46641
  • Aron80
    #32702
    ok! csak nekem igen komplex az, nem hasznalom ki es eleg nagy helyet foglal.(kiprobaltam, de ezt jobban szeretem)
    De senki nem tud segiteni a nyelvi eszkoztarral kapcsolatban?? legalabb, azt hogy a talcan jobb klikk es ott vannak az eszkoztarak, abba nem szerepel a nyelvi, de van egy olyan lehetoseg, hogy hozza lehet ani eszkoztarakat! ezt a nyelvi eszkoztart hol talalom, hogy hozzaadjam??
  • bon
    #32701
    Nero 7-re ezt írja a hivatalos oldal: "Nero 7 has not been tested to meet all of the technical requirements to be Compatible with Windows® 7. Nero Multimedia Suite 10 has passed Microsoft-designed tests for compatibility and reliability on PCs running the Windows® 7 operating system. Upgrade to Nero Multimedia Suite 10 today for Windows® 7 compatibility." a legfrisebb 7.11.10.0c változatra.
    Én maradok a Nero Burning Rom 10-es változatnál.
  • bon
    #32700
    Na azt én se találtam meg, pedig már mindent átnéztem.
  • Aron80
    #32699
    itt nalam nem rejtett, hanem 'legyen a talcan'a beallitas !
  • Jakuza001
    #32698
    Region and language > Keyboard and Language > Change keyboard > Language Bar fulecske, uncheck hidden
  • Aron80
    #32697
    ezt csinaltam, minden jol van ott beallitva, tehat az a valasztas van, hogy a talcan legyen, de nincs sehol!! ????
  • exodus2
    #32696
    Nero 7.10.x felett már kompatibilis, nálam az van fent mióta kijött a win.
  • exodus2
    #32695
    Abszolút nem fontos az, hisz alt+shifttel váltogathatsz köztük. De inkább leírom hogy Vezérlőpult - Terület és nyelv - Billentyűzetek és nyelvek fül - Billentyűzetválasztás - nyelvi eszköztár - és ott bejelölöd amit akarsz.
  • grebber
    #32694
    James bond Blood Stone.
  • Aron80
    #32693
    igen , ezert akadtak gondok a telepitesevel, majd kaptam egy olyan nero7 -et ami direkt vista meg win7 - re volt megcsinalva!! Azzal tokeletesen megy, csak eltunt a nyelvi eszkoztar!! :)
  • bon
    #32692
    Rendszer visszaállítás egy korábbi állapotra. Nero 7 meg tudtommal nem Windows 7 kompatibilis.
  • bon
    #32691
    Melyik játék állását keresed?
  • Aron80
    #32690
    Sziasztok!
    A win 7 -el akadt egy kis gondom!! Eltunt a nyelvi eszkoztaram (sem a talcan nincs sem az asztalon, viszont nincs bekapcsolva az atlatszo mod sem!)! A beallitasnal az van bepipalva, hogy 'megjelenites a talcan' !! Csak ha valamiyen progit akarok futtatni, akkor jelenik meg az asztalon az eszkoztar, amikor rakerdez a windows a program futtatasara!! Eleinte rajta volt de a nero 7 feltevese utan tunt el ugy hiszem (az egy kicsit megfogott, amig a neki megfelelo nero7 -t feltettem)!! A talcan a jobb klikk lenyomasaval , az eszkoztarak kozott sem szerepel a nyelvi eszkoztarak!!
    Valaki tudja hogy tudnam megkapni??
    koszonom!
  • grebber
    #32689
    Ez a total commander kereső nagyon gáz amire kiadott vagy 10 találatot az intéző addig TC nem talált semmit :(
    No mindegy esélytelen megtudni hol a mentett állás.Csak tudnám mi az értelme ennyire elrejteni
  • bon
    #32688
    Bekapcsolod az intézőben a rejtett fájlok mutatását, vagy Total Commander-t használva szintén bekapcsolod a rejtett fájlokat és használod a keresőjét.
  • grebber
    #32687
    Hogy lehet keresni rejtett fájlokat? Mert keresőbe csak a simákat adja ki és nekem rejtett kéne!
  • bon
    #32686
    Ha gyártó oldalán nincs driver akkor előfordulhat, hogy valóban felejtős a nyomtató Windows 7-es oprendszer esetén.
  • vipera97
    #32685
    Sikerült felrakni de van egy problémám mégpedig ez hogy a nyomtatót nem engedi telepíteni mert azt írja hogy csak windows xp-nél és vista-nál lehet telepíteni.
    De én nem váltok xp-re vagy vista-ra megint.Ezért kérek egy kis segítséget.
  • bon
    #32684
    Ezt írja a Tisztaszoftver weboldala:
    "Tisztelt Ügyfeleink!

    A Windows 7 termék aktiválási kulcsa elérte a limitet. A problémát eszkaláltuk a Microsoft felé.
    Hibajelenség: 0xC004C020 hibakód.
    Az aktiválási kiszolgáló jelentette, hogy a DMAK- korlát túl lett lépve.
    Nagyon köszönjük türelmüket!


