46641
  • [HUN]FaTaL
    #31902
    Lassú? Mihez képest? Gyorsabb mint az FF meg a Safari.
  • DarkSector
    #31901
    jobb már kicsit, de még elég bugos, valamint lassú.
  • aate
    #31900
    Aki letöltötte és kipróbálta az Internet Explorer béta verzióját, de nincs megelégedve azzal, a következő módon távolíthatja el:

    Nyissuk meg a Vezérlőpult > Minden vezérlőpult elem > Programok és szolgáltatások > Telepített frissítések megjelenítése
    A telepített frissítések listájában kattintsunk duplán a Windows Internet Explorer 9 -re.
    A megjelenő kérdésre válaszoljunk igennel.

    Ha az eltávolítás befejeződött, indítsuk újra a gépet.

    Ezután ha elindítjuk az Internet Explorer-t, a Sugó > Névjegy menüpontra kattintva már az IE 8 (esetleg 7) fogad minket, mivel a béta eltávolításával, automatikusan visszakerül az előző verzió.


  • bon
    #31899
    De ez is segíthet: link
  • bon
    #31898
    C:\Windows\System32\shell32.dll
  • bon
    #31897
    shell32.dll
  • [HUN]FaTaL
    #31896
    DLLből hívja, dehogy melyikből azt nem tudom.
  • M412305
    #31895
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a Windows 7 Pro oprendszer milyen mappában tárolja az.ico kiterjesztésű fájlokat. Konkrétan a sima merevlemez meghajtó ikonja érdekelne. Ha valaki beírná egy ikoncserélő program nevét vagy esetleg a linkjét, azt is köszönettel venném. Üdv
  • aate
    #31894
    Ha a programok közt megtalálod , próbáld onnan indítani.
  • me and a monkey
    #31893
    A legfrissebb Nvidia van fent, a hivatalos weboldalról vettem le.
    Köszönöm a segítséged.
  • aate
    #31892
    Nvidia drivert valószínű a win 7 frissítette és a szoftvert nem rakja fel hozzá csak a drivert ,nálam is előfordult. Az nvidia oldaláról frissítsd és akkor megjelenik de automatikusan nem látod csak ha beállítod hogy a tálcán is ott legyen.(az asztalon Jobb egér gomb is előhozza )
  • me and a monkey
    #31891
    Kicsit off.
    Használ valaki nvidia drivert 64-bites op. rendszeren?
    Most váltottam (32-bit és ATI videókártya) de kicsit fura, hogy a feltelepített Nvidis driver nem indul a Windows-zal együtt és a folyamatok közt sem látom.. értelemszerűen a tálcán sincs.
    Az eszközkezelőben pedig azt látom, hogy a videókártya pedig a telepített drivert használja.
  • lck
    #31890
    Most látom, még google.com se jön be. Lehet nálam van valami gond ?
  • lck
    #31889
    Windows Update nálatok is be van halva? Tegnap este óta szerver hibára meg leterheltségre hivatkozik. ( új windows telepítés közben ) Mindenki IE9 bétát rak ???
  • kirol
    #31888
    Értem, köszi.
  • bon
    #31887
    Még nem, de érdeklődésemre se kaptam választ az ügyfélszolgálattól.
  • kirol
    #31886
    Office 2010 elérhető tisztaszoftver keretében?
  • gunners
    #31885
    Hello!Sajnos ez sem segít ugyan úgy a képernyő közepére teszi és két oldalt feketeség:(
  • me and a monkey
    #31884
    Nem, nincs tuningolva és a lemezek is jók.
    Valami hardver-gond lehet belül.
  • fityusz
    #31883
    Köszönöm Bon a számológép eltűnésével kapcsolatos válaszod, sikerült visszatennem, köszönöm szépen!
  • bon
    #31882
    A hibakódra az eggyik oldalon bios frissítést javasoltak, de ha tuningolva van a gép akkor azt is megszüntetném a telepítés idejére. Sőt a telepítő lemez lassab (2x-4x) írását is javasolták.
  • me and a monkey
    #31881
    Revideálom amit írtam, újra nekifutottam, sokadik "kék halál" után.
    Ezúttal elindult a "file-k" kibontása és már 84%-nál jár, ezuttal nincs hibaüzenet.
    Ami történt a kettő között, hogy jól oldalbab@sztam a házat, mert azt olvastam, hogy akkor is ad olyan hibaüzit amit írtam, ha érintkezési biba van valamelyik optikai meghajtónál.
    Hogy ettől indult-e el vagy csak Bill Gates anyja unta el... nem tudom.
    Köszi a segítségeteket.
  • alcotb
    #31880
    Oppá ez a #31872-nek ment volna.
  • me and a monkey
    #31879
    Ez nem laptop, asztali PC. Ezeket - ha jól értem - telepítés után csináltad én el sem jutok odáig.

