46641
  • Nasim
    #30535
    Original MSDN módosítatlan retail kiadást töltsd le szerintem.
  • Scania R580
    #30534
    Sziasztok!

    Kellene egy driver ehhez az eszközhöz: Texas Instruments PCI-1510 CardBus Controller

    Előre is köszönöm! Üdv: kisbrekusz
  • SuZso
    #30533
    Szerintem is az lehet:D Keresek valami jobbat és újrarakom a gépet. Csak egy bibi van... 35giga zene porosodik a gépemen és nem tudom, hogy tároljam el a következő windowsomig. Dvd-re nem akarom kiírni mert a zene idővel elavul, nagy adathordozóm meg nincs:S Valami ötlet?
  • aate
    #30532
    valószínű nem a végleges kiadásod van ,próbálj egyet beszerezni majd frissíteni a telepítést,bár a tiszta telepítés jobb lenne. Majd utána próbálkozni az aktiválással.
  • SuZso
    #30531
    Igen, próbáltam. Valamelyik aktivátor a rendszer ablakból még azt a kis szöveget is eltüntette, hogy mennyi idő van hátra aktiválsáig...
  • Zoli007
    #30530
    Loaderrel próbáltad?
  • SuZso
    #30529
    Sziasztok!

    Végigolvastam a FAQ-t de sajnos nem találtam megoldást a problémámra. Már vagy 1 éve kaptam az egyik újsághoz egy windows 7 telepítőt és egy cd kulcsot hozzá, ami 1 évre szólt. Ez a kulcs már lejárt és próbálgattam a 30 napos verziót, ami mára szintént lejárt. Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem-e tudnám valahogy aktiválni véglelgesen a gépemet, mert jelenleg 2 óránként kikapcsol egy kék hátterű hibaüzenettel. Windows 7 32bit-es Ultimate rendszerem van.
    A segítségeteket előre is köszönöm!
  • exodus2
    #30528
    Nála szerintem az a probléma, hogy más verziójú az explorer.exe, vagy a dll-ek, és ez okoz problémákat. Ilyet sosem szabadna csinálni, vagy csak akkor ha megbizonyosodtunk arról hogy azonos verzió mindkét fájl. A téma patchelés csak lehetőséget ad harmadik fél által készített téma megjelenítésére.

    Patchelés: uxtheme.dll, themeui.dll, themeservice.dll átírása/felülírása.

    Tényleges külső átalakítás: Shell32.dll (ikonok,gombok), explorerFrame.dll, explorer.exe
  • Nasim
    #30527
    letöltés
  • Nasim
    #30526
    Feltöltöttem egy biztonságos téma patchert, nekem jó volt 32 és 64 bit-es rendszeren is, illetve egy start button changert is. Próbáld ki őket, szerintem ezekkel nem lesz gond.
  • Danecay
    #30525
    a DVD-ről történő rendszervisszaállítást még nem próbáltam. Megpróbálom, köszi!
  • bon
    #30524
    Rendszer visszaállítás, vagy a ha készült teljes rendszer mentés akkor visszaállítás kell csinálni. De a Windows 7 telepítőt berakva is kérhető javítás a helyreállító funkciót indítva.
  • Danecay
    #30523
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Windows téma csere során sikerült kinyírnom a a rendszeremet. Windows 7 x64 Ultimate rendszerem van és az ITT található leírás alapján akartam lecserélni az explorer.exe, shell32.dll és még vol egy 3. dll fileokat. Gépújraindítás után nem akartak betöltődni az automatikusan induló programok, valamint manuálisan sem tudtam progikat futtatni. Megpróbáltam visszamásolni az említett fileokat amikről előzőleg biztonsági másolatot készítettem de véletlenül a shell32.dll. kimaradt és gépújraindítás után erre panaszkodva már nem állt fel a rendszer. Egy Windows XP Live CD-ről bootolva végül a System32-be másoltam az eredeti fileokat, de a Windows 7 rendszerbetöltés közben az AtBroker.exe és az Explorer.exe fileokra panaszkodik, majd egy fekete képernyő fogad.
    Tudna valaki segíteni?
  • [HUN]FaTaL
    #30522
    Mert group policy editor csak Prof és Ultimate verziókon van.
  • Met
    #30521
    A tálca előnézeti képet, hogy lehet kikapcsolni?
    A korábban linkelt leírás nem jó mert ha beírom a futtatásba, hogy gpedit.msc akkor a windows nem találja a file-t...
  • zzeN
    #30520
    Hali!
    Tegnap véletlenül belementem a START-Játékokba, felajánlott vmi ikon frissítést, rányomtam, erre a Lomtár meg a Számítógép ikonja megváltozott, eléggé hülyén néznek ki. Hogy tudnám ezt vissza csinálni?:) Köszi!
  • adobepremiere
    #30519
    Nekem rendszeresen frissít a win 7.

    Semmi problem!!!!!!!!

