46641
  • exodus2
    #32622
    Vagy be kellett volna biosban és bootmenüben állítani hogy lemezről bootoljon.
  • balcsi70
    #32621
    Köszönöm. Akkor törlöm.
  • balcsi70
    #32620
    Lemezt beraktam arrol bootoltam de semmi(akkor gondolom nem bootlemez volt).És nem frissítés ikon volt hanem csak telepítési ikon. Azért köszönöm.
  • sunlight
    #32619
    Igen lehet törölni de máskor ne így telepítsd, hanem tiszta telepítést csinálj.
  • exodus2
    #32618
    Úgy kellett volna telepíteni hogy lemez/pendrive berak, és arról bootolsz. Ha így csináltad, akkor pedig nem a frissítést kellett volna választani. Kicsit utána kellene olvasni mi mire való.
  • balcsi70
    #32617
    Sziasztok.Egy olyan kérdésem lenne,hogy volt a laptopon egy XP,most fel lett telepítve a Win7 és csinált egy mappát aminek a neve Windows.old
    ezt írta is a telepítés előtt hogy a régit ebbe rakja,csak az lenne a kérdésem hogy ezt lehet törölni úgy ahogy van azt a mappát? Köszöntem a segítséget.
  • szuper
    #32616
    Nekem meg mindegyik balhézik... M$ termék mindegyik..
  • aate
    #32615
    Az az érdekes a régivel nem csinálja,pedig ugyan az a gyártó...(Logitech)
  • szuper
    #32614
    Ha ez vigasztal: nekem is!
    Írtam már M$-nak, Asusnak de nem tudják a hiba okát...
  • aate
    #32613
    Sziasztok! Lecseréltem a régi USB-s Wi-Fi billentyűzet és egeret,egy újra, szintén USB-és wi-fi. Jól is működik. A problémám a mégis a következő: Felhasználó váltásnál lefagy....csak az eszköz ki és újra bedugásnál tér magához.Hasonlót produkál mikor a gép kikapcsol takarékos módba. A hibernálást is letiltottam de így sem jó. A képen látható beállítás sem segít:



    Valakinek ötlete?
  • tmarcsy
    #32612
    Megpróbálom, köszi!
  • bon
    #32611
    Másik egér próba képpen?
  • tmarcsy
    #32610
    Sajnos nincs driver hozzá, nincs esetleg más ötleted?
  • bon
    #32609
    Ha van saját driver-e az egérnek rakd fel, hátha megoldja a gondod.
  • tmarcsy
    #32608
    Sziasztok!
    Mióta Windows 7 van a gépen nem működik az egérnél a húzás, nagyon hiányzik mert videó és képszerkesztésnél nem tudok áthelyezni más helyre dolgokat. Ha valakinek van ötlete hogyan tudom beállítani, kérem írja meg!(az egérbeállításoknál nem találtam ilyet)
    Köszönöm előre is.
  • szuper
    #32607
    ITT nézz szét...
    Nagy valószinűséggel a VGA illesztőprogram nem egyezik a W7-tel!
    Meg kellene keresni a megfelelő drivert a VGA kártyához...
  • bon
    #32606
    Blue screenviever progival nézd meg a hibát és szúrd be ide a képét.
  • satsukimx
    #32605
    Üdv! Olyan problémám lenne hogy nemrég összeraktam egy új gépet, dobtam fel rá win 7-et de sokszor random bejön egy kékhalál, van amikor netezés közben, van amikor játék közben..
    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: BlueScreen
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038

    További információk a problémáról:
    BCCode: 1e
    BCP1: FFFFFFFFC0000005
    BCP2: FFFFF8000319D74D
    BCP3: 0000000000000000
    BCP4: FFFFFFFFFFFFFFFF
    OS Version: 6_1_7600
    Service Pack: 0_0
    Product: 256_1

    ez lenne a hiba leírása újraindítás után.. Valaki tudja mi lehet a gond?
  • fess
    #32604
    asus m2n,amd athlon 5900+, hd4830, 3gb ram,bár ha igaz ma jön még bele 2. driverek is rendben vannak,egyedül a 9.9 catalystet tettem fel,meg egy kx drivert a hangkártyámhoz (sb live!)
  • mycso
    #32603
    Milyen géped van pontosan???? (ramod mennyi van??? a 64-es picivel jobban fogyasztja a ramot...bár ez is lehet mellékes dolog)
    Driverek mind rendben vannak???

