46641
  • Jakuza001
    #32662
    Ezert hozza letre a 100MB-s particiot is a windows telepito alapbol.
    Ugye emlekszel meg erre ? :DDDD
  • Jakuza001
    #32661
    Probald eloszor kideriteni mi az a hiba igy nem tudunk segiteni.
  • Kzo
    #32660
    Sziasztok,
    olyan problémám van ,hogy most tettem fel egy win7-et a gépre és egyszerűen a játékok indításánál folyamatosan azt írja ,hogy vmi hiba és pont mielőtt elindulna kilép..
    mi lehet a baj ??
  • Bal0924
    #32659
    Hello!!

    A Windows Média Center-t használom a TV felvételekhez. Néha el-el csúszik a hang, de ez most nm fontos.
    A kiterjesztést amit csinál, az a gond vele. wtv és dvr-ms
    Milyen Windows alkalmazás kezeli, ami megtudja vágni a filmet? vagy Milyen más vágóprogram tudja használni ezt a hü**e kiterjesztést?
  • bon
    #32658
    A telepítő tartalmazza, de a változattól függően engedélyezett vagy tiltott, én így gondolom. Nekem is Professional, valóban ott van a szolgáltatásoknál letiltva. A munkahelyi Enterprise változatban meg használható is.
  • Higany
    #32657
    megvan a megoldás! Akitől vettem a telepítőt és a gépre is feltette, azok vágtak át, mert megnéztem és a win 7 nem enterprise változat, hanem professional. Tiszta pipa vagyok wazz! Azt mondjuk nem értem, hogy mégis, hogy leltem rá a bitlocker-re, he elvileg ehhez a verzióhoz nem is jár?!
  • Higany
    #32656
  • Higany
    #32655
    Egyszerüen nem bírok rájönni, hogy miért nem tudom elérni egyáltalán ezt a bitlocker-t. Eddig jutottam:
  • piki1982
    #32654
    köszi valóban rá volt kötve egy tv a másik szobában és azon volt a folytatás :) nagyon köszi
  • Higany
    #32653
    nah, ha hazamegyek meglesem még 1x, lehet csak késő volt és kómásan nem találtam. köszi
  • [HUN]FaTaL
    #32652
    Ja enterprise, abban benne van.
  • bon
    #32651
    Fent is van alapból.
  • bon
    #32650
    Vezérlőpult\BitLocker meghajtótitkosítás de a kereső is ezt dobja ki Bitlocker kezelésével együtt.
  • Higany
    #32649
    Eredeti, jogtiszta, Enterprise. De mindenhol azt olvatam, hogy azon is fent kéne lennie alapból.
  • [HUN]FaTaL
    #32648
    Ultimated van?
  • Higany
    #32647
    Köszi a tippeket, de ezeket már láttam. A problémám az, hogy elő se tudom hozni a bitlockert, hogy egyáltalán bármit is csinálhassak vele.
  • bon
    #32646
    Bitlocker mélyebben: link
  • bon
    #32645
    Talán ez segít: link
  • Higany
    #32644
    Asszem beírtam, de valami tanusítványos dolgot hozott be, de szó nem volt titkosításról, csak valami jelszóról, meg elmenthető külcsról. Ezeket megcsináltam, de sehol nem találtam olyant, hogy kiválaszthattam volna, hogy mit és hogyan tudnék titkosítani.
  • bon
    #32643
    beírod a start menübe, hogy bitlocker és egyből ott lesz.
  • Higany
    #32642
    Sziasztok! Egy olyan gondom lenne, hogy a BitLockerrel szeretnék titkosítani egy meghajtót, de se a vezérlőpultban, se a sajátgépen belül, ha kattintok egy jobb klikket akkor sincs ott a menüben, pedig windows 7 Enterprise, 64-bites van fenn, amiben a leírások alapján benne kéne lennie. Lehet, hogy a win telepítésekor nem lett feltéve vagy valahol aktiválni kéne, hogy látni lehessen és használni? Köszi!
  • bon
    #32641
    Véletlenül nincs több kijelző csatlakoztatva gépre? Ha igen akkor a másik az aktív kíjelző és azon lesz kép. Amúgy 3gb-ot le tud kezelni az XP.
  • xxx007
    #32640
    OK! Koxi...
  • exodus2
    #32639
    Ha nagyvállalati licensz, vagy egyetemi akkor a hálózaton kell lennie egy kms szervernek. Ha ezek egyike sem, hanem netről húztad, akkor van hozzá leírás hogy mit kell csinálni. Amúgy mindenki rácuppant az enterprise-ra pedig ott a prof, ahhoz még mennyiségi kulcs is található, valamint a többi változathoz loader, fele annyit sem kell szenvedni.
  • DarkSector
    #32638
    ps3 lazán mivel a játékok eleve br-en vannak.
  • piki1982
    #32637
    sziasztok

    egy olyan problémám lenne hogy miután feltelepítettem a win7-et a telepítést befejezően bejön a win 7 logo animáció és utána csak nagy fekete semmi és se előre se hátra csak a reset segít. jelenleg xp prof 32-es rendszerem van.

