46641
  • bon
    #31539
    Megnéztem, de szrintem más is lehet még hiba anaplóban, mert ez csak a lassú indulást jelző hiba, amire itt van segítség: link
    Azt ajánlják, hogy a Microsoft komponensenken kívül le kell tiltani mindennek az indítását.
  • BIZ0906
    #31538
    Akkor pechük volt nekem ez így eddig még bevált. De a MPC Home Cinemához nem kell Codec Pack.
  • aate
    #31537
    Nekem meg csak a DivX meg a flash van fent és VLC-t használok, és még nem volt gondom videó lejátszással. De aki más kodek csomagot használ annak már voltak gondjai. Több helyen is írtak már hasonló gondokat kodek pakkok után.
  • BIZ0906
    #31536
    Nekem csak a K-Lite Codec Pack van fent a legújabb Adobe Flash Player és IE8 és lejátszó MPC Home Cinema. Semmi baja nincs semminek.
    Így ajánlom ezt az össze állítást!
  • aate
    #31535
    valószínű, a codek pack kavar be...win 7 alá nem szabad feltenni és nem is kell semilyen kodek csomagot, max a divX-et.próbálj meg egy rendszer vissza állítás egy olyan időpontra ahol még jól működött. A flasht is töröld le és telepítsd fel újból az adobe oldaláról.
  • Higany
    #31534
    Köszi! Ezzel próbálkoztam, de eddig nem jött be. Közbe rájöttem, hogy ki volt véve a start menű tulajdonságainál, hogy keresse.
  • Apocalipto
    #31533
    Start menü kereső részébe beírod hogy msconfig.
  • Higany
    #31532
    És hol található, ill. hogy lehet előhozni?
  • Apocalipto
    #31531
    Found.
  • Rane19
    #31530
    Sziasztok lehet most megköveztek:D De haveromnak van egy olyan win 7 ami nem eredeti Akkor gondoljátok mi:D de nem kell neki aktiválni hanem ugyan ugy fut mint az eredeti 1 éve használja ha valakinek van még ugyan ilyen verzioja adhatna több infot hogy honnan lehet leszedni? Előre is ty !!!
  • Apocalipto
    #31529
    Msconfig win7-nél is van..
  • Higany
    #31528
    Üdv! Sikerült megnézned a fájlt, hogy mi válthatja ki az indulás leállását win7-ben? Köszi! Még lenne egy kérdésem. Hol lehet beállítani, hogy milyen programok induljanak a win7 indulásakor? Valami hasonló progit keresnék, mint amilyen bejött a Win XP-nél, ha beírtam az 'msconfig'-ot. Még 1x thx! Bye!
  • Apocalipto
    #31527
    Help!

    Összes youtube videónál zöld képernyő, 3mp lejátszás után kifagy a chrome. Flash fenntvan, shockwave fenntvan, még codec pack is. Mi lehet a gond?
  • xxxpaulxxx
    #31526
    Nem lehet, hogy csak 1499?
  • bon
    #31525
    Ha valóban ennyi géped van, akkor már ismerned kell a Windows Automated Installation Kit-et, link de min a sysprep-et.
  • dopli
    #31524
    Sziasztok!
    Az a problémám van, hogy van kb 1500 gépem, és mindegyiken XP van, azonban frissíteni kellene őket windows 7-re. Csakhogy olyan módon kell megtennem, amely közben formázom az összes gépet, így nem maradnak rajtuk office alkalmazások sem, azok viszont kellenének. Tehát olyan képfájlt szeretnék készíteni amin rajta van: a windows 7 és az office egyszerre. És jó volna, hogy ha csatlakoztatom a virtuális meghajtómhoz ezt a képet, akkor elinduljon a windows telepítése, majd ha kész, automatikusan az office is.
  • fery02
    #31523
    A COM3-nak voltak almappái is (azokban is kulcsokkal), de én akkor egyelőre csak a COM3 kulcsait töröltem, amikből egyet nem engedett, aztán vettem volna ki a pipát ahonnan kell, de ott nálam alapból ki volt véve.

    Azért még újraindítottam egyet ezek után, de semmi eredmény. :/
  • Deletos
    #31522
    Átkozom a XXI. századot :D, persze hogy nincs fdd meghajtóm, nem baj elvileg pendriv-val is meglehet csinálni, ha sikerült akkor már délután a win7-röl jelentkezem reményeim szerint!
  • Higany
    #31521
    Feltöltöttem ide. Előre is köszi!
  • Deletos
    #31520
    Köszi szépen, hazajöttem éjjel szerintem megcsinálom!
  • exodus2
    #31519
    Ha dualbiosos akkor egy gombnyomással rendbevághatod. Gyakorlatilag akkor rontja csak el, ha egy áramszünetet kapsz közben, de dualbiosos alaplapoknál az sem probléma, mert mint írtam visszaállítható. Azért olvass utána a folyamatnak.
  • Deletos
    #31518
    Még nem, soha életemben nem csináltam nem vághatja oda a deszkámat?
  • bon
    #31517
    Bios frissítés már megcsináltad?
  • exodus2
    #31516
    Azért azért kis hozzáértés nem árt...

    Mit is ír? "Open registry editor, locate HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\COM3, and then delete this key"

    vagyis indíts regisztry editort (futtatásba írd be hogy regedit), majd keresd meg ezt az útvonalat (a regedit!ben), utána töröld a benne lévő kulcsokat.

