46641
  • [HUN]FaTaL
    #32822
    :DDDDDD Hogy a rákban indulna már el?:D

    VirtualPCben igen.
  • qqqqq257
    #32821
    Hello

    Van egy nagyon fontos kérdésem, és nagyon kérem hogy segítsetek, nagy bajban vagyok.Az lenne a kérdésem, kérlek válaszoljatok, mert sürgős
    a kérdésem, az hogy a gépem:
    CPU: I7
    RAM: 8 GB
    Video kártya: Nvidia Gefore GTX285 2 GB
    HDD: 2 TB

    Az a kérdésem, hogy szerintetek elindulhat ezen a gépen a windows 95, és ha elindul, akkor nem lesz-e lassú, vagy normális lesz-e nagyon fontos, KÉRLEK VÁLASZOLJATOK PLS ...
    Nagyon fontos, ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.....!
  • fery02
    #32820
    Nagyon jó! Köszönöm!
  • aate
    #32819
    Ezt a mappa beállítások > nézet alapbeállítása > majd a társítást a fájl típusoknál is próbáld meg.
  • aate
    #32818
    Még egy ötlet, ha társítod a képeket a windows képnézegetővel akkor sem vált át miniatűrre?
  • aate
    #32817
    :( Akkor próbáld ki a másik User létrehozását. Más ötletem nincs.
  • Gaba9
    #32816
    a #32808 sem segített
    és ami a linken volt azt is megcsináltam és az eredmény még mindig ez (annyi hogy most más ikonokat mutat de képet nem) .: kép
  • barmi
    #32815
    A gép indítás utáni netre várakozást meg lehet valahogy oldani? Feláll a w7 egész gyorsan de a netre várnom kell több mint 1 percet csak azt nem tudom miért (pedig a mini alkalmazások elérik a netet azonnal de a böngésző nem). Xp alatt nincs ez a jelenség ugyanazon a konfigon. HLP
  • aate
    #32814
    A start menübe beírod : def akkor előhozza.
  • barmi
    #32813
    Nekem a minden program menüben nincs defender csak a vezérlőpultban.
  • Tomy Lee
    #32812
    Prof,köszi!
  • aate
    #32811
    A Windows Defender be- és kikapcsolása :
    Link
  • aate
    #32810
    Amit a #32804 -ben írtam az Xp alatt működött .Soha nem próbáltam
    Win 7 ikon cache törölése , a rejtett fájl neve IconCache.db a következő helyen:
    Userprofile \ AppData \ Local
    elöfordulhat újra indítás után újra építi ha mégsem :
    az Icon Cache adatbázis újjáépítése:
    rebuild The Icon cache
  • Tomy Lee
    #32809
    Defender-t hol is kapcsolom ki ps?
  • aate
    #32808
    Ez itt nem segít ?

    Akk

    Van még egy megoldás: Hozz létre egy új felhasználót másold át a dokumentumokat és ami kell, aztán töröld a régi user-t.
  • Gaba9
    #32807
    hiába nézem nincs ilyenem :/ (ShellIconCache)
    a rendszer visszaállítási pontokat nem szoktam létrehozni így az sincs
    a win7manager programmal meg hiába nyomok a fix-re ugyan úgy marad minden :S
  • Gaba9
    #32806
    Köszi a segítséget megpróbálom aztán jelzem hogy mi lett :)
  • aate
    #32805
    Vagy egy másikb megoldás: A Windows 7 Manager használata amiben van ilyen funkció :
    Restore the icons of special folder - a rendszer ikonjainak visszaállítása részletek itt .
  • aate
    #32804
    Ikon cache helyreállítása Windowsban
    Létezik egy rejtett ikon cache állomány a Windows mappában, a ShellIconCache, ami tartalmaz egy másolatot minden alapértelmezett asztali ikonról. Ez néha megsérül. Ha ez történik, akkor valamennyi ikonunk feketére vált, vagy rossz ikont mutat. Töröljük a rejtett állományt, és az operációs rendszer újra feltölti az állományt ikonokkal.
    Parancssorból lépjünk be a %SystemRoot% mappába, töröljük a rejtett attribútumot a ShellIconCache fájlról, majd töröljük le, lépjünk ki és vissza, és az alapértelmezett ikonok visszaállnak.
    Talán ez segít ha mégsem akkor próbálj meg egy rendszer vissza állítást.
  • Gaba9
    #32803
    már próbáltam, eltávolítottam de semmi változás nem volt sajnos :S
  • bon
    #32802
    Szedd le azt a progit aminek a ikonja a képen látható, talán visszaállítja az eltávolítása eredeti állapotra a Windows-t.
  • Gaba9
    #32801
    Üdv
    Egy kérdésem lenne hátha ti tudtok rá választ ....
    A sajátgépben elvileg a képeket mutatnia kellene miniatűrben ha ugye arra van állítva .. és a win felteleptése után működött is úgy .. most már viszont nem mutatja csak így .: kép
    valaki ötlet ??
  • barmi
    #32800
    Értem de hogyan tudom ezt az a várakozást megszűntetni?
  • lally
    #32799
    Kövesd végig egyszer egy "idegen túzfallal", hány IP-re is bóklászik el ahhoz, hogy
    kiengedhet-e majd az iNetre Téged.
  • barmi
    #32798
    Hellász mesterek!

