46641
  • Zan
    #31659
    A felhasználói fiókoknál tiltsd le/töröld ki a többi felhasználót a rendszergazdán kívül(azt amúgy sem lehet törölni/tiltani).
  • bon
    #31658
    Kamú, Én már elég sok cégtől "nyertem" elég sok pénzt. Már több dolog miatt is nem hihető: elég gyenge fordítás, az érkezett email kinézete, ennyi pénzt nem osztogatnak még promo célból se, email cím is érdekes.
  • [HUN]FaTaL
    #31657
    Még a magyar is fos, be ne vedd már :D MS e-mail és @yahoo.com :D
  • aate
    #31656
    Most őszintén,mit tettél 500 000 dolcsiért? valószínű semmit ,ezért ne is várd a pénzt! Átverés, ha válaszolsz jönnek a kéretlen alkalmazások e-mailek! Ha ennyi pénzt nyernél arról biztos nem így értesítenek!
  • SirAlo
    #31655
    Hello, ma kaptam egy ameilt ahol ezt irja:

    Your e-mail address was elected in 2010, Microsoft Promo from July to December, and you have been selected to win $ 500,000. Please contact
    Rev. George Peters
    [email protected]
    Coordinator
    Congratulations


    Az Ön e-mail címet választották 2010-ben, a Microsoft július-december Promo, és akkor kerültek kiválasztásra, hogy nyer 500.000 $. Kérjük, forduljon
    Rev. George Peters
    [email protected]
    Koordinátor
    Gratulálok


    Ez tenyleg létezik vagy csak valaki át akar verni ? mert semmi link hogy vírul lenne csak azt az email címet írja.
  • Arcor
    #31654
    Hol lehet beállítani, hogy kihagyja a login screent ha csak egy account aktív?
  • aate
    #31653
    Az én kamerám is Vista driverrel megy !:P próbáld ki, de előbb a régi drivert távolisd el meg a kamerát is húzd ki majd előbb telepítsd a drivert, majd csak utána dugd rá a kamerát!
  • aate
    #31652
    Aki nem bir várni az Sp 1-re annak itt van pár új elérhető frissítés
    a frissen megjelent update-ekből, melyekre már nem kell a szervízcsomag megjelenéséig várnunk:

    KB2272691 - Alkalmazás kompatibilitási frissítés
    A frissítés megváltoztatja a Windows 7-tel nem kompatibilis programok kezelését, a következő lehetőségek bevezetésével:
    Hard block - A rendszerrel nem kompatibilis programok futtatását akadályozza meg. A szoftvergyártó hozzájárulás szükséges hozzá.
    Soft block - A rendszer csak figyelmezteti a felhasználót az inkompatibilitási problémákról

    A KB2272717 megegyezik a KB2272691-el, annyi különbséggel, hogy ún Dynamic Update-en keresztül érhetjük el.

    KB2028560 - Frissítés a grafikus rendszerhez

    KB982110 - A "QueryPathOfRegTypeLib" funkció visszatérési értékének helyes javítása.
    A 64 bites Windows 7 és Server 2008 R2 rendszereken a "QueryPathOfRegTypeLib" funkció, 32 bites alkalmazásból meghívva hibásan, a 64 bites elérési utat adta eredményül. Ezt a hibát orvosolja a frissítés.

    KB982018 - Hotfix az Advanced Format tipusú lemezek kezelésére.

    KB947821 - System Update Readiness Tool
    A Microsoft azért fejleszti - már a Vista óta folyamatosan - a System Update Readiness Tool eszközt, hogy megoldhatók legyenek a frissítések és más szoftverek telepítésével kapcsolatban esetleg előforduló problémák. Az eszközt nem szükséges manuálisan futtatni, mivel azt a Windows Update szolgáltatás automatikusan felajánlja azokon a számítógépeken, melyek az eszköz által megoldható állapotba kerültek.

    Letöltés Link :
  • JoeFromHun
    #31651
    De itt csak VISTAhoz van :(
  • aate
    #31650
    Ezeket próbáltad? labtec cam drivers
  • JoeFromHun
    #31649
    Sziasztok!

