46641
  • alcotb
    #31862
    kipróbáltam...bebootolás előtt is csipog...de a gép hangszórója miközben rá van kötve a házimozira (jack-rca átalakító)...tehát a gép csipog.további teendő?bios-ban nem találtam ilyesmi beállítást...mint már írtam régebben (mint laikus) alig van néhány opció a bios-ban.
  • chris1124
    #31861
    Azért köszi.
    Bíztam benne, hogy van valami megoldás.
    Akkor marad így.
    Mégegyszer köszi!
    Üdv
  • exodus2
    #31860
    Azért azt érted, hogy xp-s driverek ősrégiek, de xp-sek. De win7es driver hiján, win7 alatt nem fognak menni.
  • alcotb
    #31859
    telefon?a gép töltőjéről van szó...:D
  • chris1124
    #31858
    Compaq Evo N610c
    Csak régi driverek vannak.
    XP-s driverek is ősrégiek, mégis ment.
  • bon
    #31857
    Bedugod a telefont a Windows betöltődése előtt tehát a boot során akkor még biztos a gép csipog és nem a Windows. De magáról a hangról is felismerhető
  • alcotb
    #31856
    oké, ez eddig világos...(valszeg a laptop) de hogy mi is sípol, azt honnan a francból állapítom meg?
  • bon
    #31855
    Milyen géped van? Mert szerintem itt más gond lesz nem teljesítmény probléma. Legújabb driverek fent vannak?
  • chris1124
    #31854
    Bármit állítok, semmi.
    Ha XP alatt nem volt gyenge a proci a lejátszáshoz, win7 alatt miért az?
    Pedig úgy tűnik!
  • bon
    #31853
    Töltöről vagy akksiról járatva a notebook-ot jelentkezik a sípolás és ami fontos, hogy a Windows sípol vagy maga a gép.
  • aate
    #31852
    Nálam csak ha HQ videót játszom akkor terheli a nagyon procit sima dvd formátumnál nem,de szerintem az én procim gyenge...
  • aate
    #31851
    Ezt találtam másik fórumon: 1.- frissen telepített rendszeremnél olyan probléma keletkezett, amit amivel még nem találkoztam eddig a kmplayer használata során. A WMV fileok lejátszásával vannak gondok, mégpedig mikor beletekerek akadozni kezd.
    Gondoltam átnézem a dekóderbeállításokat és bár telepítésnél mindent a belső kodekekre bíztam, valamiért a WMV 7, 8, 9 -ek nem voltak bepipálva. Most már megy minden jól.
    2.telepitettem a kmplayer s stb. dolgot ami kell hozzá, . elindul a videó, meg minden, de szaggat a kép, akadozik. ez miért van? válasz:
    obbklikk->Video Advanced->Video Renderer (itt váltogass, valamelyik hátha jó lesz)

  • chris1124
    #31850
    Üdv.
    Köszi.
    Csak maga a Kmplayer.exe 65-80% -on mozog. Ha BSPlayerrel játszom le, ugyanaz. A Bsplayer exe-je van ugyanannyin.
  • alcotb
    #31849
    azért idegesít mert rákötöm a "hifi"-re és amikor üvölt a zene és be kell dugnom a tötőt akkor kurvahangosan üvölt a beep-is.
    apum gépe is fujitsu csak az amilo...ot nincsen ilyen probléma.
    (Egy Fujitsu Siemens v5505-ről van szó)
    a töltőnek nincsen külön szoftvere
  • aate
    #31848
    Más lejátszó (BS player) (VLC) annál is próbáltad?A feladat kezelőben >folyamatoknál nézted mi fút 95%-on?
  • aate
    #31847
    Az én telefonom usb-kábel(samsung)mikor a samsung szoftvere megtalálja az eszközt akkor csilingelve jelzi a ki és bedugást.
  • chris1124
    #31846
    Üdv.
    Köszi.
    Sajna nem jó sehogy. Akármit állítok, nem jó.
    Ugyanakkor észrevettem, hogy a proci teljesképernyős lejátszásnál
    95-100%-on pörög.
    Miért lehet?
    Köszi.
    Üdv.
  • aate
    #31845
    Ez miért baj?Vagy folyamatosan beep...és zavaró?
    1.Azt kéne megtudni az alaplapi hangszóró vagy a hangkártya adja a hangot? Az alaplapi lehet bios üzenet...bios leírásban hang jelzések hibáit meglehet keresni.
    2.De lehet a ,,töltő" szoftvere így jelzi mikor leválasztod de ez a hangkártyán kell ,hogy szóljon de akkor abban is kell kikapcsolni(szoftverben)
    3. próbáld ki másik gépen is jelentkezik ez a hang?
  • alcotb
    #31844
    Már csak arra kéne megoldást találni hogy hogyan tudom kikapcsolni a "beep"-et amikor ki/be dugom a töltőt.
  • bon
    #31843
    Windows\system32 könyvtárban található calc.exe-ről készíts egy parancsikont
  • alcotb
    #31842