    Az mitől lehet hogy a w7 inítása után várnom kell vagy 1 percet (lehet hogy többet) hogy tudjak böngészni? A gatgetek elérik a netet minden gond nélkül indítás után viszont én nem tudok böngészni csak ha várok legalább egy percet. Az xp rendszeren viszont indítás után egyből adja a netet és lehet böngészni azonnal!
  • bon
    #32797
    Rendszer visszaállításon kívül jobb ötletem nincs.
  • SziSzó2K9
    #32796
    az én problémámra nem tud senki semmi megoldást?::S :(
  • aate
    #32795
    Köszönöm! Működik
  • bon
    #32794
    Tessék a driver: link
  • exodus2
    #32793
    Be kellene kapcsolnod bios-ban, hogy ne csak os- és bios alatt működjön a billentyűzeted. Ehhez remek kis leírás az alaplap felhasználói kézikönyve. Gondolom usb-s billentyűzet?

    Nem jött windows updaten a hálókártyához frissítés? Esetleg energiagazdálkodásnál nincs beállítva hogy a hálókártya kapcsoljon ki?
  • aate
    #32792
    Sziasztok! Szükségem lenne egy drájvere : Dell Alps touchPad driver 7.1007.101.102, A03 (Dell Vostro 1015 - Win 7 32 bit)a Dell oldaláról nem tölti le csak a driver kezelöt az meg nem csinál semmit :( a neten nem találok futtatható alkalmazás(csak a 1014-est az meg zárolja a touch padot és nem tudom feloldani a touch pad szetting kezelőben sem . Valakinek ötlete ?
  • bon
    #32791
    Hálókártya driver gond is lehet, vagy egy kezdödő meghibásodás.
  • klauka007
    #32790
    Sziasztok!
    Adódott egy problémám,segítséget kérnék tőletek.....
    Nos nem vagyok egy nagy"gépkezelő"de a rendszereket mindig magam rakom a gépeimre.A baj az,hogy az egyik gépen fél év után előjött egy olyan problémám,hogy óránként elmegy a net,és a hibakereső azt írja,hogy a hálózati adapter letiltva.Miután kijavítom,utána egy órán belül megint.Windows 7 van a gépen 32 bites idáig tökéletes volt 2,2-es proci 300 giga vinyó,2 giga ram.Vírusra gyanakszom,le is futtattam pár keresőt,találtak is egy pár trójait,de a probléma ezután is megmaradt...a hálózati kártya hibátlanul működik.Ma újra akartam tenni rá a rendszert mérgemben,de a bios setup-ban(del) a cd/dvd rom van beállítva bootolni elsőnek,ez idáig oké is.Viszont a bios menűbe ha belépek(f12)akkor ott meg a floppy!!!!!És ott nem tudom beállítani a cd!dvd rom-ra ,mert a billenytyű ott nem reagál a le-fel nyilakra!Tudja valaki mit kellene tennem?SOS
    Ja,és ehhez a géphez van kötve a router is,amiről 2 laptop megy.Mikor elmegy a net,akkor a laptopokon viszont van,ezért gondolom,hogy vírus.....a router is jól működik
  • SziSzó2K9
    #32789
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne h kb 2 hónapja van windows 7 a gépemen eddig nem volt vele semmi problémám de kb 1 hete nem enged menteni pl. leszeretnék menteni egy képet a netről és azt írja h nincs több fájl a mentés panelnél. ugyan ez a helyzet a képszerkesztő programokba és az officeba is. Ha letöltök valamit akkor nincs gond mert Chrome-ot használok és nem kérdezz rá h mi legyen a neve és a helye ha nem automatikoson elindul.
    ha tudtok segítsetek :)
  • Jakuza001
    #32788
    20 percenkent kikapcsolja a Win 7 a monitoromat.
    Hiaba allitom az energiagazdalkodasban, hiaba valasztok vagy keszitek egy masik plant.
    Ha 2 orara allitm, ha kikapcsolom ezt a funkciot, mindig azt tortenik, hogy 20 mulva kikapcsolja a funkciot es mikor ujra visszalepek az energiagazdalkodashoz ujra 20 percre van allitva ez a szar.
    Tud valaki erre megoldast, mert a netet vegigneztem es sokan nyuglodnek ezzel a problemaval de megoldast meg nem talaltam.
  • bon
    #32787
    Nézd meg az esemény naplót, hogy ír e valamit a hiba jelentkezésének idején.
  • Donchicco
    #32786
    Üdv!
    Valakinek van ötlete arra, hogy miért dobál ki asztalra a vindows 7 játék közben?
    A játékot persze bezárja.
    Win7 64bit-em van.
    pl. Battlefield2,Sid Meier's Railroads...
    Gyári játék a battlefield2 a másik nem :-)
  • Pista báá
    #32785
    nem XD de msot fogom
  • bon
    #32784
    Másik image-el próbáltad már?
  • Pista báá
    #32783
    nem inditáskor enyit ir ki
    "Boot for CD"
    és megy tovább...