46641
  • simonl #31379
    Sziasztok,

    Ti milyen rendszer takarító, karbantartó, tisztító programokat használtok?
    kb. milyen rendszerességgel? A bevált progikhoz léteznek magyar használati útmutatók?

    Bocsi a sok kérdésért...

    Én jelenleg heti 1x CCleaner + töredezettségmentesítés. Ez elég?

    Köszönöm
  • ladanyi78
    #31378
    Nem az a lényeg, hogy olcsó és megvehető, hanem az, hogy ugyanezek a játékok (ugyanonnan töltöttem le) a régi xp men simán mentek. Win 7en nem megy. A gép ugyanaz csak az alaplap és aproci lett lecserélve és máris szar. A procit egy egymagosról cseréltem natúr dual core-re, az alaplapom ugyanolyan integrált vga-s mint a régi. Lehet az a baj hogy a win7 64bites (de 32 is) szóval gőzöm nincs. Ugyanaz a játék ugyanazzal a crackkal elment xp-n, de ezen nem.
  • Laci82
    #31377
    A crackelés sok játékot hazavág.
    A f.e.a.r amit írtál már az pl 500 ft (MediaMarkt,576 stb) és a Moha 10 éves kiadása amiben minden rész benne amit eddig kiadtak 2000,szerintem ezeket nem éri meg crackelni.
  • ladanyi78
    #31376
    Sziasztok! Valaki megtudja mondani, hogy amióta win7-em van a játékok 60 % nem indul el. Bármi ami ratyi gépen is elindul (pl f.e.a.r., medal of honor pacific stb.) most hiába crackelem meg a játék elindul de bizonyos idő után mind kidob. Az op rendszer szar vagy nem tudom mi van. Mindig azt írja, hogy valami hibát észlel, DE MINDIG. Már letöltöttem ugyanazt a játékot 5 helyről, mégis mind szar. Itt már csak a gépemben a hiba. Nem?
  • Laci82
    #31375
    Sziasztok.
    Két problémám is van.
    Nincs autorunom egyik meghajtón sem pedig be van kapcsolva mégsem reagál ha berakok egy cd-t vagy pendriveot pl.
    A másik a Neroval van,elindítom és mikor a jobboldali intézőben kiakarom tallózni a kiírni szánt fájlt csak tölt az a kis körikon de nem nyitja meg a merevlemezeket.
    Valaki tud bármelyikre ötletet mondani?
  • exodus2
    #31374
    Ha a másik desktopra gondolsz, akkor áthúzod?
  • vitya79
    #31373
    Sziasztok

    Hogyan tudom átrakni az asztal ikont a másik oldalra ? Mint az xp.ben volt.

    thx
  • IXEMGabeo
    #31372
    megvan azóta crack gondjai voltak csak...másik mappából lévő cracket fogadtott csak el
  • elitehun
    #31371
    Amúgy igen kihúzódott a kábel
  • elitehun
    #31370
    Hogy ez nem jutott eszembe :D Máskor is volt ilyen gond csak már kiment a fejembe. Mindenesetre kösz hogy megint segítettél
  • bon
    #31369
    Winyóval nem lehet gond? Csaka zért, mert nem talalál oylan eszközt amiről indíthatná a rendszert.
  • elitehun
    #31367
    Kéne egy kis segítség. Az előbb valamiért nem akart bekapcsolni a gép ezért kihúztam a táp kábelt majd vissza. ezután bekapcsolt a gép de azt írja ki hogy :
    Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot Device and press a key
    Remélem tudtok segíteni előre is köszönöm
  • bon
    #31366
    A program könyvtárjára állítsál be teljes hozzáférést a felhasználódnak.
  • lck
    #31365
    Pedig igen. - Csak ez hardwarefüggő. 1 gépből ne vonj le általános következtetéseket.
  • setuh
    #31364
    tenyleg?
    mert arra van normalis hangkartya driverem, megerne a csere?
  • tompka
    #31363
    Pedig nem. A Win7 még mindig gyorsabb. HD filmek nálam vistán 90-95%-on pörgött. 7-en 85-90%
    ImTOO 3GP Video Converter egy 700megás avit letudott vistán 1óra alatt. 7-en 50perc.
    De sima használatban jobban érezhető a gyorsulás.