    Ha nem eredetit ir ki akkor rossz verziót használsz!!
  • bon
    #30518
    Szerintem semmi köze a Windows 7-nek hozzá.
    Inkább valami router gondra tippelnék, pláne, hogy két géppel megy, hárommal nem. Azt próbáltad már, hogy a te gépedet meg egy egyik tesódét bekapcsolód, hogy akkor jó e a net, majd ha jó akkor bekapcsolod a harmadik gépet és akkor is el megy e a net? Tehát csak a te gépedre csinálja a hálózati hibát vagy csak három gép esetén.
    Ha csak a te gépedre csinálja akkor megnézném a helyedben a hálókártyád beállításait és mindent automatára raknék.
  • bon
    #30517
    Itt is írnak néhány lehetőséget: link
  • bon
    #30516
    Talán ez segít: link
  • bon
    #30515
    Bluescreen viewer progival nézd meg, hogy mire panaszkodik a kékhalál. De ami alap dolog, hogy mindenből a legújabbat kell használni, driverből a legutolsó nem beta Windows 7-est.
    Na meg azt is nézd meg, hogy melyik frissítésnél jön elő a kék halál. Bár a frissítések nem szoktak ilyet okozni.
    Ja még egy dolog, hivatalos gyári telepítő, vagy annak a másolata, esetleg házi barkács amit használsz. Ha házi barkács akkor okozhatja a hibát.
  • barcikadh
    #30514
    Hali! Nagy gáz van, sürgős segítségre lenne szükségem munka miatt! kb 2 hete frissült a win7 ultimate-em, utána bootoláskor kékhalál... újratettem, ma eljutott emgint addig a frissítéshez és mgint kékhalál a bootláskor. Nem csak velem forrdult ez elő! Googleöztem, de semmit nem találtam rá ami jó lenne...:S Valaki segítsen légyszi!!
  • 404
    #30513
    próbáld ki ezt
    nekem nagyon bejött
  • Rahar
    #30512
    Bootoláskor megjelenő üdvözlőképernyőt hogyan lehet kikacsolni? A rendszer felállásakor megjelenő windows logót ki tudtam kapcsolni de az üdvözlőképernyőt nem. rákerestem a google segítségével,de nem találtam semmit, ez persze egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem lehet :)
  • Lorant999
    #30511
    helló

    win 7 -es hálózati hibám van :(

    tp link router van-wifis, adsl internet

    mind a 3 gépen win 7 van

    a fiú/lánytestvérem(vagy mind a 2) gépe megy, én bekapcsolom a gépemet,mit látok:egyikünknek se megy a net(ledob sárga jellel)
    lefuttatom a hibaelhárítót Vmi ilyesmit ír : a kiszolgáló nem tud csatlakozni a dns valamihez... mi a problem ? most vettünk új kábelt (15m)de
    azzal se megy

    UI: ha kihúzom a routert,meg viszza,akkor megy,de viszont akkor ahol a modem van,ott újra kell indítani a gépet

    Bocsi,lehet h érthetetlen lett!!!:)

    előre is köszi a választ
  • Met
    #30510
    Soha nem szoktam bekapcsolni az auto update-et.
    Amikor telepítem a wint csak akkor frissítem vagy eleve sp-s telepítőt használok.

    Nem szoktak meglepetések érni:)
    A routerben is megy a tűzfal, a KIS is dolgozik....
  • aate
    #30509
    Ha az asztal tetejére rakod elrejtve akkor nem látszik és nem takar a háttérképből, egér oda húzására egyből elő jön.Nem kell várni rá... a Sony Vaio laptopomban már gyárilag benne van :) Ők is rájöttek hasznos dolog.ObjectDock
  • IXEMGabeo
    #30508
    nem értem, végig rendszergazda vagyok, rányomtam a futtatás rendszergazdaként úgy sem jó:S:S
  • Ironman2
    #30507
    Rendszergazdaként kell indítanod mindent,és akkor nem irja ki ezt
  • IXEMGabeo
    #30506
    ugyanez a gond...amúgy most a Batman Asylum sem indul el:D már röhögök komolyan mondom...azt írja: Seculauncher: failed to start application (9000) mi a fene ez? megint a crack hibás?
  • bon
    #30505
    Nem ajánlott kikapcsolni, mert akkor hibajavításokat se kapsz, és más meglepetések érhetnek. Kézi telepítésre kell állítani. Az eredetiség ellenörző meg ha akar úgy is feltelepül valamilyen módon.
  • Met
    #30504
    Ha kikapcsolom az automatikus frissítést akkor ugye nem fognak ilyen meglepetések érni?:) (#30501)
  • bon
    #30503
    Nem volt.
  • Met
    #30502
    az a bajom az ilyen dockolókkal, hogy "sok helyet" foglal és vagy rálóg a képre és eltakar sok mindent vagy nem látszik és idő mire előkúszik:D
  • Me0w
    #30501
    Nem tudjatok, valami wga update volt tegnap/tegnapelott? Jopar ismerosomnel es nalam is a kedves 'Your copy of windows is not genuine' felirat jelent meg.
  • bon
    #30500
    Ja az Alpha Protokol játék nálam se megy, de simán csak azért, mert a virusírtó a crack eggyik fájlát kitörli, mert virusosnak hiszi.
  • bon
    #30499
    Célszerű lett volna újra rakni a rendszert, mert okozhat hibákat. remélem az nvidia kártya berakása előtt legalább eltávolítottad az ATI driver-ét és egyéb programjait.
  • IXEMGabeo
    #30498
    na fasza nem indul el...pedig biztos h kompatibilis...
  • IXEMGabeo
    #30497
    igen
  • aate
    #30496
    A quick launch helyet miért nem használsz objekt dokkot? Azt el is lehet rejteni! PL: Dock kép