46641
  • fery02
    #31419
    Hopp, kis szóismétlés.
  • fery02
    #31418
    Te még szerintem nyugodt is lehet szerintem. :)
    Bár lehet én is, csak nem tudom azért ennyi nem-e káros a rendszerre valamilyen szinten.

  • daxan
    #31417
    Buherált BIE verzió...
  • bon
    #31416
    Szerintem erre lesz szükséged: link
    Ja és ajánlott nem buherált Windows-t telepíteni, már ha buherálttal próbálkoztál.
  • daxan
    #31415
    Sziasztok!

    Újratelepítettem a Windowst (többször is, több verzióval) és valamiért most hibát ír ki az egyik programnál, ami eddig működött.
    Először DLL fájlokat hiányolt, amit letöltöttem és bemásoltam...

    Miután a DLL-ek megvoltak, ezt írta ki:


    Most meg mindkettőt, először a runtime errort, majd DLL-t...Mit csináljak?
  • exodus2
    #31414
    Inkább ide írogasd a témáid. Mert a jelenlevő fórum inkább szakmai.
  • sacko98
    #31413
    Opel Tigra téma eredeti gyári képekkel: http://data.hu/get/2895576/Opel_Tigra.rar

    Sanyi
  • sacko98
    #31412
    Írjatok milyen Téma Kell megcsinálom.
    Itt van Még 1 téma Citroen DS3: http://data.hu/get/2895511/Citroen_DS3.rar
    A képek mind 2-nél eredetiek, gyáriak.

    Sanyi
  • sacko98
    #31411
    Sziasztok!

    Csináltam Death race-es témát, akit érdekel letöltheti innen:http://data.hu/get/2895424/Death_race.rar

    Sanyi
  • Doom 4
    #31410
    Hát nem tudom, lehet hogy az bár én pl Mozillát használok akkor ennek is van külön ilyen mappája?
  • exodus2
    #31409
    Ha a böngészőbeli átmeneti tárhelyre gondolsz az a c:\users\felhasználónév\local setting\temporary internet files\Content.IE5

    De IE böngészőből könnyebb törölni.
  • Doom 4
    #31408
    Hali! Azt szeretném kérdezni hogy hol lehet megnézni, kitörölni azokat a képeket amiket nem tudom hovva a rendszerbe betesz a gép? Emlékszem més xp-n volt egy mappa amiibe minden kép benne volt amit elötte meg lett nézve és apa rendszeresen törölte azt a mappát de itt win 7 en hol van ez a mappa?
  • jeti00
    #31407
    egyik sem működik
  • bon
    #31406
    Ha az eszközkezelőben frissíted a drivert és engedélyezed a netes keresést akkor nem találja meg? Vagy a Hp oldaláról letöltve kézzel betallózva a dirvert?
  • jeti00
    #31405
    akkor lehet mégsem olyan felesleges :P hol találhatnék hozzá drivert?
  • bon
    #31404
    Úgy látom az alaplapi energiagazdálkodással kapcsolatos driver.
  • jeti00
    #31403
    köszi a segítséget, működik minden. egy dolog nem, de a fene se tudja mi az és nem is hiányoltam még :) hpq0004 de nekem ez nem mond semmit
  • bon
    #31402
    Nem hinném, hogy köze lenne a HP-hoz, inkább driver gond lehet.
  • phoenix1
    #31401
    Eszembe jutott valami a HP-vel kapcsolatban. Nálatok is eszi a procit 100% amikor szkenereltek, már akkor amikor szkenereli de még nem küldi a gépnek már akkor is ezt csinálja. :S
  • bon
    #31400
    HP oldalán szerintem lennie kell driver-nak. De lehetséges, hogy simán hardverből mennek az érintpgombos funkciók. Az biztos, hogy valamelyik pavilon típuston már raktam újra a rendszert a helyreáállító funkció nélkül.
  • jeti00
    #31399
    ha nem fog menni a frissítés miután már szinte midnent letöröltem akor format és újrarakom. szóval akkor a recoverys partíciót megszüntethetem. a laptop olyan h vannak rajta érintésérzékeny gombok, pl egy csíkon húzom az ujjam és állítódik a hangerő, vagy megérintem és bekapcsol a wifi stb. ezek biztos h menni fognak? vagy a hp honlapján elméltileg mindent megtalálok?
  • bon
    #31398
    pl. csinálsz egy parancsikont ami a könyvtárra mutatt.
  • bon
    #31397
    Akkor már csak a hely problémán kell túljutni valahogy (ha ragaszkodsz a frissítéshez), viszont jobb ötletem nincs mint, hogy fel kel még szabadítani pár gb-ot.
  • jeti00
    #31396
    minden hardver kompatibilis,
    HP Mobile Data protection sensor - ismeretlen,
    daemon tools és szinte minden media smart program és az ati catalyst program újratelepítést kíván. szóval sztem semmi komoly.
  • bon
    #31395
    Recovery nélkül simán telepítő lemezzel és a géphez adott kóddal újra rakod, majd aktiválod.
  • bon
    #31394
    Futtasd le ezt, megmutatja, hogy Windows 7 kompatibilisek e a hardvereid: link
    AYBADWI6 IDE Controller ez vezélri a meghajtókat
    Keyboard Filter valami billetyűzettel kapcsotos szűrő.
  • Vackor1024
    #31393
    Hali.

