46641
  • aate
    #32946
    Ha használsz külső tűzfalat akkor a windows tűzfalát ki kell kapcsolni,(általában automatikusan kikapcsolja ha felismeri a másikat)A defendert ne kapcsold ki.
  • Tomy Lee
    #32945
    Hali!
    Comodo security-t használok és szeretném kérdezni,hogy win tűzfalat kikapcsoljam meg a defendert?
  • Ironman2
    #32944
    Sok mp3,meg film van rajta.
  • bon
    #32943
    Én biztos töröltem volna a könyvtárakat, csak helyet foglalnak.
  • Ironman2
    #32942
    Sőt,ezen a gépemen,még az XP-s idők óta megvannak a könyvtáraim.
  • bon
    #32941
    jó választás, különösen ha minden hardver kompatibilis a Windows 7-el.
  • 38tibi38
    #32940
    Remek:) Köszi a választ.
  • MANos Viktor
    #32939
    A gépigény megvan hozzá :DD
  • Ironman2
    #32938
    Megmaradnak,mert anno én is Xp-re frissitettem a win7-et.
  • 38tibi38
    #32937
    Hali. Nekem most XP van fennt,de ha felrakom a win7 et akkor ugyanúgy D-n megmaradnak a fájlok?
  • Ironman2
    #32936
    Küldtem privit!
  • Ironman2
    #32935
    Igen,mert windows alól inditottam a lemezt.Igazad van.
  • bon
    #32934
    1 partíció nem ajánlott adatbiztonság miatt se, 1 partíció a rendszernek kb 40gb, utánna többi az adatnak, vagy ha nagyon nagy a winyó akkor további darabolás is szóba jöhet.
  • bon
    #32933
    Boot-olva indítva a telepítést tuti nem mondta azt, hogy már telepítve van rá a rendszer, csak Windows alól indítva mondhatott ilyet.
  • Ironman2
    #32932
    Ezért kellett anno a d:-be csinálnom még egy Windowsot,és most ugye abból bootol induládkor,de a c:-ben is ott van a régi rendszer,és nem is lehet törölni azt.Ezért akarok ujra egy tiszta telepitést,hogy csak 1 partició legyen
  • Ironman2
    #32931
    Igen,csak az volt régen a gondom hogy nem lehetett formázni a c.-t,mert azt irta ki hogy már van telepitve rendszer arra a meghajtóra.
  • [HUN]FaTaL
    #32930
    ?:D

    Berakod az xp cd-t bebootolsz róla és ott formázol és telepítesz.
  • Ironman2
    #32929
    Hali! Hogyan lehet azt megcsinálni,hogy teljesen leformattálni egy winchestert,és az Xp-t feltelepíteni? Biosban lehet formattálni,vagy mindenképpen le kell elötte szedni a javítócsomagot,mert nem enged xp-t telepíteni,amig fennt van a legujabb szervizcsomag.
  • [HUN]FaTaL
    #32928
    futtasd rendszergazdaként
  • Czdano
    #32927
    Sziasztok! 64 bites windows 7-em van, és mikor beállítanék egy programot alapértelmezettnek (konkrétan a windows media player classic-ot a filmekhez), akkor a következő gép restart után nem az lesz, hanem más. (én esetemben winamphoz rendeli alapból a filmeket...)

