46641
  • attiGT
    #32582
    Igen, BIOSt megneztem, elsonek a CDROM van allitva. Most megnezem a masik gepemen.
  • szuper
    #32581
    Nincs másik géped, ahol ki tudnád próbálni a telepítő DVD-t?
    A BIOS-ban be van állítva, hogy a DVD-ről BOOToljon elsődlegesen?
  • attiGT
    #32580
    Hello, letöltöttem a windows 7-et, mert újra szeretném telepíteni. Kiírtam DVD-re de nem akarja bebootolni, mikor újraindítom, egyszerűen továbblép és maga a windows indul el. Ha jól emlékszem és a windowsban indítom el a setupot, akkor nincs olyan opció, hogy töröljem a partíciót és újat hozzak létre, ergo formázzam meg a winchestert -> ez az amit én szeretnék. Meg lehet valahogy oldani ezt?
  • bon
    #32579
    Saját tulajdonba venni a biztonság fülön.
  • daxan
    #32578
    Sziasztok!

    Volna egy olyan problémám, hogy az egyik meghajtón valahogy felül íródtak a hozzáférési jogosultságok. Én vagyok az adminisztrátor, de egyik mappához sincs jogosultságom. Semmilyen fájlt nem tudok használni a meghajtón.
    Folyton ezt a hibaüzenetet írja ki:


    Megpróbáltam már átállítani a jogosultságokat, de sajnos ez sem használt. Tudnátok mondani valami hasznos tippet, hogy mit kellene csinálni vele? Már azon gondolkodtam, hogy egy live linux segítségével átmásolom a fontos fájlokat a másik merevlemezre és leformázom az említett meghajtót. De tartok tőle, hogy ez sem segítene.....
  • sunlight
    #32577
    Köszi kipróbálom.
  • bon
    #32576
    Érdemes váltani
  • aate
    #32575
    Semmiről nem fogsz lemaradni ,nem hinném ,hogy a 7600 kártyán egy újabb driver már sokat segítene.
  • Zsolt7411
    #32574
    oké köszi akkor maradok a réginél.Csak bosszantó hogy nem mennek a friss driverek.
  • Freddycom
    #32573
    Ha 4GB RAMot fizettél ki, akkor nyilván 64bit, különben nem használod ki. 32bites programok ugyan úgy futnak 64biten, nem kell semmiből külön keresgetned.
  • sunlight
    #32572
    BON lenne egy kérdésem látom neked is 4Gb ramod van te 64BIT -es használsz, ha igen akkor mik a tapasztalataid érdemes váltani vagy maradjak a alapnál. Normál napi felhasználásra meg egy kis játékra kell semmi extra.Más is válaszolhat, előre is köszi
  • aate
    #32571
    Rakd vissza régi drivert NVIDIA GeForce 7600 kártyám van és minden gond nélkül működik ezzel: 8.17.12.5896
  • Zsolt7411
    #32570
    Elfelejtettem még oda írni hogy nincs sárga kérdőjel.
  • Zsolt7411
    #32569
    Sziasztok.

    A gépem adatai

    AMD athlon 4800+ x2
    Asrock am2nf6g-vsta
    3gb ram
    Windows 7 32 bit ultimate.

    és a 182.50 driver utániakkal mindel villog a monitorom.olyan mintha ki be kapcsolgatnám másodpercenként.remélem rájösztök mi a baj.köszi
  • Örm
    #32568
    Hello!
    Olyan programot tudnátok ajánlani amivel egy meghajtón belül lehet létrehozni egy titkosított meghajtót? Köszönöm a segítséget!
  • jancsi8511
    #32567
    Á siker!Kösz mégegyszer!!!:)
  • BenceYCE
    #32566
    Nebassz, nálam ugyan ez van a 7600GT-vel
    Terhelésre vettem észre, h esik szét a kép.
    Már gondoltam HDMI kábelre is meg mindenre.
    A win updattel szedte le, szerintem ez lehet a baj.
    Megpróbálom a gyártól oldaláról.
    Win7 Ulti x64
  • Jakuza001
    #32565
    PDF-nek Foxit Reader
  • jancsi8511
    #32564
    Nem tudtok valami jó programot amivel meg tudnám nézni Win7 el a PDF-es E-mail eimet??
    Valamiért az Office-nem szereti megnyitni Őket:Köszi!
  • Freddycom
    #32563
    Az előbbi idézetet a LabTec honlapjáról szedtem.
    Amit adtál linket, ott ugyan driverek vannak, de a mind egy fókafinggal régebbiek mint amik a laptopomon vannak. Pölö:

    Softpedia: Asus P50IJ Notebook Intel Graphics Driver 8.15.10.1872
    Laptopon: Asus P50IJ Notebook Intel Graphics Driver 8.15.10.2202

    bon: Mindenből a legfrissebnek kell lennie a laptopon, nem láttam frissebbet az Asus oldalán sem. Chipkészlet is a legfrissebb.
  • bon
    #32562
    Az asus oldalán fent lévő többi driver-t feltelepíteted? Különös képpen a chipkészletét, de az se árt ha az intel oldalán lévő chipkészlet drivert rakod fel.
  • Jakuza001
    #32561
    Az akkor eleg erdekes, mert az elso beirasra ezt talaltam.

    http://drivers.softpedia.com/downloadTag/Asus+P50IJ+Drivers
  • Freddycom
    #32560
    Tőlük tudom, h nincs drivere.

