46641
  • Bence00111
    #30818
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy ikonokat le lehet valahol tölteni?
    Nézegettem googleban, de nem nagyon találtam:(
  • bon
    #30817
    Független a 64bit-től a 32bit-es XP, mert úgy is törölni kell a 64bit-est az XP telepítése előtt (a gép meg tudja a 32bit-es utasítás készletett is). Mondjuk én biztos nem raknék fel XP-t, inkább virtuális gépen futtatnám a problémás progit.
  • SirAlo
    #30816
    :( pedig mar toltom a Vmwaret, remelem mukodni fog
  • dashed_
    #30815
    vmware alatt felejtos.. tapasztalat
  • Zoli007
    #30814
    Elvileg nincs akadálya, csak nem tudom, hogy a vmware tudja-e emulálni a kapcsolatot a TV kártyával.
  • tibur55
    #30813
    Hali! Vettem egy Acer laptopot 2 giga rammal, 64 bites magyar windows 7 van rajta gyárilag. Az asszonynak nagyon nem tetszik a win7, az xp-t szerette.
    Kérdésem a következő: lehetséges egy 64 bites rendszerre 32 bites windows xp-t rakni? Vagy ha cserélni szeretnék, akkor csak a 64 bites xp jöhetne szóba?

    Igazából azért lenne fontos az xp, mert a laptopot munkára vettük, és van egy könyvelőprogram, ami az asztali gép 32 bites win7-én tökéletesen működik, a laptop 64 bitesén viszont véletlenszerűen felszoroz pár számot (borland database-t használó régi program), így lehetetlen vele dolgozni.
  • SirAlo
    #30812
    Most nincs a gepemen 64 bites W7, regebben probaltam es nem talaltam hozza es most meg nem akaromm lecserelni ha nincs tutira driver, esetleg Vmware-ra ha feltennek egy 64 bites Win7-et azon lehetne probalni a drivereket? vagy Virtualis oprendszeren nem lehet?
  • bon
    #30811
    Szerintem ne foglalkoz vele.
  • Miguel125
    #30810
    Üdv!

    Az történt, hogy a gép "belét" átpakoltam egy másik házba. Talán más sorrendben köthettem vissza a vinyókat vagy nemtudom, de egy Win7-lemezes helyreállítós újraindítós műveletet megoldotta a baját. Ezekután 2 dolgot tapasztaltam: Megbukott az eredetiségvizsgán, anélkül, hogy net alatt lett volna, csak simán így indult el, tudtommal azt a KB971033 frissítést nem engedtem telepíteni neki még májusban.(Ezt megoldottam RemoveWAT-al) A másik pedig, hogy csinált egy 8Kb-os meghajtót "A rendszer számára fenntartott" bootsect.lxe.bak tartalommal. Ez mi? Mit lehet vele csinálni? El lehet tűntetni? Vagy ne foglalkozzak vele?
  • szabii98
    #30809
    Értem, köszönöm:)
  • lck
    #30808
    Mondjuk MSN egyik gép teljesítményén sem javít igazán. Személy szerin én utálom és nem is használom. De valószínűleg nem lehet erre az egyre ráfogni. Azt javaslom ezen a gépen nyugodtan próbáld ki a Seven-t. Annyira rossz nem lehet rajta. Aztán majd kiderül hogy hosszútávon hogy alakul. Ha bármilyen okból elkezd lassulni, akkor teljesen mindegy milyen rendszer van rajta, mindegyikkel lassulna. Ebből a szempontból talán éppen a Seven a legellenállóbb.
  • szabii98
    #30807
    Tulajdonképpen apámék vették le róla, mikor még új volt.Fogalmam sincs miért, nemrég még azt mondta lassú volt a gép.Lehetséges, hogy valami más program miatt?[MSN pl?:S]
  • lck
    #30806
    Ez a gép jó Vistára meg Sevenre is. Most már csak az a kérdés hogy mi okozhatta a lassúságot Vistán. Ha esetleg az volt az oka hogy tele volt vágva mindenféle szeméttel, akkor a lassulás ugyan úgy előjöhet Seven-en is. ( user error )
  • szabii98
    #30805
    Proc:2,13 x2 Intel Core2 Duo Processzor P7450
    memória:2,99[a Saját gépben néztem, ezt írja]
    videókari:1gb Geforce 9600m GT

