meg akkor is ez a hiba jön ki.. a legfrisebb daemon van.. nem tom mi a hiba...
  • bat777
    #30463
    hali, a probléma megoldva... daemon tools volt a hiba... csak 1 verzióval voltam elmaradva..de pont ez volt a hiba... :)
  • bat777
    #30462
    hali..
    nekem lenne egy gondom játék telepítésénél.. nem tudom, h hova illene ez a hiba, így ide írom, mert ilyen rendszert használok.

    a játék képfile-ját beteszem a daemon tools-ba, mikor indítanám a setup.exe-t kidob egy hibaüzenetet:

    h:\setup.exe
    Egy ReadProcessMemory vagy WriteProcessMemory kérésnek csak egy része készült el.

    ez már a 2. játék aminél előjön...mind a 2 játékot most akartam telepíteni, de nem tom.. mind a 2 játék friss játék.. nem tom, h nem kell-e valami hozzá, a daemon tools-on gondolkodom, h nem-e kell frisebb verzió...

    ha valaki tud megoldást, akkor azt köszönöm.
  • [HUN]FaTaL
    #30461
    lsass exe része a rendszernek, régen volt a sasser vírus ami ha jól emlékszem ezt támadta ennyi. *32 meg minden alkalmazás 64bit alatt ami 32bites.
  • DarkSector
    #30460
    thx közbe néztem róla, és igen ehhez kellenek a frissitések, mert a hekkereknek ez egy amolyan kiskapu, ezen keresztül lopnak néha jelszavakat...vagyis valszeg már nem mert ugye már azóta vannak frissitések in7hez.
  • DarkSector
    #30459
    jah olvastam róla, a sima az rendszer fájl, nem virus...csak nekem volt egy *32-es ami az volt...
    meg max olyan van hogy ezt a fájlt megtámadja valami, és nem müködik induláskor...
  • BIZ0906
    #30458
    Nekem is ott van és nem vírusos már telepítés után ott volt ha jól emléxem.
  • Armagedown
    #30457
    ezt leltem róla :
    http://www.prevx.com/filenames/1910732330610185013-X1/LSSAS.EXE.html
  • DarkSector
    #30456
    hy.

    valaki meg tudná mondani, hogy hol lehetne megnézni, hogy a win7, és xp futo alkalmazásainak listája, merre tudnám megnézni.
    mert érdekelne, hogy az lssas.exe az része-e a rendszer összetevőinek, vagy vírus...?

    mert egy lssas.exe*32 már fennakadt a nod32-őn, és virus volt, csak érdekelne, hogy a sima exe az már normális alkalmazás, vagy azt is iktatni kell?