    Windows szolgáltatások be- és kikapcsolása-hoz mész, majd a pipát kiveszed az Internet Information Service elől.
  • Deletos
    #31515
    értelek, nem tudom hogy olvastad hogy e lejjebb hogy mi a problémám? :)
    erre szeretnék valakitől vhogy segítséget kérni, de úgy látom nem csak nálam állt meg a tudomány :)

    Copyzom:
    Sziasztok

    A segítségetek szeretném kérni!

    Az a helyzet hogy van egy középkategóriás gépem
    (320GB sata 2 Samsung winyo, AMD Athlon X2 4450e cpu, msi r3450 vga, msi k9n neo v2 deszka, 2*2gb ddr2 kingmax memória

    már szinte minden féle verziót kipróbáltam, és amikor a telepítő elkezdené kitömöríteni a fájlokat akkor egész egyszerűen addig áll 0%-on amíg ki nem kapcsolom a gépet, munkáltkor 4 órán keresztül állt szerintetek mi lehet a probléma?
  • fery02
    #31514
    Szóval akinek nincs Dx 11-es VGA-ja, annak totál felesleges.
  • fery02
    #31513
    Itt látok 4 hozzászólást, az első ugye maga a probléma leírása.
    Az utolsó 2 szerintem lehet nem is Win 7-re vonatkozik, mivel pl a 4. hsz-ban olyan linkek vannak, amikben "Windows XP" kifejezés van.

    A 3. meg első látszatra jó is lenne, csak ott is találok több "bakit" is. Az első az rögtön a "COM3 kulcs" törlése. Nálam pl az egy mappa, nem pedig kulcs (nem is mertem még törölni).
    Aztán meg, hogy "Add/Remove Programs/Add/Remove Windows Components.
    Ennek a magyar megfelelője a "Windows szolgáltatások be- és kikapcsolása" lenne? Mert ha igen, akkor utána írja, hogy "Haladjak végig a varázslón...", de nálam nem jön be semmi varázsló.

    Maradéknak ott van a 2. hsz, ami talán még szerintem kivitelezhető is, de természetesen ebben is el tudok akadni. :D
    Ez a sor nem tiszta nekem:

    "You first delete IIS related packages in Component Services MMC: "IIS In-Process Applications", "IIS Out-of-Process Pooled Applications" and "IIS Utilities"."

    Ha te tudod, hogy hol kell ezeket törölni, akkor ezzel talán megpróbálkozom.

    Persze ha te WIn 7-en végig tudnád csinálni a másik kettő hozzászólásban leírtakat, akkor szívesen meghallgatom a tanácsaidat velük kapcsolatban.

    Köszönöm!
  • Apocalipto
    #31512
    Nem ajánlatos, esetleges vírusfertőzés esetén az adott meghajtón minden vírusos lehet. Ezért érdemes egy külön a windowsnak, hogyha az megfertőződik, elég csak formatálni, a cuccaid meg nem lesznek vírusosak a másik partíción.
  • Deletos
    #31511
    Szerinted az bekavarhat hogy egy winyóra 1 particióra akarom telepíteni? 320GB
  • bon
    #31510
    Feltöltöd pl. rapidra, data-ra, vagy hasonló tárhelyre a linket meg beilleszted ide, így többen is megtudnák nézni, és hátha lesz valami javaslat a probléma megoldására.
  • bon
    #31509
    40gb-os rendszer paríció, programok c:-re telepít, minden más külön meghajtóra, így elégnek kell lennie a helynek. Mai merevlemez méretek mellett kibirható a Windows 7 helyfoglalása.
  • Deletos
    #31508
    szia, bocsi de akkor nem tudsz a problémámra vmi segítséget javasolni? :)
  • Higany
    #31507
    Megnéztem, de nem nagyon tudom értelmezni. Esetleg tudnál adni egy mail címet, ahová elküldhetném a kimentett fájlt? Köszi!
  • bon
    #31506
    Disk Cleanup, a dirver könyvtár meg több mint 2gb. De a fő helyfoglaló a winsxs könyvtár, de mérete nagyban függ, hogy menynni programot telepítget fel a gépre az idők folyamán.
  • bon
    #31505
    Nézd meg a hibákat az eseménynaplóban.
  • Dzsabba
    #31504
    Sziasztok.

    Tegnap vettem egy MSI CR700 laptopot, amivel minden rendben van, kivéve a webkamerát ami most nagyon fontos lenne, de az istenért se akar életre kelni, már próbáltam az msi oldalán drivert keresni de ott azt írja hogy az op rendszernek ismernie kell és így driver sincs hozzá.A segítségnek nagyon örülnék.

    Üdv:Dzsabba
  • 5c0rp330n
    #31503
    aham, kosz. a lemezkarbantartot hogy hivjak angolul?
    sokkal tobb a drivert tamogat nyilvan, de sztem a driverek nem foglalhatnak 1 gigat sem osszesen, nemhogy 20-at :)
  • Apocalipto
    #31502
    Jó lett az új banner, de szerintem indokolatlanul nagy.
  • Higany
    #31501
    Sziasztok! Egy nagy problémában kérném a segítségeteket. Azt csinálja a Win7 64 Enterprisem, hogy kb. 10 indításból 5 ből megáll az üdvözöljük résznél vagy amikor beírom a jelszómat, van amikor olyankor is megáll és nem tölt tovább. Mi lehet a probléma? Köszönöm előre is!
  • tobias88
    #31500
    Hellosztok!

    A win 7-em elég sokszor kiírja település óta, program indítás után, hogy a program leált, a win7 keresi a problémát, blabla...

    Ez mitől lehet? Csak simán elindítok egy progit és valamikor megy, valamikor nem...