46641
  • Chrisx
    #32782
    Nem sok mozgás volt reggel óta. Közben sikerült megoldani a problémát. Semmi sem indult el admin módban. Csökkentett módban kellett a rendszert visszaállítani egy korábbi állapotra.
  • bon
    #32781
    Nem ír ki olyasmit, hogy nyomjál meg egy gombot a cd-ről dvd-ről boot-oláshoz?
  • Pista báá
    #32780
    Na elmondom hogy irtam ki.
    Nem adatnak irtam ki.Hanem a letöltött képfájlt irtam ki mostmár a NeroImageDrive-vel de (ugyan az mint volt nem inditja).Na szóval a Dvd jó a meghajtó is a biosban is átvan rakva hogy CD-ről bootsoljon mindent ugy csináltam ahogy egy másik forumon irták.
  • Chrisx
    #32779
    Még az eszközkezelő indítására is ezt írja.
  • Chrisx
    #32778
    Az miért lehet hogy néhány programot ha indítani akarok, akkor azt írja hogy "A rendszer nem találta a beírt környezeti beállítást", pedig a program létezik ? Win7 x64 et hsználok
  • [HUN]FaTaL
    #32777
    Igen szerintem is, úgy meg az életben nem fog bootolni.
  • exodus2
    #32776
    Szerintem az ISO-t írta ki adatlemezként. Hisz írja hogy 2gbnál nagyobb volt a fájl..
  • [HUN]FaTaL
    #32775
    Hacsaknem adatként írta és nem a képfájlt.
  • bon
    #32774
    Ha boot-olva indítod a telepítést akkor baromira nem érdekli a telepítőt, hogy 32bit-es Xp van a gépen.
  • bon
    #32773
    Ha az imgburn-al írtad és boot-olható az image akkor jónak kell lennie.
  • sunlight
    #32772
    Akkor, hogy van most írva?
  • Pista báá
    #32771
    Amuyg én arra gondolok hogy az Xp-m 32 bites és én a 64bites 7et akarok telpepiteniugy olvastam már ez is gondot okozhat :S
  • Pista báá
    #32770
    Nem enegedi hogy ugy irjam mert 2 gb-né nagyobb és elizéli és mint elöbb leirtam ezt img-vel irtam.
  • Pista báá
    #32769
    Na át van állitva a boot menüben hogy cd-ről inditsön
    Nem erdeti a lemez sajnos
    IMG burn-nel irtam ki a letöltött képfájlt ahogy más forumokon irták.
    Meghajtó jó.
    A flopy meghajtót kievettem és letiltottam.

  • bon
    #32768
    Ami nem Upgrade, kivétel ha van legális frissítési alapod. 48.175 ft-tól látom az első nem frissítőst.
  • gabeone
    #32767
    Ezek közül melyiket keresem? Az árak 33.00-től kezdődnek.
  • [HUN]FaTaL
    #32766
    Lehet. Dobozosnak hívják, sokkal drágább. Semmi probléma nincs a 64bittel ott valami más gond lehetett.
  • exodus2
    #32765
    Annak semmi köze a windows licenszeléséhez. Az hogy nem tudtál win7 64bites után 32bitest felrakni, az nem a windows hibája. OEM verzió az alaplaphoz kötött, dobozos pedig bármikor bármilyen gépre telepítheted, de egyszerre csak egyen lehet aktiválva ugyanazzal a kulccsal.
  • Zoli007
    #32764
    Igen, ez a sima dobozos verzió.
  • gabeone
    #32763
    Létezik teljesen szabad felhasználású változat? Ami magában tartalmazza a 32, a 64 bitet és az alaplaptól való független felhasználást, vagyis a szabad installálást, bármikor bármilyen gépre?
  • MeoH #32762
    Lehet kapni, de az dragabb is.
    En vista ota 64bitet haszanlok, semmi problema nincs vele. Kulonbseg annyi, hogy a 64bites driverek kellenek, azokat pedig ugyanugy megtalalod, mint a 32bitest.
  • gabeone
    #32761
    Lehet kapni egyszerűen olyan windowst, ami nem alaplap függő a későbbiekben?

    Egyszer tettem fel 64 bites rendszert, tévesen a 32 helyett. Akkor alig bírtam feltelepíteni a már pen drive-on meglévő programokat. Tanácstalan vagyok a 32 és a 64 bitek között. :/ Csak a 32-őt ismerem.
  • [HUN]FaTaL
    #32760
    "Játékszoftverek használata miatt nem alkalmas sajnos a 64 bit."

    Ezt nem igazán értem, 32bites programok tökéletesen működnek a 64bites rendszeren.

