46641
  • [HUN]FaTaL
    #32342
    ???:D Honnan szeditek ezeket?:D
  • Met
    #32341
    Nekem már a harmadik vinyómat tette tönkre

    Hol hallottad ezt?
  • V43 1105
    #32340
    Igaz, hogy befejezték a 64 bites Win7 forgalmazását mert tönkretett merevlemezeket ? :o
  • [HUN]FaTaL
    #32339
    Én is már régóta AIMPot használok :)
  • alcotb
    #32338
    jaja AIMP alapból tudja...Winamp-hoz meg ott a streamripper nevű plugin...nekem az AIMP jobban tetszik.
  • [HUN]FaTaL
    #32337
    AIMP alapból tudja, winamphoz is van plugin.
  • lck
    #32336
    RadioSure : Egyszerű, ingyenes.
    RarmaRadio : Többet tud de fizetős. / okosság létezik hozzá ;-)
    Mindegyik tud felvenni/letölteni. Akár számokra bontva is, ha azt a stream támogatja.
  • Zan
    #32335
    Sziasztok!
    Olyan programot keresek win7-re,amivel le tudnek tolteni olyan zenet,amit streamingelve hallgatok.Tudom,hogy egy kicsivel bonyolultabb a dolog,de azert megkerdeztem,hatha van valami otletetek...

    Zan
  • aate
    #32334
    Ha valóbaneredeti bontatlan csomagolás (és még nem volt érvényesítve a serial)akkor jó.
  • jamekka
    #32333
    Sziasztok!

    Ismerősöm a vaterán keresztül vett kedcező áron eredeti Windowst.Érdekelne,h szerintetek emmnyire biztonságos?Én is gondólkozom rajta majd,h lehet idővel nem ártana...
    Ha jóltom elvileg Usa-ból jött a windows és ezért volt kedvezőbb az ára.

    THX!
  • aate
    #32332
    Manuális takarítás: > Windows 7 manuális takarítása:

    Csak saját felelősségre !

    1.) Rejtett mappák megjelenítése:
    Biztonságosan törölhetjük az alábbi mappák tartalmát:

    a.) -Temporary Internet Files: (a böngészők által, ideiglenesen létrehozott segédfájlok)
    C:\Users\felhasználónév\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files

    b.) -Recent Documents: (megnyitott dokumentumok szükségtelen fájljai) C:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent\AutomaticDestinations

    c.) -Users/Temp mappa ürítése: (felhasználók ideiglenes fájljait tároló mappa)
    C:\Users\felhasználónév\AppData\Local\Temp

    d.) -Windows/Temp mappa ürítése: (a rendszer ideiglenes fájljait tároló mappa)
    C:\Windows\Temp

    e.) -Windows\Panter mappa ürítése: (Windows .log fájlokat tartalmazó mappa)
    C:\Windows\Panther

    f.) -Windows frissítések után visszamaradt fájlok törlése:
    -Előny: több 100 Mb visszaszerzett hely a merevlemezen.
    -Hátrány: Nem tudjuk figyelemmel kísérni a telepített frissítéseket és azok adatait (volt rá szükség?) Biztonságosan törölhető.
    C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

    g.) -Prefetch mappa ürítése: (gyakrabban használt fájlokat a rendszer ebbe a mappába tárolja, hogy legközelebb gyorsabban töltődjön be, azonban idővel feleslegessé válnak, törlés után frissített fájlok kerülnek helyébe)
    C:\Windows\Prefetch
    Figyelem: Nem a mappát, hanem a tartalmát töröljük.!
  • aate
    #32331
    Én a ,,Your Uninstaller 2010" progit használom.
  • RoboKutya78
    #32330
    lenne egy kérdésem
    létezik e olyan program ami összegyűjti a pépemről azokat a filokat amik a régebben telepített de már nem létező programok maradékait leszedné a gépemről?gondolok arra hogy kitakarítaná a program file könyvtárakat a maradék fileoktól?


  • exodus2
    #32329
    Szerintem a programokat felesleges beleintegrálni, mert lehet hogy mire újra telepíted a wint, addigra lesz újabb, jobb verziói a programoknak.
  • bon
    #32328
    Ez fog kelleni neked: link
  • krisz073
    #32327
    Sziasztok.

