46641
  • DAFFANGER
    #32302
    Sziasztok!Nekem valami 73 megás update jött de még nem tettem fel érdemes feltelepíteni ugye?A másik kérdésem az lenne ugye vannak rejtett fájlok vagy mappák azokat hogyan lehet láthatová tenni mert egy játéknál kéne valamit betennem csak mikor bemegyek a mappába nincs ott semmi pedig állítólag van:S
    Köszi elöre is!
  • Basic
    #32301
    Elképzelhető h ha ezt felteszem, akkor tudnám ezen keresztül használni a régi szkennerem, amire csak xp-s driver létezik? Mert jelenleg ez miatt van fent a gépen a 7-es mellett az xp is.
  • malter
    #32300
    a sajátgépet hogy lehet asztalon felsö sávba tenni?vagy nem is lehet?
  • bon
    #32299
    2009. október 22-én jelent meg a Windows 7, ezért is furcsálottam a 2007-es dátumot, kizártnak tartom, hogy csak úgy kompatiblis lenne a driver, szerintem simán xp-s driver lehet azon az oldalon.
  • RoboKutya78
    #32298
    köszi az infot
  • Doomista
    #32297
    az 3 éve volt nem?
  • bon
    #32296
    Windows 7-es drivernek kicsit régi: 7/7/2007
  • bon
    #32295
    Nem csak Windows 7 alá létezik. Virutal Pc-nek nevezik és bármilyen Windows telepíthető rá. Windows 7 alá létezik egy előre telepített Xp is azt XP Mode-nak hívják, letölthető innét: link
    de ha játékra kell arra nem jó.
  • RoboKutya78
    #32294
    azt hiszem legalábbis.
  • RoboKutya78
    #32293
    hol kerested mert én azt hiszem találtam rá 2 mp alatt
    SiS~900-Based~PCI~Fast~Ethernet~Adapter
  • RoboKutya78
    #32292
    Sziasztok
    Kellene egy kis segítség
    Ha jól tudom létezik a win 7 alá olyan progi hogy window xp emulátor vagy mi a szösznek hívják.
    Honnan tölthető és hogyan kell telepíteni?
  • bon
    #32291
    Windows update-n megjelentek az e havi frissítések, telepítésük szokás szerint ajánlott.
  • Freddycom
    #32290
    Persze, hogy érdemes és persze, hogy megy.
  • Kaslerka #32289
    Sziasztok!
    Hamarosan gépcsere lészen és bekerül egy core i5 ill. 4GB RAM. A kérdésem az lenne, hogy érdemes e feltenni a 64bit-es Win7-et? A 4GB RAM miatt gondolom igen, de megy e minden játék a 64bitesen?
  • barmi
    #32288
    Hellász mesterek! SIS 900 -as fast ethertnet kártyához tudnátok linkelni egy W7 32bit drivert? (sehol nem lelek hozzá :(( ) Köszi! ; )
  • aate
    #32287
    Gondolom Iso formátum. Ezt a microsoft ezért adta ki: Windows 7 USB/DVD Download Tool De a nero is kiírja.
  • bon
    #32286
    Imgburn-al és 4x sebességgel.
  • jetblack
    #32285
    Hali mindenki

    Segitséget szeretnék kérni korábban megrendeltem tisztaszoftver programba a win7-et meg is kaptam de a lemezem eltűnt de a kulsc viszont emgvan mert az direkt felírtam külön letöltöttem egy win7-et ami ugyanolyan a leirása szerint de enm tudom mien programmal lene a legjobb kiírni és hanyas sebesség mellett válaszokat előre is köszönöm
  • [HUN]FaTaL
    #32284
    DOS 6.22 alatt sem működik...

    De már Vista alatt sem működik, ez van. A régi creative, ati, nvidia kártyákhoz sincs driver.
  • bon
    #32283
    Minden régi cuccot nem támogathatnak örökké, még ha saját termékük is.
  • atesz25
    #32282
    Jó persze a win 7 tényleg páratlan.De ez a k..va Microsoft, anno megvettem a kormányt sok pénzért és most egy Microsoft oprendszerrel nem kompatibilis.Ez egy kicsit felhábórított engem.És csak azért raktam volna fel hogy ne menjen az enyészetbe a kormány.Amúgy köszi mindent.
  • Freddycom
    #32281
    Eddig ha nyomtam egy Win+D kombót a 7-es gadgetek nem tűntek el, csak minden ablak leugrott a tálcára, de egy ideje eltűnnek a gadgetek is. Volt vkinek hasonló problémája? Nagyon hozzászoktam már ehhez a billkombóhoz.
  • fery02
    #32280
    Win 7 óta felesleges kérdés.

    XP-t EL KELL FELEJTENI!

