46641
  • [HUN]FaTaL
    #31459
    Van egy olyan tippem hogy a dvd író szar és lehet ez akad össze a DTvel is..
  • alcotb
    #31458
    bocsi még annyit hogy ezt egy registry tisztító sem volt képes megcsinállni
  • alcotb
    #31457
    Utánnannéztem.Elméletileg Vistából visszamaradt "hiba".

    akinek hasonló gondja lenne:

    értesítési terület kipucolása
  • KranaZoli #31456
    Azt még nem próbáltam. De majd ez is eljön. :D

    Egyelőre elcsesztem 3db CD-t, mert Engem az sem zavarna ha CD lenne, de úgy sem jó. CDBurnerXP -> Wrong Disc; CloneCD -> Ne a backup CD-t tegyem be; Ultra ISO -> szintén Wrong Disc.

    Ha egyik sem megy, akkor marad vagy a Vmware; vagy VirtualXP.
  • alcotb
    #31455
    tudom hogy nem lesz bajom tőle de azért elég zavaró tud lenni.főleg ha már vagy 15 eltávolított program ottvan...meg vicces hogy olyan is amit eggyátalán nem telepítettem :D.nah azt hogy?:D
  • [HUN]FaTaL
    #31454
    Alcohol 120%?
  • KranaZoli #31453
    Jahh-jahh, a legújabb DT. Azért nem használok crack-t, mert nem játékról van szó, hanem az English Grammar in Use könyv CD mellékletéről.

    De akkor sem értem, hogy a DT miért kékhalálozik ezen a notin. Én vmi BIOS összeférhetetlenségre gondolok, de ez csak egy 5let és baromira nem tudom ha az is, akkor mivel veszhet össze a DT.

    Friss Seven-el is rögtön ezt csinálja ezen a notin, amikor még semmi sincs fent. Szóval még ha game crack-ről is lenne szó, a DT problémám ugyanúgy meglenne. :(

    Tudom, hogy nagyon 1edi eset. :(((

    Ezt installálom fel: DTLite4356-0091
  • [HUN]FaTaL
    #31452
    Próbálj meg újabb DT-t rakni, mert ilyet még nem hallottam csak régi verzió esetén.
  • bon
    #31451
    Miért nem használsz crack-et?
  • bon
    #31450
    Legújabb deamon tools-t prbáltad felrakni?
  • KranaZoli #31449
    Helló-helló!

    Notebook: HP Compaq 6730b Notebook PC
    Windows 7 Ultimate 32bit

    Daemon Tools-t feltelepítem és utána OS indításkor kékhalál. Csökkentett módban sem indul el. Azért kellene a DT, mert YASU nem működik úgy tudom más emulátor progival. Most az UltraISO van fent.

    1.) Any idea, hogy miért kékhalálozik DT-től a Seven?! (csak ezen a notin tapasztaltam eddig)

    2.) Egyéb alternatív ISO mount-oló progi, amihez van olyan, mint YASU, vagy kompatibilis a YASU-val?!

    Köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #31448
    Bullshit, nekem semmi gondom vele egy gépen sem.
  • Zoli007
    #31447
    Szarság. Nekem mindig osszekeveri, sosem jegyzi meg, hogy mit akarok megjeleníteni és mit nem.
  • exodus2
    #31446
    Eredeti windows? Amúgy semmi bajod nem lesz ha ott marad.
  • alcotb
    #31445
    hi!valaki tud megoldást erre:


    Egy csomó minden van ott ami már rég nincsen a gépen.Érdekes mert pl Avant böngésző nem volt soha(!) telepítve.És az utorrent mellett miért logitech ikon van?Ki lehet ezt valahogyan pucolni?
  • bon
    #31444
    Próbálf még ki ezt is: link
  • fery02
    #31443
    Szóval, ha csak ennyit kellene a hsz szerint csinálnom, hogy a "regsvr32 mmcndmgr.dll" parancsot hozzáadom CMD-be, akkor erre a parancsra kidob egy ilyet:



    Ha viszont rendszergazdaként futtatom a CMD-t és úgy írom be, akkor ez jön ki, de ahogy látszik vele együtt megjelenik mögötte a szokásos hibaüzenet is és továbbra sem történik semmi változás:



    De azért köszönöm a segítséged, lehet csak egy újratelepítés segít majd a dolgon. Szerencsére nem nagyon szükségesek azok az alkalmazások, amik nem hajlandóak működni, de azért néha jól jönnének. :)

    A Win telepítőben meg csak egy féle formázást kínált fel, de a lényeg, hogy akkor úgy tűnik jól működik.
  • bon
    #31442
    Semmit se fogsz érzékelni, nincs hatással nálad a rendszerrel. De ha még lennie is választási lehetőség még akkor se lenne gyorsabb, mert úgy is kézzel választanád ki az indítandó oprendszert ami biztos, hogy kevesebb idő mint pl. 10másodperc. Ha gyorsítani akarsz a boot-on szerezzél be egy SSD meghajtót.
  • Jim Morrison
    #31441
    bakker bocsi, nem tudtam, rendszerindítás résznél van, gondoltam valami értelme akkor is van, ha csak egy rendszer van a gépen.
  • [HUN]FaTaL
    #31440
    Bakker nincs menü nem érzékelsz semmit. Semmi köze a bootolás idejéhez.
  • Jim Morrison
    #31439
    Köszi !
    Tudtommal csak egy Windows 7 van a gépemen :D alapértelmezett oprendszernél is csak a win7 van.
    Akkor nyugodtan átírhatom 10re? Ja, és érzékelek majd valamit belőle?
  • bon
    #31438
    A regisztréációs próblámára meg az itt lévő 7-es hozzászolást próbáld ki: link
  • bon
    #31437
    Gyors formázást csinált a telepítő azért végzet gyorsan. Új meghajtónál ajánlott a normál formzás úgy tudom, de nem szokot problémát okozni a gyors formázás sem (legalábbis nálam még egy gépnél se volt gond)
  • fery02
    #31436
    Már elég régóta van egy problémám, ha bizonyos rendszeralkalmazásokat szeretnék megnyitni.
    Nem kísérletezetem, hogy melyeknél, de pl Eszközkezelőt, Partíciókezelőt, meg Eseménynaplót nem tudok megnyitni erre hivatkozva:



    A Win nem buherált, frissítéseket rendszeresen telepítem, vírusom sincs Nod32 szerint.
    Gőzöm sincs mi lehet ez, google sem segít.


    Egy másik dolog is érdekelne még. Új vinyót raktam a gépbe, de mivel a partíciókezelőm nem működik, Win 7 telepítő DVD-vel oldottam meg, hogy boot-oltam róla és Win 7 telepítés előtt a partícionálási részen kattintottam rá egy New/Format-ot, ami pillanatokon belül végzett is.

    Gondom nincs vele, azóta is ott van az új partíció a sajátgépben és működik, ahogyan kell neki. Normális volt akkor ez a néhány másodperces formázás Win 7 telepítő alól?
    Csak mert úgy emlékszem a formázások hosszabb ideig szoktak tartani.