    bon: Azon van alapból. Az a kínnya, hogy ismeretlen gyártó szoftvere módosításokat hajtana végre a rendszeren.
  • bon
    #31362
    Vezérlőpult/felhasználói fiókok/a felhaszálói fiókok felügyeletének beállítása és a csúszkát alulról a másodikra állítod.
  • MerlinW
    #31361
    SP2 óta kb egyenlő a Win7-el.
  • setuh
    #31360
    mert a vista szar :)
  • tompka
    #31359
    Nem lehet beállítani egy programnak, hogy ne kérdezzen rá indításnál? Mezei KMPlayer indítása(nem telepítős, zip-es) előtt állandóan bejön. Vista alatt nem volt.
    +Az ImTOO 3GP Video Converter mitől dolgozik 3x gyorsabban win7 alatt mint vistán? :D
  • elitehun
    #31358
    Értem THX
  • bon
    #31357
    Két lehetőséged van, Office csamog részét képező Outlook-ot használod (én ezt ajánlom) vagy a másik lehetőség, hogy a Windows live Essentials részét képező Mail nevű programot használod. A Mail-t lehet tekinteni az outlook express utódjának. link
  • bon
    #31356
    Nem minden régebbi játék megy Windows 7-en. Próbáld meg kompatibilis módban futtatni.
  • elitehun
    #31355
    Ja és ha jól tudom akkor a Microsoft Outlook helyett valami windows Live van ugye? És ezt hogy tudom leszedni?
  • elitehun
    #31354
    Sztem próbáld meg XP módban futtatni. az exe-n jobb egérgomb ott Kompatibilitás fül pipáld ki hogy futtassa az alább módban (vagy vmi hasonló) és ott válaszd ki az op-rendszert
  • IXEMGabeo
    #31353
    üdv, ismét én vagyok...

    feltettem egy game-t a Black Mirrort, crackeltem normálisan minden file-t, erre elindítom az exé-t és nem reagál...megpróbáltam rendszergazdaként futtatni úgysem ment...régebbi gamek mennek Win 7-esemen, kivéve ugye az F1 challenge ami kilépeget...mi lehet a probléma?
  • setuh
    #31352
    meg egy kerdesem lenne; hol tudom azt beallitani h a nezetem az intezobe megvaltozon mindehol nem csak az aktualis helyen ahol vok?
  • setuh
    #31351
    oks atettem alapra mindent es most megy szepen:)
    koszi!
  • setuh
    #31350
    es mire allitsam at?
  • bon
    #31349
    A videó leképezés módját kell állítani, legalábbis KMPlayer-nél így hívják.
  • setuh
    #31348
    es mit hasznalsz?
  • elitehun
    #31347
    Nekem ugyan olyan a minősége mint XP alatt
  • setuh
    #31346
    Hali!
    Tudtok vmi megoldast arra h mer cunyak a filmek win 7 alatt...szal oan kockasak v nem is tom nem oan szepek mint xp-en volt...Milyen codeceket hasznaljak?
  • Magiszter
    #31345
    Hát ez kész. Semmi, de semmi jele annak hogy az a partició "rendszer" lenne, de a biztonsági mentéses szirszar annak látja. Lehet írok a Microsoft-nak is, csak hogy érezzék a törődést.

    Akkor lehet hogy szakítok valahonnan egy ilyen biztonsági mentéses programot. Van valami amit ajánlani tudsz?
  • bon
    #31344
    Amit még használok: Symantec Ghost 11.5 és Acronis True Image, mindkettő jobb mint a beépített. Igaz eggyik se ingyenes.
  • bon
    #31343
    Még nem tudtam rájönni, nekem is van egy partícióm, ami a Windows 7 szerint rendszer paríció, pedig nem az.
  • Magiszter
    #31342
    Ha már van egy ilyen lehetőség és régen működött akkor most is szeretnék vele élni, de ez a Ká Windows direkt kereszteb tesz nekem.
    Megnéztem és a lemezkezelésnél csak Elsődleges Particiónak jelzi a nagyobbikat. A C-t és a 100 megásat meg ajnározza mindenféle jelzővel.

    Amúgy milyen más programot ajánlanál, amivel 15-20 perc alatt vissza lehet húzni a rendszert egy képből? Valami olyan kellene amit pendrive-ról vagy külső vinyóról is lehet bootoltatni.
  • Magiszter
    #31341
    Aha, köszönöm! És hogy lehet "lényegtelenné" tenni a többi partíciót?
  • bon
    #31340
    Használj más mentőprogit.
  • bon
    #31339
    Valószínűleg azért nem enged válsztajni, mert valamennyi partíciódon van a rendszer számára fontos adatod.