    Raktam egy mappát a könyvtárakhoz filmek néven, hogy tudom a startmenühöz berakni?
  • jeti00
    #31392
    Lehet, hogy ezek az eszközök a frissítést követően nem fognak megfelelően működni. Javasoljuk, hogy előbb frissítse az eszközök illesztőprogramjait. Szakítsa meg a telepítést, nyissa meg a Vezérlőpultot, és keresse az "eszközillesztők frissítése" kifejezést, vagy az eszköz gyártójának webhelyén keresse meg a frissített illesztőprogramokat.
    Tárolóvezérlők: AYBADWI6 IDE Controller
    Keyboard Filter

    ezek zavarnak jobban mert fogalmam sincs mik ezek
  • Vackor1024
    #31391
    Hali.
  • jeti00
    #31390
    2-3 progit ír.
    Van egy rakat családi film, kép stb amiket hirtelen nem tudok hova tenni és bennem van a 'félsz' hogy ha letörlök mindent (recoveryt is?) hogy állítom helyre ha gond van. Az előző laptopnál voltak gondok, igaz ott frissítés volt.
  • bon
    #31389
    Mennyi telepített cucc van a gépen? Mert szerntem a Vista alá feltelepített cuccokat is "újra" akarja rakni és esetleg ezért nincs elég szabad helyed. Minden féle képpen tiszta telepítést ajánlom, a firssítés rosszabb esetben még 3-4 óra hosszat (vagy még többet) is tarthat, míg a tiszta telepítés 15-20 perc.
    Mi miatt nem akarsz tiszta telepítés?
  • jeti00
    #31388
    de ha mégis azt szeretnék akkor tudnál a lenti hibára megoldást?
  • bon
    #31387
    A frissítés nem ajánlott, mert nagyobb a hibalehetőség, de sok szemetett is fent hagy a régi rendszerből.
  • jeti00
    #31386
    pont ezt akartam elkerülni :S
  • bon
    #31385
    Ne frissítsd! Mentsd le a fontos adataidat és a telepítő töröltesd a parítciókat, majd hozd létre újra.
  • jeti00
    #31384
    hali!

    van egy hp pavilon dv6 1200eh laptopom, gyárilag vista home premium van rajta de már szeretnék rá egy win7-et. Ha beteszem az install lemezt és rámegyek a frissítésre akkor az adatgyűjtés után kiírja h nincs elég hely, oldjam meg és próbáljam újra. Több mint 100gb üres helyem van.. (van egy d neghajtó is gyárilag, recovery mappával, ott csak másfél, de ez csak arra van hogy visszaállíthassam az eredeti állapotot.)
    köszi a segítséget
  • zeli
    #31383
    Nekem Ashampoo Magical Defrag fut, folyamatosan töredezettség-mentesít (persze csak ha a gép nincs használva nagyon) és abban van fragmentálás-védelem.
    + ehhez 1-2 hetente le szoktam futtatni az Ashampoo Winoptimizert. (ahogy néztem ez kb ugyanazt csinálja mint a CCleaner)
  • bon
    #31382
    A rendszer nem szar, nem minden régi játék működik megfelelően a korszerű oprendszereken (szándékosan nem Windows 7-et írtam, mert ez bármely új oprendszerre igaz). Directx és dirver frissítés ajánlott, sőt a játékot se ártana patchelni. Integrált vga-val meg csoda, hogy elindulnak a játékok, mert nem játékra való.
  • bon
    #31381
    Beépített lemezkarbantartó, használat rendszeressége amikor eszembe fut, beépített töredezettség mentesítő ütemezve fut, de nem tudom megmondani, hogy mikor, észre se veszem az működését.
  • exodus2
    #31380
    Valami driver vagy directx frissítés nem kóser nálad. Na integrált vga is közrejátszhat.