    BON:
    Még nem, megvallom még soha nem csináltam.
    Gondolod van összefüggés?
    Ez egy használt pc,volt rajta op. rendszer, egy új W7-t szerettem volna rátenni, szóval előtte minden rendben volt.
  • bon
    #31878
    Bios frissítést csináltál már?
  • alcotb
    #31877
    nekem ugyanilyen gondom volt szintén laptop.(intel gma x3100)ott hiába állítottam hogy teljesképernyős legyen.a megoldás az volt hogy a videokarinál beállítottam a felbontást 1024x768-ra.a windows-ban meg 1280x800-ra.ezek után minden ok.
  • me and a monkey
    #31876
    Sajnos ez nem az a fázis ( az akkor ha van ha a Bios-ban a floppy nincs letiltva...) ez ténylegesen hibaüzenetet dob.
    Error cod: 0xc00000e9
    Még nem találtam rá használható megoldást
  • Laczyi
    #31875
    Ott várni kell, a háttérben dolgozik.
  • me and a monkey
    #31874
    Windows 7 telepítésénél az első fázis lefut, de a "file-ok kibontása" résznél megáll a telepítő és sehova tovább.
    A gép biztos jó, a telepítőlemezek is (3 különbözőt is próbáltam, mindegyikkel telepítettem már)
    Találkozott valaki ilyennel vagy van valami tippje?
    Köszi.
  • Laczyi
    #31873
    Szia, a VGA driverében kell beállítanod hogy mindig teljes képernyőn menjen minden.
  • gunners
    #31872
    Üdv Mindenkinek! A segítségeteket szeretném kérni.Most Xp-ém van fent.Gondolkodok feltegyem-e a win 7-et?Csak nekem az a baj a win 7el hogyha én egy gamet 1024*768 tolom középre teszi a játékot azaz a két oldalt fekete marad!Ezt meglehet változtatni hogy teljesbe tegye ki mint az xp ?Laptopom van ha ez számítana.Nagyon örülnék neki ha erre lenne megoldás :)
  • aate
    #31871
    talán hasznos lehet:Bios hang jelzései
  • aate
    #31870
    IE9 > kipróbáltam ,gyorsabb mint a régi, de inkább használom a Chrome-t
    ez meg jó lesz weblap tesztelésre. :P
  • aate
    #31869
    Vannak még csodák 2.próbálkozásra már automatán frissített.MS-nek Sikerült egy chrome klónt készíteniük... :P
  • aate
    #31868
    Na jó én feladtam mikor valami frissítő csomagok telepítésére irányított,3-4 frissítést kér még a béta telepítő (win updaten nem jön le semmi új)manuálisan meg nem telepítgetem ezt a sok szart amit fel ajánl.... :P marad a chrome.
  • bon
    #31867
    Első benyomások alapján nem bejön az új felület ja és magyar nyelven is letölthető már a beta is, ami kifejezetten pozitív dolognak tartok.
  • bon
    #31866
    Letölthető az Internet Explorer9 BETA verziója: link
    forrás: link
  • alcotb
    #31865
    oks.mind1...max betelefonállok a szervízbe hogy ez mi.azért 1000 köszi a segítségért...próbáltam utánnanézni más fórumokon de magasabbfokú angoltudás híján nem sok sikerrel járt.azért thx. :)
  • alcotb
    #31864
    mióta megvettem a gépet azóta így van.volt már 1x szervízben mert kontakthibás volt a "monitor"...átvizsgálták a gépet és állítólag más baja nem volt.akkor ez most fogós kérdés mi?
  • bon
    #31863
    Na akkor kevertem valamivel :) A gép töltőjének viszont egyáltalán nem szabadna csipogni, ott már hardveres gond lesz szerintem. Innétől kezdve viszont más topicba kellene érdeklődnöd.