    "Ezt értsem úgy, hogy egyszerre a windows 1 gépen lehet aktív, de gépcsere esetén feltehetem új alaplapra?"

    Lapcsere esetén másikat kell vásárolnod és az OEM windowst csak a géppel együtt adhatod el. Ez lenne az elmélet, gyakorlatilag telefonon általában beaktiválják másik alaplapra is.

  • gabeone
    #32759
    Az OEM mit jelent pontosan?

    Játékszoftverek használata miatt nem alkalmas sajnos a 64 bit.

    Csak 1 gépre(alaplapra) rakhatod fel. - Ezt értsem úgy, hogy egyszerre a windows 1 gépen lehet aktív, de gépcsere esetén feltehetem új alaplapra?
  • [HUN]FaTaL
    #32758
    Rohadtul mindegy, később kérhet 64bites lemezt, a kulcsok átjárhatók.
  • aate
    #32757
    A Family pack nem tartalmaz lemezt csak frissítő kódot. A Home premium OEM tartalmaz.Csak 1 gépre(alaplapra) rakhatod fel.
  • aate
    #32756
    Én 32 bites verziót nem vennék...inkább bővítsd fel a gépedet és 64 bitest vegyél !Kb 25 700 Ft.
  • gabeone
    #32755
    Jól értem, hogy az OEM változat nem tartalmaz install lemezt, csak kódot a már meglévő original windows frissítésére? Ha szeretnék egy 32 bites változatot lemezzel megspékelve, melyiket válasszam aate listájából?

    A family pack érdekes, de nekem csak 1 windowsra van szükségem, bár 150 dollárért egy magyar packra szívesen beruháznék. Tudok ilyet rendelni?

    Első online windows vásárlásomra készülök. Köszi a segítséget.
  • aate
    #32754
    Windows 7 Home peremium árak
  • aate
    #32753
    Itthon is kapható az akciós Windows 7 Family Pack !Win 7 family pack akció Windows 7 megjelenésének első évfordulóján Magyarországon is megkezdte a Windows 7 Home Premium speciális kiadásának, a több gépet használó családoknak szánt, kedvezményes árú Family Packnek a forgalmazását a nagyobb elektronikai áruházláncokban. A csomaggal három, eredeti Windows Vistát vagy XP-t futtató számítógépet lehet frissíteni az új operációs rendszerre. A dobozban a 32 és 64 bites verzióhoz szükséges telepítő DVD-k mellett egyetlen upgrade-licenckulcs található, ezzel három PC-n aktiválható a Windows 7.
  • bon
    #32752
    Eléggé állandóak az árai (1 példánynál), viszont most van egy otthoni felhasználóknak szánt akció a neve Family Pack: link
  • gabeone
    #32751
    Hello,

    szeretnék venni egy original windows 7-et, azonban minél olcsóbban. Mikor érdemes rászánnom magam a vásárlásra? Ünnepek után, nyári szünet előtt? A vásárlás nem sürgős számomra, csak az a fontos szempont, hogy a lehető legjobb piaci áron jussak hozzá. Előre is köszi a választ.
  • Csaba1990
    #32750
    Kösszi de találtam rá megoldást.

    Ha vkit esetleg érdekelné:
    http://monostori.wordpress.com/2010/03/27/windows-7-ertesitesi-terulet-ikonja%E2%80%8Finak-torlese/
  • Csaba1990
    #32749
    De mért kellene? O.o

    Nem kell neki azt kötelezően odaraknia...

    Főleg ha nem is fut a program akkor mért kell a beállításokhoz odaraknia XD De biztos van rá mód onnan kivenni, csak nem tudunk róla...
  • [HUN]FaTaL
    #32748
    Nem mivel valahova raknia kell a szerencsétlennek az ikont :D

    "de nem akarom hogy észre vegyék"

    Erre találták ki a felhasználói fiókokat.
  • Csaba1990
    #32747
    Hát ott nem próbáltam XD De ez most miért is fontos? Mivel most Win7-be vagyunk XD
  • exodus2
    #32746
    Xp-ben el tudtad tüntetni?
  • Csaba1990
    #32745
    Sziasztok.

    Akadt egy olyan problémám, hogy felraktam egy programot, de nem akarom hogy észre vegyék, de a tálcán az értesítése ikonoknál óra melletti sávba szokott megjelenni ha fut. Ha nem fut nincs ott azzal semmi gond, de ha rámegyek a testreszabásra akkor ott látszik a beállításoknál. Fel van sorolva az ikonoknál.

    Azt nem tudom onnan valahogy eltüntetni?
  • bon
    #32744
    Egyáltalán boot-olható lemezként van megírva?
  • [HUN]FaTaL
    #32743
    Nem jó a DVD.