    próbáltam 32 és 64-es verziót is...semmi
    lefuttattam a kompatibilitás ellenőrzést és mindent rendben talált csak egy programmal volt baja ami elhanyagolható.

    rendszerem:
    Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz
    2.41 GHz, 3.00 GB RAM
    NVIDIA GeForce 9600 GT

    eddig nem hagyott cserben ...

    aki tudja vagy van ötlete kérem segítsem! mivel az XP nem tud feldolgozni több memóriát váltanom kell mert a programok igénylik, valamint úgy hallottam a Blu-ray író is vacakol XP alatt.

    +kérdés...hátha: PS3 lejátsza az írott Blu-ray filmeket?

    köszönöm!
  • xxx007
    #32636
    Kicsit pontosabban , ha lehetne?
  • exodus2
    #32635
    KMS szerverrel.
  • xxx007
    #32634
    Sziasztok,ki tudja mivel lehet aktiválni a windows 7 enterprise verziót,ha nem egészen tiszta...
  • DarkSector
    #32633
    nekemis minden szart kiirt hibának ne törödj vele krekkeld és jácc.
  • tilbury
    #32632
    Hali!
    Lenne egy gondom: egyik pillanatban még nyomtatott a nyomtató, a másikban meg eltűnt az összes. Próbáltam hozzáadni, de ez a hibaüzenet fogadott: A helyi nyomtatásisor-kezelo nem fut. Indítsa újra a helyi nyomtatásisor-kezelot vagy a számítógépet!
    Utánaolvasgattam és azt írták sok helyen, hogy a szolgáltatások-nál megkeresni Nyomtatásisor-kezelőt. Hát nekem csak "nyomtatási várólista" van, az meg mintha elindítva automata üzemmódban.
    Amúgy legális win 7 prof 64bit. Eddig tökéletesen működtek a nyomtatók, de most meg semmi:(
    Kínomban már visszaraktam norton ghost-al a rendszert, pár óráig működött megint, aztán vége. És pont megint pdf nyomtatása alatt szállt el az egész, lehet ez csak véletlen.
    Tud vki vmi ötletet adni?
  • Carloska
    #32631



    megoldás?

  • exodus2
    #32630
    Nézd meg a logitech programjában, vagy a windowsban hogy nincs e úgy beállítva az egérnél a dupla klikkelés.
  • TopGun
    #32629
    Sziasztok! Nekem olyan gondom, van, hogy van egy Logitech eger billentyuzet kombom es az eger azt csinalja egy ideje, hogy akarhova kattintok, ugy reagal a program, mintha duplan kattintottam volna (mindegyik program ezt csinalja, az interneten is) :( Eloszor azt gondoltam, hogy az akkumulator merul es attol ilyen, de nem, ha frissen toltott akkumulatort tolok bele, akkor is ez a szitu.
  • TomBond
    #32628
    Oké! Bocsánat! Gondoltam valami beállítási gond azért írtam ide!
  • bon
    #32627
    Akkor az első eset amit írtak, feszültség gond lesz.

    A téma meg hanyagolandó ebben a topicban, mert semmi köze a Windows 7-hez.
  • TomBond
    #32626
    Több típust is próbáltam!
  • szuper
    #32625
    Kétesélyes a "játék":
    - gyengélkedik az USB portja a gépnek (nem ad elegendő feszültséget/áramot az USB eszköznek)
    - gyengélkedik az USB-s HDD, aminek több oka is lehet: fizikai meghibásodás, vagy a HDD gyártói programja nincs rendben, frissíteni kellene...

    Nálam ez az utóbbi jelenség volt a WD Passport III külső HDD-nél, aztán garaonciális csere lett a nóta vége...
  • TomBond
    #32624
    Az mitől lehet hogy az usb-s külső hdd nem mindig indul el a gép bekapcsolásakor? Teljesen változó hogy indul-e.
  • bon
    #32623
    Vagy valamelyik F szám gombbal behozni a boot menüt.