    Üdvözlettel:
    Tisztaszoftver HelpDesk"
  • bon
    #32683
    Jól érted, nem bírnád aktiválni. Az aktiválás meg automatikus, háttérben történik észrevétlenül, kivétel ha nincs sulinetes/közhálós hálózatban a gép. Nálunk pl. időnként figyelmeztet néhány irodai gépnél, mert azok t-home-os netet használnak így sikertelen szokott lenni az aktiválásuk.
  • Higany
    #32682
    Köszi! Ha jól értettem, akkor hiába akarnám most közhálón aktiválni, mert elfogytak a kódok, vagy ez annélkül is megcsinálná? És mi az, hogy 120 naponta újra kell aktiválni? Ami a melóhelyemen van win 7 enterprise az már vagy egy éve megy és nem emlékszem, hogy csinált volna ilyesmit, vagy az automatikus? Köszi!
  • bon
    #32681
    Ha csak a neved mellett szerepel, hogy Rendszergazda akkor nem vagy teljes jogú Rendszergazda, mert különben az lenne a felhasználód neve, hogy Rendszergazda. Jelszó a belépéshez meg csak akkor kell, ha be van állítva, természetesen ajánlott a fiók levédése egy jelszóval.
  • fery02
    #32680
    Köszönöm! Gondoltam végülis, hogy értelmetlenség.

    Egy másik még, ami érdekel:
    Korábban, "szuper" írása felkeltette az érdeklődésemet, miszerint ugye, ha rendszergazdaként vagyunk bejelentkezve, sebezhetőbbé válik a rendszerünk.

    A felhasználó fiókokban a nevem mellett oda van írva, hogy "Rendszergazda". Ugye ez nem jelenti azt, hogy rendszergazdaként vagyok belépve?

    Rendszergazdakénti belépéskor minden esetben jelszóval kell belépni a rendszerbe? Mert nálam nem kér semmi jelszót sem.

    Meg amúgy 1 éve így van a rendszerem és nem észleltem még fertőzésnek semmi jelét sem, szóval gondolom, hogy nem rendszergazdaként vagyok.
    De jó lenne tisztázni ezt azért. :)
  • bon
    #32679
    Nincs értelme, 4gb memóriánál.
  • fery02
    #32678
    ReadyBoost-ot használtok-e ti?
    Mert van nálam fölöslegbe pár 1 GB-os pendrive, amiből ugye összesen 1 db-ot használhatok fel erre a célra.

    4 GB rendszermemória mellett lenne-e vajon értelme?

    Mert olvasok egy leírást, hogy inkább az 1:1 (2,5:1-et is említenek) flashmemória-rendszermemória aránynak van értelme.
  • bon
    #32677
    Hálókártya drivert? Mert ha nincs fent driver akkor hogyan van neted?. Amúgy semmi extra állítást nem kell csinálni, hogy láthasd a hálózat többi gépét.
  • Metwork
    #32676
    Már jó, csak drivereket keresgélek nem nagy sikerrel
  • Metwork
    #32675
    Jahh, net van
  • Metwork
    #32674
    win7 64bit-es gépet, hogy tudok csatlakoztatni hálózathoz? Routerrel van megosztva a net, 3 xp-s 1 vistas gép.

    Be van kapcsolva a hálózat felderítése de mégsem jelenik meg a többi gép
  • bon
    #32673
    Közhálós aktiválás a legegyszerűbb, kódot meg nem fog kérni, mert bele van integrálva. Ja és aktiválni se fog sikerülni most, mert elfogytak a kulcsok. Na meg 120 naponta újra kell aktiválni.
  • Higany
    #32672
    Megvan a win 7 enterprise eredeti és jogtiszta telepítője, már csak rá kellene tenni a gépemre. Viszont aktiválási kód nincs hozzá. Szerinted az megoldás, hogy közhálón aktiválom, vagy van erre valami egyszerübb más lehetőség is szerezni mondjuk valami kódot? Köszi!
  • bon
    #32671
    Aktiválási bajaid lehetnek, ha nem legálisan szerzed be, mert kms szerver kell az aktiválásához a mennyiségi licensz miatt.
  • Jakuza001
    #32670
    Latom meg mindig nem erted, hogy az a bitlockerhez kell. :D
  • Higany
    #32669
    Holnap beszerzek egy win 7 enterprise-t.
  • bon
    #32668
    Telepítővel törlöd a c:-t, majd újra létrehozod és máris telepíthető a Windows 7.
  • bon
    #32667
    Igen emlékszem, de nem csak a bitlocker miatt hozza létre, és alapból nem hozza létre, ha partíciónálva van a meghajtó (csúnya is lenne, ha törölné a partíciót majd létre hozná újra a saját szája íze szerint).
  • vipera97
    #32666
    Én most szeretném felrakni és én csak a c-t akarom újratelepíteni ez lehetséges? Azért kérdem mert xp-ről 7-re telepítem és nem tudom hogy az egészet kell e.Kérek válaszokat
  • Bal0924
    #32665
    Segítség kellene!
    Nagy problémám van!
    A Windows Média Center felvett filmeket nem tudom megvágni semmivel.
    A Centerrel felvett és lejátszottal nincsen baj, de mikor megvágom és "kész" állapotba mentem, elcsúszik a hang, miért? van megoldás?

    Nagyon kellene a válasz, nincsen elég hely a gépen és nem akarom törölni a felvett filmeket!
  • exodus2
    #32664
    Viszont bitlockerhez kell:)
  • [HUN]FaTaL
    #32663
    Hogy jön ide a 100megás partíció, amin a boot fájlokon kívül semmi nincs?:D