    bon, Fatal, köszi a válaszokat az előző kérdésemre!
  • bon
    #31435
    Ha több rendszer van a gépen akkor a választási lehetőség nem 30másodpercig hanem 10-ig fog megjelenni.
  • bon
    #31434
    Ismerősöd hülyeséget beszél, ha nem lenne kompatibilis akkor kép se lenne, mert nem lehetne feltelepíteni.
    A probléma okozója, hogy rossz driver rak fel a rendszer, megfelelő driver kiválasztásának módja és a driver letölthető innét:
    link
  • Jim Morrison
    #31433
    Vezérlőpult\Rendszer és biztonság\Rendszer --> beállítások módosítása --> speciális fül, indítás és helyreállítás beállítások... --> rendszerek listájának megjelenítése 30mp ig. ez mit jelent? ha 10 mp re teszem előbb bebootol?
  • katoooka
    #31432
    Sziasztok. ASUS K70IJ laptopom beépített webcam-ja fejjel lefelé mutatja a képet. Egyik ismerősöm azt mondta az operációs rendszer nem kompatibilis a cam-ommal (windows7). Tud valaki segíteni, hogy lehet-e ez a probléma? Előre is köszönöm.
  • bon
    #31431
    Ja és a telepített frissítések biztonsági mentései is foglalják a helyet.
  • bon
    #31430
    Normális, ajánlott partíció méret 40gb (nekem egy 64gb-os ssd-n van a rendszer) a helyfoglalása nagyban függ a telepített programok számától, a winsxs mappa szkot hízni rendesen, de index képek is foglahatnak sokat vagy az ideglenes telepítő fájlok. Futtasd le a lemezkarbantartót, elég sok helyet fel tud szabadítani.
    XP-vel meg nem összehasonlítható a rendszer, annyir nagy az eltérés, pl. sokkal nagyobb a támogatott a hardverek száma így több helyet foglalnak a driver-eik is.
  • zserrbo
    #31429
    Ha exodus2 ötlete nem válna be szerintem a következőt kell tenni. Hangszóró ikon/lejátszóeszközök/kommunikáció és nincs műveletre állítsd be.Ha skype-olsz is közben én ott is be szoktam állítani, hogy ne ő szabályozza a hangerőt. Amúgy ideiglenesen a hangszóró ikon/hangkeverő megnyitásával tudod állítani a játék hangerejét, ha elindítottad a játékot, de ezt mindig be kell állítani, ha az előbb leírtad nem teszed meg.
  • 5c0rp330n
    #31428
    az letezik h a windows mappam 24 gigas? normalis ez? mennyi a maximum amit kerhet? tudtommal "csak" 16/20 giga szabad teruletet igenyel a windows telepitese, mi lenne ha akkora particiora telepitettem volna? vicc ez az egesz. egyebkent sem ertem hogy mitol foglal kb 10-szer (!) annyit mint az elozo windowsom (xp).
  • exodus2
    #31427
    Talán, óra melletti kis hangszórón jobb egérgomb - lejátszóeszközök - Hangszórók - tulajdonságok - Speciális fül - Prioritás adása a kizárólagos módban lévő alkalmazásoknak vagy a felette lévő Eszköz kizárólagos kezelésének engedélyezése alkalmazásoknak...
  • Balázs 17
    #31426
    hi
    van egy olyan gondom, hogy van egy játék ami közben zenét szoktam hallgatni és amióta váltottam win7re, ha elindítom a játékot akkor leveszi a hangerőt a zene lejátszóról:S
    ezt meglehet vhogy oldani?
  • [HUN]FaTaL
    #31425
    Ezeket nem a játékok telepítik, hanem a programok. Én kézzel raktam fel a 2010et. Gondolom nincs olyan program a gépeden, amit Visual Studio 2010ben fejlesztettek, ennyi az egész. :)
  • bon
    #31424
    Nem jár semmilyen javulással, simán a játékok futtatása miatt kell telepíteni. Ha meg szükség lesz a 2010-re akkor úgy is felfogja magától rakni a játék.
  • fery02
    #31423
    Érdekes, pedig van néhány 2010-es játék a gépemre telepítve (mert ezeket gondolom játékok telepítik).
    Mind1, gondolom letölthetek 2010-est kézileg is, de akkor gondolom nem észlelnék játékokban semmi javulást se, ha eddig nem telepítette magával semmi.
  • baaka
    #31422
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem, hogy Win7-ben, hogy tudok fájlban keresni úgymint XP-ben lehetett?Hogy pl van egy txt fájlom amiben meg akarok keresni egy szót, de nem tudom a txt fájl nevét.És keresésnél kidobná azt a txt fájlt eredménynek amiben benne a van a keresett szó.
    Előre is köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #31421
    Semmi baja nem lesz nekem is sok van, 2010es is fent van már. :)
  • bon
    #31420
    Nekem is van néhány, de ennyi azért nincs emlékeim szerint.