46641
  • aate
    #31499
    Az alábbi Dx 11 teljesítmény növelő frissítéshez win érvényesítés szükséges!
  • aate
    #31498
    A Microsoft ezúttal egy teljesítmény növelő frissítéssel kápráztatja el a Windows 7 és Windows Server 208 R2 felhasználóit.

    A frissítés a DirectX 11 grafikai csomag egyes API függvényeit teszi hatékonyabbá, melyek a következők: Direct2D, DirectWrite, Direct 3D 10.1 és a DirectX Warp.

    A frissítés elérhető a Windows Update-en keresztül, vagy letölthető Microsoft Download Center -ből. A játékosoknak kötelező, de mindenki más számára is előnyös a telepítése.

    Ismét szemtanúi lehetünk a redmondi cég új politikájának, miszerint igyekszenek lépésről-lépésre, apránként elérhetővé tenni a frissítéseket. Az eddigi szervízcsomagos megoldásnak köszönhetően sok vállalatnál bevált szokássá lett, hogy addig nem volt hajlandó a legújabb rendszerre váltani, amíg ki nem adták hozzá legalább az SP1-et. A Windows 7 -tel a cég igyekszik ezt a beidegződést megváltoztatni.

    A Windows 7 SP1 valószínűleg hoz még újdonságokat, de a Microsoft szerint, csak ezért, nem érdemes várni a váltással.
    Az SP1 jelenleg béta állapotban már elérhető, és a tervek szerint 2011 első felében készül el a végleges verzió. letöltés
  • drasta69
    #31497
    há ja elég ratyik de nem akarok újat venni ezekkel kéne kezdeni valamit ha tudtok...
  • Deletos
    #31496
    Bocsi hogykésőn reagálok csak dolgoztam és nem voltam gép közelbe, szóval BIOS frissités nem volt, és nem tuningolom a gépem
  • [HUN]FaTaL
    #31495
    Mobilnetnél semmit, néha érdekesen oszt ip-t. Szard le ha megy a net. Okézd le és kész.
  • alcotb
    #31494
    köszi...csak 1 gép van, nem életbevágóan fontos.csak kicsit idegesítő mindíg leokézgatni.
  • bon
    #31493
    Ha több géped van és kézzel van az ip cím beállítva, akkor az eggyik gépnél át kell írni egy másik számra pl. eggyel nagyobbra. De ha csak 1 géped van, akkor szolgáltató hálózatán van még egy a tiéddel azonos ip cím (ilyet még nem láttam) de egy parancssor indítva (cmd) és az ipconfig /renew parancsot kiadva kérhető egy új ip cím.
    Más ötletem nincs, hogy mi okozhatja.
  • alcotb
    #31492
    és ilyenkor mit lehet/kell csinállni?
  • bon
    #31491
    Azonos ip című gépek van a hálózaton.
  • alcotb
    #31490
    miért írogatja ki a gépem hogy ip cím ütközés?laptop+mobilnet
    nem állítgattam semmit...csak elkezdte kiírogatni
  • bon
    #31489
    align="center" volt a megoldás
  • KranaZoli #31488
    Felraktam az Alcohol 120-at és ezzel rendben működik a noti. Tovább ezzel nem is pöcsölök. (mármint a DT-vel) Célnak ez is teljes mértékben megfelel.

    A CD-ROM probléma meg abból adódott (állandóan kérte az eredeti lemezt, ...), hogy úgy látszik amit Én gyártottam ISO-t az nem volt jó. Rákerestem torrent-ekre, leszedtem egyet és azzal rögtön ment.

    Köszi!
  • bon
    #31487
    Otthon sata csatolós íróm is van, de a munkahelyi gépek jó rész is már csak Sata-s, nem volt gond a telepítésükkel. Megnéztem a mellettem lévő 2x db Dell gépet a Sata meghajtók ATA módban vannak. De célszerű a boot menüvel indítani a telepítést pl. F12-es gomb.
  • Armagedown
    #31486
    pont az előbb néztem hogy probléma van a Sata csatolós dvd írókkal , mert nem lehet róla a windows telepíteni
    http://ipon.hu/forum/hozzaszolasok/14037/samsung_sh-s223l-bebe_fekete
  • bon
    #31485
    dvd írót nem kell telepíteni, bedugod és megy
  • Armagedown
    #31484
    A dvd írómat ki szeretném cserélni mert már nem működik rendesen , egy Sata csatlakozósat szeretnék venni , de itt olvastam hogy a telepítésnél probléma lehet , igaz ez ? Vagy elég ha a BIOSban a vezérlő Native Ide módban van ?
  • exodus2
    #31483
    nah, center és /center szögletes zárójelben, közte a link?
  • exodus2
    #31482
    Esetleg a
    képlink
  • bon
    #31481
    Mi a kódja a középre rendezésnek? (nem nagyon értek a web programozásához)
  • bon
    #31480
    Szerintem a mostani jobb.
  • BIZ0906
    #31479
    Ha középen lenne már az is sokat segítene az tuti.
  • Zoli007
    #31478
    Ez a banner csúnyán el van csúszva.
  • BIZ0906
    #31477
    Ezt inkább ne.
  • bon
    #31476
    A régi az 792x243 képpont volt.
  • berczely
    #31475
    Ezt rakd ki szerintem!
  • berczely
    #31474
    Milyen szélesnek kell lennie?
  • bon
    #31473
    Tetszik be is raktam, de szerintem a szélessége kevés.
  • berczely
    #31472
    "Sima" változat:

  • BIZ0906
    #31471
    És jobban is néz ki!
  • berczely
    #31470
    Unalmamban készítettem egy bannert mert nem tetszett a mostani!