    "This product does not require any software. Please use the operating system's native device drivers."
  • bon
    #32559
    Gyártó oldalán lévő drivert próbáltad már?
  • Freddycom
    #32558
    Még mindig egy olyan kérdésem lenne, h van egy ASUS P50IJ laptopom, ami semmilyen körülmények közt nem fogad be egy USB-s egeret sem (na jó, nem próbáltam a világ összes egerét, de 3 olyat nem, ami asztali PC-n és más laptopon működik). 4 USB közül mindenhol ad ki hangot ha csatlakoztatom, vagy ha kihúzom, az egyiknél telepített is drivert a WinUpdateről, holott nem kéne neki, mert az oprendszer natív driverével mennie kellene. Próbálgattam h letiltom a táccspedet, de nem lett jobb.

    Előre is köszöntem, ha vmi megoldást tud vki.
  • szuper
    #32557
    Mutatja az a W7 crast is, csak meg kell neki mutatni a könyvtárat...
    BSV => Beállítások => Haladó beállítások => itt megadod/kiválasztod, hogy hol van a dump fájl amit elemezni akarsz és kész...
  • PunkZoli
    #32556
    Hol tudom letiltani az egér egyik gombjának funkcióját win7ben anélkül, hogy bármilyen logitekkes progit feltennék?

    //jobb hüvelykujjra backel az 518am, viszont azzal beszélek mindenhol, így ha böngészek közben FUUUU szituációk vannak
  • Higany
    #32555
    Köszi a hozzászólásokat és a segítséget. Kipróbálom ezeket. Ennyire nem merültem bele a windows rejtelmeibe, de úgy látszik ideje.. Az viszont mitől van, hogy a legtöbb esetbe engedi menteni a fájlokat és mondjuk 100-ból 10-ben pedig nem? Mitől függ ez? Pillanatnyi elmezavar a windowstól?
  • bon
    #32554
    Bitlocker csak az Ultimate és Enterprise változatokban van, amúgy Professional verziót használok. A 100mb-os rejtett partíciónak annyi, a trükkje hogy nem szabad hagyni a telepítőnek, hogy ő hozza létre a partícitó.
  • Jakuza001
    #32553
    http://blogs.technet.com

    System Reserved. It’s 100MB in size and it doesn’t have a drive letter. This 100MB partition is where the Windows boot loader resides. This is needed if you’re going to implement Bitlocker. Installation now by default, prepares the installation for Bitlocker.

    This has changed from the Windows Vista / Server 2008 configuration where you have to prepare a drive to support Bitlocker. The installation does not install Bitlocker, it just configures the server in the event you want to enable Bitlocker. This is a much better plan than before.
  • BIZ0906
    #32552
    Nekem Home van és az is csinált.
  • [HUN]FaTaL
    #32551
    A PRO is csinál és Bitlocker csak az ultimateben van úgyhogy nem. :)
  • Jakuza001
    #32550
    Drhogy nem fugg, ugyanis csak azok a Windows verziok csinalnak kulon particiot, amik a bitlockert is tartalmazzak.
  • [HUN]FaTaL
    #32549
    Nem ettől függ. Attól függ, hogy hanyadik satan lévő vinyóra rakod, meg törölted e partíciót előtte meg ilyesmi.
  • Jakuza001
    #32548
    W7 Home amit hasznalsz ?
  • bon
    #32547
    Nekem sincs és nem is volt 100mb-os partícióm.
  • Jakuza001
    #32546
    Kicsit eltuntettem a 100MB-s system reserved particiot.
    Ezt csinalja utanam David Copperfield :D

  • jetblack
    #32545
    Semmise
    Dualboot-os vagyok mivel van egy tartalék xp a gépen amikor választani kel hogy mit bootoljak be leütöm az entert és onantól semmi :/
    Ráadásul amit kaptam tanácsot hogy blue screenview-er az meg cask az xp crast mutatja mivel cask xp alá tudok bebootolni :/
    M1 lementem a dolgokat és újrateszem holnap reggel
  • bon
    #32544
    Rendszer visszaállítás nem segít?
  • szuper
    #32543
    Mi volt a BlueScreen hibaüzenete?
    Nem láttad?
    A BlueScreenViewerrel (v1.28; )NirSoft meg tudod nézni! (Van magyar nyelv is hozzá!!!)

    Azt a képernyő képet mutatsd meg!