    Van egy Webcamerám az alábbi hardver azonosítóval:
    USB\VID_046D&PID_092B&REV_0000
    Ez egy Labtec WebCam Plus... a kérdésem az lenne,hogy ezt windows7(32bit) alatt sehogyan sem lehet működésre bírni? :(
    Köszi előre is ha valakinek van ezzel kapcsolatban ötlete!

    Üdv:JoE! :)
  • aate
    #31648
    Ez is segíthet: Töröld az ikontárat \Users\<név>\AppData\Local\IconCache.db, rejtett fájl), esetleg csak másold ki valahová, és indítsd újra a gépet, akkor újra fogja építeni.
  • aate
    #31647
    1.Póbáld meg a Mappabeállítások módosítását vissza állítani Link 2. esetleg rendszer vissza állítás. 3. másik egyszerű megoldás új felhasználó létrehozása, a hibás törlése.Vagy külső program pl: Tune Up abban vissza lehet állítani mindent alapra.
  • bon
    #31646
    Én biztos cseréltem volna inkább egy újabbra mint, hogy felrakjam az XP-t.
  • bon
    #31645
    Symantec Ghost is elkészíthető pendrive-ra
  • M412305
    #31644
    Sziasztok! Azt vettem észre az oprendszeremen (Win7 Pro 64 bit), hogy a számítógép mappában található merevlemez meghajtóim ikonjai (C, D, E) nem jelennek meg rendesen, csak egy jobb felső sarkában behajtott papírt formázó ikon jelenik meg, a belsejében esz asztalra hasonlító ábrával. Ez a jelenség csak a meghajtók ikonjainál figyelhetők meg. Ezt a jelenséget hogy lehet orvosolni. Előre is köszönöm a választ.
  • [HUN]FaTaL
    #31643
    Paragon Hard Disk Manager jobb szerintem. Fél perc alatt csinál bootolható pendriveot is nem kell dvdvel szarozni visszaállításkor. :)
  • Rage47
    #31642
    én is megjártam ezt ma a dlink adapteremmel (2003 óta nincs drivere). végül felraktam az xp-t, mert hiába sikerült win7-re tuszkolnom az xp-s drivert, nem akarta megtalálni a routert....
  • Zan
    #31641
    Az első ígéretesnek tűnik!Köszönöm szépen a gyors választ!
  • bon
    #31640
    Ati driver takarításhoz így kapásból ezt találtam: link1 link2

    Ghost file készíteni pl. Norton Ghost vagy Symantec Ghost progival lehet, elég egyszerűen használható progik. De ha még egyszerűbb kellene akkr a beépített biztonsági mentés és visszaállító programot ajánlom.
  • Zan
    #31639
    Sziasztok!

    Nekem már régóta van egy problémám,amit nem tudok megoldani.Sapphire HD5850-es grafikus kártyám van.Egyszer újra akartam telepíteni a Vga drivert,de miközben uninstall volt,hibaüzenettel kilépett a program.Ennek az eredménye az lett,hogy félig lett eltávolítva a program,ami miatt nem engedte se leszedni,se újra telepíteni a drivert,semmilyen másikat sem.Aztán végül is nagy nehezen feltelepítettem egy drivert akkor,már nem tudom melyiket,ami azóta is működik,mármint részlegesen,mert a Control Panelt nem tudom megnyitni..:),de legalább elindulnak a játékok.
    Na most azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy windows-reinstall nélkül hogyan tudom megoldani azt,hogy teljesen gyomostul ki tudjam irtani az összes vga-hotz tartozó filet a gépemről?Gondolom valami cleaner kellene hozzá,de nem tudom használni egyiket sem.Egyszer felraktam valamit,de nem tudtam,hogyan működik...!

    Mit ajánlotok?Hogyan csináljam?ha valaki leírná -hogy ilyenkor,amikor egy program nem megfelelően van telepítve,felrakva a gépemre- ,nagyon megköszönném!

    A másik kérdésem csak annyi lenne,hogy hogyan kell ghost filet készíteni,ghostolni?Értem itt azt,hogy ha nem tudom e fenti problémát megoldani,akkor reinstall lesz és akkor már a friss win 7-emről csinálnék egy ghos filet,hogy utána azzal egyszerűbb legyen az újrarakás.

    Üdv
  • Doomista
    #31638
    Köszi, sikerült!
  • Chrisx
    #31637
    Start menü jobb gomb / tulajdonságok / testreszabás / alul start menü mérete
  • bon
    #31636
    Szerintem teljesen rendben van
  • Doomista
    #31635
    Hali!