    Ez mindenkinek szól.
  • bon
    #32279
    Magától csinálja meg az indító menüt. Gondot nem fog okozni a két oprendszer, de én biztos nem raknák fel 2010-ben egy XP-t is Windows 7 mellé.
  • MrIncredible
    #32278
    sziasztok! Mitől lehet az a jelenség, hogy mikor elindul a windows és betölt,és elindítom a mobilnet modemjét abban a pillanatban megjelenik egy ablak, hogy "a windows intéző újraundul" nyomok egy "mégse" gombot, majd ue. még egyszer lejátszódik, és utána rendesen fut. Most lett telepítve a windows, a gép is új. egy hétig semmi ilyesmi nem volt. Ez ma kezdődött.
    Mitől lehet ez?
  • atesz25
    #32277
    Értem, mikor készen van mindkettő akkor az oprendszer választó menü az elején magától megjelenik?
    Egyébként mennyire jó ötlet két oprendszert felrakni egy gépre?
  • bon
    #32276
    Mindkét oprendszer külön külön partíción legyen (legjobb ha törölöd a telepítés elején a partíciót majd újra létrehozod és formázod), elősszőr az XP-t majd utánna az Windows 7-et kell telepíteni
  • atesz25
    #32275
    Hát már egy ideje én is próbálkozom minden kis progival de sehogy.Köszi a segítséget talán ugy lesz jó ha felrakok egy xp is a gépre win 7 mellé.Ezt hogyan csinálja egy teljesen formatált vinyon.Ha leírnátok megköszönném.Az xp-re kell a 7? és hogyan?
  • [HUN]FaTaL
    #32274
    Nem fog működni sehogy, nincs hozzá támogatás már sajnos.
  • atesz25
    #32273
    Nincs sajna.De nem is a driver a lényeg hanem a kalibrálás.Az a gáz hogy az alap wines kalibráló progi nem is meri fel a fék és a gáz tengelyt.Ami kellene az a kormány gyári szoftverje.
  • bon
    #32272
    XP mód alatt nem fogsz tudni játszani, így szerintem a kormány is felejtős. Kormányhoz nincs a Microsoft oldalán Vista vagy Windows 7-es driver?
  • atesz25
    #32271
    Sziasztok megtudnátok nekem mondani hogy szeretném használin a Microsoft sidewinder forcefeedback-es kormányom win 7-en.De a szoftverjét nem indítja mert nem kompatibilisek ezért letöltöttem a windows xp modot.Viszont az meg nem ismeri fel a kormányt mint usb eszközt.
    Szóval a kérdés az hogy nincs egy leírás hogy milyen eszközöket ismer fel az xp mod.Vagy hogyan tudnám rávenni hogy lássa az xp mod is.
  • bon
    #32270
    Már több programmal (első sorban játékban) találkoztam kompatibilis vagy csökkentett móddal, akkor ha valami szabálytalan műveletett észleltek, és független a Windows-ban lévő kompatibilis módtól, de itt egy link a steam komaptibilis módjának kikpacsolására: link
  • elitehun
    #32269
    Hát Azért gondoltam hogy nem a steam rakta be a kompatibilitási módot mert akkor utána nem mondaná hogy nem ajánlja így futtatni :S
    A KMPlayert meg kösz
  • bon
    #32268
    Azért nem jeleníti meg a felíratott, mert a media player nem képes rá önállóan. Ha jól emlékszem van rá lehetőség külön progit használva (ha jól emlékszema vobsub a neve), de én inkább a teljesen önálló progit ajánlok inkább a lejátszásra a neve KMPlayer.
  • bon
    #32267
    Mi köze a Steam-nek a Windows 7 topic-hoz? A Steam saját kompatibilis módja pláne semmi (ezért is nincs kipipálva a kompatibilis mód), indítsd újra a gépet majd a Steam-et és jónak kell lennie. De ajánlom a Steam topic ilyen ügyben.
  • elitehun
    #32266
    És még egy egyszerűbb probléma. Hiába rakom egy könyvtárba a feliratot meg a videót (a nevük is ugyan az) a windows media player mégsem jeleníti meg a feliratot. Van rá mod hogy legyen felirat vagy valami más progit használjak?
  • elitehun
    #32265
    Van egy kis gondom. Az előbb kiírta hogy a Steam nem működött megfelelően ezért vmilyen kompatibilitási beállításokat léptetett életbe. A gond csak ott kezdődik hogy amikor indítanám a steamet azt írja ki hogy nem ajánlatos így futtatni. viszont ha belemegyek a kompatibilitás fülre (jobb egérgomb/tulajdonságok) akkor ott nincs kipipálva semmi. Arra lennék kíváncsi hogy hogy tudnám kikapcsolni ezt a kompatibilitási modot amit elvileg bekapcsolt
  • bon
    #32264
    Ja és még nem is nevezhető újdonságnak, mert már Vista-ban is így volt, tehát már volt idő megszokni.
  • bon
    #32263
    XP is rendszeresen pakolgatott a dokuments and setting mappába fájlokat különböző helyekre akkor is ha más winyóra telepítted, de ez teljesen játék/program függő. A Windows 7 meg nem rakja el más helyre a fájlokat, mivel nem is létezik Application data mappa, fizikailag nincs jelen! Minden ott van ahol lennie kell.

    De szintén csak linkelt mappa: cCokies, Dokumentumok, Local Settings, NetHood, PrintHood, Sablonok, SendTo, Start Menu. Új oprendszer új könyvtárstruktura.