  • lck
    #30804
    Nyilván: Processzor, memória, videókártya.
  • lck
    #30803
    Naprakészen frissített Vista ugyan olyan gyors mint a Seven. Max. több helyet eszik, illetve míg Seven egy gigán is jól megy, Vistán nem árt a kettő.
    Tehát ha a gépben 2 giga van, gyakorlatilag nincs sebességbeli különbség. Sőt kicsit régebbi videókártya ( ATI HD2600 ) Vista alatt jobban szerepel. /saját tapasztalat/
  • [HUN]FaTaL
    #30802
    Messze nem volt összegányolt a Vista, ezt csak a sok fikahuszár képzeli, aki még életében nem látta vagy felerőszakolta a 256 mega ramos csodamasinájára.
  • szabii98
    #30801
    Egész pontosan mire lennél kíváncsi?:)
  • Nyulanna
    #30800
    Vista azért egy összegányoltabb dolog volt, mint a 7. A gépigénye is ok nélkül volt magas. Szerintem lehet reménykedni, hogy attól, hogy a vista lassú volt a 7 nem lesz az.
  • bon
    #30799
    Ha Vista is lassú volt akkor ez is az lesz (bár gyorsabb mint a Vista), de ha elírod a géped fő paramétereit, akkor megtudjuk mondani, hogy érdemes felrakni vagy nem.
    Telepíatést meg nem Windows alól célszerű indítani, hanem boot-olva.
  • szabii98
    #30798
    Üüdv! :)
    Szeretném felrakni a gépemre a W7et.
    A Vista le lett törölve és helyette XP van rajta.Ennek oka hogy a Vista nagyon lassú volt a gépen.Akkor lehet hogy a W7 is lassú lesz?:S
    Állítólag ez gyorsabb[megnéztem pár videót, meggyőzőek voltak] mint a Vista.És ha felszeretném rakni akkor csak elindítom a telepítőt mint amikor fel kell rakni az XPre a Service Packkokat, vagy újra rakja a gépet?:S
    Előre is köszi, ha valami benn van a FAQban, bocsi, azon gyorsan átfutok.
  • bon
    #30797
    Feleselges felraknod az sp1 beta-t. Ha rendszeresen frissíteted a Windows-t akkor kb sp1-nek megfelelő a rendszered.
  • exodus2
    #30796
    Valamelyik program elcseszte, nekem is volt ilyen. Megoldást nem találtam, regisztrybe írtam át ezt a service pack 2es szöveget. Nem tudom, hogy elég e ahhoz, hogy sp1 bétát felrakd.
  • FSpofon
    #30795
    pont egy éve van fent a win7. rá akartam tolni az sp1 betat, erre azt írja hogy már újabb változat van fent. megnézem control panelben hogy mire gondolhat, erre ezt látom
    wtf? :D hogy lehet visszacsinálni normálisra?
  • Zoli007
    #30794
    Ezzel hogy muzsikál?
  • SirAlo
    #30793
    Hi, WinFast TV2000 XP Deluxe tv kartyat nem tudjatok hogy tudnam mukodesre birni win 7 64 bit alatt? ugy nez ki hivatalosan nem adtak ki ra drivert de nem lehet valahogy megoldani? Nem irt ra valaki drivert megis?:D Nagyon jo lenne...
  • phoenix1
    #30792
    Helló, éppen most két hete vettem meg az 1TB-s WD merevlemezt, és egy pár napja mikor nem tudtam dolgozni net miatt csináltam egy teljes lemezellenőrzést. Egy részből ezért kerülöm a program files és társai mappákat a c: partíción, inkább megcsináltam egy másik partíción ott jó minden ok. Rejtély!
  • bon
    #30791
    Csinál egy ellenőrzést az érintett lemezen. jobb gomb a meghajtón tulajdonságok/eszközök ellenőrzés. Előfordulhat, hogy megsérült a fájlszerkezetetd.
  • phoenix1
    #30790
    Ma egy érdekes dolog történt. Éppen feliratot szerkesztettem és a SubtitleWorkshop-ba kelett egy saját felirat formázó. Ezért TC-be átmásoltam egy mintát a másik mappába ahová kell, jegyzettömbbe szerkesztettem és mentetem, bezártam a jegyzettömböt, megnyitottam F3-al és a fájl változatlan volt!
    Ennek tetejébe a Subtitle Workshop-ból egy-két működés után (itt sok minden történt másoltam, mentettem, stb.) három fájl volt amit a Subtitle Workshop-ból láttam, de nem láttam csak két fájlt a TC-be aminek még véletlenül sem volt ugyanaz a neve! SW-ből töröltem mind a három fájlt a TC-be még mindig meg volt mind a két fájl.
    De tényleg a mappa amiben dolgoztam ugyanaz volt úgy a TC-be mint az SW-be?
    Akkor most mi a fene ez? Hogy látom egy másik szerkesztő programba, de a fájlkezelőbe teljesen más dolgok vannak?! Tapasztalt már valaki ilyesmit Win7 alatt?
  • Apocalipto
    #30789
    Nem egyszerre lett véve, és nem ugyaolyanok. Semmi közös nincs a két gépben.
  • Met
    #30788
    Ha egyszerre lett véve a 2 táp, vagy ugyan olyan típus akkor lehet, hogy tényleg egyszerre mentek tönkre.
  • bon
    #30787
    Attól, hogy a mérés időpontjában nem ingadozott az áram, még más időpontban ingadozhat, használj túlfeszültség védőt és valami minőségi tápot.
  • Apocalipto
    #30786
    Eseménynaplóba egyébként ez van:



    Katt rá!
  • Apocalipto
    #30785
    Hali!

    Érdekes probléma van:

    2 különböző gép. Mindkettő random módon újraindulgat. BIOS-ig betölt, majd újraindul a gép. Egyiknek a tápot már visszaküldtem Pestre hogy javítsák meg (Garanciális volt. Az tényleg rossz is volt, mert egy másik táppal simán ment a gép), de most a másik is elkezdte ugyanezt az újraindulgatást. A konnektorok be lettek mérve, nem ingadozik rajtuk az áram, más elektromos berendezés a lakásban nem ment tönkre. Mi a fene okozhatja ezt? Mindkettőn Win7-van, amikor hidegindításba indul akkor eljut a win betöltésig, de utána már oda sem. Lehet az, hogy mindkettőnek egyszerre romlik el a táp? És ilyen formában, hogy újraiundulgat? Win újrarakás nem segített. Ötlet?
  • 404
    #30784
    Ezzel menni fog
  • sunlight
    #30783
    de ez már támogatja elméletileg a 64bit-et
  • Inferno
    #30782
    EZ is FX Visor 32bitre
  • sunlight
    #30781
    Ezzel próbáltad:link
  • Inferno
    #30780
    Ezt le szedtem de nem megy.Win7 64bitest használok.
  • sunlight
    #30779
    Letöltése:innen