    rendszervisszaállítás?nekem jobb ötletem nincs
    vagy nem maradt benne a lomtárban?
  • fityusz
    #31841
    Hmmm, nekem a kereső nem dob ki rá semmit sem: Nincs a keresésnek megfelelő elem. Ezt írja sajnos.
  • alcotb
    #31840
    beírod startmenü keresőbe hogy 'számológép'...majd jobb klikkel húz és 'új parancsikon létrehozása itt', vagy 'rögzítés a stratmenüben.
  • alcotb
    #31839
    ha nem sikerülne törölni akkor ajánlom az unlocker nevű progit...azzal tuti menni fog...és hogyha azért nem tudod törölni mert egy alkalmazás használja akkor azis meg tudod nézni vele hogy mi...én anno xp-n használtam...eddig bajom nem volt belőle...
  • fityusz
    #31838
    Üdv!

    Sikerült törölnöm a start menü, kellékek...-ből a számológép ikonját, megtudnátok mondani, hogy hogyan tudnák egy új parancsikont készíteni neki? Előre is köszönöm!
  • exodus2
    #31837
    TEMP könyvtár átmeneti tárolóhely. Tehát ha valamit telepítesz, vagy tömörített állományból nézed a képet, stb akkor oda rakja. De van hogy a programok benne hagyják ezeket az átmeneti fájlokat. Töröld.
  • Prince of Máté
    #31836
    HTTFFD9.tmp nevű fájlok, van belőlük vagy 1000 db...
  • Toto652
    #31835
    Köszönöm!
  • bon
    #31834
    Igen, de azért nézd meg, hogy mi foglalja el ezt a rengeteg helyett
  • alcotb
    #31833
    jujj...az komoly

    A temp tartalma nyugodtan törölhető.Sőt időnként ajánlott is.(Én havonta törlöm.)
  • Prince of Máté
    #31832
    Rendszeresen ürítem, 50 mega szabadult fel.
    Windows/Temp mappa tartalmát törölhetem? Az ugyanis 45 gigát foglal...
  • bon
    #31831
    Futtasd le a lemezkarbantartó progit, majd a felhasználód temp könyvtárának tartalmát is törölheted.
  • Prince of Máté
    #31830
    Hi!

    64 Bites win 7 van fent, és szeretném megtudni miért foglal a windows mappám 65 gigát?! Januári install.
  • bon
    #31829
    a KMplyaer-ben a videó feldolgozás módját állítgasd.
  • bon
    #31828
    Wifi gyártó oldalán nézted a drivert? Mondjuk én biztos visszaraknám az XP-t egy EEEPC-re.
  • chris1124
    #31827
    Üdv.
    A 31817 re tud valaki segíteni?
    PLS!
    Köszi.
  • huiner
    #31826
    Sziasztok! A windows 7-ben ha elinditom egy programot egy idő után kilép belőle és ezt irja ki hogy "program működése leállt" és elkezdi keresni a hibát. De mindegyik programnál így van játéknál, böngészőnél, weblapszerkesztőnél... És mindegy hogy eredeti vagy nem, akkor is kilép. Az előző telepítésemnél is ugyanez volt: az első 3-4 napig egyáltalán nem írt ki hibaüzenetet. Előszőr azt hittem valami virus okozza, de a legujabb norton se talált semmit csak néhány cookit!
  • kissadamvikt
    #31825
    Sziasztok!

    Van egy ASUS EEEPC 900ha6xp netbookom win7-el. Olyan bajom lenne vele, ha bekapcsolom a wireless-t windows-on belül vagy kvül, amikor csatlakoznék egy hálózathoz kifagy. Driver nincs hozzá sehol-se, vmi ötlet megoldás???
  • alcotb
    #31824
    nyomattam egy "hibaellenőrzést" és most minden ok.ki érti ezt...
  • Terence007
    #31823
    De miért érdekel ennyire? Ha te tudod, hogy nem éppen nem használja semmi, akkor az egyik lesz azok közül, amit Fatal írt, akkor pedig csak húzd ki simán mindig aztán kész.