    Kis segítséget szeretnék kérni. Olyan Windows 7 lemezt szeretnék készíteni
    amibe beleintegrálnám a frissítéseket és beletenném az általam használt programokat amiket a végén egy menüből lehetne kiválasztani és telepíteni. Merre tudnék erről többet megtudni, esetleg Magyarul?
    Előre is köszi a segítséget.
  • mrzoltan
    #32326
    Lenne egy spéci kérdésem.
    Olyan problémám van, hogy van egy proxy amin keresztül szeretnék 1 weboldat nézni a többi anélkül a sima kapcsolatommal. Hogy tudnám ez beállítani hogy működjön.
    Win7 Pro. 64 Bit

    Köszi előre is.
  • bon
    #32325
    Háló kártya csere.
  • barmi
    #32324
    még mindig nem nem vergődtem zöld ágra a sis900-as ethernettel. Az update catalog-ban találtam w7 frissítéseket sis900-hoz, vajon ha azt feltolom akkor fel fogja ismerni automatice a cuccot? (a sis900-hoz nem találtam saját drivert sem a sis oldalán sem pedig máshol...) HLP PLZ! thx! ; )
  • Ironman2
    #32323
    kösz
  • gabi89
    #32322
    x86 a 32bites.
  • adobepremiere
    #32321
    x64=64
    x86=32
  • adobepremiere
    #32320
    hogy lehet a win 7-ben egyedi képet hozzárendelni iso file ikonjához?
    tehát ne az a sablonos ikonkép legyen hanem egyedi képpel :))))))))))))
  • Orionk
    #32319
    Melyik jelenti a 32 bites rendszert?

    Az x86, vagy az x64?

    Nem értem ezeket az elnevezéseket, még a wikipédiából sem értem meg.


    köszi
  • janihunk
    #32318
    Köszi
  • bon
    #32317
    A start menübe lévő indítópult mappába ráhúzod a program ikonját.
  • janihunk
    #32316
    Sziasztok van egy program amit szeretnék hozzáadni az automatikus indításhoz (ha betölt a rendszer ez is elinduljon azonnal) Hol tudom ezt megoldani? Köszi előre is.
  • bon
    #32315
    Ha a program vagy szolgáltatás átengedése a tűzfalon menüpontra gondolsz akkor ha nincs pipa a program előtt az blokolva van az internet irányába.
  • Ironman2
    #32314
    Sziasztok! Ha a win7 tüzfalban kiveszem a pipát egy program elől,akkor védi a tüzfal a programot nem?
  • DAFFANGER
    #32313
    Köszönöm mindenkinek így már megtaláltam köszike skacok!
  • bon
    #32312
    Igen tudnád, én is xp mode-al használokegy csak xp alatt üzemelő usb-s nyomtatót.
  • DjVenczel
    #32311
    Na megvan, unlocker letörölte! valószínű nem az x64-et szedtem le tegnap, azért nem működött!
    Köszi a segítséget!
    Üdv!
  • aate
    #32310
    Rejtet fájlok/lehet így könnyebben

    megtalálod:
  • DjVenczel
    #32309
    Unlocker nem épült be nekem a legördülő menübe, de megpróbálom mégegyszer felrakni. Nem hiszem hogy segít,mert csökkentet módban se tudtam törölni!
  • aate
    #32308
    Bocsi : sasátfelelőjégre= saját felelősségre :P
  • aate
    #32307
    Próbáld meg a feladat kezelőben leállítani a hangkártyához kapcsolódó futó alkalmazásokat majd utána törölni.Vagy Unlocker progit sasátfelelőjégre használhatod az törli...letöltés link Ezzel a progival makacsul rendszerünkhöz nagyon ragaszkodó fájlokat lehet végleg törölni! Használata nagyon egyszerü, csak jobb klikk az eltávolitani kivánt fájlon és már törölhetjük is:)
  • DjVenczel
    #32306
    Megint nem rakta be! Bocsi!
    http://www.psharing.com/pic.php?id=444494
  • DjVenczel
    #32305
    Kép lemaradt
  • DjVenczel
    #32304
    Hali!
    Windows7-ben nemtudok törölni pár file-t, pedig szükségem lenne rá,mert miatta nem tudom felrakni rendesen a hangkártyámat szerintem. A képen látszik a hibaüzenet:
    Nemtudom az engedélyeket se állítani, nemtudom saját tulajdonba venni. Próbáltam dos-ból törölni, úgyse tudom Ha valaki tud, akkor pls segítsen!
  • aate
    #32303
    -Kattints Start menü > Vezérlőpult menüpontra.
    -Kattints a Megjelenés és személyes kapcsolatára.
    -Most kattintson a Rejtett fájlok és mappák beállítására
    -Rejtett fájlok és mappák szakaszában válasszuk ki a gombot a Rejtett fájlok, mappák és meghajtók.
    -Vedd ki a pipát a ismert fájltípusok feliratú kiterjesztéseinek elrejtése.
    -Vedd ki a pipát a elrejtése operációs rendszer védett fájljainak (ajánlott).
    -Nyomd meg az Alkalmaz gombot, majd az OK gombra.