46641
  • bon
    #31298
    Eseménynaplóban sincs?
  • R420
    #31297
    Nincs semmi csak fogja magát és leáll.
  • bon
    #31296
    Hibaüzenett?
  • R420
    #31295
    Hali!
    Az miért van ha bármit csinálok a gépen fogja magát és leállítja de ezt többször is megcsinálja rendszer újratelepítése sem segített.
  • exodus2
    #31294
    Driver és directx frissítéssel esetleg.
  • genric
    #31293
    Sziasztok!
    Megmondaná valaki,hogy az Application Launcher.exe hibát mivel tudnám javítani?
    Az egyik játék (Superbike 09) futtatásánál jelentkezik a hiba.A játék elindul,de amint megpróbálom a beállítani rögtön kilép.
  • bon
    #31292
    Neked kell csinálni bat fájlt, jegyzettömbbe beírod amit kell és elmented bat kiterjesztéssel, ja és a programozáshoz nincs közze, sima parancssori utasítások.
  • gyuri35
    #31291
    Köszi!Honnan szedjek bat. fájlt?Egyébként angolul értek valamennyit a játékok szintjén,de a programozáshoz hülye vagyok!
  • tttttom
    #31290
    jaaaaaaaaa kösz. :)
  • exodus2
    #31289
    Nem itt kellene ilyesmit kérni, hanem mondjuk a Programot keresek-ben.
  • tompka
    #31288
    Nem akarom eltávolítani. :) 100mega nem vészes.
  • tttttom
    #31287
    Helló!

    Nekem egy olyan szoftverre lenne szükségem ami olyasmi mint egy ébresztőóra. :D Mármint zenét teszek bele és az felébreszt. Valaki mondana ilyet? De olyan kéne ami normálisan le játsza az mp3-as zenéket...
  • [HUN]FaTaL
    #31286
    boot manager, boot.ini, a korábbi boot mappa nagyjából ennyi. Ha eltávolítod, be sem fog bootolni az os.
  • tompka
    #31285
    A "Rendszer számára fenntartott" part.-on milyen rendszer fájlok vannak?
  • bon
    #31284
    Feltételezem a hangok hardveres gyorsítására gondolsz, Windows 7 alatt már nincs rá lehetőség.
  • bon
    #31283
    Semmi köze a Windows 7-hez az akksi töltési problémához, már azért is, mert kikapcsolt állapotba hogyan töltődne fel, ha nem fut a Windows 7?
    Viszont több minden okozhatja a problémát:
    1. akksi megadta magát, csere szükséges
    2. töltő rossz
    3. az alaplapon keresztüli töltés rossz
  • exodus2
    #31282
    Mit szeretnél állítani azzal a csuszkával?
  • elitehun
    #31281
    A dxdiag-ban kéne átállítanom egy csúszkát de win7 alatt ott nincs semmi. Van rá megoldás hogy valahol át tudjam állítani?
  • kakaoskalacs
    #31280
    Üdv : ) olyan probléma lépett fel felraktam egy notebookra W7 32bit-et (toshiba Satelite L300) és 1 nap utan kiirta hogy "Telepcsere szükséges" m és nem lehet feltolteni a notebookot. Vistan teljesen jol mukodott . Van erre valami javitas vagy mostantol csak ugy fog menni ha kozbe folyamatosan toltve van?
  • aate
    #31279
    Windows vizuális megjelenítés - teljesítmény beállításoknál próbálkozz!
  • DarkSector
    #31278
    win7-nél akarom elérni, hogy az Online Media plugin müködjön a center-be....
    ezzel a böngészöt lehet belevarázsolni a windows media centerbe...ezt miképpen lehetne, mert amit letöltöttem plugint feltelepitve nem történt semmi...:S
  • elitehun
    #31277
    Valaki?
  • msstz
    #31276
    igazság szerint nem tudom, mi az, amire figyelni kellene. nem fogalmaz túl barátságosan és a google-n keresve találok pl. a capi2 problémára megoldást.
  • msstz
    #31275
    igen, fent van minden.
  • bon
    #31274
    Windows javítások fent vannak?
  • bon
    #31273
    Sok hibád van, nézegesd át a rendszer és alkalmazás napló hibák részleteit.
  • msstz
    #31272
    nagyjából 12:20 körül kapcsoltam be:

  • elitehun
    #31271
    Hogy tudom eltüntetni ezt a keretet az ikonok körül? eddig nem volt ilyen csak most valamiért megjelent
  • tompka
    #31270
    Na ez az. Win 7-hez való. 6-os szériás UK driver. Mind1. :D
  • bon
    #31269
    Hibákat piros vagy sárga felkiáltójellel a bekapcsolás időpontjának környékén.
  • msstz
    #31268
    mit kellene keresnem?
  • bon
    #31267
    Ja és találkoztam már olyan problémával is régi vga-nál, hogy a hivatalos oldalról leszedett driver-al nem ment a vga megfelelően, noha a driver szerint a vga-hoz való volt. De a Microsoft driveral, vagy a gép gyártójának oldaláról leszedve (én esetemben IBM) viszont működött a vga.

  • bon
    #31266
    Biztos, nem megfelelő drivert tettél fel és ezért átállt alap beállításra a rendszer.
  • tompka
    #31265
    Felraktam az nvidia drivert erre lement alfába a gép. Nem lehetett állítani a frissítést, nem látta a monitort és az eszközkezelőben is sárga ! jel jelent meg a vga-nál. A 7 alap driverje meg gond nélkül megy. A monitort is látja. (Képernyő: SyncMaster) Hogy van ez?
  • bon
    #31264
    Először mindig a régebbi oprendszer kell telepíteni majd az újabbat, és így lesz választási lehetőség, hogy melyiket szeretnéd indítani. A te esetedben XP majd utána külön partícióra vagy meghajtóra a Windows 7 (bár én az XP használatát már feleslegesnek tartom)

    XP telepítése elején belehet töltetni a Sata vezérlő drivert, amit az alaplap gyártó oldaláról lehet leszedni, így már támogatja minden gond nélkül a sata-t az XP.

    Az Sp2-es Xp telepítő meg felejtsd el, támogatása megszűnt, ki-be járkálhatnak az ismert biztonsági résein a hackerek, de már nem lesznek javítva a hibák. Szerezzél be Sp3-as telepítőt, vagy SP3-as telepítő csomagot.

    Winyó húzogatást meg nem ajánlom.
  • Anonymusx
    #31263
    ja, az xp telepítője sp2-es.
  • Anonymusx
    #31262
    Nem teljesen értem, amúgy nekem 2 különálló merevlemezem van.
    Tehát ha most win7 -em van azt szedjem le?
    A neten olvastam hogy a sata merevlemezeket nem nagyon ismeri az xp, nekem is sata van, az nem lehet hogy amiatt állt meg a telepítés?

    A biosban néztem, volt valami ahol a sata volt beállítva, volt még sata+ pata beállítás, meg egy harmadik is, ami nem jut eszembe.

    Most jutott eszembe hogy mi lenne ha kihúznám a win 7-es merevlemezt és úgy próbálnám meg feltenni az xp-ét?
  • bon
    #31261
    Először XP majd a Windows 7 telepítése, ez a megfelelő sorrend.
  • Anonymusx
    #31260
    Fel akartam tenni az xp-ét a másik merevlemezemre, de nem jött össze.
    Win 7-et használok, ez nem tudom számít-e.
    Beállítottam a biosban hogy amin a win 7 van az legyen a másodlagos, és amire fel akarom tenni az xp-ét az legyen az elsődleges merevlemez.

    A xpét el is kezdte felrakni, egy pár percig másolt - telepítő előkészítése vagy ilyesmi- majd újraindult, bejött hogy ha cd-ről bootolok akkor nyomjak meg egy gombot -szöveg, utána meg azt írta hogy sérült a merevlemez, pedig annak semmi baja sincs szerintem- korábban a win 7 ráment.

    Atán visszacsináltam a meghajtókat- tehát a win 7-et az elsődlegesre- de nem engedett belépni, azt írta hogy állítsam be hogy mire bootoljon elsőnek, de hiába állítottam, újból fel kellett raknom a win 7-et.

    Szóval hogyan tudnám feltenni az xp-ét a másodlagos merevlemezemre?

  • JoeFromHun
    #31259
    Az Advanced SystemCare Pro 3.6-ot a napokban lehetett ingyen regelni egy évre .. nem tudom megy e még ..
    Klikk!

    Üdv:JOE!