    Hogyan tudnám azt megoldani, hogy a classic media player maradjon az alapértelmezett?
  • [HUN]FaTaL
    #32926
    Mert egyébként meg azért rinyálnál, hogy miért nem rak fel hozzá semmit. Pl. azért mert a userek 80%-t nem érdekli a torrent és tökéletesen megfelel nekik az a driver? Vagy irodába? Vagy mert ilyen volt és beleraktak valamit hogy legalább böngészni tudjál?
  • grebber
    #32925
    De a hülye rendszer minek rak fel olyat amivel szar lesz?
    Akkor ne rakja fel.
  • [HUN]FaTaL
    #32924
    Én még ilyet win7en sem láttam, a driverhiba ne a rendszer hibája legyen már.
  • bon
    #32923
    XP és Vista driver hivatalosan is van a hálókártyához, míg Windows 7 nincs. Mondjuk én már biztos beszereztem volna egy intel vagy Realtek chip-es hálókártyát, jó áruk van és a driver támogatásuk is jó.
  • grebber
    #32922
    Érdekes XP-n meg Vistán soha nem csinálta a full friss Win 7 az mindig bejátssza ezt.
    De (lekopogom) elvileg most jó
  • [HUN]FaTaL
    #32921
    Inkább csak te vagy láma / a a hálókártyád egy rakás szar, a rendszernek semmi baja :)
  • bon
    #32920
    nem
  • szuper
    #32919
    Az nem fizetős???
  • szuper
    #32918
    Küldj Emílt és küldöm a fájlt!
  • bon
    #32917
    Itt lévő nem jó? link
  • grebber
    #32916
    Talán mert amit kiad a net legújabbat képtelenség letölteni a netről?

    Attansic L1 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Driver 2.2.6000.0 Windows Vista/Vista x64 ez kellene nekem de link sehol mindegyik halott már ezt keresem 3 órája de semmi.
  • bon
    #32915
    Én a torrent klines cserét próbálnám ki. Nagy méretű fájlok fogadását nem kell beállítani, én minap szedtem egy kb 8gb-os fájlt egyben, semmi gond nem volt igaz nem torrent volt.
    Amúgy ha hálókártya driver-re gyanakodsz akkor miért nem frissíted?
  • grebber
    #32914
    Az a problémám hogy megy minden frankón de amint beteszek valamit torrentbe tölteni szarrá fagy a rendszer. A hálókártya driverrel van valami szerintem.
    Meg emlékszem olyanra is hogy állítani kell valahol valamit hogy nagyméretű fájlokat rendesen fogadjon a windows.De erre nem emlékszem hol kell ezt állítani.

    Aki tud erről valamit kérem segítsen!


    (Ez a buzi windows 7 szopat ,nem értem hogy lehet ekkora rakás fos ez a rendszer.Érdekes Vistánál és XP-nél soha nem csinálta ezt.)
  • aate
    #32913
    Itt van magyar és frissebb verzió. Link
    De válts vírus irtót !Nod SS-t ajánlom.
    Nod 32 fórum
  • kajy
    #32912
    aate nagyon köszi!!!
    Felraktam az anti- malware-ét és egyből megtalálta, most átvizsgálom az egész rendszert!
  • aate
    #32911
    Rendszer visszaállítást indítsd el telepítő lemezről bootolva mint a win telepítés ott Windows javítása funkció.(ha van vissza állítási pontod)
  • aate
    #32910
    Ha Avira volt fent amikor bekaptad akkor válts vírus irtót minél előbb!
    Mi előtt törlöd (én nem tenném)csinálj vissza állítási pontot! utána nem indulna win 7 telepítőről vissza tudsz állni.De előbb inkább próbáld meg tisztítani a gépet a vírustól !
    a-squared Free programot is futtasd le!
    rendszert vissza állítani csak akkor tudsz ha be volt kapcsolva és van dátumod.dátumra kattintasz és követed az utasításokat, tűzfal vírusirtót érdemes addig letiltani mert az megakadályozhatja.
  • kajy
    #32909
    és ha a system 32 könyvtárból távolítom el a svchost.exe fájlt akkor a rendszer nem fog működni rendesen?
  • kajy
    #32908
    próbáltam a rendszer visszaállítást, de nem sikerült tegnap meg akartam próbálni újra hogy lehet dátumot írni hogy melyik dátumra akarom visszaállítáni nemm tudom lehet valamit nem jól csináltam :-(
  • aate
    #32907
    Én a Nod32 vagy az előbb felsoroltakat ajánlom. Avirát nem próbáltam de a guugli is nodot ajánl ennek a fájl tisztítására.Próbáld meg az Avirát ha nem találja próbálj más vírus keresőt. De ha tudod mióta okozz problémát, rendszer vissza állítás is megoldást jelenthet!