    Ma váltottam át 32 bitesről 64 bites Windows 7-re, de egy megoldatlan helyzet ügyében szeretnék kérdezni.

    Picture

    A bekeretezett felugró ablakot hogy tudnám felfelé meghosszabbítani ? Mivel a felbontás 1680x1050, ezért elég kicsinykének tűnik, meg kevesebb ikont/mappát is látok így, az előző windowsnál nem tudom már hogy csináltam, vagy lehet tökre véletlen/magától rakta úgy be...nem emlékszem már rá...ötlet van? Előre is köszönöm.
  • bon
    #31634
    Próbáld ki más gépben, ha ott is csinálja a hibákat akkor adat mentés és új vásárlása, vagy lehet garisztatni.
  • dave86
    #31633
    ujra directx::::::
    hd sentinelben minden ok.csatlakozások rendben.
    virusmentes a gép.
    hdsentinel szerint 3év még a winyo élettartama.
    de már filmnézés közben is kattog és belassul.
    áááááááá

    help thx
  • rexHUNter
    #31632
    oké és köszi
  • bon
    #31631
    Nincs további beállítás, jelszó megjegyzéséhez pipa és jónak kell lennie, amikor még én is betárcsáztám akkor is elég volt ennyi, de végül beszereztem egy router-t.
  • 404
    #31630
    lehet, hogy tök félreértem, hogy mit akarsz, de ne a hálózat varázslót futtasd, hanem a stick setupját
  • rexHUNter
    #31629
    megtaláltam de nem jegyzi meg azért írtam ide hátha van még valami további beállítás is
  • bon
    #31628
    Igen, mentsd el a jelszót, a jelszó megjegyzésének lehetősége ott van ahol beállítod.
  • exodus2
    #31627
    Próbáld meg hogy kihúzod, majd visszadugod. Esetleg ha kaptál hozzá lemezt akkor azt berakni, és bekonfigurálni. Bár valamit csak kellene látnod, hogy mi a gond.
  • rexHUNter
    #31626
    hi!
    megoldható hogy ADSL internetnél automatikusan bejelentkezzen ne keljen mindég a jelszót beírni
  • mtbsrác
    #31625
    Kép NAGYBAN!


    Nagykép!
  • mtbsrác
    #31624
    Nekem olyan gondom van hogy van egy WI-FI USB stickem (tiplink TL-WN422G),
    és nem akar hálózatot találni! Azt írja hogy nincs csatlakozás!
    Holott kb 1,5méterre van tőle a wifis router rátett külső 7dba-s antenna! (megy is)

    Kép=


    [url="http://prohardver.hu/dl/upc/2010-09/23673_hiba.jpg"]NAGYBAN![/url]

    Feltettem a legfrisebb drivert is, ill amit a windóz szedne le vmi atheros csodát de
    azzal se akar működni. Mind2nél ugyanezt írja ki. Ha lefuttatom a hibakeresést az meg
    azt írja hogy nemjó a driver. Windóz szerint driver rendben!
  • bon
    #31623
    Nem tudom, hogy okozhatta e a két virusírtó, de egy oprendszeren belül két virusírtót használni nem ajánlott, mert okozhat problémát. Én a helyedben csinálnék egy tiszta telepítést.
  • M412305
    #31622
    Szia! Állandó figyelésre be van kapcsolva a hd sentinel progi, de semmiféle merevlemez hibát nem jelzett. Bár így visszagondolva az előzményekre, a counterspy programot akartam feltelepíteni, ami közben kiakadt a win installer, amit egy rendszervisszaállítással helyrehoztam, és utána akartam leszedni a spy sweepert. 2 vírusírtó összeakadása okozhaat ilyen problémát?
  • bon
    #31621
    De telepítéskor már nem szabadna problémát okoznia, de más oprendszeren se, tehát szerintem nem a spy sweeper okozza a problémát. Winyó hiba kizárható? HD Sentinel progival megnézheted.
  • M412305
    #31620
    Szia! Éppen most futtatok le egy ellenőrzést a Nod 32-vel. Az egész gond a spy sweeper kémprogramírtó sikertelen, revo uninstaller általi eltávolításakor következett be. Addig nem volt ilyen jellegű gond.