    Bon neked meg köszönöm a választ!Akkor marad a KMplayer!
  • bon
    #31469
    Tudná, csak akkor azért is beperelnék, így is ki kellett adnia media player nélküli változatott is. Kodec pack használata meg nem javaslott, mindent úgy se fog tudni lejátszani a beépített media player.
  • berczely
    #31468
    Sziasztok!

    Milyen kodeket ajánlotok ahhoz hogy Windows Media Player-el minden formátumot és feliratot tökéletesen tudjak használni?(Más lejátszót nem akarok felrakni!!)
    Miért nem tudja a MS, normálisan megcsinálni a beépített lejátszót?
  • bon
    #31467
    Úgy néz ki menthető a dolog, az itt leírtakat javasolják végrehajtani (zöld bejegyzés): link
    Sajnos úgy néz ki, hogy a Microsoft kicsit alulméretezte a 100mb-os rejtett paríció mérett. Még jó, hogy nem kötelező használni.
  • bon
    #31466
    Bios frissítés próbáltál már? Tuningolva van a géped?
  • goodspeed
    #31465
    Helló!

    Az miért van, hogy a Windows 7 biztonsági másolat készítő programja, azt mondja, hogy nincs elég hely a backup létrehozására, amikor a C és a D Partición nincs együtt annyi lefoglalt hely, mint amennyi szabad hely van a D-n ?






    Haverom, azt mondja, hogy a 100 MB-os rejtett partición amit a Windows 7 hoz létre, nem lehet kevesebb a hely mint 40MB. Nos én megnéztem, és 38 MB . Ezt hogyan lehet újra létrehozatni, vagy rehabilitálni, vagy tudom is én , csak megúszani a Windows reinstallt ?
  • Deletos
    #31464
    Sziasztok

    A segítségetek szeretném kérni!

    Az a helyzet hogy van egy középkategóriás gépem
    (320GB sata 2 Samsung winyo, AMD Athlon X2 4450e cpu, msi r3450 vga, msi k9n neo v2 deszka, 2*2gb ddr2 kingmax memória

    már szinte minden féle verziót kipróbáltam, és amikor a telepítő elkezdené kitömöríteni a fájlokat akkor egész egyszerűen addig áll 0%-on amíg ki nem kapcsolom a gépet, munkáltkor 4 órán keresztül állt szerintetek mi lehet a probléma?
  • Cat 02 #31463
    Én semmit. Néha letörlök valamit, mert nincs hely.
  • bon
    #31462
    Csupa "neves" márka, én bezsereznék egy logitech-et.
  • drasta69
    #31461
    Sziasztok! az a problémám hogy van egy hama AC 100-as webcamom ami win7 32bit alatt tökéletesen működött a saját telepítőcdjéről telepített driverrel, de 64-esen valahogy nem akar menni :/ olyan drivert ami külön 64bites windowsra van nem találtam hozzá, ebben kérném a segítségeteket! van még mellé egy technika TK13CM2-es webcam is ha esetleg ahhoz intéz valaki drivert azt is megköszönném!
  • KranaZoli #31460
    Mármint mit értesz azon, hogy a DVD író a szar?! Már írtam vele CD-t; DVD-t minden gond nélkül. Rákerestem gúgliban is a típusra + a DT blue screen-re, de nem nagyon találtam hasznos infót (eddig).

    Ma már nem foglalkozom vele. Majd holnap folyt. köv. :)

    Megnézem majd jobban a BIOS-t is mert azért picit korrektebb BIOS van benne mint pl. előző szériás nc6320-asban, vagy FS-ben amikkel eddig találkoztam. Még eszembe jutott, hogy talán az energiagazdálkodási résznél BIOS-ban, hogyan is áll a dolog, BIOS frissítésről már nem is beszélve. (de kétlem, hogy lenne) Vmware, ... Vannak még tippek...

    Viszont az a gondom ezzel a fránya CD-vel, hogy mivel melóhelyen volt egy XP-s gép, hát kipróbáltam azon is. Igaz nem a legfrissebb DT + XP is már eléggé össze volt hányva mindennel, de hiába a YASU ugyanúgy kiírja, hogy helyezzem be az eredeti lemezt. :( Amivel nem is lenne gond, mert megvan, csak így azon a gépen tudom használni amelyikben benne a CD. :(