    Nekem volt fent 32/64 bites w7 és ez a "64-en lassabbak a 32-es progik" inkább csak tesztek alatt igazolódtak...én benchmarkok nélkül semmiféle különbséget nem vettem észre.
  • bon
    #32602
    Másik partícióra vagy winyóra.
  • bon
    #32601
    Pedig 32bit-es progiknál előfordulhat lassulás, de csak minimális.
  • DAFFANGER
    #32600
    Hali!Azt szeretném kérdezni hogy a játékokat föleg a mostaniakat hova érdemes telepiteni a sima program files vagy az x-86-ba?
    Tehát C:programme
    C:programme x-86
    Lehet hülyeséget kérdeztem csak valakitöl azt hallottam nem mindegy hova teszem.
    Üdv
  • fess
    #32599
    sziasztok
    eddig is win7-et használtam,de most áttértem a 64 bites változatra. az mitől lehet,hogy a játékok ugyanazokkal a beállításokkal lassabban futnak mint eddig?
    videókártyadriver is ugyanaz van fent,csak a 64 bites verzió.
    nem vártam gyorsulást a 64 bittől,de lassulást meg főleg nem
  • szuper
    #32598
    A BIOS BOOT után... Igen!
  • bon
    #32597
    X-box-nál a Kinect-el szerintem könnyem megoldható a dolog, de hasonló hardver-al pc is.
  • bon
    #32596
    Ki a tulajdonosa a fájloknak, mappáknak? A tulajdonos felhasználóval kellene belépni (már ha pl. nem system) és ott állítania jogosultásgot. De a teljes jogú Rendszergazda fiók engedélyezése után azzal belépve sikerülnie kellene a jogosultság állításnak.
  • bon
    #32595
    boot után a Windows tötlés kezdetén igen.
  • aate
    #32594
    Egy kis érdekesség : Microsoft windows 3D
    A napokban a Microsoft megvásárolta a Canesta nevű vállalatot, melynek profilja a félvezetőgyártás mellett, a 3D-s mozgásérzékelés és vezérlés.
    Arról egyelőre nincs hír, hogy a Microsoft hol és mikor kívánja felhasználni a technológiát - talán az Xbox-ban, vagy a Windows 8-ban fogunk vele találkozni.
  • daxan
    #32593
    Már próbáltam. Semmi...:(
  • DarkSector
    #32592
    tudtommal f8 a csökkentett mod.
  • bon
    #32591
    Tudom, de az általam használt konfigurációknál F12 a leggyakoribb ezért írtam F12-öt. De a boot elejé úgy is közli a gép, hogy mit kell nyomni.
  • szuper
    #32590
    F12-t alaplapja válogatja...
    Van ahol F9, F8 stb...
  • DarkSector
    #32589
    jah. :)
  • bon
    #32588
    De amúgy is rendszerint elég F12-öt nyomni a boot menü eléréséhéze.
  • bon
    #32587
    "Igen, BIOSt megneztem, elsonek a CDROM van allitva. Most megnezem a masik gepemen."
  • DarkSector
    #32586
    bios-ban be kell állítani hogy a Boot- ne vinyóról mennyen elsőnek hanem DVD meghajtóról.
  • bon
    #32585
    Milyen módon írtad ki a Windows 7-et? image-ként vagy fájl-ként?
  • szuper
    #32584
    Tölts le egy valamilyen Live CD-t (pl.: az Active Boot Disk Suite v5.0.10) írd ki CD-re, majd BOOTolj be vele azon többekközött ott van a a W7-hez jó particionáló program is...
  • attiGT
    #32583
    Edit: nem tudom sajna megnezni, mert nincs dvd olvaso abban a gepben.